Policjanci obdarowali prezentami podopiecznych Domu Dziecka

  • 16.12.2017, 12:58
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
 Policjanci obdarowali prezentami podopiecznych Domu Dziecka fot. KPP Gryfino
Funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie odwiedzili najmłodszych mieszkańców Domu Dziecka w Trzcińsku-Zdroju. Przez kilka tygodni policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie oraz Komisariatu Policji w Chojnie zbierali prezenty mikołajkowe, które postanowili przekazać wychowankom z Domu Dziecka w Trzcińsku-Zdroju.

Udało się wspólnymi siłami i zaangażowaniu ludzi o wielkich sercach zebrać kilka mikołajowych worów, w których dzieci znalazły słodycze, ubrania, maskotki, gry, książki, kosmetyki i wiele innych prezentów.

Podczas wizyty funkcjonariuszy i pracowników policji przywitano bardzo gościnnie. W Domu Dziecka panowała przyjazna atmosfera, a uśmiech i śpiew dzieci podsycał świąteczny płomień, który sprawił, że słowo ,,pomagam" nabrało realnego kształtu.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ewa
Ewa 18.12.2017, 14:59
Też chciałam obdarować dom dziecka w Binowie. Napisałam na facebooku wiadomość do domu dziecka z zapytaniem czy można i kiedy itp ponad rok temu. Nie dostałam odpowiedzi i przekazałam wszystko do domu dziecka w Chojnie.
Mayby
Mayby 18.12.2017, 15:08
Może dlatego ci nie odpowiedzieli bo w Binowie nie ma domu dziecka chyba od kilkunastu lat!
Dziękuje
Dziękuje 16.12.2017, 22:28
Brawo niebiescy mikołaje:) macie wielkie serca:)

Pozostałe