Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Przedszkolaki pasował sam burmistrz

  • 30.10.2017, 13:04
  • Źródło: UMiG Gryfino
Przedszkolaki pasował sam burmistrz UMiG Gryfino
Dla grupy przedszkolaków uczęszczających do placówek prowadzonych przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Gardnie i Chwarstnicy piątek, 27 października był szczególnym dniem. Zaplanowano uroczyste pasowanie, w którym udział wziął burmistrz Gryfina Mieczysław Sawaryn.

Dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami i opiekunami przygotowały ciekawy program artystyczny. Potem maluchy złożyły przysięgę. Podczas uroczystego pasowania wręczono dzieciom dyplomy oraz drobne niespodzianki.

Źródło: UMiG Gryfino

Zdjęcia (19)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (78)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

różnica
różnica 31.10.2017, 09:36
Sawaryn jak hbył w opozycji sam przyganiał Piłatowi, że wychodzi z sesji. Piłat wychodził na chwilę, a Sawaryna po prostu nie ma!
krętactwa czerapacha
krętactwa czerapacha 30.10.2017, 21:31
Temat to aktywność pana burmistrza w przedszkolach, który nie ma czasu być na sesjach gminy.
Ani odpowiadać redakcji. Ani odpowiadać na pytania internautów.
A przed wyborami obiecywali czaty, sraty i wifi na każdym roku!
Krętactwa próbujące odwracać uwagę i kierować ją na nielicznych nie popierających tępo władze radnych (i co prawda równie rzadko obecnych na sesjach jak pan burmistrz) - są po prostu żenujące!
o rety
o rety 30.10.2017, 21:48
Przeciwnicy obecnych władz to nawet chwalą "swoich'" radnych za, dość regularną absencję w posiedzeniach komisji i sesji. Gratulacje. To się napracuje radny reprezentując ich "zaocznie".

"Krętactwa próbujące odwracać uwagę i kierować ją na nielicznych nie popierających tępo władze radnych (i co prawda równie rzadko obecnych na sesjach jak pan burmistrz)"
A co on ma popierać, jak, albo go nie ma, albo wpadł na chwilę i nie wie o co chodzi.
wazelina
wazelina 30.10.2017, 23:12
Dla czerepacha samo porównanie z burmistrzem to pochwała. Nawet jak się mówi o takiej samej niskiej frekwencji na obradach rady miasta, cha cha.
prezes klubu tęcza
prezes klubu tęcza 30.10.2017, 22:14
Ty się naprawdę nadajesz do szafy prezesa klubu tęcza, skoro uważasz, że trzeba być czyimś "zwolennikiem" lub "przeciwnikiem", żeby jednych krytykować a innych sławić!

GDZIE TY WIDZISZ POCHWAŁĘ ABSENCJI NA SESJACH RADY?
wazelina
wazelina 30.10.2017, 23:19
Burmistrzowie zapomnieli, że nie są nieomylni i konkretne czyny i zachowania (lub ich brak) ludzie mają prawo krytykować.
To nie szafa Ochódzkiego, żeby nagrywać swoje łubudubu...
o rety
o rety 30.10.2017, 22:24
Czyli,uważasz, że to jest zły radny, bo nie wypełnia w należyty sposób powierzonego mu mandatu?
wazelina
wazelina 30.10.2017, 23:17
Jak przychodziłby po to, żeby nagrywać hymny pochwalne w czasie nieobecności burmistrza (jak w Misiu), albo poczytać na smartfonie komentarze na igryfino to sama obecność to marny wskaźnik.

Ale masz rację – obowiązkiem władz – i burmistrza i radnych jest udział w obradach. Jak się nie ma na to czasu, to się nie startuje w wyborach. I na burmistrza i na radnego.
Są różne sytuacje, rodzinne, zdrowotne, nawet zawodowe - ale nieobecność na radzie raz w miesiącu, radzie zapowiedzianej dużo wcześniej - to lekceważenie wyborców.
I mieszkańców, których niezależnie od tego czy głosowali na tego kandydata na burmistrza albo radnego czy nie głosowali - ale są przedstawicielami!
puk puk
puk puk 31.10.2017, 09:11
Wazelina, a z czego wywnioskowałeś, że burmistrz ma obowiązek uczestniczyć w obradach. Niestety wprowadzasz w błąd internatów.
Na sesjach mają obowiązek uczestniczyć radni.
czerepachy wymiatają!!!
czerepachy wymiatają!!! 31.10.2017, 11:35
Z przyzwoitości, z punktu "sprawozdanie burmistrza z działalności w okresie między sesjami", z punktu "interpelacje" z punktu "odpowiedzi burmistrza".

