Szczecin wycofał się z Greenfield Open

  • 28.09.2017, 20:17
  • Admin Admin
Szczecin wycofał się z Greenfield Open III edycja imprezy w 2015 r.
„Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Prezydent Szczecina, Burmistrz Gryfina mają przyjemność zaprosić na GREENFIELD OPEN 2016” – tak brzmiało zeszłoroczne zaproszenie na imprezę na polu golfowym promującą potencjał inwestycyjny Pomorza Zachodniego. Na tegorocznym przedsięwzięciu zabraknie Urzędu Miasta Szczecin.

Jak się dowiedzieliśmy, Urząd Miasta Szczecin nie będzie finansował tegorocznej imprezy Greenfield Open w Binowo Park Golf Club.

Wkrótce może się okazać, że partnerem imprezy będzie tylko gmina Gryfino, którego włodarze w zeszłej kadencji bardzo krytykowali ten sposób promocji.

Impreza z tego wtorku została przełożona na termin późniejszy, o czym informowaliśmy tu:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/25085,impreza-promujaca-inwestycje-w-gminie-gryfino-dzis

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (80)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

klaser
klaser 04.10.2017, 19:37
Poznali się pewno już na Milerze to nie chcą może robić sobie obciachu.
koleżanka
koleżanka 01.10.2017, 19:55
Za co się nie weźmie Miler to spier.... Jak jego polityczny guru, znany ze śmiałości do kobiet - Mieczysław Edward Sawaryn.
Adam
Adam 01.10.2017, 16:20
Podejrzewam, że wstyd im się zrobiło za Gryfino i się wycofali.
czary mary
czary mary 29.09.2017, 22:24
Ja do dziś zachodzę w głowę jak Sawarym mógł wziąść Milera na zastępcę! przecież osoby pod szczególna ochrona mediów, układu politycznego trzeba prześwietlać bardzo dokładnie, tak sie robi w USA - kandydata na prezydenta poddaje się takiej trzepaczce medialnej, że wirówka pralki to przy tym dziecięca zabawka .
123
123 08.11.2017, 12:16
Wizal go ponieważ to była transakcja wiązana. Miler w swojej gazecie robił Sewerynowi pozytywną kampanię wyboracza wzamian za "stołek" jak Mietek wygra.

Teraz Miler jest od "nieudolnych" wyczynów tak aby co się uda to Seweryn, a to co niedobre to Miler. Czyli Sawaryn w oczach publicznych będzie nadal ok. Taki program polityczny.
bez kitu
bez kitu 30.09.2017, 19:03
Miał, okazało się głupią nadzieję, że ten "pijarowiec" dokona cudów, ale tu to nikt nie byłby w stanie z gie powrozu nie ukręcić !
Jakie tam są wizje pani miejskiej architekt i plastyka miejskiego, wiadomo coś w temacie ?
cudotwórca?
cudotwórca? 30.09.2017, 20:02
Tu nie chodzi o cudotwórcę, no chyba że cudem byłaby udana organizacja jednej konferencji!
Drugi nie złożył wniosku o targowisko (targowisko podlega pod tego od oświaty).
polo
polo 29.09.2017, 22:07
Po porostu : zrobiono nas w BALONA :-)) Cóż pogoda nie sprzyja takim imprezom
Piotr
Piotr 29.09.2017, 19:39
Dobrze, że tej ekipie nie przyszło budować strefy bo pewno już w przedbiegach była klapa.
Picoland
Picoland 29.09.2017, 16:04
Co za cymbały tutaj piszą przegrani poprzedniej epoki a co jeden to mądrzejszy. Ciekawe czego wy nie byliście tacy mądrzy jak byliście przy korycie ? Dlaczego nie ściągnęliście inwestorów nie wybudowaliście nowego targowiska nie wybudowaliście nowych dróg itd. itd. mam wymieniać ? A jeździliście po Cannes budowaliście angielskie drogi niedorajdy obiboki. Fajnie się teraz krytykuje ale ludzie już tych waszych kitów nie kupią. Mamy dobrą władzę i wasze plucia nic tu nie wskórają. Szybko rozpoczęliście kampanie wyborczą ale kto komu zabroni żyć marzeniami ;) Marzcie dalej :)
dał nam przykład Bonaparte...
dał nam przykład Bonaparte... 29.09.2017, 16:58
Czytałeś picusiu uważnie o targowisku? WSZYSTKIE PROJEKTY ZŁOŻONE DOSTAŁY ŚRODKI! A dlaczego nie złożyliście?
Trzeba było najpierw wybudować strefę, żeby do niej przyjechali inwestorzy – jakbyś nie wiedział, picusiu.
Jeździli do Cannes na targi nieruchomości. A wy po co do Raciechowic i do Gruzji i do Suwałk? A na spotkanie z konstytucyjnym organem państwa w sprawie niepełnosprawnych nikt nie znalazł czasu? O miejscu nie wspominając?
Angielską drogą mimo wszystko pojedziesz a tą z waszego harmonogramu?

Poza tym, OD TRZECH LAT POPRZEDNICY NIE RZĄDZĄ! CZAS WRESZCIE MÓWIĆ O SWOICH OSIĄGNIĘCIACH A NIE O SZUFLADACH Z POMYSŁAMI POPRZEDNIKÓW!
Picoland
Picoland 29.09.2017, 17:29
Uderz w stół a nożyce................. daruj sobie te swoje wypociny nikogo one nie wzruszają a już na pewno mnie ;)) Twój czas minął bezpowrotnie i najwyższy czas się z tym pogodzić mądralo z wichury ;)))
Łowca idiotów
Łowca idiotów 30.09.2017, 01:19
Lepiej już zamilcz
dyrektor
dyrektor 29.09.2017, 12:14
Ciekawe z kim Binowo zrobi imprezę, jak zmienią się władze Gryfina?
pozrywane mosty
pozrywane mosty 29.09.2017, 19:40
Jak widać już są spaleni!
!!!
!!! 29.09.2017, 09:50
o kure jak TEN GOŚĆ (wicek) soi ? ŻENADA !!!
przedsiębiorca
przedsiębiorca 29.09.2017, 08:50
Polecam panu redaktorowi art. na stronie www. Polskiego Radia Szczecin na temat pozyskanych pieniędzy przez samorządy na targowiska w Moryniu, czy Dębnie. Dlaczego na tej liście nie ma Gryfina? Poprzednie władze pozyskały środki na rewitalizacje targowiska, ale wtedy Sawaryn z Nikityńskim nie wyrazili zgody jako radni na realizację tego zadania. Co jako włodarze miasta zrobili, żeby tą sprawę załatwić, poza oszukiwaniem gryfińskich kupców?
Witek
Witek 29.09.2017, 11:50
Przeciez napisali o tym na iGryfino już wczoraj
żenująca nieumiejętność
żenująca nieumiejętność 29.09.2017, 16:59
Jasne, tylko że ta ekipa ani kontaktów z inwestorami nie potrafi profesjonalnie nawiązać, ani targowiska do handlu pietruszką i kwiatkiem!
Czyli ani z milionerem ani z „mikroprzedsiębiorcą”. Straszne!
wróżka
wróżka 29.09.2017, 08:34
Witam. Drodzy Państwo za rok wybory, a wlodarze tego miasta na każdym kroku " się podkładają" albo Wasz burmistrz chce być żołnierzem, a wychodzi wręcz na pośmiewisko, na konferencję w spr niepełnosprawnych nie ma sali ani czasu, teraz Binowo? Brak zgloszenia na konkurs targowiska.? WSTYD i nie potrzebna wróżka p rz e g r a c i e te wybory z kretesem. Macie TYLKO wrogów.
bez kitu
bez kitu 29.09.2017, 11:27
Problemem tej trójcy jest nadmierne zainteresowanie własną osobą, stąd otaczająca ich miałkość, nihilizm, strach, brak podejmowania ważnych decyzji, niezorganizowanie i działanie na zasadzie "jakoś to będzie", oj ludzie rozliczą, oj rozliczą !
podejrzliwy
podejrzliwy 29.09.2017, 12:22
I traktowanie każdego przejawu samodzielnego myślenia czy najmniejszej krytyki jak "zdrady stanu"! Moim zdaniem to paraliżuje wszystkie poczynania. Ta nadmierna podejrzliwość!
żenada
żenada 29.09.2017, 01:10
A kto będzie chciał z nimi współpracować, jeśli każdy sukces sobie przywłaszczą, a każde niepowodzenie zrzucą na innych?
niestety
niestety 29.09.2017, 07:58
Nie tylko nie będzie partnerów. Każdy poważny inwestor ma służby prasowe, które badają tzw. środowisko inwestycji. „popijawy za darmo”? I to w postach „zwolenników władz”? Która firma wejdzie, gdy obsmarowywane są spotkania biznesowe, podstawowe narzędzie współczesnego biznesu, które zna każdy student ekonomii i zarządzania i wie, że przy tenisie czy GOLFIE zdobywa się zaufanie ludzi biznesu?
I nie chodzi o to, że TYLKO przy golfie się zdobywa inwestorów. Ale to po prostu jedno z narzędzi.
Które w drugą stronę działa bez problemu, kiedy firmy usiłują przyciągnąć klientów różnymi atrakcjami.
podejrzliwy
podejrzliwy 29.09.2017, 12:24
Mądremu nie trzeba wyjaśniać. Ale głupi nadal uważa, że inwestorzy przychodzą do gabinetu władzy i są wdzięczni, gdy władza ich nie odprawi. Premier Morawiecki jak obwoził ostatnio inwestorów po Polsce? I nikt normalny się nie dziwił. Nawet opozycja nie rzucała się, bo wiedziała, że by się ośmieszyła i zostałaby uznana za prymitywną.
Łowca komuchów z BBSu
Łowca komuchów z BBSu 29.09.2017, 00:48
Przecież już wcześniej pisałem że z tej "wielkiej" POronionej imprezy POprzedników należy sie jak najszybciej wycofać bo od lat jej efekty były ZADNE co nawet ten łysy spocony knur w czerwonym sweterku przyznaje
podejrzliwy
podejrzliwy 29.09.2017, 12:26
Mam pytanie. Który poważny inwestor, czytając posty „obrońców władzy” chciałby współpracować z takim środowiskiem, które uważa, że spotkanie biznesowe w restauracji czy przy tenisie albo golfie to szczyt fanaberii?
Gomułka przy nich to otwarty i światowy człowiek!
żenada
żenada 29.09.2017, 01:09
oj czerepach, się widać zdenerwowałeś, a tak niedawno narzekałeś na szmaciarza...
Łowca komuchów z BBSu
Łowca komuchów z BBSu 29.09.2017, 02:58
To nie ja Macieju narzekałem na szmaciarza bo to nie ja jestem czerepachem ( to z rosyjskiego znaczy żółw, tak? )
ale czad (i czat)
ale czad (i czat) 29.09.2017, 06:16
"Ja nie jestem żółwiem. A ja nie jestem szmaciarzem."
Nic dziwnego, że czatów nie organizują.
Chyba po jednym z ostatnich po zakończeniu czata ktoś długo poprawiał odpowiedzi? Tak było?
podejrzliwy
podejrzliwy 29.09.2017, 12:25
tak było z tym poprawianiem. Niby czat 'na żywo". No i skończyły się czaty.
maestro
maestro 28.09.2017, 23:45
Super informacja chociaż na koniec dnia!
wstyd na gminę i okolice
wstyd na gminę i okolice 29.09.2017, 00:20
A mnie jest smutno i wstyd, że nasza gmina, jako naturalny organizator nie dopilnowała terminów i ośmieszyła się. Szczecin ośmieszać się nie chce, więc grzecznie się wycofuje!
langusta
langusta 28.09.2017, 23:34
Wreszcie ktoś odważny się z tego wyłamał.
połamali sobie zęby
połamali sobie zęby 29.09.2017, 00:12
Czerepach, nie tym razem, naprawdę nie da rady przekuć waszej totalnej porażki w zwycięstwo. Myślicie, że ktokolwiek uwierzy, że to może wasza zasługa, że się wycofał Szczecin z imprezy, której terminu nie ogarnęliście?
Wasza – ale nie zasługa, tylko wina!
Lulek
Lulek 28.09.2017, 22:59
Brawo!!!
hen
hen 28.09.2017, 22:44
Interes się robi tylko z poważnymi partnerami.
Krzysiek
Krzysiek 28.09.2017, 21:41
Proszę aby redakcja dopytała szczeciński magistrat dlaczego zdecydowali się wycofać z finansowania imprezy i czy ma to związek z działaniami(czy ich brakiem) wiceburmistrza Gryfina!
kultura i obycie
kultura i obycie 28.09.2017, 22:40
W innych miastach inna kultura. Nasi by bez problemów nadawali na innych, w Szczecinie użyją gładkiej formułki, typu: "z przykrością zawiadamiamy, że w proponowanym terminie mamy zaplanowane inne spotkania" itp.
