Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Waydyk chce umorzenia odsetek. Prosi igryfino o nagłośnienie sprawy [WIDEO]

  • 21.09.2017, 01:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Waydyk chce umorzenia odsetek. Prosi igryfino o nagłośnienie sprawy [WIDEO]
-Rozmawiałem z żoną i ponownie wystąpię do pani dyrektor z nową propozycją ugody. Jestem gotów spłacić całą kwotę, tylko będę prosić o umorzenie odsetek. Chciałbym uniknąć także kosztów sądowych - poinformował Piotr Waydyk na ostatniej sesji Rady Gminy w Widuchowej.

Narzekał, że w szkole w Krzywinie w zasadzie się z nim nie rozmawia. I chyba w związku z tym taki rozmowny stał się na sesji.

Pod koniec swojej wypowiedzi Piotr Waydyk wyraził nadzieję, że jego sprawa zostanie przedstawiona na portalu igryfino.

 

Spełniamy zatem prośbę i zamieszczamy na filmie wypowiedź Piotra Waydyka na sesjo 20 września 2017 r.:

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Grześ
Grześ 23.09.2017, 22:05
Jak sąd nakaże to trzeba płacić i nie ma rady.
bolo
bolo 22.09.2017, 21:50
Oj wójtowo wójtowo w końcu przyszedł czas na spłatę długu wdzięczności za wygrane wybory--- nie ma nic za darmo !!!!!!!!!!!!!
ryba
ryba 22.09.2017, 22:23
A co tu wójtowa ma do rzeczy. Co prawda niepotrzebnie się odzywa, bo wychodzi na to, że nie chce tych pieniędzy, które się szkole należą, ale ona w tej sprawie nic nie może!
Krystyna
Krystyna 22.09.2017, 20:28
Człowiek bez wstydu.Wie że musi oddać kasę to Wójtową przekonuje ta blombuje gabinet Dyrektorki (przeprosin brak) bo nie jej i jego strona.Ile ten człowiek robi kreciej roboty tylko to potrafi.Pani wójt to są gminne pieniądze niech Pani nie chowa głowy w piasek .Wstyd Wielki.
Observer
Observer 22.09.2017, 22:05
Niestety otoczenie się kręgiem niekompetentnych osób, wcześniej czy później skazane jest na niepowodzenie. Nie tylko dla tego kto u takich osób szuka wsparcia i rady ale przede wszystkim jest szkodliwe dla mieszkańców Gminy.
poradnik
poradnik 22.09.2017, 17:50
Panie Piotrek, kończ waść, wstydu oszczędź!
Ciekawski
Ciekawski 21.09.2017, 23:34
Czy wójtowa nie powinna zawiadomić prokuratury ? Czy po ujawnieniu sprawy prokuratura nie powinna tym zainteresować się z urzędu ???!!!!!!!!!!!!!
restart
restart 22.09.2017, 08:26
Mnie natomiast dziwi jak niefrasobliwie podchodzą.Gminie powinno zależeć aby jak najszybciej te pieniądze ściągnąć.
Observer
Observer 21.09.2017, 22:04
Wydaje się, że władza gminna sekunduje jednej osobie, natomiast wykazuje indyferentną postawę w stosunku do zwrotu nienależnie pobranej kwoty - to dziwi, bo te pieniądze nie są bezpańskie, są to środki publiczne.
grusza
grusza 21.09.2017, 22:25
A kto bogatym śpiącym na pieniądzach zabroni?
rambo
rambo 21.09.2017, 21:22
Waydyka nie lubię,ale chłop ma rację ,dyrektorka z pełoskiego nadania zgnębiła chłopa i tyle w temacie,za przeróżne nieprawidłowości powinna *** w kalesony,tak jak gronkiewicz waltz.która na pewno będzie siedzieć i oby.
pełowiec
pełowiec 25.09.2017, 14:01
Odwrotnie. Z "pełoskiego" nadania jest i był P. Waydyk. Płacze,że nie ma pieniędzy a jego "kamienica" prawie na ukończeniu. Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.
Ponoć nauczyciel z wyrokiem sądowym nie powinien pracować w szkole, bo to zły przykład dla młodzieży.
srambo
srambo 21.09.2017, 21:26
Ale w czym ma rację? W tym, że nie powinien oddawać wszystkich pieniędzy z odsetkami? Czy w tym, że nie wiedział, że ma oddać, bo mu dyrektorka nie takie jakby chciał pismo napisała?
łowca wróbelków
łowca wróbelków 21.09.2017, 21:12
Panie Waydyk, mam dla pana przypowiastkę, z której pan, jako człowiek przecież inteligentny, wyciągnie zapewne wnioski.