NO I ZE SŁÓW SAWARYNA O "SŁUŻEBNOŚCI WOBEC MIESZKAŃCÓW"
różnica
różnica 31.10.2017, 09:37
Ze słów samego Sawaryna. Sięgnij do protokołów!
puk puk
puk puk 31.10.2017, 09:53
Od kiedy Sawaryn jest wyrocznią dla ciebie?
Wskaż przepisy prawa, i nie stosuj uników.
Nie wskażesz, bo nie ma.
To tylko ciągła manipulacja przeciwników Sawaryna i próba wprowadzenia w błąd opinii publicznej.

czerepachy wymiatają!!!
czerepachy wymiatają!!! 31.10.2017, 11:33
Zarzucać "manipulację przeciwników Sawaryna" bo "Sawaryn jest dla nich wyrocznią" to szczyt czerepachowych krętactw i obłudy!

ALBO CHOROBA PSYCHICZNA!

puk puk Dzisiaj, 09:11 Wazelina, a z czego wywnioskowałeś, że burmistrz ma obowiązek uczestniczyć w obradach. Niestety wprowadzasz w błąd internatów.
Na sesjach mają obowiązek uczestniczyć radni.
różnica
różnica Dzisiaj, 09:37 Ze słów samego Sawaryna. Sięgnij do protokołów!
puk puk
puk puk Dzisiaj, 09:53 Od kiedy Sawaryn jest wyrocznią dla ciebie?
Wskaż przepisy prawa, i nie stosuj uników.
Nie wskażesz, bo nie ma.
To tylko ciągła manipulacja przeciwników Sawaryna i próba wprowadzenia w błąd opinii publicznej.
spisek?
spisek? 31.10.2017, 12:47
"od kiedy to gadanie Sawaryna jest wyrocznią" - przy takich współpracownikach nie bałbym się opozycji, panie burmistrzu - raczej stracić czujność przy "zwolennikach"

Jeśli bronią Sawaryna, tłumacząc, że facet gada głupoty - to ja wietrzę sabotaż przedwyborczy...
wieści
wieści 30.10.2017, 20:55
Główny dziennikarz śledczy milczy w sprawie, którą żyje Gryfino? Dziwne.
krętactwa czerepacha
krętactwa czerepacha 30.10.2017, 21:18
Gryfino żyje groźbą wycinki parku, łamaniem przepisów antykorupcyjnych, bezsensowną lokalizacją durnego projektu hali.
A burmistrzowie milczą?
ponad prawem
ponad prawem 30.10.2017, 20:47
Panie redaktorze niech Pan zwróci się do Rady Nadzorczej PUK i wyjaśni sprawę jak rzetelny dziennikarz a nie uprawia bicie piany nie mając racji. Pora wyjaśnić sprawę a nie błędnie interpretować prawo.
prezes klubu tęcza:)
prezes klubu tęcza:) 30.10.2017, 22:21
Sugerujesz, że pytać burmistrzów to daremny trud? Ale że nie wiedzą, czy nie odpowiedzą?
krętactwa czerepacha
krętactwa czerepacha 30.10.2017, 21:19
Przestań krętaczyć! Miesiąc temu wysłano pytania do burmistrza. Kilka artykułów, wiele komentarzy. A burmistrz między pasowaniem przedszkolaków a wręczaniem czekoladek nie znalazł czasu na odpowiedź?

http://www.igryfino.pl/wiadomo…
Picoland
Picoland 30.10.2017, 21:41
O proszę jaki zorientowany haaaaa a co to sam pan redaktor pisze jako krętactwa czerepacha ??? Do czego to doszło :))
prezes klubu tęcza
prezes klubu tęcza 30.10.2017, 22:18
Picek - nie każdy ma takie problemy z "osobowościami" że po lekach nie wie, które wcielenie co pisało!
A co, myślisz, że jak miesiąc pomilczycie, to sprawa zniknie?
prawda
prawda 30.10.2017, 20:53
ponad prawem, bardzo cenna uwaga. Powoływanie i odwoływanie członków zarządu, to kompetencja Rady Nadzorczej.
krętactwa czerepacha
krętactwa czerepacha 30.10.2017, 21:19
„nie moja kompetencja”, cha, cha. Skoro taki niewinny, TO DLACZEGO PRZEZ MIESIĄC NIE ZNALAZŁ CZASU obronić członka swojej ekipy?
prezes klubu tęcza
prezes klubu tęcza 30.10.2017, 22:20
Jeśli pan Sawaryn uważa, że wszystko w porządku, to dlaczego nie broni swoich ludzi?
A jeśli doskonale wie, że jest nie w porządku - dlaczego milczy od miesiąca?
??????
?????? 30.10.2017, 20:10
Prawdopodobnie Solidarna Polska wycofała poparcie za przeszłość i służbę w formacji która wspierała Polskę Ludową ?? Prawda to ciekawe ??
Picoland
Picoland 30.10.2017, 20:12
Zaraz zaraz on tam tylko naprawiał krótkofalówki a inni pałowali ;) haaaaaa
prośba
prośba 30.10.2017, 20:07
Panie redaktorze, proszę zbadać temat zmiany dyrektora d/s technicznych w Dolnej Odrze. To bardzo ważny temat dla mieszkańców Gryfina. Inwestycja na Łużyckiej ślimaczy się, a tu jeszcze takie newsy się pojawiają.
zmień adresata. Burmistrz ma wolne, bo nie podpisuje pism od radnych:)
zmień adresata. Burmistrz ma wolne, bo nie podpisuje pism od radnych:) 30.10.2017, 20:21
Zapytaj pana Sawaryna. Nie odpowiada jako burmistrz w sprawie afery z ust. antykorupcyjną, może się orientuje chociaż w sprawie firmy, w której jest w radzie nadzorczej
minta
minta 30.10.2017, 20:26
W swojej sprawie nie odpowie bo to tajemnica. Tu chodzi o sprawy podatkowe przecież!
mentalność komunistycznego kacyka
mentalność komunistycznego kacyka 30.10.2017, 19:49
Jakby burmistrz „godnie wypełniał swoje obowiązki” to przez miesiąc powiedziałby choć słowo w sprawie skandalu z łamaniem przepisów antykorupcyjnej w gminie. O innych skandalach nie wspominając.
A tłumaczeniem „męczcie się, potem będzie lepiej”- to komuniści od 1945 roku karmili Polaków.

Marco Dzisiaj, 18:49 Burmistrz się nie lansuje tylko godnie wypełnia swoje obowiązki.
borsuk
borsuk 30.10.2017, 19:58
Po co burmistrz ma mówić jak ty 20 razy dziennie o tym piszesz na każdym artykule mój znawco tematu :)))
zmień adresata:)
zmień adresata:) 30.10.2017, 20:22
To, że burmistrz od miesiąca nie reaguje na łamanie ustawy antykorupcyjnej przez podwładnych źle o nim świadczy!
Picoland
Picoland 30.10.2017, 20:39
Jak ja ci zaraz napisze co o tobie haaaaa źle świadczy to zbledniesz
zapowietrzony haaaa
zapowietrzony haaaa 30.10.2017, 20:53
Pawełku weź leki, jak się denerwujesz zaczynasz grozić innym. To trochę śmieszne, jak wygrażasz ekranowi – po drugiej stronie nikt cię nie widzi twojej buzi;)
ciekawski
ciekawski 30.10.2017, 19:38
Na mieście mówią że dyrektor d/s technicznych w DO stracił swoją piękną posadkę. Czy to prawda ? Bo to by była taka wielka strata :))))))
mentalność komunistycznego kacyka?
mentalność komunistycznego kacyka? 30.10.2017, 19:54
A burmistrz tego też nie wie? Siedząc we władzach koncernu?
ciekawski
ciekawski 30.10.2017, 20:03
Ja się ciebie cabanie pytam bo to ty uważasz się tu za najmądrzejszego :))))
zmień adresata:)
zmień adresata:) 30.10.2017, 20:24
Nie jestem Pawełkiem. Dlatego odpowiadam na pytania. I nie uważam się za najmądrzejszego. I nieomylnego.
I dlatego czekam na reakcję władz Gryfina w jakiejkolwiek sprawie!
ciekawski
ciekawski 30.10.2017, 20:41
Odpowiadasz na pytania ?? To czemu nie odpowiesz na moje jak pytam ????
krętactwa czerepacha
krętactwa czerepacha 30.10.2017, 21:21
Płacę i wymagam. Burmistrz bierze kasę, więc ma obowiązek przestrzegania przepisów i odpowiedzi na pytania.
Prywatna osoba nie musi.
Tym różni się obowiązek władzy od przywileju krytyka...
nowinka
nowinka 30.10.2017, 19:45
No niemożliwe!!! I cisza? I pan redaktor nic nie napisał?
mentalność komunitycznego kacyka?
mentalność komunitycznego kacyka? 30.10.2017, 19:53
Na razie gmina nic nie napisała o pracownikach prowadzących działalność gospodarczą wbrew przepisom antykorupcyjnych!
Więc nie odwracaj tematu!
Dojna niejedno przetrzymała - nawet historyków prądu.
Ale gmina to nasze pieniądze!
Picoland
Picoland 30.10.2017, 19:57
Nie przynudzaj tylko wal prawda to że taki cenny dyrektor już nie jest dyrektorem :))) haaaaa ale jaja :))
zmień adresata:)
zmień adresata:) 30.10.2017, 20:26
A ten naprawdę się zapowietrza!
I specyficzna forma - jak łamią prawo w gminie - zajmijcie się Dolną. Ona też nadzorowana jest przez pana Sawaryna, jakby nie patrzył:)
:)))))))
:))))))) 30.10.2017, 19:51
No właśnie taka sensacja a ten portal słynie z sensacji ;) Panie redaktorze czy to prawda że pan Kawka stracił posadę ???????? zasmucony :))))))))
wiedzący
wiedzący 30.10.2017, 19:54
Poległ na ciepłociągu nie sprawdził się elektrownia ODETCHNĘŁA ;)
krętactwa czerepacha
krętactwa czerepacha 30.10.2017, 21:22
A mi to wisi - nie pracuję w dojnej. Ale wykorzystywanie tej sprawy do odwracania tematu od skandali gminnych to krętactwo!
dymsza
dymsza 30.10.2017, 19:51
Plotka blotka.
nowinka
nowinka 30.10.2017, 19:55
okaże się, bo pan redaktor pewnie za chwilę zajmie się tematem
Marco
Marco 30.10.2017, 18:49
Burmistrz się nie lansuje tylko godnie wypełnia swoje obowiązki. A tak nawiasem w sprawie korków jeszcze będą ale się skończą i będę piękne nowe drogi na które my gryfinianie czkaliśmy latami. Jest w tym zasługa i burmistrza który widać zabiegał o to bo gdyby nie zabiegał czekalibyśmy na nie jeszcze długo.
obłuda i krętactwo a nie "godne wypełnianie obowiązków"
obłuda i krętactwo a nie "godne wypełnianie obowiązków" 30.10.2017, 19:23
W Warszawie czyściciele kamienic też mówili, że robią te prace w czasie mieszkania lokatorów, "żeby było pięknie i nowo"!

