Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Jest ta promocja czy jednak jej nie ma?

  • 15.11.2017, 19:40
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Jest ta promocja czy jednak jej nie ma?
Robiłam zakupy w chojeńskiej Biedronce we wtorek, 14 listopada 2017 r. Chciałam skorzystać z promocji, o których informowały kartki umieszczone przy produktach na półkach. Niestety, płacąc za zakupy mocno się rozczarowałam - opowiada nam pani Jola.

- Przy kasie okazało się, że pomimo informacji o rabacie na półce, ryż brązowy oraz musli i czekoladki w kartoniku mają inną cenę. Poprosiłam o wyjaśnienie tej sytuacji. Jedna ze sprzedawczyń poszła sprawdzić ceny i.... już nie wróciła. Bardzo mi się nie podoba takie potraktowanie klienta - dodaje pani Jola.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Borówka Basia
Borówka Basia 17.11.2017, 21:40
A ja lubię się tulić...
aro
aro 16.11.2017, 19:35
Po prostu trzeba przy kasie uważać. Dotyczy to wszystkich sklepów.
gryfinianin
gryfinianin 16.11.2017, 19:05
do ZAMORZNA. ty jestes jakas prosta zdzira jak jestes taka bogata to co ty robisz w Gryfinie do Berlina SPIER DALAJ chyba ze cie nie stac wiesniara sloma ci z bytów wystaje zamorzna rece opadaja haha.
wioskowy
wioskowy 16.11.2017, 18:09
"zamorzna" a w tym Berliner to co lepiej dają jesteś albo pustak albo szkoda gadać
zamorzna
zamorzna 16.11.2017, 17:54
W biedrze kupuje tylko plebs,pospólstwo i biedota,osobiście omijam ten przybytek szerokim łukiem aby znajomi nie zobaczyli mnie bo byłoby mi wstyd.Zakupy robię co drugi dzień w Berlin Center gdzie spotyka się cała europejska smietanka.Współczuje wam nieudacznicy ze musicie kupować w lidlach,biedrach ,auchenach i innych bieda sklepach no ale sami jesteście sobie winni.Pis z wami.
Ennnnnce
Ennnnnce 16.11.2017, 19:19
Tępa krowa z ciebie
... Widać że ci chłopa brakuje..


