Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Zamontowali sygnalizatory dźwiękowe

  • 26.11.2017, 13:01
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zamontowali sygnalizatory dźwiękowe TWS
Nowe sygnalizatory dźwiękowe zamontowano dzisiaj 26 listopada 2017 r. na skrzyżowaniu ulic 1 Maja i B.Chrobrego w Gryfinie przy sygnalizatorach przejść dla pieszych. Głośniki umieszczono na górnej części sygnalizatorów.

-Z pewnością poprawi to bezpieczeństwo pieszych oraz ułatwi przejście przez ulicę osobom niepełnosprawnym – mówi portalowi igryfino Krzysztof Baran z firmy obsługującej skrzyżowania.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mobilny
Mobilny 28.11.2017, 07:25
Na skrzyzowaniu Piastôw i Chrobrego by sie sygnalizacja przydala. Tam w godzinach szczytu wyjechac z podporzadkowanej zakrawa na còd
Gunar
Gunar 27.11.2017, 13:51
Bez przesady tylko proszę.
BK
BK 27.11.2017, 07:10
Zapraszam do dyskusji nr. Przejścia dla pieszych przy Szkole Podstawowej nr.1
Można jeszcze zaapelować do Burmistrza o wymianę słupków pieszych na nowe ocynk nowe przyciski i syg. Dźwiękowa . To powinno być pioytetem dla mieszkańców Gryfina jeżeli chodzi o bezpieczeństwo dzieci !! Został tylko tydzień na załatwienie sprawy !!!!
marzyciel?
marzyciel? 27.11.2017, 08:09
Burmistrz ma to wszystko.... a wicek od oświaty nie zajmuje się tak małymi rzeczami jak bezpieczeństwo dzieci. A ten trzeci? Nie ma mapki....

I z kim tu dyskutować?
waszka
waszka 26.11.2017, 22:16
pozdrawiam ludzi o 6 rano za hejnal z kosciola na gornym tarasie. miłych snow haha
dlaczego?
dlaczego? 26.11.2017, 21:50
Firma zawiesiła co jej kazali. Trudno winić. Ale dlaczego nikt z decydentów nie pomyślał, że tu mieszkają ludzie, którzy przez cały czas słyszą to pikanie? Nie można było inaczej tego rozwiązać? Mniej uciążliwie dla mieszkańców?

awaria Dzisiaj, 19:17 To żyj sobie od 6 rano do osiemnastej z tym cholernym pip pip piiiiiiiip! Siedem dni w tygodniu!
Zamiast zamontować nisko na wysokości uszu przechodnia dali na macie megafon!
BK
BK 27.11.2017, 07:03
Skrzyzowane działa od godz 6:00 do 19:00 później przechodzi na żółte migowe. Proszę czytać ze zrozumieniem a nie wypisywać że znów awaria o 19:17 !!!!
W pana przypadku awaria występuje codziennie po 19:00 do 6:00 ????
marzyciel?
marzyciel? 27.11.2017, 08:12
Facet - sam czytaj ze zrozumieniem! "To żyj sobie od 6 rano do osiemnastej z tym cholernym pip pip piiiiiiiip! Siedem dni w tygodniu!"

I to jest treść!
A nie, że mieszkańcy chcą pisków w nocy!
Dobrym ludziom zawsze słońce świeci
Dobrym ludziom zawsze słońce świeci 26.11.2017, 21:08
Należy w tym miejscu podkreślić że światła na skrzyżowaniu działają i mamy w Gryfinie elektryczność ale to wszystko tylko dzięki wytrwałym staraniom naszego ŚP. Pana Burmistrza Henryka Piłata znanego jako "Słońce Gryfina". Albowiem to On w czasie flisu odrzańskiego załatwił był z panem Prezydentem Bronisławem Bul-Komorowskim dostawy węgla brunatnego dla Dolnej Odry tak abyśmy mieli prąd, ciepłą wodę i ogromne wpływy podatkowe.

