Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Gardnianki otrzymały nagrodę burmistrza

  • 30.12.2017, 00:58
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Gardnianki otrzymały nagrodę burmistrza fot. TWS
Tym razem stypendium, które burmistrz Gryfina Mieczysław Sawaryn co miesiąc funduje ze swoich pieniędzy, trafiło do zespołu śpiewaczego „Gardnianki”. Swoją nagrodę burmistrz wręczył tym razem w nieco innej scenerii.

Nie zaprosił bowiem wyróżnionej kapeli do Urzędu Miasta i Gminy, tylko sam odwiedził gościnne progi gardniańskiej siedziby. W małej salce ledwie wszyscy się pomieścili.

Zespół śpiewaczy Gardnianki powstał przy Kole Gospodyń Wiejskich w Gardnie. Instruktorem jest Zygmunt Rosiński. Osiem pań i trzech panów. W tym sfeminizowanym gronie oprócz pana Zygmunta, udzielają się artystycznie także Leszek Aksamitowski i Kazimierz Kołodziejczyk. Wspólnie działają już dwanaście lat.  

Wręczając swoją nagrodę szefowej zespołu Grażynie Łokińskiej, burmistrz powiedział:

- Jestem dumny i bardzo się cieszę, że jesteście, że nie pozwalacie folklorowi zaginąć. Działacie na rzecz społeczeństwa i pięknie śpiewacie.

No i rozśpiewała się izba kolędą, a także piosenką tęskną. Były również przyśpiewki frywolne i muzyka skoczna. Jakoś tak inaczej, raźniej wszystkim się na  duszy zrobiło. Wdać było, że choć na chwilę nawet od burmistrza to śpiewanie problemy oddaliło. Podobno piosenka jest dobra na wszystko. 

- Bardzo lubimy naszego burmistrza. Serdecznie mu dziękujemy. Może uda się nam wreszcie kupić odświętne stroje? - cieszy się pani Grażyna, trzymając w ręku nagrodę.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (33)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (106)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

norka
norka 01.01.2018, 20:38
I to się chwali burmistrzowi.
zdziwiony
zdziwiony 01.01.2018, 20:47
Co?
88
88 31.12.2017, 12:11
Widzę na zdjęciach zadowolonych ludzi ze spotkania z burmistrzem, on sam też wyluzowany, atmosfera świąteczna. Stół zastawiony frykasami, że ślina leci na sam widok. Same pozytywy. Brawo !
Jedno co mi nie uszło uwadze, to brak talerza przed burmistrzem.
W domu wroga się tylko nie je, a to widać swojskie żarełko było, więc wypadało skosztować.


do 88 z godz 12.11
do 88 z godz 12.11 01.01.2018, 21:37
No i co ,wiecie kto to pisze ?? / 88 /
brzuchaty starszawy koszmarek, którego kochać może tylko matka haaaaaa
bilans
bilans 31.12.2017, 13:28
Drogo panie kosztowało otrzymanie tego tysiaka, che che...
czytelnik
czytelnik 31.12.2017, 12:34
Zdjęcia nie kłamią, a mówią wielokrotnie więcej niż tysiąc słów.
zawodowcy
zawodowcy 31.12.2017, 08:46
W podszywaniu najlepsze są proburmistrzowskie trolle.
kwoka
kwoka 30.12.2017, 23:12
A niektórzy już przebieraja nogami i myślą: kto następny? Moze i mi coś skapnie!
popielniczka
popielniczka 30.12.2017, 23:47
Naprawdę uważasz, że ludzie sikają po nogach na myśl o wzięciu udziału w spektaklu promocyjnym za tysiaka?
I to jeszcze do podziału na wszystkich członków zespołu?
papierośnica
papierośnica 30.12.2017, 23:05
Jestem Ciekaw co tam z Panem Pawciem ;)
popielniczka
popielniczka 30.12.2017, 23:46
Podobno już mu się polepszyło...
ciamajda
ciamajda 30.12.2017, 22:53
Tylko biedne miasto Gryfino nie stać na Sylwestra!
wykopki
wykopki 31.12.2017, 08:57
za to wojenka przy moscie będzie i burmistrz się pobawi haaaaa
wyjeżdżam na Sylwka
wyjeżdżam na Sylwka 31.12.2017, 09:42
Przecież w tym mieście mieszkają same staruchy więc po co wam imprezy?
kos
kos 31.12.2017, 09:51
Nieraz, jak widzę wieczorem watachę bezkarnych podchmielonych szczyli na mieście, to mogę im pogratulowaać, że nie spotkali na swoej drodzę patrolu
stado trolli
stado trolli 30.12.2017, 22:33
No i trolle proburmistrzowskie wróciły. To kto miał wyjazd ostatnio? Kogo nie było w pracy?
bonus
bonus 30.12.2017, 22:49
Zapytaj lepiej kto w pracy się pojawia i na jak długo!
Picoland
Picoland 30.12.2017, 21:46
Haaaaaa ale popaprańce skoczyli do ataku haaaaaa ;)) Co skręca was że burmistrz nagradza ? I bardzo dobrze haaaaaa bo to porządny haaaaaa gosciu.A trolle jak ruszyli haaaaaaa :))))) Załóżcie Stowarzyszenie trolli i za waszą haaaaaaa działalność medal wam wręczą ;)))))
macius wykopany
macius wykopany 30.12.2017, 23:17
gupi ten burmiszcz bo po to som urzendy rzeby siem nahapac i mniec coroku fczasy f Kannes a niePOto rzeby ludziom sfoje wlasne piniondze rozdawac
sposób na berecik
sposób na berecik 30.12.2017, 23:22
maciusiu czyli pawełku, znowu ci się pogorszyło. Berecik w główkę uwiera? Poluźnij tasiemkę.
popielniczka
popielniczka 30.12.2017, 23:49
Pawełek nie nosi berecików z tasiemkami. Co innego z tasiemkami mu zakładają...
czkawka picusia
czkawka picusia 30.12.2017, 22:34
Picuś, jak czkawki dostałeś, to uważaj z tym zachwytem, bo ci żyłka pęknie i będzie kłopot haaa
ŚMIESZNE
ŚMIESZNE 30.12.2017, 21:37
A kom Potwierdzam to pisał ktos bardzo zainteresowany tematem...czyżby sam darczyńca ?? Dziecinada
kolej rzeczy
kolej rzeczy 30.12.2017, 21:42
Nie, to powrócił ten wyzywający od wieprzowiny psychopata, który nie dopuszcza innego zdania i innych poglądów!

Podejrzewanie, że Sawaryn sam o sobie pisze to przesada...
Potwierdzam
Potwierdzam 30.12.2017, 21:39
Tak darczyńca :))) weź się puknij w ten łeb bo inaczej do was nic nie dociera :))) Co za oszołomstwo.
kolej rzeczy
kolej rzeczy 30.12.2017, 21:45
Oszołomstwem to jest łykanie każdego słowa władzy jak prawdy objawionej...
borsuk
borsuk 30.12.2017, 21:51
Ty tu nie dyskutuj jeszcze bo ci dobrze facet napisał.
czkawka picusia
czkawka picusia 30.12.2017, 22:35
Ty nie dyskutuj... hmm - guru sekty objawia, to się nie dyskutuje?
Hodowca tuczników
Hodowca tuczników 30.12.2017, 23:20
Dyskutuje, ale nie kwiczy się za bezPOwrotnie utraconym korytem :)
szyneczkę zjadłeś?
szyneczkę zjadłeś? 31.12.2017, 00:20
Jedyny kwik to podnosi się na każdy argument przeciw świniom kurczowo trzymającym się "koryta", jak nazywasz służbę dla mieszkańców!
Lokis
Lokis 31.12.2017, 00:53
Pasożytowanie na mieszkańcach nazywasz warchlaku służbą?
weź leki!
weź leki! 31.12.2017, 01:30
Sawaryn to pasożytujący warchlak, o Nikitińskim i Milerze nie mówiąc?

Lokis Dzisiaj, 00:53 Pasożytowanie na mieszkańcach nazywasz warchlaku służbą?
... te nie działają:)
... te nie działają:) 31.12.2017, 10:39
I tak to jest, jak Pawełek nazywa służbę dla mieszkańców "pasożytowaniem warchlaków" (w czym zresztą widać, że biologii nie kończył)!
Lokis
Lokis 31.12.2017, 08:39
Biorę leki :-) Jeśli ktoś w zamian za otrzymywane wynagrodzenie wykonuje należną pracę na rzecz pracodawcy/mieszkańców to nie jest - jak POprzednicy- pasożytem okradającym tychże ludzi. Proste złodziejska świnio?
zmień leki, te nie działają
zmień leki, te nie działają 31.12.2017, 10:34
Pawełku, musisz zmienić leki, bo te ci jednak nie pomogły. I nie wyzywaj innych od pasożytów i złodziejskich świń, TYLKO DLATEGO ŻE NIE KLĘKAJĄ PRZED TWOIM WYIMAGINOWANYM MAJESTATEM I GENIUSZEM!
Potwierdzam
Potwierdzam 30.12.2017, 21:18
Sawaryn to chyba jedyny burmistrz, który w ten sposób nagradza mieszkańców swojej gminy. Jeszcze nie słyszałem, żeby któregoś na to było stać. Niech inni biorą z niego przykład a zazdrośnicy kogo wzruszają wasze komentarze ? Chyba was samych, to dalej piszcie i się pocieszajcie nawzajem a Sawaryn jest THE BEST i niech wam gule chodzą.
moje zdanie
moje zdanie 30.12.2017, 21:27
Ostentacyjne rzucanie ochłapów na zasadzie - zbywa mi to dam im...
Fakt
Fakt 30.12.2017, 15:50
Jeszcze nie tak dawno burmistrz Piłat był ich ulubieńcem
kolej rzeczy
kolej rzeczy 30.12.2017, 21:39
A teraz Sawaryn. Taka kolej rzeczy. Każdy jest czyimś następcą i czyimś poprzednikiem....
Tadeusz F.
Tadeusz F. 30.12.2017, 20:29
Jak jakiś alkoholik który nawet palcem nie kiwnął w sprawach mieszkańców Gardna mógł być ich ulubieńcem?
wiedzący
wiedzący 30.12.2017, 23:18
Ten wyżej nie jest wpisem sołtysa - na pewno!! O ile wiem jest na urlopie poza krajem jaką trzeba być szmatą podszywać się
bilans
bilans 31.12.2017, 13:32
Tadeusz Feller będzie miał co wyjaśniać, gdy zajrzy do internetu...
Lokis
Lokis 31.12.2017, 00:54
Kto się podszywa pod zmarłego alkoholika?
weź leki!
weź leki! 31.12.2017, 01:31
Ćpun, który wciąż jeszcze żyje...

Lokis Dzisiaj, 00:54 Kto się podszywa pod zmarłego alkoholika?
łatwo zweryfikować
łatwo zweryfikować 31.12.2017, 00:22
No to pan Tadeusz Feller po powrocie będzie miał okazję wyjaśnić. Jeśli to nie on - to faktycznie szmata to wpisał/a!
!!!
!!! 31.12.2017, 01:33
Ciekawe jak pan Tadeusz Feller skomentuje, że ktoś się podszywa i to w takim stylu...
Lokis
Lokis 31.12.2017, 08:42
Ciekawe że jedynie tylko ty knurze używasz tu bezprawnie danych osobowych innych osób sugerując jednocześnie "aferę" ze swoim podszywaniem się pod te osoby.
zmień leki, te nie działają!
zmień leki, te nie działają! 31.12.2017, 10:36
Pawełku, "knurze" - afera jest, jeśli te teksty nie pisał Tadeusz Feller!

A od kiedy używanie nazwisk sołtysów, wiceburmistrzów jest "bezprawnym używaniem danych osobowych"?
tak jest
tak jest 31.12.2017, 00:40
Jak p. Kasia Figas wyjechała też ktoś się podszył pod towarzystwo i zamieścił tekst sławiący wiceburmistrza...
bawełna
bawełna 31.12.2017, 08:49
W sprawie TMZGH zrobił to ktoś dobrze zorientowany.
bilans
bilans 31.12.2017, 13:30
Tylko zorientowany "z której strony barykady"? Pani Figas na pewno tego wtedy nie pisała...
?
? 30.12.2017, 21:28
Sawaryn jest alkoholikiem? Tadziu?
Tedi
Tedi 30.12.2017, 23:22
Od kiedy to jesteśmy po imieniu pijana świnio?
Tadziu gada z pijanymi świniami?
Tadziu gada z pijanymi świniami? 30.12.2017, 23:50
Od kiedy świniom alkohol dajesz popić, Tadziu? I jeszcze nie pamiętasz z którą przechodziłeś na ty?

Tedi Dzisiaj, 23:22 Od kiedy to jesteśmy po imieniu pijana świnio?
hi hi
hi hi 30.12.2017, 22:56
Tadziu abstynent się znalazł...
grom
grom 30.12.2017, 18:08
To chyba dobrze, że szanują burmistrzów.
Fakt
Fakt 30.12.2017, 19:21
Wtedy Sawaryn był be
:)
:) 30.12.2017, 19:34
bo nie był burmistrzem:)
Brawa dla Pana Burmistrza
Brawa dla Pana Burmistrza 30.12.2017, 15:50
Burmistrz to słowny facet dotrzymuje słowa bo nie jeden dawno by zaprzestał dawania tych nagród. A on słowa dotrzymuje a inni mu zazdroszczą i głupoty wypisują :) No tak was na taki gest nie byłoby stać :)) I tyle w tym temacie, także darujcie sobie swoje uszczypliwości bo to śmiesznie wygląda ;)
Zezol
Zezol 30.12.2017, 17:01
Żeczywiście obiecuje ! Świetlice też obiecywał w Gardie !!!
I jakoś jej nie widać !!!!!
nieświadomy
nieświadomy 30.12.2017, 21:07
Gardie a gdzie to jest ??????
Tadeusz F.
Tadeusz F. 30.12.2017, 20:31
W Gardie ni ma ale jest w Daleszewie za 700 tyś a rozebrany komin nadal stoi :))))))
?
? 30.12.2017, 21:29
Zdaje się, że to Sawaryn obiecywał świetlicę w Gardnie. I co? Tadziu?
Tedi
Tedi 30.12.2017, 23:24
Każdy obiecywał świetlicę. Kwestia istotna to to, kto ją zbuduje!
/
/ 30.12.2017, 23:51
Czyli trza się trzymać pańskiego stołu, może coś skapnie?
obiecanki cacanki
obiecanki cacanki 30.12.2017, 17:51
To może dlatego panie ściągnęły burmistrza do Gardna, zamiast brać udział w rytualnej szopce w urzędzie?
:)
:) 30.12.2017, 16:55
Tylko się nie zsikaj z radochy. Wiele z tych pań więcej daje ze swoich dochodów niż burmistrz. I nie trąbi na prawo i lewo o swojej "szczodrobliwości" jaśnie pana!
piar
piar 30.12.2017, 18:30
dobre - "szczodrobliwość jaśnie pana". Żenujące taka forma reklamy. Reklama jak reklama - ale jednak trochę skromności i mniejsze "uwielbienie" dałoby dużo większy efekt!
kłamstwa burmistrza
kłamstwa burmistrza 30.12.2017, 16:41
O tak, bardzo dotrzymuje słowa. Ile razy był czat z mieszkańcami? Obiecywał, że będzie rozmawiał z mieszkańcami, a na trzecim czacie się skończyło. Faktycznie, dotrzymał słowa...
Hodowca tuczników
Hodowca tuczników 30.12.2017, 20:36
Gdyby w czatach z burmistrzami nie uczestniczyły "aktywnie" anonimowe trolle kwiczące za korytem, to pewnie do dzisiaj byłby zachowany merytoryczny poziom dyskusji.i wymiany opinii na tych czatach
kolej rzeczy
kolej rzeczy 30.12.2017, 21:47
Jeśli wyznacznikiem "merytorycznego poziomu dyskusji i wymiany opinii" jest "hodowca tuczników" - to NIC DZIWNEGO, ŻE WICKI ZREZYGNOWAŁY Z PROWADZENIA CZATÓW...
TRUDNO BYŁO UTRZYMAĆ ANONIMOWOŚĆ, CO?
do świniopasa
do świniopasa 30.12.2017, 21:31
Masz rację, ale jak napisano, poza burmistrzem pisały "TUCZNIKI PRZY KORYCIE" - więc "merytoryczność dyskusji jest taka jak w twoim komentarzu!
:)
:) 30.12.2017, 16:53
Ba, za to wicki po zakończeniu czata "szlifowały" odpowiedzi...
haha
haha 30.12.2017, 18:08
Aż się na tym szlifowaniu wyłożyły :)))))))))))))
junak
junak 30.12.2017, 15:02
Ładnie z burmistrza strony, że nie zaprzestał tej charytatywnej działalności.
samochwała:)
samochwała:) 30.12.2017, 15:10
Taką charytatywność to niejedni emeryci robią większą i się nie chwalą.
Hodowca tuczników
Hodowca tuczników 30.12.2017, 20:37
Ale są też takie pasożyty że ze swoich nie da złamanego grosza i jeszcze za nasze POleci do Cannes by okraść nas na kilka kolejnych milionów
kolej rzeczy
kolej rzeczy 30.12.2017, 21:49
Jak rozumiem, nie dopuszczasz myśli, że ktoś może dawać i nie trąbić o tym po mediach?
Ciekawe, skąd w takim razie tyle akcji charytatywnych...
do świniopasa
do świniopasa 30.12.2017, 21:32
A ile już nakradłeś? Każda delegacja to "złodziejstwo"?
ciekawski
ciekawski 30.12.2017, 15:52
Tak ????? To może jeszcze napisz jaką to charytatywność ???? Bo ciekawy jestem :))
:)
:) 30.12.2017, 16:56
Ty widzę jesteś bardzo ciekawski - ale nie każdy trąbi, jak daje coś od siebie...
Hodowca tuczników
Hodowca tuczników 30.12.2017, 20:39
Jak kradnie coś do siebie to też się zwykle knur żaden nie chwali
kolej rzeczy
kolej rzeczy 30.12.2017, 21:52
Pokrętna logika, że jeśli się nie chwali dawaniem, to kradnie. WICKI JAKOŚ SIĘ NIE CHWALĄ DAWANIEM:):):):)
Czy to znaczy że kradną?

Durne argumenty. Jak ktoś daje, to jego prywatna sprawa. A jak to upublicznia, to niech się nie dziwi, że nie wszystkim to się podoba...
do świniopasa
do świniopasa 30.12.2017, 21:34
KNUR - PISZESZ O FACECIE ZE ZDJĘCIA?
Dość tego wyzywania i obelg! Co ty sobie wyobrażasz, że w imię poprawności będzie się tolerować TWOJĄ CHOROBĘ PSYCHICZNĄ?
Na każdy merytoryczny zarzut - od razu obelgi i wyzwiska?
obiecanki cacanki
obiecanki cacanki 30.12.2017, 17:53
Dokładnie - też nie pomagam po to, żeby się tym chwalić na prawo i lewo! Chyba żebym był firmą i chciał poprawić wizerunek publiczny:)
Ha ha ha
Ha ha ha 30.12.2017, 14:39
Ha ha ha kierunek może i dobry tylko juz jest mocno za póżno, a i"przyjaciół" .jakby mniej,ale twarz chociaż niech gosć zachowa, a to będzie truuuudne
He he he
He he he 30.12.2017, 15:42
Ha ha ha ty lepiej już nie pisz bo każdy twój komentarz to większe głupoty. Co ty bierzesz ????
co ty bierzesz?
co ty bierzesz? 30.12.2017, 15:54
Zazdrościsz, czy twoje ci się już znudziły i szukasz czegoś nowego?

He he he Dzisiaj, 15:42 Co ty bierzesz ????
he he he
he he he 30.12.2017, 16:44
Ty rzeczywiście coś bierzesz ;))))) czytałeś swój komentarz ?:)))) lepszy niż w ONECIE :))
:)
:) 30.12.2017, 16:56
Ile już razy ten tekst się pojawiał o tym "lepsze niż w onecie"? A ty co, z interii jesteś?
pytanie
pytanie 30.12.2017, 14:37
Góra do mahometa czy Mahomet do góry?
samochwała
samochwała 30.12.2017, 15:12
Fakt, może po prostu kobiety nie miały zamiaru przyjechać specjalnie z Gardna? Przecież do tej pory wykorzystywał urząd do tej autopromocji...
miejsce spotkania
miejsce spotkania 30.12.2017, 16:44
Panie z Gardna zaprosiły burmistrza do nowej świetlicy, żeby mu podziękować. Chłop tak się ucieszył, że pobiegł na stare śmieci.
:)
:) 30.12.2017, 16:57
Subtelnie chciały zwrócić uwagę na obiecaną świetlicę a tu subtelność to żadna metoda...
lepiej późno niż wcale
lepiej późno niż wcale 30.12.2017, 12:44
W czwartym roku wreszcie zrozumiał, że wykorzystywanie urzędu i urzędników do organizowania wręczania swoich prywatnych nagród jest nie bardzo uczciwe?
Lepiej późno niż wcale!
Grunt, że w dobrym kierunku zmierza...
świetlicowa
świetlicowa 30.12.2017, 11:11
Zapomniały podziękować za obiecaną wybudowaną świetlicę ,
PIT
PIT 30.12.2017, 09:44
W rocznym rozliczeniu burmistrza wcześniej były ujęte te darowizny?
Hodowca tuczników
Hodowca tuczników 30.12.2017, 20:43
Taaaakkkk :-))))) I dlatego nie dość ze dał darowizny to jeszcze dopłacił za nie 23 % VATu , a u ciebie kwiczący debilu w chlewie wszyscy zdrowi?
do świniopasa
do świniopasa 30.12.2017, 21:35
u ciebie kwiczący debilu w chlewie wszyscy zdrowi - ZAPYTAJ LUSTRA!!!
obcy
obcy 30.12.2017, 09:18
A ci wymienieni panowie dwaj to mieszkańcy Żelisławca inna gmina ale brawo
Wyborca