To był rajd pełen wrażeń

  • 28.09.2017, 19:06
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
To był rajd pełen wrażeń ZS Nowe Czarnowo
Uczniowie klas gimnazjalnych i siódmej klasy szkoły podstawowej Zespołu Szkół w Nowym Czarnowie, w ramach doradztwa zawodowego, 28 września 2017 r. wzięli udział w „Rajdzie im. Jana Pawła II szlakami Czesława Piskorskiego”, organizowanym przez SOSW nr 2 w Szczecinie. Rajd odbył się pod hasłem „Poznajemy największe parki Szczecina”.

Grupa z naszej szkoły wybrała i pokonała trasę nr 1, wędrując z Jasnych Błoni przez Park Kasprowicza, Park Miejski Różanka, aż do mety SOSW nr 2 w Szczecinie.

Na trasie czekały na nas zagadki i zadania do rozwiązania. Natomiast na mecie czekały na uczestników rajdu: gry i zabawy sportowe, konkurencje zawodowe (dzięki którym uczniowie mogli poznać dalsze możliwości swojego rozwoju), konkursy udzielania pierwszej pomocy, konkursy wiedzy o Szczecinie oraz posiłek turystyczny i kawiarenka szkolna, a także drobne upominki.

Uczniowie naszej szkoły chociaż bardzo zmęczeni, to szczęśliwi i bogatsi o nowe wiadomości oraz doświadczenia powrócili do swoich domów. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe