Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Łubu dubu łubudubu, niech nam żyje… Interpelacje pełne wdzięcznych burmistrzowi radnych

  • 26.10.2017, 10:57 (aktualizacja 26.10.2017, 21:08)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Łubu dubu łubudubu, niech nam żyje… Interpelacje pełne wdzięcznych burmistrzowi radnych
-Wykształciła się tradycja podziękowań w punkcie interpelacji, to i ja podziękuję – szydził Rafał Guga, opozycyjny radny podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Gryfinie. –Ja w tym punkcie drobnych spraw nie poruszam, nie czekam na sesję. Chciałem podziękować… – włączył się do koncertu wdzięcznych radnyCh Zenon Trzepacz. Dwa razy zabrał głos, bo nie zapamiętał wszystkich, którym „musi” podziękować.

Po tym, jak burmistrz Mieczysław Sawaryn (nieobecny dziś na sesji) zganił radnych, że nie przychodzą do niego ze sprawami do gabinetu, tylko upubliczniają problemy na sesji, radni zmienili taktykę. W punkcie "interpelacje" można usłyszeć głównie podziękowania pod adresem burmistrzów i urzędu. Pewnego razu radny Janusz Skrzypiński tak się zapędził, że zaczął wyrażać wdzięczność za sprawę załatwioną jeszcze przez..... byłego burmistrza Henryka Piłata. Podczas dzisiejszej (26 października 2017 r.) sesji też nie zapomniał o słowach podziękowania.

„Interpelacyjne podziękowania” złożył jeszcze dziś „prekursor” Piotr Zwoliński. Głębokie ukłony w stronę władz – prócz wcześniej wymienionych -  kierowali jeszcze Marcin Pazik i Zdzisław Kmieciak.

Interpelacje bez podziękowań składali tylko Marcin Para, Krzysztof Hładki i Tomasz Namieciński.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (9)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (214)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gość
gość 29.10.2017, 12:36
Czyli mamy czterech niezależnych radnych nie kłaniających się w pas władzy wykonawczej?
Piotr
Piotr 27.10.2017, 22:42
Błagam nie pokazujcie publicznie wizerunku tych dwóch panów od prawej!
świerszczyk
świerszczyk 27.10.2017, 21:03
poczekajcie niedługo wydadzą nową samochwał-kę jacy oni dobrzy, jak dbają o piękne miasto i mieszkańców, będą wkładać nam gazetki wydrukowane za nasze wyższe podatki....a ciemny lud będzie dziękował...karuzela przedwyborcza ruszyła...
Gazetka
Gazetka 28.10.2017, 10:45
Nie zapomną również dać zleceń dla swoich, by w gazetce dobrze bylo napisane o naszych burmistrzach. Ot takie to są mądrale.
Jacek
Jacek 28.10.2017, 11:49
Zamieniają gminę w ściek.
Romek
Romek 27.10.2017, 18:57
Po przeczytaniu komentarzy, muszę stwierdzić, że gmina zarządzana jest naprawdę dobrze. Zarzuty jakie pojawiają się w komentarzach to naprawdę drobiazgi i każdy samorząd chciałby mieć tylko takie kłopoty. To dowód na to, że mieszkańcy dobrze wybrali swoich przedstawicieli do samorządu gminnego.
wesoły romek, mam na przedmieściu domek...:)
wesoły romek, mam na przedmieściu domek...:) 27.10.2017, 19:19
Czerepach, przecież ty nie czytasz komentarzy nawet jeśli poniżej umieszczasz posta! Ustawę antykorupcyjną przeczytaj!
Fabiluk
Fabiluk 01.11.2017, 00:31
Mamy dobre władze, o niebo lepsze niż poprzednie, a że nudno trochę, bo afer nie uświadczysz, cóż lesze to niż kłopoty.
Fabulok to od konfabulacji?
Fabulok to od konfabulacji? 01.11.2017, 12:34
Nudno? Bezczelnie gwałcone standardy antykorupcyjne z milczącą aprobatą Sawaryna, Nikitińskiego i Milera, którzy od miesiąca nie wydusili słowa komentarza! Ale z dziurawymi dyniami walczyć mają czas?
:))
:)) 27.10.2017, 19:58
wesoły romek, tobie zalecam czytanie ze zrozumień. Również, a może przede wszystkim ustawy :)
A jak nie dasz rady, to zapytaj swojego guru :))
ustawa antykorupcyjna jest jasna!
ustawa antykorupcyjna jest jasna! 27.10.2017, 20:33
Czerepach – to złamali ustawę antykorupcyjną, czy nie? Dlaczego burmistrz od miesiąca milczy i nie odpowiada? Dlaczego nie broni swoich współpracowników?
A może wstyd mu, że adwokat nie zna prawa?
Ustawa antykorupcyjna jest jasna!
I wiele razy tu podawali. A ty wypierasz rzeczywistość, jakbyś wierzył, że sam blask twojego geniuszu nie pozwoli powiedzieć mieszkańcom: "sprawdzam"!
delfin
delfin 27.10.2017, 13:00
obsereator na 5 punktow przyznaje tobie 6 !!!!:)
ale rozwijajac mysl czego mozna spodziewac sie po czlowieku niedowartosciowanym i zakompleksionym? jak nie wiemy co zrobic zrobmy wojenke za 200 tys pozniej placzmy ze nie ma pieniedzy w budzecie ! podobac sie MUSI bo to pan burmistrz organizuje !
nie mamy wazniejszych inwestycji do realizacji w gminie Gryfino?!
nieudolność władzy
nieudolność władzy 27.10.2017, 13:15
Nie - dziury jedynym chodniku, którym ludzie przedzierają się pod wiaduktem na cmentarz nie mogą zalać taczką cementu od ostatniej awarii!
To już chyba półtora miesiąca!
Propos
Propos 01.11.2017, 00:32
Jaki ty pusty jesteś, pogratulował.
dziura w chodniku
dziura w chodniku 01.11.2017, 08:27
Brak zdolności do załatania dziury w chodniku na cmentarz do miesiąca to pustota burmistrza z wójtem. Trzeciego nie wspominając.

Poza tym, kto pogratulował? Leki nie zadziałały, że widzisz kogoś, kto pogratulował?
obserwator
obserwator 27.10.2017, 12:24
Kto mądry, to wie co to jest interpelacja. W despotycznie zarządzanej gminie w punkcie gdzie powinny być omawiane ważne sprawy dla lokalnej społeczności pojawia się koncert życzeń z wiernopoddańczymi ukłonami w stronę władzy. Stop białoruskim obyczajom politycznym!
ale białoruskie i gruzińskie zwyczaje są fajne dla władzy...
ale białoruskie i gruzińskie zwyczaje są fajne dla władzy... 27.10.2017, 13:05
Ale niedawno burmistrz publicznie zrugał radnych, że "czepiają się na radzie, zamiast w cichości gabinetu" władcy się ukorzyć.
Ale niedawno burmistrz publicznie powiedział radnym, że mu się nie chce (albo może nie potrafi) wysłać pisma w sprawie interpelacji radnych do kolei i dyrekcji dróg i kazał im samym korespondować.
Czym okazał po raz kolejny nieznajomość prawa, gdyż radny zwracający się sam do kolei jest dla firmy dokładnie takim samym partnerem jak każdy inny mieszkaniec.
Natomiast pismo z urzędu gminy ma charakter URZĘDOWY...
Mieszkaniec
Mieszkaniec 27.10.2017, 12:11
Popatrzmy na ten artykuł spokojnie. Radni podziękowali w imieniu mieszkańców za załatwione na ich rzecz sprawy. Za nowe place zabaw, za rozwiązanie odwodnienia dużego terenu w mieście, za nowe ogrodzenie. Pan redaktor uznał to za wystarczająco ważne by napisać artykuł, ale nie wspomniał ani słowem z jakiego powodu radni wyrazili swoje zadowolenie. Odnoszę wrażenie, że stara się tworzyć pewien wymiar rzeczywistości, który obejmowałby wyłącznie niepowodzenia. Pominę poniższe komentarze, z jednej i z drugiej strony co najwyżej zabawne. Krytykować władze trzeba, to jest potrzebne, ale trzeba też zauważać pozytywy, a tych jest niemniej niż porażek. Mieszkańcy to widzą i w nowych drogach i w nowych jednostkach - patrz chociażby żłobek, widzą, że władza spłaca długi po poprzedniej i to, że gmina nie jest zadłużana, widzą nowe fabryki i nowe miejsca pracy. Faktycznie trzeba jeszcze wiele wysiłku bo poważne sprawy czekają na realizację, czasami może i nazbyt długo. Ale żyjemy w gminie solidnie zarządzanej i dobrze w sumie funkcjonującej. Takie jest moje zdanie, zdanie obywatela.
Mongoł
Mongoł 27.10.2017, 18:12
Pawełku, weź leki, bo gwiazdorzyć zaczynasz.
Edmund mieszkaniec
Edmund mieszkaniec 27.10.2017, 18:45
Z ciebie to prawdziwy mongoł i znowu sugerujesz komuś gwiazdorstwo. A to ja napisałem ten komentarz żeby ciebie szlak trafił bo to co napisałem jest prawdziwe a to co ty piszesz w swoich komentarzach to bzdury wyssane z palca. Widzisz i taka jest różnica miedzy nami ;) Mongole mój drogi twoje poprzednie nicki bardziej mi się podobały pomimo głupot jakie wypisywałeś :)) Co masz obiekcje że gmina jest solidnie zarządzana ? Tak pewnie ty lepiej byś to potrafił ? Ale z takim rozumem nawet sołectwa byś nie ogarnął :))) Tego to jestem pewien :))
Romana
Romana 28.10.2017, 10:50
No wlasnie - mongoła znam jednego.
proste
proste 27.10.2017, 20:38
WŁADZE ŁAMIĄ USTAWĘ ANTYKORUPCYJNĄ I ZAMIATAJĄ SPRAWĘ POD DYWAN!
I milczą od miesiąca!


Edmund mieszkaniec Dzisiaj, 18:45 ) Co masz obiekcje że gmina jest solidnie zarządzana ?
wesoły Romek, mam na przedmieściu domek...:)
wesoły Romek, mam na przedmieściu domek...:) 27.10.2017, 19:21
"A to ja napisałem, i jesteś gupi – jak nie wiesz, że ja to nie ja, tylko że cię „szlak” nie trafia, bo ja wiem, że ty to ty, bo widzę przez komputer. I jak zamykam oczy, to nie widzę błędów władzy, dlatego zawsze mam przymknięte oczy i co? I mówię prawdę, że nie widzę błędów"

Pawełku, pora leków...
internety
internety 27.10.2017, 20:36
Władza nie ogarnia, że się czasy zmieniły. Co widać po "wifi" w mieście i czatach z mieszkańcami...

Internet jest powszechniejszy, niż w czasach, gdy gnoili za wszystko poprzednika...
łubudubu, łubudubu
łubudubu, łubudubu 27.10.2017, 12:59
"każdy idiota uważa się za geniusza" - napisał w chwili szczerości picoland:):):):)
Picoland
Picoland 27.10.2017, 18:56
Haaaaaaaaaaaaa i odezwał się pierwszy idiota łubudubu, łubudubu Dzisiaj, 12:59 brawooo za odwagę :))))

do picusia
do picusia 27.10.2017, 19:22
Znowu się picuś zapowietrza – on każdą wypowiedź na wdechu zaczyna? Haaaaa?
Może jednak trzeba zmienić leki?
propaganda sukcesu
propaganda sukcesu 27.10.2017, 12:20
Panie Nikitiński, weź się pan do roboty a nie pierdołami się pan zajmujesz.
łubududbu, łubudubu
łubududbu, łubudubu 27.10.2017, 13:01
"krytykować władze trzeba, to jest potrzebne" - dlatego władza sama wyznaczy standardy i tematy krytykowania. Oczywiście władz poprzednich kadencji...
Picoland
Picoland 27.10.2017, 19:07
łubududbu, łubudubu Dzisiaj, 13:01
Idiotyzmu ciąg dalszy - brawoooooo haaaaaa :)))
wesoły Romek, mam na przedmieściu domek...:)
wesoły Romek, mam na przedmieściu domek...:) 27.10.2017, 19:31
Idiotyzm, że ciebie cytują, czy idiotyzm, że nie wiesz, że sam to napisałeś, że "każdy idiota uważa się za geniusza", proroku?
koperek
koperek 27.10.2017, 18:22
Dobre, bo trafne!
aberracja
aberracja 27.10.2017, 10:44
Aberracja psychiczna polega na tym, że jakakolwiek krytyka postępku, lub zaniechania - i władze przypuszczają taki zmasowany atak... na poprzednią ekipę.

Ale żeby odpowiedzieć - czemu łamią przepisy antykorupcyjne, czemu nie dbają o mury, czemu hala w tym miejscu i taka i z takimi zniszczeniami i zagrożeniami - poprzednicy...
kolo
kolo 27.10.2017, 10:21
przed wyborami realuzuja obietnice wyborcze
skandal ! preferuje poslusznosc absolutna albo wrog nr 1, nigdy nie bylo takich zlych wladz ! precz do elektrowni tam tetaz sie ciesza ze jest normalna atmosfera :)
aberracja
aberracja 27.10.2017, 10:45
No cieszą się w elektrowni, odkąd pewni osobnicy już tam nie pracują.
To żeś walnął - jakbyś zapomniał, skąd są władze Gryfina...
chwila szczerości czy efekt leków?
chwila szczerości czy efekt leków? 27.10.2017, 09:37
Pukpuk Dzisiaj, 07:54 Jaka władza, zwykli ludzie widzą jakie jesteście modele. Plujecie od 3 lat, po tym jak 12 lat instalowaliście przemysł pogardy. Ujawnicie się przed wyborami, a zwykli ludzie was ocenią, ot cała filozofia zmurszałe mapety.

IDEALNE PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ PODEJMOWANYCH PRZEZ CZEREPACHÓW - NAJPIERW OPLUĆ, ZOHYDZIĆ, OBRZUCIĆ BŁOTEM, ZASZCZUĆ NA ŚMIERĆ - POTEM PRZEZ TRZY LATA WCIĄŻ PLUĆ NA POPRZEDNIKA!

Chwila szczerości, efekt leków czy może wyparcie rzeczywistości?
Niektórzy zwyrodnialcy mordowali masowo też z przekonaniem, że bronią cywilizacji i to ci mordowani zagrażali im....
nonsens
nonsens 27.10.2017, 11:01
Przemysł pogardy instalowany przez burmistrza Piłata? To, co w tym czasie robili obecni włodarze można tak nazwać. Ale akurat pogarda nie była wadą śp. Henryka Piłata!

I jest to zwykłe kłamstwo typu goebbelsowskiego - żeby swoje własne postępki wpierać swoim ofiarom!
Joker
Joker 27.10.2017, 12:40
Podłość bbsowska nic więcej.
podłość!
podłość! 27.10.2017, 13:08
Podłością jest przypisywanie śp. Henrykowi Piłatowi cech takich jak nienawiść pogarda czy "plucie" na ludzi z innym zdaniem.
Bo akurat takie zachowanie to przenoszenie własnych czynów na inne osoby...
Wyborca
Wyborca 27.10.2017, 09:55
Pokazujesz kim jesteś, zwykłym hejterem, opluwasz uczciwych ludzi i robisz to z satysfakcją. Panowie burmistrzowie, trzymajcie się swojego programu i nie bujcie się robić porządki.
nonsens
nonsens 27.10.2017, 10:58
wyborco - ale przecież to cytat pukpuka! To on jest hejterem i opluwa ludzi.
To on wpiera, że burmistrz Piłat siedział przed komputerem i na każdym kroku uruchamiał "przemysł pogardy"!
To on wpiera, że to burmistrz Piłat przez ostatnie trzy lata ciągle zwalał wszystko na poprzedników!
gdzieś ty widział uczciwych ludzi?
gdzieś ty widział uczciwych ludzi? 27.10.2017, 10:47
A czy ci "uczciwi ludzie" nie potrafią od miesiąca wydusić słowa w sprawie afery z łamaniem ustawy antykorupcyjnej w gminie?
Z protestami w sprawie lokalizacji hali i parcia do przetargu na budowę hali w okresie wypowiedzenia umowy przez powiat?
Gryfiniak
Gryfiniak 27.10.2017, 10:13
Popieram to co robią nasi burmistrzowie, popieram w 100%, władza służy zwykłym ludzim, a nie wybranej kaście lepszych.
aberracja
aberracja 27.10.2017, 10:50
Akurat wiele można zarzucić śp. Henrykowi Piłatowi - ale nie wywyższanie się, "przemysł pogardy w internecie".
To był Burmistrz Zwykłych Ludzi - a wy od pogrzebu macie straszliwe kompleksy.
W wyrzuty sumienia trudno uwierzyć...
hm
hm 27.10.2017, 10:18
Mówimy o tej samej władzy, która zwykłych ludzi podzieliła na lepszy i gorszy sort? Na tych co stoją tam gdzie oni, albo gdzie stało zomo? O nich mówimy?
Borodino
Borodino 27.10.2017, 09:00
Czy zapadly juz wyroki wobec bylych skorumpowanych POprzednikow czy moze temida czeka az oskarzeni POwymieraja ?
hm
hm 27.10.2017, 10:20
Poczekaj, aż zaczną zapadać wyroki wobec obecnych...
Waterloo
Waterloo 27.10.2017, 09:29
I to jest twoja odpowiedź na oskarżenie o łamanie standardów przejrzystości antykorupcyjnej w gminie W TEJ KADENCJI?

A goebbelsowską propagandę to ty uskuteczniaj gdzie indziej. Myślisz, że jak w każdym pejoratywnym określeniu wybijesz dwie litery p i o to to odniesie skutek?
Loliksen
Loliksen 27.10.2017, 10:07
Roznieścìe tą bbsowską pazerną ściemę.
sprawiedliwość
sprawiedliwość 27.10.2017, 09:22
Myślę , że wkrótce zabiorą się za tych, którzy bezpodstawnie oskarżali.
Waterloo
Waterloo 27.10.2017, 09:30
Dokładnie - zaczynając od parcia do OGŁOSZENIA PRZETARGU (przecież nie budowy) hali jeszcze przed wyborami...
CBA
CBA 26.10.2017, 23:31
Kiedy wreszcie nastanie normalność? Władza łamie przepisy i nie zamierza przestać. Sprawa dla prokuratora.
Pukpuk
Pukpuk 27.10.2017, 07:47
Rafał i Jacek oddajcie mieszkańcom Łużycką.
ględzenie Czerepacha?
ględzenie Czerepacha? 27.10.2017, 08:52
Krętacze łamią prawo antykorupcyjne.
Odpowiedź - nie mamy wpływu na inwestycje w mieście.

Nie dość że krętacze, to niedojdy i psychicznie niestabilni, bo nie potrafią odpowiedzieć na temat!
Pukpuk
Pukpuk 27.10.2017, 10:14
Rafał co ze sprawą Mazura?
prąd
prąd 27.10.2017, 10:53
Paweł, co z lekami?
Wyborca
Wyborca 27.10.2017, 10:09
Stabilni, silni, konkretni, porządne władze.
aberracja
aberracja 27.10.2017, 10:53
Wyparcie rzeczywistości to przejaw zaburzeń psychicznych!
mętne władze
mętne władze 27.10.2017, 00:25
Nie ma ani słowa od MIESIĄCA odpowiedzi burmistrza na brak przejrzystości antykorupcyjnej i łamanie ustaw w zarządzanej przez niego gminie.
A każdy mógł przeczytać łącznie z cytatami przepisów – i próbą rozpaczliwej obrony czerepachów...

http://www.igryfino.pl/wiadomo…

http://www.igryfino.pl/wiadomo…
aberracja
aberracja 27.10.2017, 10:54
Gdyby władza była uczciwa, to albo by broniła swoich "niesłusznie" oskarżanych podwładnych, albo przeprosiła za błąd.
Jak widać nie jest uczciwa, skoro od miesiąca milczy i jedyne, co robi - atakuje innych!
Polowanko
Polowanko 26.10.2017, 22:53
Uwaga. "Władza" strzela do każdego. Ślepakami. Ale czego się spodziewać po tym zawodniku.
Jarek
Jarek 26.10.2017, 23:00
Uwaga Ewka straszy nie tylko makijażem.
?
? 27.10.2017, 11:06
Ja pikole kim jest ta kobieta źe tak jej sie boją czerepachy z ławeczki ??
podłość!
podłość! 27.10.2017, 13:11
Rzucają na "pożarcie" swoją własną współpracownicę, byle się od nich odczepili. I tyle w temacie lojalności i przy okazji stosunku do kobiet w ogóle...
pędzel
pędzel 27.10.2017, 08:55
Masz rację, Rychnów przesadza.
taki z ciebie jarek...
taki z ciebie jarek... 27.10.2017, 08:54
Ile razy wkleiłeś chory psychicznie człowieku ten tekst o Ewce i jej makijażu?
Nie wstyd ci?
Jarek
Jarek 27.10.2017, 10:18
Nie, bo straszy i makijaż to tylko niewielki zewnętrzny wyraz.
mętne władze
mętne władze 27.10.2017, 00:26
Poświęcą bez skrupułów nawet własnych ludzi, byle ludzie przestali się zajmować burmistrzem i czerepachem...
???
??? 26.10.2017, 23:11
Jaka Ewka? O co chodzi?
Jarek
Jarek 26.10.2017, 23:17
Uważajcie na Ewkę straszy makijażem.
Kobra
Kobra 26.10.2017, 23:20
Nie tylko makijażem, obgaduje ludzi, za każdym razem kogoś innego, słuchać straszno i patrzeć smutno.
dobrze radzę
dobrze radzę 26.10.2017, 23:14
Nie zadawaj niepotrzebnie pytań, bo on jest obłąkany z tą Ewką.
mętne władze
mętne władze 27.10.2017, 00:27
Obłąkany? Przecież własnego najbliższego pracownika rzuca jako "mięso armatnie", żeby się odczepili od niego!
Taki ma stosunek do kobiet!
jego ego to ptaszek
jego ego to ptaszek 27.10.2017, 08:02
niektórzy faceci mają problemy takie typowo męskie,z kobietami, a jeszcze jak kobieta z charakterem...no to jest (czasami się mnożyć moźe np 2 ewki) problem jak widać cha cha cha
Jarek
Jarek 27.10.2017, 07:57
Ale jakich kobiet, kto, Ewka nie przesadzasz, popraw makilaż bo znowu krzyczsz.
szok
szok 26.10.2017, 22:03
Radny Kamiński nie dziękował i nie bylo pralinek ?? Czegoś się nauczył,albo zrozumiał,bo dorósł? Jesli tak, to brawo,a jeśli wie, że nie wygra z ta ekipą kolejnej kadencji i woli być w cieniu no to jest ...
Jarek
Jarek 26.10.2017, 22:08
Grzesiu, przegrasz z Nim z kretesem.
mętne władze
mętne władze 27.10.2017, 00:29
Jak nie Ewka, to Grześ. Naprawdę jakaś paranoja. Widzą, "kto po drugiej stronie kabla siedzi" - tylko nie ogarnęli, że internet bezprzewodowy w modzie:)
expert
expert 26.10.2017, 21:35
Pan Nikitiński powinien zostać burmistrzem. No przecież facet nie znajdzie żadnej pracy ponieważ jak mawia Ferdek Kiepski:" Nie ma w tym kraju pracy dla osoby z jego kwalifikacjami.
mieszkaniec
mieszkaniec 26.10.2017, 22:43
Nie ma Czerepacha bez Kozioła - co wy "Rancza" nie oglądaliście?
Wyborca
Wyborca 26.10.2017, 21:54
I zostanie za 5 lat, zobaczycie, z M. Sawarynem zrobili dla tej gminy bardzo dużo. Burmistrz kolejnną kadencję, pan Paweł następne, a wy oczywiście w hejterce.
azjata
azjata 27.10.2017, 15:18
chyba cię posrało
Patek
Patek 26.10.2017, 23:13
Wyborca jak zostanie za 5 lat, jak po roku śladu po tej ekipie nie będzie!
Potas
Potas 26.10.2017, 23:22
Ta ekipa wygra wybory i to w pełni zasłużenie, a bbsowska hejterka będzie krzyczeć.
mętne władze
mętne władze 27.10.2017, 00:30
Jak każda krytyka władzy uważana jest za "hejterkę" i to władza poucza, że nie wolno jej krytykować - a samie łamie standardy antykorupcyjne - i milczy!
To jest paranoja!
Jarek
Jarek 26.10.2017, 23:03
Ewka straszy makijażem, pamiętajcie już.
widuch
widuch 26.10.2017, 22:54
Weź, bo popuszczę ze śmiechu, hahahahaha
Picoland
Picoland 26.10.2017, 22:49
Haaaaaa oni do hejterki nawet się nie nadają dobrze napisałeś Wyborca taka jest prawda i tak będzie.
uważaj
uważaj 26.10.2017, 23:30
Picek - to jest objaw nerwowego napadu, taka czkawka lub zapowietrzenie haaaa - zmień dawkę leków...
mieszkaniec
mieszkaniec 26.10.2017, 22:42
Krytyka władzy to nie "hejterka". Ale brak rzeczowych odpowiedzi na krytykę - to tchórzostwo...
Prawda
Prawda 26.10.2017, 22:54
Pomyje które wylewacie na burmistrza, zastępców pochodzą z waszej chorej ambicji i nie mają nic wspólnego z krytyką.
mętne władze
mętne władze 27.10.2017, 00:32
Jak rozumiem, władza będzie wyznaczać, co jest krytyką a co nie jest i wszystko niewygodne będzie zakrzykiwać paranoicznymi wpisami?
Pukpuk
Pukpuk 27.10.2017, 07:54
Jaka władza, zwykli ludzie widzą jakie jesteście modele. Plujecie od 3 lat, po tym jak 12 lat instalowaliście przemysł pogardy. Ujawnicie się przed wyborami, a zwykli ludzie was ocenią, ot cała filozofia zmurszałe mapety.
chwila szczerości czy efekt leków?
chwila szczerości czy efekt leków? 27.10.2017, 09:33
I WRESZCIE PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ CZEREPACHÓW WOBEC PANA PIŁATA:

