Ksiądz Augustyn dobrze poradził sobie w motocyklowym Pucharze Polski

  • 25.09.2017, 16:04
  • dost.
Ksiądz Augustyn dobrze poradził sobie w motocyklowym Pucharze Polski Ksiądz Marian po sobotnich zawodach, które odbyły się w bardzo ciężkich warunkach.
W miniony weekend odbyła się ostatnia runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w rajdach motocyklowych cross-country. W całym tegorocznym cyklu zawodów wziął udział proboszcz moryńskiej parafii ks. Marian Augustyn, który na koniec sezonu zajął doskonałe 5 miejsce w Pucharze Polski w kat. Master (jest to najwyższa ranga zawodów w Polsce dla tej grupy zawodników). Nasz zawodnik reprezentuje barwy Klubu Motorowego Chojna.
Zawody cross-country to dyscyplina w której uczestnicy pokonują kilkukilometrową pętlę po trudnym technicznie terenie – często łączonym z trasą motocrossu – jadąc non stop przez 90 minut, stąd też trzeba wykazać się nie lada kondycją i wytrzymałością organizmu oraz niezawodnym sprzętem. Nasz zawodnik startował na motocyklu KTM EXC 450. Ks. Marian już teraz zaprasza na doroczny piknik crossowy RAKoTEST, który odbędzie się w niedzielę 22 października br.
 
dost.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe