Wpadł w poślizg, uderzył w auto na parkingu i uciekł

  • 11.12.2017, 21:12
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wpadł w poślizg, uderzył w auto na parkingu i uciekł fot. czytelniczka igryfino
-Na parkingu przy ul. Krasińskiego w Gryfinie pomiędzy blokami (lokalizacja na mapce w zdjęciach), dzisiaj (11.12.2017 r.) między godz. 5:30 a 6:00 pewna osoba w srebrnym aucie (ślady lakieru na moim samochodzie i kolor potwierdzony przez świadków), wpadając w poślizg uderzyła w mój pojazd. Wskutek tego moje auto przesunęło się i uderzyło w samochód obok – napisała do nas pani Justyna z prośbą o pomoc w nagłośnieniu sprawy.

-Pojazd sprawcy stał zaparkowany wzdłuż krawężnika przy placu zabaw. Jestem w posiadaniu zdjęcia z godzin porannych z widocznym zaparkowanym autem sprawcy. Zgłosiło się już do mnie kilkoro świadków tego zdarzenia, którzy z okien widzieli całe zdarzenie. Sprawa zgłoszona jest na policję, która zabezpieczyła również ślady opon.

Proszę o kontakt osoby, które coś wiedzą bądź coś widziały. Mam nadzieję, że sprawca się zgłosi i uda się załatwić sprawę polubownie. Inaczej sprawcy grozi kara za spowodowanie kolizji i ucieczki z miejsca wypadku – dodaje Justyna Parzych.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

nbvm
nbvm 15.12.2017, 00:19
Nie chciałbym, żeby tak mojemu autu zrobił, bo musiałbym go znaleźć ;)
E.
E. 13.12.2017, 23:16
Strasznie pechowo!
Och och ja zxy
Och och ja zxy 12.12.2017, 22:02
Coś mi się tu nie zgadza. Takie uderzenie a na szybie śnieg? Rano śnieg nie padał. Uderzenie powoduje drgania.
Pleban
Pleban 12.12.2017, 07:01
Dzwoń do księdza Mateusza !!
Wentyl
Wentyl 12.12.2017, 06:53
Popytaj tych co parkują w pobliżu czy nie mieli kamerki włączonej
 Katolik, Polak, Patriota,Wrednota
Katolik, Polak, Patriota,Wrednota 12.12.2017, 00:15
Ciekawe, kac czy brak Prawa Jazdy. Na pewno uchwycił go miejski monitoring. Bo każde poważne ' Miasto' takowy posiada. Tyle, że tych wydatków z pogrzebami zasłużonych, przyjęciem rodaków Stalina i Saakaszwilego, pajacowaniem przebierańców koło mostu, no i jeszcze ten przykościelny parking na Jp2, remontem plebanii i kościoła na Dole, że na monitoring mogło nie starczyć.
Jeszcze trzeba rezerwę trzymać na dotacje dla przykościelnych kół gospodyń wiejskich, świetlic, które wraz z radnymi będą teraz organizować parafialne spotkania wigilijne, datek dla Caritasu na organizację posiłku dla bezdomnych i biednych mieszkańców miasta i gminy miejsko -wiejskiej Gryfino.
Haha
Haha 11.12.2017, 22:28
Menda i tchórz w jednym...
Gość
Gość 11.12.2017, 22:26
Na samym początku ery samochodów w Anglii było prawo mówiące o tym że przed pojazdem musiał biec służący i ostrzegać wszystkich aby uważali na pojazd. Przeszliśmy do ery masowego występowania samochodów które wprowadziły między innymi hałas który ostrzegał przechodniów że coś nadjeżdża. Jesteśmy przed era samochodów elektrycznych czego zwiastunem są taxi jakie jeżdżą już po wielu miastach, są ciche szybkie i zastanawiam się ile ludzi zginie bo nawet nie usłyszą że coś nadjeżdża a jest duża grupa kierowców, jak to oni określają siebie, dynamicznych czyli gaz do cechy i kto nie ucieknie to pod koła ! A każda zmiana przyzwyczajenia musi jakoś przynosić skutki często tragiczne
Franek
Franek 11.12.2017, 22:25
Bo trzeba miec kamerke i to sprawę załatwia. Radzę kupic jak najszybciej!
gość
gość 12.12.2017, 13:25
kamerka przy nieodpalonym aucie to tylko z dodatkowym ładowaniem.
a poza tym, kamerka.... a popatrz może jak wygląda przednia szyba, cała w śniegu więc na co ta kamerka by się zdała?
a no na NIC
kokto
kokto 12.12.2017, 10:17
i co? taka kamerka jest non-stop włączona, nawet jak nikogo nie ma w aucie?
rada
rada 12.12.2017, 10:25
Tak, jest włączona a po jakimś czasie nagrywa z powrotem i kasuje wcześniejsze, więc musisz szybko pytać.

Pozostałe