Wystawa zdjęć sekcji fotograficznej Gryfińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

  • 13.11.2017, 12:54
Wystawa zdjęć sekcji fotograficznej Gryfińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku
W środę 15 listopada 2017 r. o godzinie 17:00 zapraszamy do siedziby Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie na kolejny wernisaż. Tym razem zaprezentowane zostaną zdjęcia, które wykonali studenci działający w sekcji fotograficznej Gryfińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wstęp na wernisaż jest wolny, a wystawę będzie można oglądać do 30 listopada od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.
O wystawie:
 
Jesteśmy grupą pasjonatów fotografii i tworzymy sekcję fotograficzną przy Gryfińskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Z roku na rok nasza grupa powiększa się, co świadczy o dużym zainteresowaniu fotografią. Stąd, na tegorocznej wystawie, więcej prac, którymi chcemy się pochwalić.
Zaprezentujemy zdjęcia o różnej tematyce, zrobione podczas wakacji spędzonych w kraju i za granicą oraz na wycieczkach organizowanych przez sekcję turystyczną.
Ciągle uczymy się i doskonalimy nasz warsztat pracy z aparatem fotograficznym. Wybraliśmy, naszym zdaniem, najlepsze zdjęcia i jesteśmy otwarci na Państwa opinię. Życzymy miłego oglądania naszych prac.

Teresa Głowacka, Maria Grygiel, Kinga Karpicka, Leon Kryczka, Jadwiga Michalak, Bożena Mockało, Joanna Rossa, Teresa Sowińska, Irena Skórska, Józef Satanowski, Zdzisława Wieczorek, Magda Bidzińska.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

studentka
studentka 13.11.2017, 15:25
Wiem gdzie i kiedy było robione te zdjęcie w artykule!
Jolka
Jolka 13.11.2017, 15:09
Chętnie obejrzę, także fotografuję, może kiedyś do nich dołączę.

Pozostałe