nie dziwi
nie dziwi 28.09.2017, 21:12
Z nieudacznikiem Sawarynem i Milerem nikomu nie jest po drodze. Jaki wstyd, że z fajnej imprezy debile z Gryfina zrobili chłam. Gryfino nie miało w swojej historii takich nieudaczników. Piłata po piętach całować pedały sawarynowe!!!
Qwerty
Qwerty 29.09.2017, 15:21
Na jesieni wybory. Wydajemy chwasty.
Klakier
Klakier 29.09.2017, 14:50
Sam chciałbyś być takim nieudacznikiem jak Sawaryn dziadu śmierdzący z pustą podszewką w kieszeni. I nie wyzywaj nikogo od pedałów bo sam nim jesteś. Tylko Ci w głowie imprezy a za robotę się weź nierobie to nie będziesz Mietkowi zazdrościł.
macius wykopany
macius wykopany 28.09.2017, 23:28
czeba sobie jasno POwiedziec rze f rzycıu waszna zafsze jezd konsekfencja- wienc czeba bylo ot razu otcionc siem od skretynialyh POmysluf POpszednikuf a nie fchodzic w ich buty f kturyh zajdzie siem tam gdzie oni zajszli - na smietnik chistorii
Juras
Juras 28.09.2017, 21:58
Wiek tyle...
lol
lol 28.09.2017, 21:16
To nie jest fajna impreza i niczego nigdy nie promowała poza lansem politycznie podejrzanych osobników za publiczne pieniądze.
Jaki oni mają IQ ?
Jaki oni mają IQ ? 28.09.2017, 23:56
Szczególnie nie wychodzą imprezy, które się robi i zapomina o zaproszeniu gości albo dostarcza się zaproszenia dzień przed eventem. To pogarda dla gości i zwykłe chamstwo.
macius wykopany
macius wykopany 28.09.2017, 23:41
karzden wie rze rzaden golfista nigdy nic tutej nie kupil ani niezainfestowal. Hodzi zafsze tylko o to by PObawic siem, POpic i POdupczyc za publiczne piniondze
prędzej inwestora sie znajdzie na polu golfowym niż pod mostem!
prędzej inwestora sie znajdzie na polu golfowym niż pod mostem! 29.09.2017, 00:14
Ale dlaczego o wojence na moście czerepachy mówiły „świetna promocja gminy”, chociaż „każdy wie, że żaden inwestor na hitlerowskim czołgu tu nie przyjechał”
boguś L.
boguś L. 28.09.2017, 22:42
Cóż ci pozostało, jak się pocieszać, "to zła impreza była"...
:)
:) 29.09.2017, 00:16
Oj, tak, teraz trzeba będzie wymyślić szybko, jak to opowiedzieć, że to się specjalnie tak rozłożyli...
I faktycznie, jak Boguś Linda "bo to zła impreza była"...
macius wykopany
macius wykopany 28.09.2017, 23:29
besnadziejna po prostu dno i czy metry mulu
woda
woda 28.09.2017, 21:38
A jednak udało się sprzedac tereny inwestycyjne. To co? Samo przyszło?
łoj!
łoj! 28.09.2017, 22:43
Gdyby to nasi się zabierali a nie marszałek z prezydentem Szczecina to łoj!
Olo
Olo 29.09.2017, 00:22
Nasi? Im nie wychodzi ani spotkanie z inwestorami ani targowisko do sprzedaży pietruszki i kwiatków!
jolanta
jolanta 28.09.2017, 21:07
Miler szmaciarz honoru nie ma, żeby do zdjęć pozować z dyrektorem pola golfowego. Chichot historii, że najwięksi krytycy tej imprezy, próbują ją kontynuować, ale jak widać bez sukcesu. Po co Gryfino daje na to pieniądze, skoro to w obecnym kształcie okazuje się totalnym niewypałem? Co na to radni? Nie ma w Gryfinie innych potrzeb?
