Zrobii to w piątek, trzynastego [FOTO]

  • 13.10.2017, 13:29
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zrobii to w piątek, trzynastego [FOTO] ZS Nowe Czarnowo
Chociaż trzynastego i w piątek, to w Zespole Szkół w Nowym Czarnowie odbył się apel z okazji Święta Edukacji Narodowej, który sprawnie poprowadziła Małgorzata Świtelska. Na uroczystość przybyli starosta gryfiński Wojciech Konarski, naczelnik Wydziału Edukacji w Starostwie Powiatowym Elżbieta Lorenowicz-Bień oraz dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie Julia Porwit. Dzięki życzliwości dyrektor DPS, uroczystość miała miejsce w sali wielofunkcyjnej Domu Pomocy Społecznej.

Sala została pięknie udekorowana, a na scenie uczniowie szkoły mogli swoim występem podziękować nauczycielom za ich trud i pracę. Młodzież zaprezentowała okolicznościowe wiersze i piosenki, przeplatane podziękowaniami. Umiejętności wokalne niezastąpionych Klaudii i Michała umilały czas gościom. Wiersze pod czujnym okiem Marii Sobas recytowali Weronika, Jola, Dawid, Paweł i Kacper. Świetnie i z humorem zaprezentował się zespół „Folk z żartem”, gdzie pod skrzydłami Karoliny Malinowskiej i Agnieszki Lebioda dzieci fantastycznie zainscenizowały utwór ludowy Brathanków.

Dyrektor szkoły Małgorzata Wakuluk podziękowała i wręczyła nagrody wyróżnionym nauczycielom. Nagrodę starosty otrzymały Małgorzata Wakuluk i Natalia Sikora. Pracownicy warsztatów terapii zajęciowej DPS i uczniowie wraz z opiekunem Samorządu Uczniowskiego Justyną Chmielewską obdarowali pracowników szkoły miłymi upominkami. Uśmiech i wzruszenie gościło na twarzach wszystkich nauczycieli placówki. Dziękujemy z całego serca za tak piękny dzień!

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (27)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Czarodziej
Czarodziej 13.10.2017, 16:54
Wspaniale, Brawo!
Ela
Ela 13.10.2017, 19:31
Nie bylo dyr PCPR p Stawiarskiej ? Dziwne
burmiszcz
burmiszcz 14.10.2017, 09:27
Z gminy też nie było nikogo. Mieli zakaz?
karina
karina 13.10.2017, 14:56
Wspaniała szkoła! Cudowni ludzie!

Pozostałe