Mistrz parkowania

  • 16.10.2017, 18:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mistrz parkowania czytelnik igryfino
Na ulicy Piastów w Gryfinie nasz czytelnik uwiecznił dzisiaj na zdjęciu auto "mistrza parkowania". Pan Tomasz sytuację tę opatrzył stosownym komentarzem.

-Za parkowanie w pobliżu pasów grozi mandat w wysokości od 100 do 300 zł oraz 1 punkt karny - za portalem motoryzacyjnym przypomina pan Tomasz.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (61)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gosc
gosc 19.10.2017, 07:38
Nie ten to inny będzie tam stał.Bez przerwy stoi tam jakiś zaparkowany pojazd.a nawet dwa.
:)))
:))) 19.10.2017, 13:08
Niech barierki postawią :)
krąg
krąg 19.10.2017, 13:35
Jeden mandat wystarczy!
kawaq
kawaq 18.10.2017, 14:03
Chyba mistrz lenistwa!
ormo
ormo 19.10.2017, 18:11
ty geniusz jestes!!!
wioskowy
wioskowy 17.10.2017, 20:12
Ni e ćwok ma mietka i myśli, że mu wszystko wolno a Wy nie macie co robić i piep... trzy po trzy. nazywajcie sprawy po imieniu brak wam odwagi czy co. Jeszcze jedno ormowcy byli wszędzie nie tylko na wsi ale wy "miastowi' uważacie inaczej, Wy to nawet tych dobrych niemców wodę do okopów nosiliście.
au\
au\ 17.10.2017, 11:53
chlopie orginalne od mietasa wstaw min 20 cali a nie jakie gowno
rynek
rynek 17.10.2017, 11:47
a co do felg to bez kitu tragedia
Andżej
Andżej 17.10.2017, 17:39
Fajne felgusie. Co Ty gadasz..
jumak
jumak 17.10.2017, 16:27
Felgi ładne, ale nie do takiego samochodu. Niemiec pewnie płakał jak rano przyszedł do swojego auta.
j
j 17.10.2017, 09:20
Jeżeli ktoś montuje wieśniackie felgi nie pasujące do samochodu to znaczy, że i jest wieśniakiem, więc czego się spodziewać.
bezinteresowna nienawiść
bezinteresowna nienawiść 17.10.2017, 09:49
No i wiadomo o co chodzi - dokopać bliźniemu swemu...
łowca pustaków
łowca pustaków 17.10.2017, 11:12
A to, że dzieciakom ogranicza widoczność przy dochodzeniu do przejścia, to już trudno jednemu z drugim zrozumieć? Przepisy są po to, aby je stosować i egzekwować. Nasza Straż miejska niestety tego nie rozumie. Jej przyzwolenie na łamanie prawa w Gryfinie w końcu doprowadzi do tragedii.
łowca łowców
łowca łowców 17.10.2017, 16:55
Ty sam jesteś pustak, skoro "a gdyby dziecko" - A DROGĘ DO SZKOŁY NA ŁUŻYCKIEJ WIDZIAŁEŚ?
I co - jakie jest realne zagrożenie tu, jakie tam?
Odp
Odp 18.10.2017, 20:17
Nie kojarzę aby prawo o ruchu drogowym rozróżnialo stopniowanie zagrożenia. Albo sie je stwarza albo nie. Ustawodawca przewidzial mandat za parkowanie w określonej odleglosci od przejscia dla pieszych. Nie wazne czy to miejsce ze zdjecia czy Łuzycka. Wszedzie powinno sie przepisy egzekwowac i planowac infrastrukture tak, aby byla przyjazna dla uczestnikow ruchu. Zgodze sie, ze w Gryfinie wprowadzono znaczna ilosc rozwiazan za ktore urzednicy winni ogladac kwadratowe sloneczko zza kratek bo zwyczajnie narazaja nas na niebezpieczeństwo.
33
33 17.10.2017, 08:28
News z 18.59 - tylko zazdrościć takiego słoneczka o tej porze.
Znałem kilku Ormowców, pracowałem z nimi, ale większość nie robiła tego dla ideałów, ale po, to aby w razie wpadki przy swoich przekrętach mieć dupochron. Kilka razy, postrach kierowców Marian Kowalewski, kontrolował mnie, a przy nim stał Ormowiec po cywilnemu, żaden nie był z tego dumny i udawał , że mnie nie zna. Jak sobie teraz przypominam to wszyscy byli ze wsi, albo z niej przeprowadzili się do Gryfina. To nie zawsze byli źli ludzie, ale zastraszeni, przyłapani na tzw. fuchach, szantażowani i łatwo dającymi się zmanipulować przez władzę. Nigdy nie spotkałem się aby kogoś publicznie linczowali i szukali poklasku wśród publiczności.
Jakim desperatem trzeba być, aby tak manipulować czytelnikami. Nie wiadomo jak długo to auto stało zaparkowane przy tej bardzo ruchliwej drodze, wąskim chodniku i zatłoczonym przez ludzi przejściu dla pieszych.
Zgłaszam się na świadka, że widziałem , jak kierowca tego auta specjalnie się zatrzymał przy pasach, aby pomóc przejść na drugą stronę ulicy niewidomej staruszce wracającej z kościoła.
Panie redaktorze o ksywie 'Ormowiec' , jest tyle ciekawych tematów które interesują czytelników jak się zakończyły, więc przestań zajmować się bzdurami. Żal ci d.. ściska, że nie masz samochodu, robisz to z wyrachowania czy czystej złośliwości ? Jeżeli autor tych artykułów jest je tak przekonany o swojej racji, to dlaczego jest anonimowy ?
Większość internautów bardziej jest zaciekawiona kim jest ten Arschloch robiący zdjęcia, niż tym co jest na zdjęciach. Będzie wesoło jak się wyda, co to za ***.
B
B 17.10.2017, 12:29
Ale poeta sie uaktywnił !
kwestia formalna
kwestia formalna 17.10.2017, 09:16
Chcę powiedzieć, że co jak co, ale w tym miejscu ani chodnik nie jest wąski, ani nikomu nie zagradza przejścia czy widoczności. A jak komuś blokuje wjazd - niech dzwoni bezpośrednio na policję a nie cyka zdjęć.

33 Dzisiaj, 08:28 Nie wiadomo jak długo to auto stało zaparkowane przy tej bardzo ruchliwej drodze, wąskim chodniku i zatłoczonym przez ludzi przejściu dla pieszych.
33
33 17.10.2017, 16:21
hm, wiesz co to aluzja ?
łowca łowców
łowca łowców 17.10.2017, 16:55
W Gryfinie nie ma aluzji, skoro po moście czołgi jeżdżą:):):):
bezinteresowna nienawiść?
bezinteresowna nienawiść? 17.10.2017, 09:51
Przecież samochód stoi tuż za końcem parkingu wzdłuż ulicy Piastów. Nie blokuje chodnika. Żeby tak urzędników rozliczano jak zwykłego kierowcę!
jan
jan 17.10.2017, 12:26
Jak stoi na chodniku to go blokuje chyba? W dodatku przed samym przejsciem dla pieszych.
łowca łowców
łowca łowców 17.10.2017, 16:57
No właśnie tam jest szeroki chodnik, bo chwilę wcześniej skończył się parking...
Przejścia pieszym nie blokuje na pewno. Widoczności też w niewielkim stopniu...
odp
odp 19.10.2017, 13:14
i stąd specjalisci z zakresu ruchu drogowego ustalili odleglosc parkowania od przejsc dla pieszych zeby widocznosc nie byla ograniczana nawet w najmniejszym stopniu. Sam przyznales ze jest ograniczona wiec powinno sie kierowce upomniec lub ukarac mandatem. czasami jednak wiekszy skutek odniesie publikacja na igryfino niz interwencja policji czy Straży M... bo szczegolnie ci drudzy nie bardzo sie kwapia do pracy za ktora sie im placi z naszych pieniedzy.
odp
odp 17.10.2017, 08:45
Po pierwsze marna proba zastraszenia.
Po drugie auto stoi ta zaparkowane prawie codzmiennie. Gdybys mieszkal w Gryfnie, to bys widzial. Widzialbys tez ze straz miejska nie reaguje na lamanie prawa w tak eksponowanym miejscu jak to.