Frajerka
zamorzna
zamorzna 16.11.2017, 18:02
Czy to prawda że w biedrze mozna wykupić nowego świerzaka,świerzaka -buraka,pytam się czy to prawda?
Józio-Burak
Józio-Burak 16.11.2017, 15:35
Dawać kuzwa swierzaki,natychmiast
OLA
OLA 16.11.2017, 15:17
JA ZNÓW SPOTKAŁAM SIE Z OSZUSTWEM W INTERMARCHE NA GÓRCE. CENY NIE TAKIE JAK POWINNY BYĆ, A JEDNAK PROMOCJA. OBSŁUGA NIEMIŁA, Z ŁACHĄ WSZYSTKO ROBIĄ....NIE LUBIE TEGO SKLEPU...WOLE BURDEL W BIEDRONCE, NIŻ DROŻYZNE I NABURMUSZONE TWARZE W INTERMARCHE....
k
k 16.11.2017, 14:27
I w dodatku skandal nie ma czosnku CZESIA w Świeżakach :D
kokosz
kokosz 16.11.2017, 11:51
We wszystkich Biedronkach panuje bur del,a w Biedronce na górnym tarasie to już totalny bur del.Ceny na artykułach są lub ich nie ma.Jeśli są to albo nie aktualne albo daleko,daleko od artykułu np. cena masła 2 metry od masła.Szkoda że nie po drugiej stronie sklepu.Wszystko trzeba sprawdzać na czytniku bo zawsze się coś nie zgadza.Zwróć uwagę to pani idzie poprawić cenę jak za karę.(Najlepiej niech od razu pójdzie na rentę)Jest to chyba jedyny sklep w Polsce gdzie ceny są (o ile są) nad artykułem a nie pod jak to jest w innych sklepach.Do tego są tak poustawiane żeby ta pod była mniejsza niż ta nad.Klient odruchowo patrzy na cenę pod artykułem.W tych sklepach nie ma żadnego nadzoru.Wszystko zależy od dobrej woli pracownic tam zatrudnionych.O tych sklepach można by książkę napisać i film w odcinkach nakręcić.
koko
koko 16.11.2017, 11:36
We wszystkich Biedronkach panuje bur del.A w Biedronce na Górnym Tarasie to już nawet totalny bur del.Ceny na artykułach są lub ich niema.Jeśli są to albo nie aktualne i trzeba sprawdzać na czytniku albo poprzestawiane np.cena masła 2 metry od masła,szkoda że nie po drugiej stronie sklepu.Zwróć uwagę którejś ze sprzedawczyń,Ło Boże... idzie sprawdzić lub poprawić cenę jak za karę.Myślę że mają nakazane celowo wprowadzać klienta w błąd.Jest to chyba jedyny sklep w Polsce gdzie ceny są nad a nie pod towarem.I do tego tak ustawione(jeśli są) żeby ta pod była mniejsza niż ta nad towarem.Klient odruchowo patrzy na cenę pod towarem.Jest to tak zwane ogłupianie klienta.Na temat sieci tych sklepów można by książkę napisać i film w odcinkach nakręcić.
sojusznik_BIEDRONKI
sojusznik_BIEDRONKI 16.11.2017, 11:08
Czuje się Pani oszukana przez sklep? Wydaję mi się, że przez oczy własne została Pani oszukana, z tego iż tytułu, że na kartce gdzie jest napisana cena promocyjna to jest również napisana data do kiedy obowiązuje promocja. Więc wystarczyło przeczytać wszystko co było napisane na kartce i by nie było problemu ;) I jestem przekonana, że Pani sprzedawczyni wróciła do kasy, jeżeli chodzi o ten " zarzut " który Pani napisała.
Tak, na przyszłość bym radziła aby Pani była bardziej wyrozumiała, ponieważ w takich sklepach jest duży ruch i czasami pracownicy takiego sklepu nie mają nawet kiedy pójść do toalety, a co dopiero pościągać kartki promocyjne, bo ciągle są wołani na kasę, aby skasować klientów.
max
max 16.11.2017, 12:16
Hahaha a kto im kazał tam pracować skoro nie mają czasu pójść do toalety?Mogły się zatrudnić jako babcie klozetowe to by miały wtedy czas na defektację itp.Na tym polega ich praca żeby wszystko było klarowne i przejrzyste jeśli chodzi o towar ,ceny itp.Rozumując ciebie z tego co piszesz to tak jakby kierowca miał pretensje że musi kierować samochodem,sprzątaczka że musi sprzątać,listonosz że musi dźwigać ciężką torbę i roznosić listy itp.Najlepiej to byś siadła,siedziała i nic nie robiła.W pracy niestety trzeba pracować.Na tym praca polega.Jak komuś się nie podoba bo za ciężka,mało płatna,to może ją w każdej chwili zmienić na odpowiednią do upodobań.
sojusznik_BIEDRONKI
sojusznik_BIEDRONKI 16.11.2017, 14:06
Proszę nauczyć się czytać ze zrozumieniem, nie miałam tego na myśli tak jak Pan(i) napisał(a).

I wiem, co to jest praca, bo pracuję ( nie w Biedronce) .. Trzeba być wyrozumiałym i nie można sprzedawców i inne osoby ( NIE pracujące BIURACH ) traktować jak gorszego "sortu", bo tak są traktowane takie osoby.
xxxx
xxxx 16.11.2017, 11:39
powiedział (a) pracownik (a) biedronki
Jolka
Jolka 16.11.2017, 08:48
Biedronki schodzą na psy.
Klinet
Klinet 16.11.2017, 08:25
Jakie potraktowanie klienta lepiej jak sobie poszla jak miala wybuchnac...ale nikt nie patrzy jak klinenci traktuja te kasjerki..bo one musza...otoz nic nie musza nawet moga anulowac paragon jak nie maja wydac reszty jest na to ustawa ;) ha
Biedra
Biedra 16.11.2017, 08:19
Nie wrocila bo zapewne juz miala takich klientow kilku ktorzy z gowna krew by wycisneli..za 20 gr afera ale nikt nie pomysli ze ta kasjerka nie wie dlaczego tak sie nalicza to nie ona wprowdza takie rzeczy do komputera ..a ze taka cena wisi to poprostu musi wisiec bo od gornie nakazane..gdyby jej nie bylo w razie kontroli to byloby kiepsko...ale wszyscy maja to gdzies...bo tam tak pisze(jest napisane)pozdr desperatow ktorzy w swoim zyciu sie nudza wiec afery o byle co robia zeby pozniej mieli satysfakcje ze to oni interweniowali o 20 gr za ryz
chemik
chemik 16.11.2017, 11:11
Biedra ale ty jesteś durna lub durny że hoho... albo i jeszcze dalej.Krótko mówiąc tępy.
Pilne
Pilne 16.11.2017, 08:13
Witam. Chciałem podzielić się z Wami moją historią. Ze względu na dość traumatyczne przeżycia wolę pozostać anonimowo.
Otóż w jednym ze sklepów w Gryfinie, zakupiłem chipsy Lays "Prostu z z pieca ", proszę państwa jakież było moje zdziwienie kiedy okazało się że owe chipsy są zimne!! Jak można tak oszukiwać? Prosto z pieca a zimne? Co jest z tym światem, co jest z tymi ludźmi?? Dobrze że się o tym mówi, trzeba i warto rozmawiać....
niezbyt pilne
niezbyt pilne 16.11.2017, 12:32
Było sobie położyć je na kaloryfer to by ci się podgrzały a nie dopę nam tu zawracasz.
Ewidentnie pilne
Ewidentnie pilne 16.11.2017, 21:35
Sarkazm, mówi Ci to coś?! Proponuję usiąść tą Twą *** na tafli lodu to może ochłoniesz, bo nazbyt poważnie do tematu podchodzisz...
GP
GP 16.11.2017, 07:11
Wczoraj w Żabce również zostałem oszukany. Chipsy nie zostały mi sprzedane po cenie promocyjnej!! Wezwana na miejsce Polcja oraz staż miejska zatrzymały nieuczciwego sprzedawcę. Za oszustwo grozi mu do 3 lat więzienia a sklep może dostać dożywotni zakaz sprzedawania chipsów.
ps.
1 grudnia rozprawa w sądzie. Zapraszam wszystkich przedstawicieli mediów bo warto opisać temat berdzie szczegółowo
macius wykopany
macius wykopany 16.11.2017, 07:47
czeba sobie f tem momencie jasno usfiadomuc rze zlodziejstfo i POdobne komunistyczne POgryfki jusz niepszejdom
Dudek Jerzy Jurek
Dudek Jerzy Jurek 16.11.2017, 05:43
Pasek na tvn: Dramat w Chojnie. "Za próbę kupna BRĄZOWEGO ryżu klientka została poturbowana prze tłum polskich faszystów". Jutro debata w Brukseli a dziś panią Jolę odwiedzi poseł Budka.
Czysta krew
Czysta krew 16.11.2017, 06:12
Jak nisko trzeba upasc aby zabijac sie za brazowym ryzem i czekaladkami ciapatymi?
pirelli
pirelli 16.11.2017, 06:23
A ty lubisz być oszukiwany?
cywis
cywis 15.11.2017, 22:03
Jakby każdy oszukany zwracał towar przy kasie to by zaprzestali tego manewru.
klientka
klientka 15.11.2017, 21:22
To niestety normalka.
Jolka jolka
Jolka jolka 15.11.2017, 20:49
Boże! Weź się jolka w garść, nie jesteś Bogiem wchodząc do sklepu! Co przepłaciło się te 2-3 zł? Afera na cały sklep, wstrzymać kolejkę bo jolka chce taniej... Weź się babo ogarnij
epan
epan 15.11.2017, 21:16
A gonić dziadów! Jest taka cena na pólce i musi być taka cena przy kasie. Dość dziadostwa!

Pozostałe