Są jak jedna duża rodzina. Świąteczne spotkanie Gryfińskiego Klubu Seniora

  • 15.12.2017, 10:58
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Są jak jedna duża rodzina. Świąteczne spotkanie Gryfińskiego Klubu Seniora fot. TWS
Gryfiński Klub Seniora działający pod opieką założycielki i wolontariuszki Zofii Rudyńskiej ma swoją siedzibę „Pod Platanem”, ale na uroczyste, wigilijne spotkanie swoich członków oraz gości pani Zofia zaprosiła do Klubu Nauczyciela. Już od progu gości witała świąteczna, ożywiona atmosfera i pięknie przystrojone stoły zgodnie z bożonarodzeniową tradycją - z siankiem pod obrusem i dodatkowym talerzem dla nieoczekiwanego wędrowca.

- Moje koło to jedna wielka rodzina, ale każdego „nowego” chętnie u siebie witamy – powiedziała Zofia Rudyńska, pełniąca rolę gospodyni tego czwartkowego wieczoru (14 grudnia 2017 r.).

Dwaj panowie z tamburynem i akordeonem zapewnili, że kolęd zagranych i zaśpiewanych nie zabrakło. Był również krótki występ młodzieży.

Na świąteczne spotkanie przybyli także goście, a wśród nich dawno niewidziany „na salonach” wiceburmistrz Paweł Nikitiński, który złożył wszystkim uczestnikom życzenia świąteczno-noworoczne.

Jeszcze chwila, a w naszych domach pojawią się choinki pełne światełek, stół i biały obrus, radość. Zbliżający się Nowy Rok kryje dla każdego z nas niespodziankę i wszyscy mamy nadzieję, że zgodnie z życzeniami – dobrą, a życzeń było mnóstwo.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (56)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

oplatek
oplatek 15.12.2017, 16:15
ale ksiedza nie potrafią zaprosić...
rozmowy kontrolowane przez pis
rozmowy kontrolowane przez pis 15.12.2017, 15:27
Bardzo wystawna wigilia.
No zgodnie z tradycją właściwie powinien być opłatek.
: Słusznie, słusznie, ale nie róbcie z tego zagadnienia. Najważniejsza jest tradycja. Podzielimy się jajeczkiem.
#
# 15.12.2017, 13:41
...dawno niewidziany "na salonach" wicek Nikityński hehehe bo wybory są co 4 lata to teraz zaczną już pielgrzymki, no i kolacyjka na krzywy r....yj, w przyszłym roku już nie pójdą, nie zdążą,a seniorów u nas wielu ,to są potencjalni wyborcy, ale bez przesady, bo nie głupcy !!
Seniorka
Seniorka 15.12.2017, 14:53
A ja lubię Pana Pawła.
Olo
Olo 15.12.2017, 17:46
Pana wielką literą? Masz o sobie mniemanie:)

Seniorka Dzisiaj, 14:53 A ja lubię Pana Pawła.
Nemezis
Nemezis 15.12.2017, 15:36
Ja też :)))
Bywalec
Bywalec 15.12.2017, 16:01
Ładnie zachował się pan Paweł, klasa, pozdrawiamy i zapraszamy na następne spotkania.
Maria
Maria 15.12.2017, 16:20
Tak Basiu p też była bardzo grzeczna,i zachowywała się pani ładnie jak p Paweł zapraszamy do naszego CALA
Olo
Olo 15.12.2017, 17:48
To się "nacalujecie" :)

Maria Dzisiaj, 16:20 p Paweł zapraszamy do naszego CALA
in gremio
in gremio 15.12.2017, 15:47
in gremio czy in solo:)
Senior
Senior 15.12.2017, 14:46
Bardzo miłe spotkanie było, nie wiem po co takie agresywne komentarze?
Lokis
Lokis 15.12.2017, 14:44
Owszem :-) Seniorzy to nie głupcy więc nie masz co liczyć na ich głosy bo ingremio trafią one do Długoborskiego który musi się już ewakuować z Chojny
Pawełek
Pawełek 15.12.2017, 15:24
In gremio... Pawełek twój styl ...
in gremio
in gremio 15.12.2017, 15:47
In gremio - bo to gremium bardzo bogate. jedno ja, drugie ja, trzecie ja, drugie ja trzeciego:)
pamiętam
pamiętam 15.12.2017, 15:19
a skąd masz taką wiedzę że będzie ten? I nie strasz nas Długoborskim bo ,i tak był lepszy od was
:)
:) 15.12.2017, 15:46
Z tej ekipy to "złota rączka" na burmistrza! A z pozostałymi kuna ze strychu wygra:)
fotel
fotel 15.12.2017, 16:48
Dobre. Od razu kuna umebluje sobie gabinet z tych mebli ze zlikwidowanej sali ślubów gnijących na strychu.
borsuk
borsuk 15.12.2017, 14:06
Daj sobie na luz te swoje wywody bo żenujący jesteś. Kolacyjka na krzywy.......... tak tak bo Nikitiński głodny chodzi :)))) A w przyszłym roku też pójdą i się zdziwisz a twoje przepowiednie pozostaną tylko w archiwum igryfino:))) Burmistrz i jego zastępcy szanują seniorów i zawsze pamiętają o nich. No chyba im zazdrościsz??? :)))
gosc
gosc 15.12.2017, 12:44
Miło było!
Maria
Maria 15.12.2017, 14:02
Pan Paweł z panią Olą byli bardzo zadowoleni
Gosia
Gosia 15.12.2017, 12:31
Widać na zdjęciach, że było bardzo sympatycznie :)
Senior
Senior 15.12.2017, 14:49
Bo było sympatycznie.
Seniorka
Seniorka 15.12.2017, 15:09
Tak.
Nemezis