Po twoiim wpisie nie dziwie sie anonimowosci autora - takie kanalie jak ty dokonaly by na nim publicznie linczu. W imie swoich chorych a'la solidarnosciowych zasad odbierasz prawo do sygnalizowania lamania porzadku prawnego. Popieram takie sygnaly - w wielu przypadkach powoduja, ze leniwe sluzby zaczynaja pracowac.
kwestia formalna
kwestia formalna 17.10.2017, 09:19
odp powiedz, czy stwarza zagrożenie większe niż urzędnicy fundują od takiego czasu dzieciom idącym do szkół na Łużyckiej?
I zdecyduj się - zarzucasz "lincz" na autorze donosów a nie widzisz linczu na kierowcach?
edek
edek 17.10.2017, 12:27
Ty masz jakies kompleksy?? Jaki lincz na kierowcach??? Zwykle zdjecie, ktore pokazuje lamanie prawa i lenistwo Strazy Miejskiej w Gryfinie. Pokazuje równiez leniwym urzędnikom, że nic nie robia ze zwiekszeniem ilosci miejsc parkingowych w miescie.
łowca łowców
łowca łowców 17.10.2017, 16:59
Leniwych urzędników nie fotografują. Ani ich samochodów za szlabanem na "własnym" parkingu. I to taka różnica...
Roli
Roli 17.10.2017, 02:23
...a może facet właśnie ratował czyjeś życie?...
kamysz
kamysz 17.10.2017, 00:27
Niech jedzie do Niemiec i tam kozaczy stając byle gdzie. Niech weźmie worek euro!
urzędasom stop!
urzędasom stop! 17.10.2017, 00:48
U sąsiadów takie urzędasy nie zagrzałyby miejsca!
Faktycznie skandal - nie widzieć winy urzędasów w kwestii bezpieczeństwa a czepiać się kierowcy!
Daj przykład!
Daj przykład! 17.10.2017, 12:29
Zamiast tylko biadolić zza klawiatury daj przykład! Zgłoś gdzie trzeba swoje żale i pokaż, że faktycznie Ci zależy. Krowa co dużo ryczy mało mleka daje!
łowca łowców
łowca łowców 17.10.2017, 17:00
Daj przykład! Dzisiaj, 12:29 Krowa co dużo ryczy mało mleka daje!

OJ WIDAĆ TO PO NASZYCH WŁADZACH. Przed wyborami mieli "pomysł na wszystko". Tylko z wykonaniem nie bardzo...
Heh
Heh 17.10.2017, 19:35
O prosze, jaki szybki unik robisz. Siejesz tylko zamęt. Nie jesteś w niczym lepszy od tych ktorych krytykujesz. Puste gadanie bez czynow.
Olo
Olo 17.10.2017, 21:24
"siejesz zamęt, puste gadanie"? Czerepach, wyluzuj - przestań ryczeć, dawaj parkingi - TYLKO BŁAGAMY - NIE KOSZTEM WYCINKI PARKU!!!
Ordnung
Ordnung 17.10.2017, 00:25
Marioo jeśli tak idiotycznie zaparkowałeś to uderz się w piersi a nie szukają winnych wśród tych co to lubią porządek.
urzędasom stop!
urzędasom stop! 17.10.2017, 00:50
Jakby "lubili porządek", to już nasłaliby 20 kontroli na urzędasów. Ale ktoś widać bardzo "łagodny' dla nich...
kwestia formalna
kwestia formalna 17.10.2017, 09:21
Zawsze jak gęstnieje od art. o nieudolności urzędasów, pojawia się taki donos, żeby wentylem spuścić wściekłość mieszkańców. Bo nie ma jak to wyżyć się na innym. No i przestać czepiać się "władzy"...
Marioo
Marioo 16.10.2017, 23:28
Jak dla mnie Podpierd.....acz a nie czytelnik .... kiedys sam bedziesz szukal miejsca i tak staniesz ... Zwykly nie rob i tyle menda przesylajaca foty....
głowa ryby
głowa ryby 16.10.2017, 23:47
Dokładnie!