I NIE PIEPRZ O ZASŁUGACH BURMISTRZA, JAK ŻADNA DROGA NIE JEST GMINNA!
A przy okazji - szkoda że nie powiesz, że w latach 90 nie budowali dróg - są inne realia, inne programy!
Ale obłudnicy i krętacze każdy sukces sobie przywłaszczą, a każde potknięcie zrzucą na innych!
borsuk
borsuk 30.10.2017, 19:32
obłuda i krętactwo a nie "godne wypełnianie obowiązków" Dzisiaj, 19:23

NO I OBJAWIŁ NAM SIĘ NASTĘPNY ZNAWCA TEMATU I NAWET NA BRANŻY DROGOWEJ SIĘ ZNA ??? Na czym się jeszcze znasz ? Popisz jeszcze trochę mądralo jeden. Wiesz co ci podpowiem przejdź na PUDELKA to portal w sam raz dla ciebie ;)))
mentalność komunistycznego kacyka?
mentalność komunistycznego kacyka? 30.10.2017, 19:51
Borsuk, nie trzeba być znawcą, żeby widzieć, że burmistrz jako gospodarz miasta nie panuje, co się w mieście dzieje!
Wystarczy w tym mieście żyć!

Więc nie bądź przemądrzały, bo niby ty na czym się znasz, na historii?
do Bolcia
do Bolcia 30.10.2017, 18:47
Bolciu, za obecnych władz gminnych rozum nie jest w cenie, bo to nie sztuka wydać bez sensu forsę, tylko sztuka dobrze zorganizować prace!
I skończcie z odwoływaniem się do czasów poprzednich kadencji, bo trzy lata rządzicie wy!
I tyle forsy zmarnowanej, tyle zaniedbań, to trudno sobie wyobrazić!
Picoland
Picoland 30.10.2017, 19:28
No ja nie wytrzymam jaka forsa zmarnowana jakie zaniedbania haaaaaa puknij się w ten łeb co ty wypisujesz
no nie wiem co już mam napisać haaaaa że takie cymbały się rodzą :)))
mgła
mgła 30.10.2017, 20:04
Picoland nie pisz więcej nic, bo Twoja kultura osobista pozostawia wiele do życzenia, a czytając komentarze w których przewija się haaaaa i obrażanie ludzi, to dowód na to,że masz problem z wysławianiem się ,ba nawet kontakt w realu z ludżmi jest dla Ciebie problemem...
mentalność komunistycznego kacyka?
mentalność komunistycznego kacyka? 30.10.2017, 19:55
haaaa - znowu na wdechu piszesz? Uważaj, bo popuścisz, jak tyle powietrza nabierzesz!
TW Boleś W.
TW Boleś W. 30.10.2017, 18:30
Za czasów PO i PSLu nie było korków Mireczku , bo kasa szła na prywatne konta a nie dla Polaków . Wreszcie coś się dzieje pozytywnego w Gryfinie i Powiecie .
darmowe wifi w mieście:)
darmowe wifi w mieście:) 30.10.2017, 18:50
Naucz się, że jak piszesz do jakiegoś Mireczka kilkanaście postów niżej, to użyj funkcji "odpowiedz" a nie twórz nowych wątków!
Fejsa ogarnęli - ale rozmowy z mieszkańcami przez internet nijak nie mogą...
TW Boleś W.
TW Boleś W. 30.10.2017, 19:34
No to masz - ale ty głupek jesteś !!! I to jaki głupek .
macius wykopany
macius wykopany 30.10.2017, 18:45
niegadaj gupot bo fszyscy wiedzom rze tak było ale skoro nikt nam niczego nie udowodnil to czeba muwic rze my som niewinne i czyste jak lza
Pawcio najarany?
Pawcio najarany? 30.10.2017, 19:19
Pawcio najarany? Idź porechocz, że człowiek zasłabł na przystanku! Perfidny debilu i ćpunie!
A zmarłymi sobie mordy nie wycieraj, tylko otrzeźwiej i zobacz, że już się kończy następna kadencja!
lans
lans 30.10.2017, 18:10
Pan burmistrz na sesje rady gminy nie ma czasu, odpowiedzieć o łamaniu przepisów antykorupcyjnych w gminie od miesiąca nie ma czasu ale na lansik zawsze?
Mirek
Mirek 30.10.2017, 17:53
Burmistrz sie lansuje a gryfiniacy stoją w korkach.
lans
lans 30.10.2017, 18:11
Odpowiedzieć nikt z władz nie ma czasu na najróżniejsze pytania - o mury obronne, BO, halę, wycinkę parku, pałacyk, komendę, przepisy antykorupcyjne, które burmistrz lekceważy...
pamiętam
pamiętam 30.10.2017, 16:40
A Piłatowi łatkę przypinali jak chodziół do przedszkoli!
macius wykopany
macius wykopany 30.10.2017, 18:52
nie czepiali siem tego rze hodzil ino rze im tam huhal a dziciaki sinialy od tyh procentuf
lans
lans 30.10.2017, 18:13
Nabrzeże też krytykują, bo zabezpieczone przed sprzedażą lub dzierżawą - a na nic innego nie mają obecni pomysłu!!!
Klaudia
Klaudia 30.10.2017, 16:53
Daj już spokój Piłatowi, człowiek nie żyje a hieny jeszcze mu dadzą spoczywać w pokoju.
lans
lans 30.10.2017, 18:14
Hieny szarpały za życia, szarpały przez ostatnie lata, kiedy nie pełnił funkcji, szarpały i po śmierci.
O zachowaniu na pogrzebie szkoda mówić!
macius wykopany
macius wykopany 30.10.2017, 18:54
POnoc nafet vicek zmarlego ucieknol s POgrzebu rzeby ot ludzi w morde nie dostac za to rze go tak skompromitowal pszes te afery korumpcyjne
pamięć
pamięć 30.10.2017, 17:47
Dlaczego - przecież to prawda. Tak poniewierali człowieka a teraz chcieliby, żeby ludzie zapomnieli?
Nie da rady!
Henias
Henias 30.10.2017, 15:55
Szukam chętną na pasowanie,mile widziana "rycząca czterdziestka" czekam na oferty.
WSI
WSI 30.10.2017, 15:31
Elektoratu czas szukać , wybory za pasem !!!!!
Pietrek Z rancha
Pietrek Z rancha 30.10.2017, 15:24
A ja swoją Zoskę pasuję co wieczór........
Ola
Ola 31.10.2017, 14:31
Ty pie przony sadystwo. Oby policja do ciebie szybko za pukała i zwinęła!
Abc
Abc 30.10.2017, 14:34
Rola, w ktorej Burmistrz sie odnajduje
mama