Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Ślub Iwony i Jana dzięki Szlachetnej Paczce i wyjątkowym ludziom [WIDEO]

  • 27.10.2017, 19:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
 Ślub Iwony i Jana dzięki Szlachetnej Paczce i wyjątkowym ludziom [WIDEO]
-To budujące, że ludzie mają marzenia, a są też tacy, którzy potrafią pomóc je zrealizować – powiedziała podczas uroczystości Anna Kusy-Kłos, wójt Widuchowej. –Ze względu na wyjątkowość sytuacji zwolniłam tych państwa z opłaty za udzielenie ślubu - dodaje wójt.

Anna Kusy-Kłos wyjątkowo dziś (27 października 2017 r.) wyręczyła kierownika urzędu stanu cywilnego w Widuchowej i osobiście udzieliła ślubu wyjątkowej parze.

Natomiast Szlachetna Paczka przygotowała przyjęcie weselne. Zorganizowano je u pana młodego w Krzywinie.

-Iwona Pajewska i Jan Borkowski zajmują jeden pokój bez łazienki. Nie mają ciepłej wody. Brakuje im pieniędzy na żywność, leki, opał. Ich największym marzeniem jest spędzić wspólne życie w godnych warunkach – mówi portalowi igryfino Natalia Kucharska, liderka Szlachetnej Paczki na terenie gmin Chojna i Widuchowa.

Jak widać na tym przykładzie, Szlachetna Paczka nie tyko pomaga w biedzie. Wspiera także miłość i pomaga założyć rodzinę.

 

O ślubie Iwony i Jana napisaliśmy także tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/25543,polaczyla-ich-milosc-i-szlachetna-paczka

Zapraszamy do obejrzenia chwil szczęścia uchwyconych w kadrze:

Iwona i Jan postanowili połączyć swoje marzenia i cele życiowe. Ślubu udzielała im wójt gminy Widuchowa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Przyrzekam, że uczynię wszystko aby nasze małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe. Iwona i Jan złożyli przysięgę małżeńską. 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Założyli sobie nawzajem obrączki – zewnętrzny znak wielkiej miłości. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Zabrzmiał Marsz Mendelssohna, a potem było „gorzko, gorzko!”

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

A kto z nami nie wypije, niech pod stołem zaśnie! 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Rzucali im płatki róż i ryż na szczęście. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Awgustinopolska anna
Awgustinopolska anna 19.12.2017, 22:47
Jwonko źyczę wam szczęscia
Zasłuźyliscie na wszystko
Magda
Magda 06.12.2017, 09:09
Dziewczyny jesteście cudowne .Nie przejmujcie się komentarzami pani K. z tego co wnioskuję to zazdrość że ona nie jest w mediach ,nic się koło niej nie kręci .Biedna pani .K.
P.ANI
P.ANI 06.12.2017, 11:44
PANI K - PANI KARA!
gość
gość 06.12.2017, 09:05
Weź w końcu przestań pisać dziewczyno , bo widać że ewidentnie ty masz problem. Nic nie wiesz o Szlachetnej paczce najpierw zorientuj się skąd pozyskują informacje na temat rodzin a dopiero później pisz .Nudne to już jest jedna i ta sama osoba pisze bzdury jakoś cała miejscowość twierdzi inaczej ..... I to nie jest cos tylko normalny człowiek , który zasługuje na szacunek .Widocznie nie masz co robić skoro tak Cię to boli .Zajmij się swoja rodzina .Zastanów się nad sobą robi dla oklasków nic nie wiesz i nie pojmujesz. Pozdrawiam
K
K 04.12.2017, 20:16
Wymiotiwac się chcę jak to się czyta. Zamliast temu czemuś pomóc to w Krzywinie mieszka P. O ksywie Komarek. Ma bardzo ciekawą historie i naprawde duzo mniej potrzebuje niż Kasia czy Iwonka. Czemu tym Szlachetna paczka sie nie zainteresuje. Szlachetna paczka wszystko robi dla oklasków i tylko żeby byc w mediach.
kama
kama 04.12.2017, 22:59
Z tego wynika, ze nic nie wiesz o Szlachetnej Paczce.
Kama
Kama 03.11.2017, 15:15
Ludzie opamiętajcie się ,jak wam nie wstyd obrażać osób które pomagają a ich jest na prawdę niewiele ,nikt z tzw przez Was paczkowiczek nie podawał tej historii tylko sami państwo młodzi ,dziewczyny włożyły dużo swojej pracy,czasu i pieniędzy a Wy tylko umiecie skrytykować i rzucić błotem .Wstydźcie sie bo kiedys i wy możecie potrzebować pomocy lub choć odrobine wsparcia
hihot losu
hihot losu 29.10.2017, 22:21
Fakt wynajęły Paczkowiczki to teraz poczytają o sobie i swoich bohaterach to za głowę się złapią :))))))))))))))))))))))
Gienka.
Gienka. 29.10.2017, 07:03
Jaka jest różnica wiekowa tej ''młodej ''pary?
k
k 29.10.2017, 09:44
ponad 40 napewno
On
On 28.10.2017, 23:52
Spadek i po klopocie
hart
hart 28.10.2017, 21:58
A dlaczego tak mało dziewczyn nosi skórzane spodnie? W nich wyglądają po prostu mega świetnie.
urzędnik usc
urzędnik usc 28.10.2017, 16:00
Pani Burmistrz Widuchowej nie ma wyczucia powagi uroczystości. Jak funkcjonariusz publiczny może udzielać ślubu w sukience bez rękawów.
Wstyd mi za takiego urzędnika.
men
men 28.10.2017, 23:39
Pani wójt jak zwykle elegancka. A teuwagi co do stroju, to pisze pewno jakaś kobieta-zazdrośnica!
Gaweł
Gaweł 28.10.2017, 11:44
Skromnie ale godnie. I o to chodzi!
kapi
kapi 27.10.2017, 21:32
Teraz już nie trzeba brać ślubu cywilnego. Wystarczy wziąć kościelny, a ksiądz ma obowiązek powiadomić urząd stanu cywilnego.
Lidka
Lidka 27.10.2017, 21:22
Ale super historia!

Pozostałe