„pan Tomasz” to niech się zajmie bezmyślnością i narażaniem życia przez urzędasów! Przykład idzie z góry. Dlaczego urzędasy są bezkarne, a zwykłemu kierowcy grożą mandatem?
Cyk
Cyk 16.10.2017, 23:31
Hehe
SM
SM 16.10.2017, 21:04
Ormo powołać !
A tego co fotki robi na komendata !!
Hmm
Hmm 16.10.2017, 20:57
Juz dawno pisano ze leniwa Straz Miejska wybiórczo interweniuje. Sa rowni i rowniejsi w Gryfinie. Ten sztrucel parkuje tam prawie codziennie. Kolejny gryfiński-nietykalny?
głowa ryby
głowa ryby 16.10.2017, 23:47
No i co? Zablokował kogoś? Ten ktoś wezwał policję albo straż? To niech się "ormowcy" zabiorą za nieudolnych urzędników, organizujących roboty z narażeniem bezpieczeństwa!
Jak urzędnicy są bezkarni – to ten tutaj stwarza nieporównywalnie mniejsze zagrożenie!
Odp
Odp 17.10.2017, 00:12
Zabierac to sie nalezy za wszystkich bez wyjatku. Ty, to jak straz miejska - tych karac, ale innych to nie. Ma byc sprawiedliwie i tyle. Sa przepisy i niech kazdy je przestrzega zarowno "Kowalski" jak i urzednik. Sluzby niech egzekwuja bez lenistwa!
przykład idzie z góry
przykład idzie z góry 17.10.2017, 00:52
Ryba psuje się od głowy - urzędnik bezkarny, za to za kradzież bułki idzie się do więzienia!
Niech najpierw pokażą przykład!
hank
hank 17.10.2017, 08:48
chyba ci sie cos pomylilo.. Zawsze sie od jakiego punktu zaczyna. Najlatwiej od siebie. Nie wiem, czy wiesz? Biadolic zza klawiatury jest latwo - trudniej zrobic, co?
kwestia formalna
kwestia formalna 17.10.2017, 09:23
Tobie coś się pomyliło. Nasyłać służby na jednego kierowcę, a pobłażać urzędasowi narażającemu setki codziennie od wielu miesięcy?
adrian
adrian 16.10.2017, 21:33
Chciałbym tego sztrucla..
Ewa
Ewa 16.10.2017, 20:49
Eee, całkiem ładnie zaparkował. Inni staja w tym miejscu przy pasach, lub zastawiają całkiem chodnik, tak , że po trawniku trzeba iśc.... Ten zupełnie kulrturalnie zaparkował :)) A policja i straz miejska przejeżdża, widzi i nic nie robi.
tadek
tadek 16.10.2017, 20:43
To nie mistrz-są dużo lepsi od niego w parkowaniu w Gryfinie....
Re:
Re: 16.10.2017, 21:00
A "straz mietka" tzn miejska śpi...
głowa ryby
głowa ryby 16.10.2017, 23:49
Po prostu musiałaby zacząć od wlepiania mandatu urzędasom za stwarzanie zagrożenia życia i zdrowia przez chaos koordynacyjny!
Dudek Jerzy Jurek
Dudek Jerzy Jurek 16.10.2017, 20:30
Widać konfident z Jana Pawla II był dziś na rynku po cebulę.
Lewandowski
Lewandowski 16.10.2017, 20:59
Widzialem twoja starą z aparatem wiec morda w kubeł!
oko
oko 16.10.2017, 20:21
MOże na to miejsce ma nastawioną kamerkę?
Sąsiad
Sąsiad 16.10.2017, 20:00
Trzeba dodać że regularnie tam stawia auto-chyba na pokaz????Taki lans????
ehh
ehh 16.10.2017, 19:56
Po prostu mistrzunio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
głowa ryby
głowa ryby 16.10.2017, 23:50
Nie każdemu miejsce odgradzają szlabanikiem jak na podwórku urzędu...
kwestia formalna
kwestia formalna 17.10.2017, 09:24
Tak, ten parking z własnym "szlabanikiem" powstał szybko. Szkoda że inne dopiero na ruinach i wyciętym parku władza przewidziała...
marcin
marcin 16.10.2017, 19:52
Za mało miał miejsca :):):):)

Pozostałe