Pukpuk Dzisiaj, 07:54 Jaka władza, zwykli ludzie widzą jakie jesteście modele. Plujecie od 3 lat, po tym jak 12 lat instalowaliście przemysł pogardy. Ujawnicie się przed wyborami, a zwykli ludzie was ocenią, ot cała filozofia zmurszałe mapety.
Gryfiniak
Gryfiniak 27.10.2017, 10:23
Tak, tak, 12 lat straszenia, obłudy i kłamstw, roboty dodatkowe, komin, najdroższy samochód, wyliczać?
postprawda czerepachów
postprawda czerepachów 26.10.2017, 23:32
"każdy idiota uważa siebie za geniusze" napisał niedawno picoland:)
Gdzie ty widzisz te pomyje?
Bo ja widzę zapiekłą nienawiść wobec każdego krytycznego wpisu!
b
b 26.10.2017, 23:00
oj dana dana
gryfiniak
gryfiniak 26.10.2017, 21:57
Jestem za tym.
borsuk
borsuk 26.10.2017, 21:45
Patrzcie jaki zatroskany:) o Nikite to ty się nie martw prędzej znajdzie sobie pracę od ciebie. Mam tylko jedno pytanie czy ty przypadkiem sam pracy.nie sxukasz???
macius wykopany
macius wykopany 26.10.2017, 22:24
a to fidać rze szukam ?
kaprys
kaprys 26.10.2017, 21:38
Jest tak, że władza i małżeństwo nie znoszą wspólników. Wie o tym Jarosław Wielki (bo mierzony z piedestałem) !
Roch
Roch 26.10.2017, 21:31
Radni są naszymi przedstawicielami na zewnątrz i za nas ustalają prawo lokalne, dla naszego dobra. Zostali wybrani przez społeczeństwo i należy im się szacunek!
mieszkaniec
mieszkaniec 26.10.2017, 22:45
Nie - radni są naszymi przedstawicielami we władzach gminy. Na zewnątrz - to reprezentuje nas burmistrz.
A przynajmniej powinien - ale mu się nie chce nawet podpisać pisma do kolei czy dyrekcji dróg w sprawach sygnalizowanych przez radnych.
Jarek
Jarek 26.10.2017, 22:54
Piszesz bzdury jak zwykle.
kopalniok
kopalniok 26.10.2017, 21:28
Zenonie nie idź tą drogą! Proszę wracaj chłopie na Śląsk !!
gnojarz
gnojarz 26.10.2017, 21:26
PO-syf i korupcja,do dołu proszę gnojarze.
fan
fan 26.10.2017, 21:27
d0 gnojarz: To już cię znamy, bo się przedstawiłeś. Rozumiem, że to wszystko co masz do zakomunikowania. Dziękujemy!
suweren
suweren 26.10.2017, 21:25
Uchwała nie ma znaczenia. Jest pustymi słowami. Zamiast rzeczowych rozwiązań, to nieudolne wypociny. Przykro mi że mamy takich przedstawicieli ogólnie mówiąc naszej władzy. Pustosłowie!
Mieszkanie
Mieszkanie 26.10.2017, 21:59
Mario nie idż tą drogą.
filipinka:)
filipinka:) 26.10.2017, 22:46
i ty, psie Sabo też:):):)
borsuk
borsuk 26.10.2017, 21:28
Pustoglowie to tu komentuje jak mi przykro że mamy takich cymbalow w tej gminie. Suweren odpocznij bo ci chlopie wali równo :))
filipinka:)
filipinka:) 26.10.2017, 22:47
Oj mamy cymbałów w tej gminie - dobrze ci to wyszło borsuk!
Pomagam
Pomagam 26.10.2017, 22:56
Zwłaszcza w loży szyderców Ewcia.
to w urzędzie jest loża? Fuj...
to w urzędzie jest loża? Fuj... 26.10.2017, 23:37
Loża szyderców - zapowietrzony picoland z kolegami, którzy wiedzą, który co pisze:)

Picoland Dzisiaj, 21:35 Haaaaaaaa a wiem bo to mój koleś pisał i co głupio ci teraz haaaaa :)))
do picusia:)
do picusia:) Dzisiaj, 21:52 Picusiu, ja wiem, że ten gościu, którego widzisz w lustrze to twój przyjaciel, ale obojętnie ile tam widzisz osobowości – to nie jest prawdziwa osoba...
borsuk
borsuk 26.10.2017, 22:53
Masz na myśli siebie filipinko ?? Potwierdzam:)))
Pomoc
Pomoc 26.10.2017, 23:15
Ludzie, ocknijcie się, pomóżcie magikom z bbsu wrócić do jakiejś równowagi, oni nadal są w szoku. Stracili władzę na zawsze, ale myślą, że tylko chwilowo pozostają wywaleni.
help
help 27.10.2017, 08:58
P. ciebie psychiatra powinien zbadać. Czy twój przełożony wie o tych zaburzeniach?
z loży
z loży 26.10.2017, 20:56
Zenek - dość tego ośmieszania, masz fuchę przy gminie i się ciesz i nie gadaj głupot.

Pozostałe