Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Mieszkańcy dziękują za naprawienie drogi. Jeszcze tylko dwie latarnie i byłaby "Ameryka"

  • 27.09.2017, 10:58
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mieszkańcy dziękują za naprawienie drogi. Jeszcze tylko dwie latarnie i byłaby "Ameryka" czytelniczka igryfino
-Za pośrednictwem portalu igryfino chcemy wyrazić swoją wdzięczność i podziękowanie osobom, które przyczyniły się do naprawy drogi w Steklnie (gm. Gryfino). Nie tylko da się po niej jeździć, ale i chodzić. A jeszcze niedawno było to bardzo niebezpieczne zwłaszcza o zmroku, gdy dzieci wracają ze szkół. Mamy nadzieję, że jakiś czas droga przetrwa i nie zostanie tym razem "zmyta" przez deszcze – w imieniu mieszkańców napisała do nas czytelniczka.

-Jeszcze tylko ze dwie latarnie i byłaby "Ameryka" smiley.  Pragnę przy okazji nadmienić, że to nie jakieś dwa domki, tylko niemałe osiedle, które wciąż rośnie. Przesyłam dwa zdjęcia drogi do porównania – napisała mieszkanka Steklna.

 

O tym, że koniecznie należy naprawić drogę w Steklnie, napisaliśmy kilkakrotnie. Ostatnio tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/24184,nasza-radosc-byla-wielka-ale-niestety-krotka

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zorientowany
Zorientowany 27.09.2017, 18:27
TRANSPARENTNOŚĆ....jak to? Nie wiesz od czego to zależy? Radny im wyżej tym bardziej dba wyłącznie o SWOJE miejscowości, bo wybory się zbliżają, oj zbliżają..
jeździec
jeździec 27.09.2017, 16:40
Należało im się, tam było nieprawdopodobnie beznadziejnie.
łaska pańska?
łaska pańska? 27.09.2017, 17:13
To kwestia przejrzystości i równego traktowania. Dlaczego jednym „panowie i władcy” łaskawie dają, a innym nie?
bez kitu
bez kitu 27.09.2017, 14:23
Jako Naród zostaliśmy uPOledni doszczętnie, takich "dróg" to nie ma np. na Bawarii, aby dojechać na ichne pola uprawne.
Wiecie, że w Polsce żyje ok. 4,5 mln eskimośków, ciekawe co ?
al
al 27.09.2017, 20:55
W całych Niemczech nie ma takich dróg....a zwłaszcza na osiedlach mieszkalnych.
Pis
Pis 27.09.2017, 12:14
Do TVN - u jeszcze napiszcie !!
Taki news że [email protected] urywa !!
anty
anty 27.09.2017, 20:58
nikt ci nie kaze czytac.
miasto
miasto 27.09.2017, 14:04
A co zazdrościsz? Adrenalina konkurencji skacze:):):)
łaska pańska
łaska pańska 27.09.2017, 17:16
Tak, to prawda, przy wielu artykułach pojawiają się wpisy - po co ten artykuł, nie obchodzi mnie. To niech nie czytają, a jak albo wezmą od czerepacha podwyżkę
punkt widzenia
punkt widzenia 27.09.2017, 13:02
Dla ciebie nic, dla nich życie. To jak z ciepłą wodą w kranie - w Szczecinie nie rozumieją naszej radości pod koniec września:)
łaska pańska
łaska pańska 27.09.2017, 17:17
Nikt nie wątpi, że trzeba to robić, tylko pytanie dlaczego jednym burmistrz daje prezenty, a innym nie?
Xyz
Xyz 28.09.2017, 08:35
Jokos musieli przecież dojechać do swoich domów. Też tak masz.? To pisz du burmistrza. Sam do ciebie nie przyjdzie.
pisz do burmistrza?
pisz do burmistrza? 28.09.2017, 09:22
To się biedak nie orientuje, co się w gminie dzieje? Mapki jaśnie panom nie narysowali?

Xyz Dzisiaj, 08:35 To pisz du burmistrza. Sam do ciebie nie przyjdzie.
gawor
gawor 27.09.2017, 12:06
Hip, hip, hurra!
transparentność
transparentność 27.09.2017, 13:00
Ja przepraszam, dlaczego jednym mieszkańcom burmistrz sam robi drogi i latarnie a inni muszą żebrać z budżetu obywatelskiego? Od czego zależy taka „szczodrość i łaskawość” władcy?
za
za 27.09.2017, 21:04
Bo ta droga nienadawala się do użytku. groziła niebezpieczenstwem...zwłaszcza przy braku chodnikow i oswietlenia.
niesprawiedliwość
niesprawiedliwość 27.09.2017, 23:15
Mało przejrzyste tłumaczenie! To nie jest sprawiedliwe, że według widzimisię władców gdzieś budują drogę, gdzieś nie! Jak czują się mieszkańcy, którzy nie dostali takiego prezentu?

I wiele ulic nie ma oświetlenia i wiele ma złą nawierzchnię!
Aga
Aga 28.09.2017, 08:38
A złożyłeś wniosek lub pismo do burmistrza żeby twoja poprawi. Też jest w takim stanie?
wniosek do burmistrza?
wniosek do burmistrza? 28.09.2017, 09:25
A dlaczego niektórzy składają wnioski do burmistrza i im drogi buduje a inni muszą składać "wnioski do wszystkich mieszkańców", żeby wybrali im projekt i wybudowali drogę albo lampy uliczne?
Bardzo słuszna uwaga.
Jeśli TO SAMO robi burmistrz, to według jakich kryteriów TO SAMO trafia do budżetu obywatelskiego?
Frycz
Frycz 27.09.2017, 14:35
To jest prawda dla czego !!Burmistrzu opamiętaj się że by nie było za późno.
he
he 27.09.2017, 13:31
Nawet dziecko odpowie ci na to pytanie. Trzeba wiedzieć kiedy głaskać pana, a kiedy olać ,bo i tak zrobi odwrotnie hehehe
fuj!
fuj! 27.09.2017, 14:06
"głaskać pana"? Którego? No nie przed obiadem, fuj!
fuj, fuj:)
fuj, fuj:) 27.09.2017, 17:18
A głaskanie po obiedzie to niby zdrowsze? Też fuj!
Wismak
Wismak 28.09.2017, 08:40
A zwykle podziękowanie to coś dziwnego dla niektórych widać. Tylko krytyka i narzekanie to norma.
dlatego
dlatego 28.09.2017, 09:27
Być może dlatego, że wybór dróg i prac, które robi burmistrz nie jest jasny. Fajnie, że mają dobrą drogę, normalne, że dziękowali.
dowcip kadencji
dowcip kadencji 27.09.2017, 13:41
Od tego jest harmonogram remontu dróg buhaha
za
za 27.09.2017, 20:53
są też nagłe przypadki . Ta droga powinna była byc wyłączona wogóle z ruchu w takim stanie.
łaska pańska
łaska pańska 27.09.2017, 17:20
Sami obiecali harmonogram remontów dróg, teraz zbierają owoce. Przyjemniej rozdzielać "łaskę pańską"?
widmo
widmo 27.09.2017, 17:31
Harmonogram jest taki sam jak wszystkie remonty i budowy dróg gminnych! Widmo! Po prostu ich nie ma.

Pozostałe