Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Policjant - sprawca kolizji został ukarany mandatem

  • 23.09.2017, 19:35
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Policjant - sprawca kolizji został ukarany mandatem
Mandat w wysokości 250 zł oraz 6 punktów karnych - to konsekwencje, jakie poniósł funkcjonariusz, który spowodował dzisiaj (23 września 2017 r.) kolizję w Czepinie, gm. Gryfino.

Radiowóz jechał do Nowych Brynek w związku z zawiadomieniem o grożącej tam katastrofie budowlanej (na ten temat napisaliśmy tutaj: http://www.igryfino.pl/wiadomosci/25049,niebezpiecznie-odchylil-sie-szczyt-domu-zamknieto-).

- Radiowóz nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z drugim pojazdem - poinformował nas st. sierż. Zaniewski z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, zdarzenie mogłoby się zakończyć znacznie poważniej. Kierowca radiowozu, widząc zwalniającego i sygnalizującego zamiar skręcenia w stronę piekarni nissana pickupa, zaczął gwałtownie hamować. Próbując uniknąć zderzenia, radiowóz skręcił w stronę pobocza. Zahaczył o tył nissana pickupa i zatrzymał się na ogrodzeniu.

Gdyby nie skierowanie policyjnego auta w kierunku pobocza, siła zderzenia z nissanem mogłaby spowodować odniesienie poważnych obrażeń u obu kierowców.

 

O kolizji napisaliśmy tutaj:

http://http://www.igryfino.pl/wiadomosci/25048,radiowoz-nie-ustapil-pierwszenstwa-policyjne-auto-

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (50)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Qwerty
Qwerty 26.09.2017, 15:00
No i madralinski pan wladza bezrozumny glupi pies sam teraz w tarapatach. Nie ma lekko miejsce psa jest w budzie. Teraz pan pieska ukaze i piesek skuli ogon pod ***.
mecenat
mecenat 26.09.2017, 15:13
Widać, że nie raz podpadałeś policji i teraz się wyżywasz.
Qwerty
Qwerty 28.09.2017, 15:35
Właśnie, że nie. Mam czyste konto i nigdy nie byłem karany. W przeciwieństwie do psa przestrzegam prawa.
były funkcjonariusz SG
były funkcjonariusz SG 25.09.2017, 15:06
Ja bym się nie pastwił tylko zostawił w spokoju bo on i tak pewno dostanie bobu. W tej pracy nie przechodzą do porządku dziennego. Będzie miał wiele nieprzyjemności.
Juras
Juras 25.09.2017, 15:50
To, że bedzie miał nieprzyjemności w robocie, to taki sam problem jak każdego robola z majstrem. Bardziej ma tu przeje.. bo ma uprawnienia do kierowania i stoi na straży prawa, którego ewidentnie egzekwował od obywateli. Natomiast sam od siebie nie potrafi, postąpił umyślnie wiedząc o konsekwencjach. Tu będzie najgorszy ból...
Marzena
Marzena 26.09.2017, 15:14
Człowiek jest tylko człowiekiem i bywa omylny.
Juras
Juras 28.09.2017, 15:39
Tylko, że robił jak się pomyli u prywaciarza, to płaci z własnej kieszeni. A ten świadomy policjant tego nie zrobi i jeszcze go pogłaskała niższym wymiarem kary w stosunku do każdego obywatela, który byłby sprawcą w takiej sytuacji.
Juras
Juras 25.09.2017, 14:32
Kontrolują obywateli a sami nie potrafią jeździć. Taki ładny amerykański samochód został rozje...ny. Wielka szkoda. ???? No to sprawco czas wyjechać za miedzę na zmywak, jeszcze wyrobisz się przed Brexitem. Nie będziesz chyba naprawiał radiowozu z kasy podatnika.
Jolka.
Jolka. 25.09.2017, 14:12
Ciekawe jaką ,,NAGRODĘ'' ustanowił ustawodawca dla kierowcy za taki wyczyn,czy policja ma wewnętrzne przywileje?,czy kierowca dostanie mandat jak zwykły obywatel naszego kraju,to jest,500 zł.,plus 6 punktów karnych?
parafianka
parafianka 25.09.2017, 10:39
Takie stłuczki się zdarzają, bo człowiek jest ułomny! A jak człowiek się spieszy to się diabeł cieszy.
Kolektory
Kolektory 25.09.2017, 10:32
Niech teraz fiknie za to. Gamon.
D.K
D.K 24.09.2017, 22:05
„Gdyby nie skierowanie policyjnego auta w kierunku pobocza, siła zderzenia z nissanem mogłaby spowodować odniesienie poważnych obrażeń u obu kierowców.”

