Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Osiedle Południe podczas przerwy szkolnej

  • 08.12.2017, 17:58 (aktualizacja 08.12.2017, 19:13)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Osiedle Południe podczas przerwy szkolnej
-Jestem mieszkanką osiedla „Południe” w Gryfinie. Jak wiadomo, obok jest zespół szkół. Często w ciągu roku szkolnego po niemal każdej przerwie osiedle wygląda jak śmietnik. Niektórzy uczniowie wychodzą wtedy zapalić papierosy. Stają w klatkach, na placu zabaw, przed klatkami. Zostawiają mnóstwo niedopałków i innych śmieci. Mam małe dziecko i porostu jestem sfrustrowana, kiedy idę z nim na plac zabaw i dziecko musi bawić się w odpadach po papierosach i ślinie po opluwaniu wszystkiego co się da – dzieli się z nami swoimi uwagami mieszkanka Gryfina.

-Czy dyrekcja szkoły nie widzi tego co się dzieje? Czy uczniowie mogą na przerwach wychodzić poza teren szkoły bezkarnie i robić co im się podoba? Nie jest miło, kiedy wychodzi się z małym dzieckiem przez klatkę pełną dymu. Mieszkają tu przecież ludzie. Dlaczego młodzież nie myśli o dzieciach, o ludziach starszych tu mieszkających? A przede wszystkim dlaczego szkoła nie reaguje na to, skoro gołym okiem widać co się dzieje co przerwę??? – pyta czytelniczka i przysyła zdjęcia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (64)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pyt
pyt 10.12.2017, 16:10
Gdzie byli rodzice? No pytam sie gdzie byli
juta
juta 10.12.2017, 18:36
Jak to gdzie byli? Na papierosie!
lustro
lustro 10.12.2017, 00:16
Pomyślmy, dzieci, młodzież jest taka jak ich wychowalśmy, czyli odbicie lustrzane dorosłych?To wychodzi brak czasu, zabieganie, praca za granicą, gonitwa za pieniądzem itp więc mamy to co mamy?
Conor
Conor 09.12.2017, 23:42
A przepraszam bardzo, Straż miejska czy policja to od czego są w tym mieście? Zadzwonić pod 997 zaprosić młodzież na pogawędkę i może już następnym razem problemu nie będzie.
cyna
cyna 09.12.2017, 23:45
Niestety, ale wychodzi tu mentalność niektórych roszczeniowych mieszkańców, wedle których dziecko wychować ma szkoła a utrzymać państwo. Nasuwa się więc pytanie: po co są rodzice? Tylko po to, żeby urodzić i wziąć 500+?
podobno
podobno 09.12.2017, 23:32
Na zachodzie montuje się takie urządzenia odstraszające w miejscach gdzie zbierają się grupki młodzieży. Emitują ultradźwięki na które młodzież jest wrażliwa i unika.
Rex
Rex 09.12.2017, 21:31
Odrazu widac ze patologia. Stoi i jara w krótkich spodenkach w grudniu.. :/
Takie cwaniaki, rzucają kur... co 3 słowo. Nie raz przerabialem takich u siebie pod blokiem. Udaja mocnych a jak sie ich pogoni to ***a w gacie. Dziecinada na hita.
42 w łapie
42 w łapie 10.12.2017, 16:58
Jakiś jednostrzałowiec Janusz się sadzi , idź Klan oglądać
Goku
Goku 13.12.2017, 14:20
Japa dzieciaku
adijos
adijos 09.12.2017, 21:49
A ty po wyglądzie nie oceniaj ludzi. Może z w-f uciekł?
Uczello
Uczello 09.12.2017, 19:46
Pani życzliwa to luzycka
Lis
Lis 09.12.2017, 17:16
Uważam, że szkoła powinna wydzielić miejsce dla palaczy postawić ławeczkę popielniczkę i niech sobie palą w spokoju a nie uganiać się za nimi i naganami straszyć przecież to nie dzieci tylko najczęsciej pełnoletnie osoby.
mecenas
mecenas 09.12.2017, 16:21
Trzy przykazania: 1)-Możecie palić-tylko nie rzucać petów 2) Zakaz mówienia wulgarnych slow, a nawet promować w szkole modę na" Zakaz KUR WOWAnia... 3) Pic tez możecie, ale buteleczki rzucacie do kosza nie tłuczecie-i nie pijecie pod oknami I wszystko będzie ok., bo każdy młodym był i wie jak to jest
to chyba rak
to chyba rak 09.12.2017, 16:06
Palenie szkodzi i spójrzcie na zdjęcie. Zobaczcie tylko wyszli na jednego dymka a jak im twarze zjarało!!!!!!
gość
gość 09.12.2017, 16:03
Jak dla mnie to trzeba być DEBILEM by palić. Przecież na każdej paczce jest napisane" palenie tytoniu powoduje..."No ale trzeba pokazać że się jest dorosłym jestem cool.Pocałuj potem taką popielniczkę..."śmierdzi z pyska jak z wysypiska" A już o wulgaryzmach dziewczyn to już nie wspomnę, brak słów.GDZIE SĄ RODZICE...Rodzice wychowują dzieci swoich dzieci.A potem pretensje do całego świata że moja córka taka skrzywdzona.
Robert
Robert 09.12.2017, 15:59
Rozmawiam ze znajomymi a oni mówią: oni nie mają co robić! Kurde, ja też nie miałem co robić i jakoś nie stałem się wandalem, ani alkoholikiem. Większość moich rówieśników paliła i jakoś nie zacząłem. Wszystko zależy od wychowania przez rodziców, a nie zwalanie wszystkiego na miasto, szkołę, czy rówieśników.
Xdgk
Xdgk 09.12.2017, 12:37
Kiedyś chodziłem do LO, tam przy wejściu na placu popielniczki były, oczywiście wieczorowego LO dla dorosłych.
Nena
Nena 09.12.2017, 23:36
Bo dzieci są takie, jak ich rodzice. To kolejne niewychowane pokolenie, takie
Wx
Wx 09.12.2017, 11:46
Robicie sensacje - gdzie jest zakaz palenia? Stoją ładnie przy śmietniku Ci ze zdjęcia. A szkoła na Łużyckiej jest przeczulona az za bardzo na tym punkcie a przypominam do tej szkoły chodza DOROSLI. Tak osoby pelnoletnie - mysla ze jak dadza zakaz to ktos pelnoletni rzuci palenie specjalnie dla dyrektora ???? Gdzie maja palic na przerwach? Nie no lepiej robic zdjecia i p***. Brawo.
Kasa
Kasa 10.12.2017, 17:53
Skoro tacy dorośli to za czyje palą bo raczej nie za swoje.
spostrzegawczy
spostrzegawczy 09.12.2017, 11:57
Największy "zadymarz" stoi na trawniku!
łowca debili
łowca debili 09.12.2017, 10:09
niepisior jest na podium!!!!!!!!!!
Atak Moherów
Atak Moherów 09.12.2017, 09:56
1. Po pierwsze skąd wiadomo że to uczniowie z Łużyckiej ?
2. Skąd nasz fotomoher wie że w tym czasie maja przerwę a nie np. Skończyli lekcje ?
Z
Z 09.12.2017, 22:20
Lepiej palić niż być kopniętym przez nauczyciela wfu niejakiego TG
mama
mama 09.12.2017, 08:27
A pedagog szkolny coś robi w tej szkole ?
Diler
Diler 09.12.2017, 10:59
Pewnie jara ziele
Andrżej
Andrżej 09.12.2017, 10:38
Przepraszam, kto?
jórek
jórek 09.12.2017, 11:10
Nie kto, a co!
niepisior
niepisior 09.12.2017, 05:11
A gdyby tak na terenie szkoły była palarnia nie byłoby problemu, ale gdzie tam w czasach ciemnoty i kato-demokratury młodzież nie pali nie pije nie ćpa nie uprawia sexu, OBŁUDA!!;
pisor
pisor 09.12.2017, 08:47
lecz się. tam jest sldowska dyrekcja
Konfident
Konfident 08.12.2017, 22:15
Na Iwaszkiewicza to samo tylko , ze w tym przypadku smieci i pali gimbaza.
mieszk.
mieszk. 09.12.2017, 17:27
zapomniał wół jak cielęciem był. / młodzież w tych czasach taka jest i większe narzekanie nic nie da. Raz powiedziałam takiej młodej grupce z gimnazjum że mogą sobie stać i palić, tylko żeby nie śmiecili i pety gdzie indziej wyrzucali bo potem jest straszny syf na klatkach. To bez żadnego" ale" powiedzieli że nie ma sprawy. po 10 minutach wychodziłam z psem. .. klatka w środku była czysta tak jak za równo na zewnątrz. Ja się nie dziwie czemu u was to nic nie skutkuje jak ktoś zejdzie i zacznie na nich przeklinać i mówić że zadzwoni na policje. Spookojnie ludzie, spokojnie a będzie w porządku, Sami w końcu byliśmy młodzi i każdy popełniał błędy i zachowywał się czasami nie tak jak należy.
Mamusia od siedmi boleści
Mamusia od siedmi boleści 08.12.2017, 22:09
To twoje małe dziecko za pare lat to samo pewnie bedzie robić także nie rób tu sensacji. A poza tym zapomniał wół jak cielęciem był !!!
Kawał grzmota
Kawał grzmota 08.12.2017, 22:06
Młodzież musi sie wyszumieć. Niech żyje wolna Polska. Precz z komuną

Pozostałe