Autem zahaczył rowerzystę i tak uderzył w drzewo, że wyrwane zostało z korzeniami

  • 04.10.2017, 12:22
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Autem zahaczył rowerzystę i tak uderzył w drzewo, że wyrwane zostało z… KPPSP Gryfino
Do bardzo groźnego wypadku doszło dzisiaj, 4 października 2017 r. ok. godz. 09:15. Na drodze wojewódzkiej nr 125 za Moryniem w kierunku na Stare Objezierze - samochód osobowy wypadł z drogi, potrącił rowerzystę i uderzył w drzewo.

-Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Droga została zamknięta dla ruchu. Policja zorganizowała objazd przez Nowe Objezierze. Udzielono pomocy obydwu osobom poszkodowanym. Kierowca opla, który był  uwięziony w pojeździe, wydobyty został przy użyciu narzędzi hydraulicznych i wyciągarki. Przekazany został pogotowiu ratunkowemu. Natomiast rowerzystę do szpitala przetransportował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – informuje dyżurny z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie.

 

W działaniach udział brały: OSP Moryń, OSP Cedynia, 1 zastęp JRG Gryfino, 2 zastępy JRG Dębno, policja, 2 karetki pogotowia, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Janicki
Janicki 09.10.2017, 22:01
Dopóki sprawa nie została do końca wyjaśniona, powstrzymajcie się z obarczaniem winą kogokolwiek.
Mieszkaniec Morynia
Mieszkaniec Morynia 04.10.2017, 22:01
To prawda medycy zrobili fantastyczna robote, ale jako calosc pracujecie na swoja reputacje. A z tym bywa roznie
ludźmin
ludźmin 05.10.2017, 10:21
Tylko chu...ego rzecznika macie i czarny pijar po Botoksie.
Zbyszek
Zbyszek 04.10.2017, 21:11
Ratownicy medyczni, którzy zrobili najwięcej, jak zwykle zostali docenieni najmniej.
lumpenproretariat
lumpenproretariat 04.10.2017, 21:42
Zbyszek,. połowa ludzi w Polsce oglądała już film "Botoks". Nikogo na litość już nie weźmiesz!
traper
traper 04.10.2017, 20:46
O w mordę jeża nawet tu znajdują się malkontenci, bo ja bardzo dobrze rozumiem użytkowników drogi.
Andżej
Andżej 04.10.2017, 19:40
Zmarła nie ta osoba, co powinna..
Czytelnik
Czytelnik 05.10.2017, 09:58
Zastanów się czasem co piszesz. Śmierci nikomu się nie zyczy
Wernyhora
Wernyhora 04.10.2017, 20:46
Ty już śmiercią i życiem nie obdzielaj!
kierowiec
kierowiec 04.10.2017, 19:14
A tam jest przecież ograniczenie, zdaje się 70 na godzinę!
997
997 04.10.2017, 18:53
wypadek spowodował rowerzysta. szedł pod prąd środkiem drogi prowadząc rower. Kierowca wyjechał zza góry nie było szans na wyhamowanie. próbował go ominąć ale wpadł w poślizg. Nie oceniajcie jak nie byliście. Rowerzysta powinien iść poboczem prowadząc rower a nie środkiem drogi. Gdyby jechał Rowerem powinien być na swoim pasie. tu tego nie było. niby szedł prawidłowo pod prąd prowadząc rower ale nie środkiem!!
Ja
Ja 07.10.2017, 09:59
Skąd taka pewność szedł środkiem a rower lezal po tej stronie co rozwalone auto gdyby tak bylo to rower lezalby na lewym poboczu
 czytelnik
czytelnik 05.10.2017, 10:02
A dlaczego prowadził rower a nie jechał na nim.?%
kodeks drogowy
kodeks drogowy 05.10.2017, 10:22
do czytelnik: Prowadzenie roweru nie jest zabronione!
miejscowy
miejscowy 04.10.2017, 19:00
Jechałem tamtędy i nie widziałem jakoś śladów hamowania.
czyt
czyt 04.10.2017, 18:26
I ma teraz młody kierowca dusze na sumieniu...
Henryk
Henryk 04.10.2017, 17:32
Brawura nie popłaca jak widać.
Ja
Ja 04.10.2017, 16:46
Nie wieże ze każdy z was zawsze tak ostrożnie jeździ. Łatwo oceniać kogoś innego
max
max 04.10.2017, 16:27
Zamiast jechać jak człowiek ostrożnie to jedzie taki ...uj jak wariat i tak się to potem kończy.
rowerzysta
rowerzysta 04.10.2017, 14:46
I teraz widac jak ścieżka rowerowa na tym odcinku jest potrzebna!
Magda
Magda 04.10.2017, 13:45
Masakryczny widok.
Pekaes
Pekaes 04.10.2017, 13:54
A jaki ma być. Duł jak wariat to ma

Pozostałe