Czy ten kierowca zaparkował poprawnie?

  • 28.09.2017, 19:58
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Czy ten kierowca zaparkował poprawnie? czytelnik igryfino
Czytelnik przysłał zdjęcia z ulicy Asnyka w Gryfinie. Pyta: czy na przejściu dla pieszych wolno parkować?

A co Państwo sądzicie o tej sytuacji przedstawionej na przysłanych zdjęciach?

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (49)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Podpis
Podpis 02.10.2017, 15:18
A kto bogatemu zabroni :)
Roni
Roni 30.09.2017, 18:32
Tak zabijcie za to kierowcę że ta zaparkował jakiś iskra zrobił przejście wprost na parking a wy juz kierowcę linczujecie a sami parkiecie jak pizdy
pyt
pyt 29.09.2017, 18:01
Gdzie byli rodzice? No pytam sie gdzie byli
Roman
Roman 29.09.2017, 17:01
To że jakaś baba dachowała wczoraj na ul.Krasińskiego obok delikatesów to o tym się nie pisze.Pisze się za to o źle zaparkowanych samochodach które to informacje są w zasadzie bez znaczenia.
33
33 29.09.2017, 16:13
ormowiec się sam prosi, aby bu facjatę obić.
Widz
Widz 29.09.2017, 13:24
Wiadomo nie od dziś, że brakuje miejsc parkingowych. Wg przepisów zaparkował chyba niepoprawnie, ale przecież on tam nikomu i niczemu nie przeszkadza, bo jest przejście na chodnik. Zamiast zajmować się takimi pierdołami, ustawcie aparaty na parkingach przed sklepami (szczególnie Intermarche). I walcie foty z pokazaniem nr rej. tym co parkują jak najbliżej drzwi, podczas gdy na parkingu jest wiele wolnych miejsc. Ruszcie dupki z tych aut i przejdźcie się chociaż tyle!!!
JA
JA 29.09.2017, 13:06
bardzo dobrze, tez bym tak zaparkował...bo gdzie tu stawiać auta jak parkingów brak...;/
Halinka
Halinka 29.09.2017, 11:52
Ferdas jełopie
Maniak
Maniak 29.09.2017, 10:24
Trochę to żałosne - robicie z naszego miasta jakieś perfekcyjne miasto, niech najpierw zajmą się miejscami parkingowymi i ulicami, zanim będa opisywać auta w internecie... Ciekawe czy Pan Kordylasinski dobrze parkuje :)
Juras
Juras 29.09.2017, 10:41
Urzędnicy na ulicę, sprzątać i budować nowe parkingi, za co obywatele płacą podatki. Papierki każdy może przeglądać i grać w pasjansa na komputerze. Tutaj trzeba pracować, wasza praca musi przynosić sens dla obywateli...
Ferdas
Ferdas 29.09.2017, 08:29
To ja tak zaparkowałem po Pijaku przyjechałem i nie miałem siły żeby szukać miejsca!!!
Anty
Anty 29.09.2017, 06:16
Przed samochodem itak jest trawnik. Wiec nie zwezyl drogi za przejsciem. Zdjecie bardzo tendencyjne....
Hehe
Hehe 29.09.2017, 07:11
A moze tendencyjny komentarz?
wesoły
wesoły 28.09.2017, 21:48
fotograf chodzisz po cienkim lodzie
odpowiedzialność urzędników?
odpowiedzialność urzędników? 28.09.2017, 22:21
Jeden po pustym rynku, drugi po pustym polu golfowym, trzeci - nigdzie nie chodzi, bo go nie ma.
Chociaż została jeszcze pusta komenda
komenda
komenda 28.09.2017, 22:36
Sam jesteś pusty
asnyczkowa
asnyczkowa 28.09.2017, 21:24
jest tam miejsce. zdjecie zrobione specjalnie, aby nie bylo tego widac. mieszkam tam, wiec wiem.
Kamil
Kamil 29.09.2017, 07:10
Co ty za glupoty wypisujesz???? Na przejsciu sie nie parkuje. Moze to ty sama tak zaparkowalas i wymowki szukasz?
odpowiedzialność urzędników?
odpowiedzialność urzędników? 28.09.2017, 22:22
Ostatnio obrywali za blamaż organizacyjny z imprezą w Binowie – bęc fotka. Teraz za wycinanie drzew w parku i przekręty z budżetem obywatelskim – bęc fotka. Kiedy URZĘDNICY BĘDĄ PONOSIĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA BRAK DZIAŁAŃ?
rafalekkolor
rafalekkolor 28.09.2017, 21:22
Kolejny ubek i donosiciel, tępic takich !
Haha
Haha 29.09.2017, 07:07
A ty ile masz latek 12, 14? Idz zrob prawo jazdy za kilka lat to bedziesz wiedzial gdzie mozna parkowac, a gdzie nie.
Cba
Cba 28.09.2017, 21:18
Jakiś Ubecki fotograf!!
Pełno ich sie wykłuło ostatnio !!!
odpowiedzialność urzędników?
odpowiedzialność urzędników? 28.09.2017, 22:24
Hyc z urzędu zrobić fotkę? Ile razy czerepachy zaczynają obrywać zbyt mocno to się pojawia jakiś wentyl w postaci mistrza parkowania! To dlatego od trzech lat likwidują miejsca parkingowe w mieście, żeby się ludzie zajęli kim innym niż nimi?
Mirek
Mirek 28.09.2017, 21:42
Zycze temu podpi...owi zeby mu gebe ktos oklepal za te ciagle fotki...
Haha
Haha 29.09.2017, 13:29
Moze tobie trzeba oklepac? Moze klepki wskocza na miejsce?
wypadek
wypadek 28.09.2017, 21:34
Cba i bardzo dobrze. Nie gonią tych panów życia i ... smierci!
zdegustowany
zdegustowany 28.09.2017, 21:00
Tych przypadków jest mnóstwo bo Gryfino staje się powoli miastem bezprawia!
odpowiedzialność urzędników?
odpowiedzialność urzędników? 28.09.2017, 22:26
Ryba psuje się od głowy. Kiedy urzędnicy zaczną ponosić odpowiedzialność za swoje działania i za ich brak?

Jak brak znaków, jak znaki na zagrażającej zdrowiu wysokości, jak pasów w niektórych miejscach nie widać, jak dzieci idą środkiem drogi do szkół - NIE MA ODPOWIEDZIALNYCH, BO TO JAŚNIE PAŃSTWO WŁADCY?
Juras
Juras 28.09.2017, 22:02
Tylko śmiech pozostaje. To dotyczy całej Polski, taką dupokracja.
Podpis
Podpis 28.09.2017, 21:00
Wstawić barierki odgradzające jak na Flisaczej.
cytat
cytat 28.09.2017, 20:59
A znawcy tematu piszą tak: Zgodnie z przepisami zabronione jest zatrzymywanie pojazdu na przejściu dla pieszych oraz w odległości mniejszej niż 10 m przed nim, ale w przypadku drogi dwukierunkowej o dwóch pasach ruchu - także za "zebrą".
kłapa
kłapa 28.09.2017, 20:58
żeby to raz....
Link