Prawdziwy bohater z tego policjanta :D
Zo
Zo 26.09.2017, 08:42
Tak to prawda prawdziwy bohater , do awansu .
Schutzengel
Schutzengel 25.09.2017, 08:18
Napisałem w wczoraj rano w poście to samo, ale został zablokowany. Jak był taki przewidujący, to dlaczego wcześniej nie skręcił tylko zahaczył o Nissana. Ktoś wcześniej napisał , że policjant jechał na sygnałach. Czy dyżurny Komendy Policji wyraził na to zgodę , jeśli taką wydał, to jak ją uzasadni ? Komendant powinien zatrzymać policjantowi weryfikacje. Naoglądał się za dużo amerykańskich filmów. Nie wiem czy radiowozy są już ubezpieczone, bo do niedawna policjant musiał płacić za zniszczenie radiowozu z własnej kieszeni. Rozmowy przez stację są nagrywane, więc obecnie policjanci porozumiewają się za pomocą własnych telefonów. Widok rozbitego radiowozu pewnie wzbudził wielkie zainteresowanie turystów udających się do Gryfina na popisy przebierańców pod mostem.
:)
:) 25.09.2017, 14:13
Fachowiec się odezwał:)
ktoś
ktoś 25.09.2017, 10:24
heh nikt nie zobaczył rozbitego radiowozu bo droga zamknięta była już pod wiaduktem na Pomorskiej a szanowny Pan policjant kierował ruch na Stare Czarnowo. Chociaż można było przejechać ale pewnie wstyd im było ;)
:)
:) 25.09.2017, 14:15
No i dobrze, że od wiaduktu zawracał. Wolałbyś utknąć na Pomorskiej w korku? Jakbyś nie wiedział, ta piękna ulica w bok to nie jest obwodnica do Gardna:)
ktoś
ktoś 26.09.2017, 09:30
korek był może przez pięć minut no góra dziesiec! Wiem że to nie obwodnica bo mieszkam tam :) ...wstyd im i tyle!
kalipso
kalipso 24.09.2017, 21:40
A gdzie jest ta agentka co napisała ten głupi komentarz. Admin nie przesadzaj, przecież ona się sama kompromituje. Jej komentarz świadczy tylko o niej samej!
kalipso
kalipso 24.09.2017, 21:35
Powiem ci tak, taki kleintkajak ty na pewno nie jest kierowcą. Zdawała na prawo jazdy tylko pod testy, nie przeczytała nigdy ustawy 'Prawo o ruchu drogowym" ani" Rozporządzenia w sprawie znaków i sygnałów drogowych". Ponad to na pewno nie potrafiła by zachować się do sygnałów dawanych przez policjanta kierującego ruchem na skrzyżowaniu np. w Warszawie czy Szczecinie. Takie kierujące jak zauważą pojazd uprzywilejowany po prostu durnieją, nie wiedzą jak się zachować, spowodują kolizję, jeszcze potrącą pieszego i w Sądzie nie odpowie na żadne mądre pytanie Sędzi ponieważ nie zna podstawowych przepisów ruchu drogowego
Axn1982w p
Axn1982w p 24.09.2017, 20:48
Nieadekwatny mandat tylko 250?i jeszcze próbował zwalic wine na kierowcę toyoty co za chore układy
Gaweł
Gaweł 24.09.2017, 20:51
A ty skąd wiesz? Jesteś kierowcą toyoty?
DW
DW 24.09.2017, 21:35
Też to potwierdzam.
Dobrze że tylko tak się to skończyło
Td
Td 24.09.2017, 13:07
Zapytajcie rzecznika prasowego czy auto posiada autocasco, a zapewne w formacjach mundurowych tak powinno być....
klekot
klekot 24.09.2017, 11:48
a kto zaplaci za skasowany radiowoz?
Takie prawo. Policjanci nie płaczą.
Takie prawo. Policjanci nie płaczą. 25.09.2017, 02:18
Kierowca toyoty.
anons
anons 24.09.2017, 11:27
Zgodnie z obowiązującą regulacją prawną, w każdym przypadku, w którym zachodzi uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa przez funkcjonariusza publicznego, w tym także policjanta, śledztwo prowadzi prokuratura. Ma to na celu zapewnienie bezstronności i nie daje policji możliwości prowadzenia czynności we własnej sprawie.
M
M 24.09.2017, 09:54
Policjant też człowiek. Może mu się zdażyć popełnić błąd.
janek
janek 24.09.2017, 11:50
policjant zniszczyl auto i musi za to zaplacic jak normalny obywatel zniszczy swoje auto to ponosi koszty nikt mu nie kupi auta
dęty temat
dęty temat 24.09.2017, 12:01
Jest jeszcze coś takiego, jak ubiezpieczenie. I samochodu, i firmy i nawet OC pracownika.
Inaczej nikt by nie wsiadł do autobusu jako kierowca!
Mirek
Mirek 24.09.2017, 08:52
I już ma po robocie policjant nie może być karany
zwykły obywatel
zwykły obywatel 24.09.2017, 10:05
Co ty bredzisz? Przecież nie jest skazany prawomocnym wyrokiem. Najwyżej premii nie dostanie. Każdy zasługuje na przebaczenie i nową szansę.
rysiek
rysiek 24.09.2017, 11:52
zniszczy la samochud po swoim bledzie i musi splacic wartosc auta i tyle.zwykly obywatel by tak musial zrobic
Mario
Mario 24.09.2017, 08:42
Jeszcze bohatera z niego zrobią:)
kierowca
kierowca 24.09.2017, 00:41
i to przyszly nieskazitelny naczelnik tak rozbil auto, moze teraz nizej glowke bedzie nosil i zrozumie normalnych
krytykant
krytykant 24.09.2017, 09:57
Zazdrosny kolega się odezwał, co to pewno żadnego błędu w życiu nie popełnił....
liniał
liniał 23.09.2017, 23:25
Po prostu pech!
punisher
punisher 23.09.2017, 22:29
won z dupkiem,nza bank najaranu jechał ,ale koledzy nie pozwolili,,,,,,,,,,,,,,
Pp
Pp 24.09.2017, 04:11
Ty analfabeto !!
Ferdas
Ferdas 23.09.2017, 21:19
Wymuszenie oraz kolizja dla normalnego użytkownika dróg to kosz minimum 500 złotych!!!! A pies dostał 250 !!!
Danek
Danek 23.09.2017, 23:25
Wszystko zależy od okoliczności!

Pozostałe