Apeluję więc do Was drodzy mieszkańcy abyście zawsze w swej wieczornej modlitwie pamiętali o ŚP Panu Burmistrzu i aby nasi dzisiejsi niekompetentni włodarze podjęli wreszcie konkretne działania aby Watykan uznał cuda dokonane przez " Słońce Gryfina" . Santo subito!!!
stop psychopatom!
stop psychopatom! 26.11.2017, 22:12
A psychopato słońce to mózg wypala. Więc jak nad tobą ciągle świeci - może zainwestuj w rachunek sumienia. Albo w parasol - łatwiej znaleźć niż twoje nieużywane sumienie!

Dobrym ludziom zawsze słońce świeci Dzisiaj, 21:08
mason
mason 26.11.2017, 22:07
masoneria patrzy oko
do psychopaty
do psychopaty 26.11.2017, 21:48
Ty schizofreniczny ćpunie, twoja matka nie wstydzi się takiego s....syna???
Takie teksty to sobie pisz o „pełnym refleksji o hałasie w mieście” „słońcu urzędu gminy” obecnej kadencji!!!
stop psychopatom!
stop psychopatom! 26.11.2017, 22:12
Dobrzy ludzie to nie muszą się wstydzić na pogrzebie burmistrza trzykrotnie demokratycznie wybieranego przez mieszkańców. I chować po kątach kościoła!

nie wymagaj od nich przyzwoitości!
nie wymagaj od nich przyzwoitości! 27.11.2017, 08:13
Przyzwoici ludzie jako burmistrzowie uszanowaliby długoletniego samorządowca i wywiesiliby jedną flagę z kirem – przynajmniej na czas przejścia konduktu pod urzędem.

ALE CZEGO WYMAGAĆ... PRZYZWOITOŚCI?
88
88 26.11.2017, 19:39
Waszka- na razie okupant watykański trzyma się mocno. Ale przyjdzie taki dzień, że będzie cisza jak u naszych sąsiadów za Odrą.
Można przeboleć bicie w dzwony w czasie świat , jakiegoś ważnego wydarzenia, larum, ale zakłócanie ciszy bo nawołują jak muezzini na modlitwę , to w XXI wieku, totalne przegięcie. Teraz przecież każdy ma zegarek, komórkę itp.
http://info.wiara.pl/doc/43333…
Waszka
Waszka 26.11.2017, 20:29
Dziwię się że jeszcze z wiatrówki nie posłał parę srutow w te głośniki ????
awaria
awaria 26.11.2017, 19:15
Bardziej by pomogło bezpieczeństwu, jakby średnio raz w miesiącu nie psuły się światła, a nie żeby plimkały od rana do nocy!
BK
BK 26.11.2017, 20:10
Szkoda że tak często w Gryfinie jest awaria w dostawie prądu. Dlatego światełka nie działają !
płotka
płotka 26.11.2017, 17:52
Tu działa zasada: stoi znak zakaz zatrzymywania pojazdów mechanicznych, my parkujemy. Jest społeczne przyzwolenie nieprzestrzegania przepisów. Więcej-szukamy usprawiedliwienia dla takich postępowań.
tipo
tipo 26.11.2017, 19:02
A to wtedy rozumiem!
omega
omega 26.11.2017, 17:48
Dlaczego w Gryfinie robi się tylko generalne remonty ulic, a nie tańsze i szybsze wymiany samej nawierzchni?
Waszka
Waszka 26.11.2017, 16:41
Kurw.icy to dostali mieszkańcy bloku na górnym tarasie co hejnal z kościoła ciśnie
bongo
bongo 26.11.2017, 15:44
Czy można to trochę ściszyć?
BK
BK 26.11.2017, 20:10
Jest na minimum
88
88 26.11.2017, 15:27
Mieszkańcy 1-go Maja będą się cieszyć, przy otwartych oknach można w nocy dostać k urwicy.
BK
BK 26.11.2017, 18:43
Witam skrzyżowanie w nocy działa na żółto, wiec sygnalizatory dźwiękowe piesze są wyłączone!
Zanim napiszecie głupoty proszę o sprawdzenie.
awaria
awaria 26.11.2017, 19:17
To żyj sobie od 6 rano do osiemnastej z tym cholernym pip pip piiiiiiiip! Siedem dni w tygodniu!
Zamiast zamontować nisko na wysokości uszu przechodnia dali na macie megafon!

Pozostałe