W wypadku ranne zostały 3 osoby [FILM]

  • 27.12.2017, 19:23
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W wypadku ranne zostały 3 osoby [FILM]
Kierowca dziewięcioosobowego opla vivaro na niemieckich numerach rejestracyjnych nie dostosował prędkości do warunków panujących na trasie. Wypadł na łuku drogi wojewódzkiej pomiędzy Moryniem a Starym Objezierzem i dachował.

-Busem jechało pięć osób. W wypadku trzy osoby odniosły obrażenia. Dwie z nich zostały przewiezione karetkami pogotowia do szpitala w Dębnie. Najciężej rannego nieprzytomnego mężczyznę helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportował do szpitala na Unii Lubelskiej w Szczecinie – informuje nas Grzegorz Klimek, rzecznik prasowy w Komendzie Powiatowej Policji w Gryfinie. – Kierowca busa był trzeźwy – dodaje rzecznik.

Do wypadku doszło dzisiaj 27 grudnia 2017 r. ok. godz. 11.15.

Napisaliśmy o tym tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/26429,wpadl-w-poslizg-rannego-helikopterem-przetransport

i

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/26431,bus-z-5-osobami-omal-nie-wpadl-do-jeziora-foto

Jak przebiegała akcja ratownicza? Obejrzyj dwa krótkie filmy z miejsca zdarzenia:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Najbliższy Świadek
Najbliższy Świadek 27.12.2017, 23:52
Czy by jechał 10km/h czy 60km/h to było by to samo nie dostosował prędkości do warunków .......Tak piszą w przypadku każdego wypadku blabla A ciekawe czy ktoś rozmawiał z samymi poszkodowanymi. Oni wiedzą najlepiej jak bylo.I na tyle w tym temacie.
komentator
komentator 28.12.2017, 00:02
Logika jest taka, że gdyby dostosował prędkość to z drogi by nie wypadł. A co diabeł stał na zakręcie i go tam wepchnął? Sam jechał za szybko. T oczywista oczywistość.
....
.... 28.12.2017, 08:03
U was zawsze jak wypadek to albo za szybko, albo nacpany haha, jakby innych przyczyn nie było!
Śmieszek
Śmieszek 27.12.2017, 23:43
Kierowca pewnie zobaczył na poboczu (...) i stąd ten cały wypadek
Mafia
Mafia 27.12.2017, 23:31
Dla kierowcy :
Wykaz pieśni, jakie należy śpiewać podczas jazdy samochodem przy następujących prędkościach:
80km/h - Pobłogosław, Jezu, drogi...
90km/h - To szczęśliwy dzień...
100km/h - Cóż Ci, Jezu, damy...
110km/h - Ojcze, Ty kochasz mnie...
120km/h - Liczę na Ciebie, Ojcze...
130km/h - Panie, przebacz nam...
140km/h - Zbliżam się w pokorze...
150km/h - Być bliżej Ciebie chcę...
160km/h - Pan Jezus już się zbliża...
170km/h - U drzwi Twoich stoję, Panie...
180km/h - Jezus jest tu...
200km/h - Witam Cię, Ojcze...
220km/h - Anielski orszak niech Twą duszę przyjmie
Schluss
Schluss 27.12.2017, 23:31
Policja na to ma jedno wyjaśnienie: "nie dostosował prędkości do warunków jazdy"!
Najbliższy Świadek
Najbliższy Świadek 27.12.2017, 23:26
Po pierwsze osoby źle poinformowane niech lepiej się nie wypowiadają. Po drugie informacje są zle przekazane Po trzecie kierowca jechał odpowiednią prędkością to warunki atmosferyczne spowodowały że auto wpadło w poslizg. Po czwarte Całe szczęście że wszyscy wyszli z tego wypadku żywi i po co te głupie komentarze. Ludzie tylko żerują na czyimś nieszczęściu jak chieny. A po piąte co niektorych chyba zęby spędzą.
komentator
komentator 27.12.2017, 23:47
Sama jesteś jak hiena żerująca na komentarzach. I jeszcze piep szysz farmazony o "odpowiedniej prędkośćią" z czego widać, że nie rozumiesz co piszesz.
Kierozona
Kierozona 27.12.2017, 23:14
Nie osadzajcie jak nie macie pojęcia!!! Niech każdy patrzy na siebie, bo nie wiecie co was jutro czeka! Każdy mocny w gębie!
Darek
Darek 27.12.2017, 23:08
No to ładnie poleciał . Lepiej niż Adam Małysz.
Iiii
Iiii 27.12.2017, 23:00
Wy się *** wszyscy nadajecie nikt nie wie jak było ale ***ić głupoty to każdy potrafi.
wykop
wykop 27.12.2017, 23:07
Twoja wypowiedź jest najbardziej żenująca i prymitywna. Dobrze, że sam automat portalu cię wykropkował.
Kiero
Kiero 27.12.2017, 22:52
A skad wiesz jak szybko kierowca jechal mierzyles????
merc
merc 27.12.2017, 22:56
Jakby jechał odpowiednio to by w rowie na grzbiecie nie wylądował. To chyba jasne!
Popek
Popek 27.12.2017, 23:03
Dzisiaj jedziemy do Dubaju cała ekipa jest na haju. Ram Pam Pam
chów klatkowy
chów klatkowy 27.12.2017, 23:06
Popek tylko uważaj żeby cię Oświęcimski nie dopadł!
No
No 27.12.2017, 22:49
Dla "On" a ty jesteś pewnie polskim cebulakiem bez prawa jazdy i nie masz pojęcia o jeździe, stąd taki bezsensowny komentarz
On
On 27.12.2017, 22:42
Wszystko wina kierowcy . Gdyby tak szybko nie jechał nie było by tego.
Tak bywa
Tak bywa 27.12.2017, 22:37
Gdyby w Polsce dbano o drogi chociaż w 50% tak jak w Niemczech pewnie nie dochodzilo by do takich sytuacji
Stachu
Stachu 27.12.2017, 22:35
Przypuszczam, że jechali do pracy.
H.P
H.P 27.12.2017, 22:30
Dla reporterów. Nie macie dokładnych informacji to nie ***cie głupot . Bo to co piszecie to dla lepszego odbioru przez czytających .
Kiero
Kiero 27.12.2017, 20:57
Dokladniejsze informacje : Sczecin,Pyrzyce,Debno!!!!
bus
bus 27.12.2017, 22:34
Na tej trasie jechał?

Pozostałe