Golfista czyli kierowca golfa
Golfista czyli kierowca golfa 29.09.2017, 00:07
Impreza była by ok gdyby zaprosili gości ale nie zdążyli i marszałek się wkurzył.
ośmiorniczka nie rarytas. rozum tak!
ośmiorniczka nie rarytas. rozum tak! 29.09.2017, 00:26
Ale jak prymitywy ekscytują się ośmiornicami, które można kupić w dyskoncie za 29 kilogram, to nic dziwnego, że nie umieją zorganizować spotkania biznesowego!
Zwykłe wesele, to kawą częstują przy ustalaniu lokalu, sukni, to co, poważnym inwestorom wojenkę na moście na laptopie pokażą?
macius wykopany
macius wykopany 28.09.2017, 23:31
jolancia doprze prawi - polac jej czeba jeszcze na drugom nuszke
łepski facet
łepski facet 28.09.2017, 21:46
Tomasz Miler nie dość, że dobrze radzi sobie z funkcją na którą został powołany, to jeszcze przystojny facet jest. A tobie tylko łysina świeci.
macius wykopany
macius wykopany 28.09.2017, 23:34
nie takih kozakuf POwolywali a rze tej binofskiej rzenady nie olali zaras po wyborah to akurat jego vina no i trohe tesz vina Tusqa
a ty masz piegi:)
a ty masz piegi:) 28.09.2017, 22:44
Łysina to nie jest powód do ujmy. A łebski pisze się przez "b" - od łba, a nie "łpa"
Kasia
Kasia 29.09.2017, 00:04
Bo to pisał kiep.
Róża Luksemburg
Róża Luksemburg 29.09.2017, 00:25
Będzie grubo za tego "kiepa"!
Kasia
Kasia 29.09.2017, 04:51
Odezwała się znienacka z zagranicy Różyczka podpadająca pod ustawę antykomunistyczną.
kiep, kpa, kpowi, kpa, kpowi, kpie
kiep, kpa, kpowi, kpa, kpowi, kpie 29.09.2017, 01:14
Dlaczego będzie grubo za tego "kiepa"? Raczej kpa!
Trzeba uczyć się polskiego:)
macius wykopany
macius wykopany 28.09.2017, 23:36
lpa jezd bo to rym od malpa a tylko zakompleksieni szofinisci czepiajom siem czyjejs formy wypowiedzi gdy ih tresc wgniata f glebe
daj spokój!
daj spokój! 29.09.2017, 00:29
"bo to rym od a tylko zakompleksieni formy gdy wgniata" - tyle po polsku. Reszta bełkot.
TM
TM 28.09.2017, 21:14
Co do treści ok a co do "szmaciarz" bekniesz za swoje słowo na 100%.
język polski
język polski 28.09.2017, 22:53
beeeeeee:)

Jak się czuje obrażony, niech się sądzi. Tylko z oskarżenia prywatnego, nie za nasze pieniądze.

Słownik języka polskiego:
szmaciarz - pot. człowiek zajmujący się zbieraniem szmat, gałganów; handlarz starzyzną tekstylną, odpadkami materiałów włókienniczych (np. zniszczonymi ubraniami).
I KONIEC. żadnych innych znaczeń!

I żeby nie było - nie jestem za obrażaniem osób. Natomiast działania można nazwać szczerze.
szmaciarz to handlarz starzyzną:)
szmaciarz to handlarz starzyzną:) 29.09.2017, 00:18
No nie da się ukryć. Do handlu nowymi rzeczami to się ten pan nie bardzo by nadawał...
:)
:) 29.09.2017, 17:02
A do ciuchbudy się nadaje? No nie wiem...
żenada
żenada 29.09.2017, 01:18
Problem, że jak taki handlarz starzyzną zabiera się za rozmowy z kreatorami mody, to sukcesu nie będzie!
Nie ten poziom!
niepolityk
niepolityk 28.09.2017, 21:37
Jeśli to ocena polityczna to ma do niej prawo. Wszystko zależy od tego jak on sam wcześniej określał imprezę i organizujących imprezę.

Pozostałe