Wróbelek był zmarznięty, prawie umierał. Nagle nasrała na niego krowa. Ciepła kupa dobrze zrobiła wróbelkowi, zaczął odzyskiwać siły i humor, aż w końcu zaczął ćwierkać ze szczęścia.
Usłyszał to kot, przybiegł, wyciągnął wróbelka z gówna, oczyścił i ... zjadł.
Jaki z tego morał?
1. Nie każdy kto na ciebie nasra jest twoim wrogiem.
2. I nie każdy kto cię wyciągnie z gówna jest twoim przyjacielem.
3. Jeśli siedzisz w gównie po uszy, to nie kłap dziobem, tylko siedź cicho.
gadu gadu
gadu gadu 21.09.2017, 20:41
To co on mówi to jakiś jeden wielki bełkot. Zabiera głos w temacie uchwały a do głównego tematu prawie się nei odnosii tylko wstawia głodne kawałki raz na itość a innym razem atakuje. Jak pisze tak mówi -
czyli bez sensu!
Cyna
Cyna 21.09.2017, 20:09
Co to za pajac ten Waydyk?
spryciula
spryciula 21.09.2017, 20:33
On dobrze wie co robi! O każdą złotówkę walczy!
partyjny
partyjny 21.09.2017, 20:36
Jak ktoś jest politycznym p... to znaczy, że daje się pociągać za sznurki. W tym wypadku to ewidentnie wiadomo kto go pociąga!
V
V 21.09.2017, 19:56
Żałosny jest. Wiecznie ofiara losu
Gość
Gość 21.09.2017, 19:21
Źadnego pozytywnego komentrzu widać jaki to człowiek. Współczucia dla wspomnianej Małurzonki i p. Dyrektor. Dziewczyny głowa do góry dacie radę. P.waydyk wpełzaj pan tam skąd pan wylazł
odpowiedzialność
odpowiedzialność 21.09.2017, 18:36
Jak można się tak wpypowiadać o swoim zakładzie pracy?! Zły to ptak, który własne gniazdo kala.
Obserwator
Obserwator 21.09.2017, 16:26
Dlaczego ten Pan się tak kompromituje. W 2015 r. otrzymał pismo wzywające do zwrotu pieniędzy i ... nic, w czerwcu 2016 r. roku otrzymał sądowy nakaz zapłaty, de facto zwrot pieniędzy, które mu się nie należały i .... nic a teraz mówi, że jest gotów coś spłacić i chce umorzenia odsetek. To nie chodzi oto, że ten Pan musi coś spłacać, ten Pan ma po prostu oddać pieniądze!
ŚCIGACZ
ŚCIGACZ 21.09.2017, 23:45
Jak jest nakaz zapłaty to do komornika i niech zajmie mu pobory na spłatę wierzytelności + koszty. Zaniesie pani komornikowi nakaz i poda miejsce pracy czyli swoją szkołę. Resztę zrobi komornik.
Uczciwy
Uczciwy 21.09.2017, 15:38
Gonić go za należność główną, odsetki i do sądu bo przecież nic nie płaci. To nie jest nieporozumienie. To celowa działalność tego człowieka.
Savoir vivre
Savoir vivre 21.09.2017, 15:42
Cham trzyma łapy w kieszeni i rozmawia z ludźmi. Co za ordynarne zachowanie. Podstawowe zasady grzeczności się kłaniają.
Gosc
Gosc 21.09.2017, 13:30
P. Wajdyk prosze się nie wypowiadac na temat stosunkow niedzy ludzkich . Bo w Pana ustach to śmieszne. Pan w miejscu zamieszkania przechodzi obok ludzi jak buc buc. Tylko jak pan kandydował na radnego do starostwa to prubowal pan zachowac pozory dobrego sąsiada. Dlaczego niby miano panu co kolwiek umazać przeciesz pan ma dzialke na ktorej chce pan budowac dom . Moze poczeka
była radna
była radna 21.09.2017, 11:30
A gdzie kultura u tego pana. Nie dość, że plecie bzdury to jeszcze ręka w kieszeni i coś tam miętoli! Panie Waydyk to nie jest spotkanie pod sklepem tylko sesja Rady Gminy i powagę trzeba zachować!
V
V 21.09.2017, 19:58
Jajka sobie mientoli :)
żałosne
żałosne 21.09.2017, 11:24
Nie ma to jak politykier się publicznie kompromituje.
Gryfiniak
Gryfiniak 21.09.2017, 10:35
Głupie i ironiczne usmiechy Wójt podczas dyskusji są bezczelne i aroganckie. Widać od razu, że Pani Wójt jest po jego stronie. Bo jaki pracodawca obraża swego pracownika publicznie... a poza tym to komisja rewizyjna była od rozpatrzenia skargi a nie wójt sie wypowiada i odczytuje dokumenty z teczki skargi. Co sie dzieje w tej gminie....
sesja
sesja 21.09.2017, 11:10
ona głosi oredzia o zaoszczedzeniu kasy na komisje rewizyjną??? a ile kosztowały przygłupawe zespoły disco polo????????
Pani
Pani 21.09.2017, 10:03
Ale czemu Pan Waydyk nie poprosi o zapomoge pani wojt ? Wiadomo dlaczego, trzeba zrobic wszystko by obsmarować tym razem jedna dyrektorke bo mu nie pasuje a wiadomo ze ten kto mu nie podchodzi jest jechany pod kazdym pretekstem. Czemu mu sie nikt do *** nie dobierze? Charytatywnie ciagle siedzi w tej gminie ? I co ? I co on tam wiecznie robi ? Jest pracownikiem szkoly a nie "dziennikarzem" nak to sie okresla, swoja dzialalnosc moze prowadzic po zakonczeniu pracy, a nie tylko zajmuje sie szykanowaniem ludzi z poza kregu. Nagłośnienie sprawy ? Za co bierze pieniądze ? Bądźmy poważni bo jego nasilenia juz na kolejnej stronie to jakieś kpiny
Gryfinianka
Gryfinianka 26.09.2017, 19:27
To już kolejna dyrektorka SP Krzywin obsmarowywana w różnych mediach przez tego człowieka. Od 2002 roku można było czytać np.w "Głosie Nauczycielskim","Gazecie Chojeńskiej" i innych mediach o mobbingu osoby Pana Waydyka. Tylu nauczycieli pracowało w tej szkole a tylko jeden był mobbingowany? Może ten Pan nie nadaje się do pracy w szkole.Temu panu najlepiej pracuje się w mediach, bo może każdego obsmarowywać.
sesja
sesja 21.09.2017, 11:10
super słowa! najczystsza prawda!!!! ale za rok jak przegrają nikt mu ręki nie poda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozostałe