Postanowili, że nauczyciele kwiatów nie dostaną

  • 13.10.2017, 19:17
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Postanowili, że nauczyciele kwiatów nie dostaną UM Moryń
W tym roku Zespół Szkół w Moryniu włączył się do akcji pt. „Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc” organizowanej przez Polską Akcję Humanitarną. Nauczyciele - przed Dniem Edukacji Narodowej - zaproponowali dzieciom, młodzieży i rodzicom, by zrezygnowali z zakupu kwiatów dla swoich wychowawców, a w zamian włączyli się do zbiórki pieniędzy na rzecz mieszkańców Somalii, w której ponad 6 milionów mieszkańców zagrożonych jest głodem.

Dzięki akcji, przeprowadzonej w Zespole Szkół, prawie tysiąc złotych zasili konto Polskiej Akcji Humanitarnej. Natomiast nauczyciele z okazji Dnia Edukacji Narodowej zamiast kwiatów otrzymali dzisiaj… jabłka.

Życzenia, gratulacje i serdeczne podziękowania za codzienny trud wszystkim pracownikom oświaty złożył (w imieniu burmistrza Morynia Józefa Piątka oraz Rady Miejskiej) Krzysztof Konecki - wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Moryniu.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

belfer
belfer 15.10.2017, 11:18
Do roza bez kolcow- kaktusa to sobie wsadź w 4 litery.
Del
Del 14.10.2017, 11:43
Jabłka czyli tablety Apple iPad?
nauczycielka
nauczycielka 14.10.2017, 09:13
Uczą się dzieci pomagać innym. Brawo dla nauczycieli i uczniów. Przykład idzie z góry!
myśleć o innych!
myśleć o innych! 14.10.2017, 11:40
Uprzedzili kwiaciarnię? W takim Moryniu to może spowodować plajtę, jak została z towarem kupionym jak zawsze...
polityczny
polityczny 14.10.2017, 12:00
Może o to chodziło aby wykonczyć "niewygodnego"?
komuch
komuch 14.10.2017, 08:55
stary komuch broniarz z tym swoim znp niech im da
Tak
Tak 13.10.2017, 21:29
Wreszcie. TE KWIATY TO TOTALNY ABSURD.
myśleć o innych
myśleć o innych 14.10.2017, 11:42
Może i tak, ale pomagając "dzieciom w Afryce" mogą doprowadzić do plajty kwiaciarni za rogiem - i problemów kilku rodzin.
Dzieci trzeba uczyć myślenia świadomego konsekwencji swojego postępowania!
prymulka
prymulka 13.10.2017, 20:15
Biedne kwiaciarnie!
efekt motyla
efekt motyla 13.10.2017, 21:11
Coś w tym jest. Strata dla kwiaciarni – ciekawe, czy wiedziały wcześniej, czy zostały z zamówionymi kwiatami. Przesada w każdą stronę i naręczy kwiatów i ich braku to jednak zła sprawa...
A dzieci też powinny się uczyć, że każde ich działanie ma określone konsekwencje gospodarcze...
myśleć o innych
myśleć o innych 14.10.2017, 11:43
Brawo - pomaganie Afryce pogrążając tych, co na sąsiedniej ulicy - to też trzeba rozważyć!
Roza bez kolcow
Roza bez kolcow 13.10.2017, 21:07
Bylo im kaktusy wreczyc zamiast dokarmiac islamistow w Somalii

Pozostałe