Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Pogrzeb Marka Suchomskiego. Mnóstwo osób przyszło pożegnać wspaniałego człowieka

  • 30.12.2017, 16:39 (aktualizacja 30.12.2017, 18:42)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pogrzeb Marka Suchomskiego. Mnóstwo osób przyszło pożegnać wspaniałego człowieka
Setki znajomych, kolegów, przyjaciół przyszły dziś 30 grudnia 2017 r. w południe na cmentarz komunalny w Gryfinie aby pożegnać Marka Suchomskiego. Zmarł 25 grudnia w wieku 43 lat. Miał jeszcze tyle czasu przed sobą, więc dlaczego los zdecydował inaczej? Tak bardzo był potrzebny, ceniony i jeszcze tak młody, więc dlaczego musiał odejść? To pytania, na które nikt nie potrafi dać odpowiedzi…

- To był wspaniały człowiek. Będzie go brakowało w każdej chwili. Nigdy nie zostawił nikogo, kto potrzebował pomocy. Miał poczucie humoru i otwarte serce. To był wyjątkowy, serdeczny kolega - potwierdzają ci, którzy znali Marka, którzy z nim pracowali - mówił zastępca dyrektora Oddziału Zespół Elektrowni Dolna Odra Rafał Mucha, który przypomniał nie tylko o tym, jakim człowiekiem był Marek Suchomski, ale także jakim był pracownikiem - cenionym, lubianym i szanowanym.

Pięknymi słowami Marka Suchomskiego pożegnał także burmistrz Gryfina Mieczysław Sawaryn.

- Życie jest chwilą, a my nie wiemy czy została nam godzina, dzień, rok czy całe lata. „Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą” –zacytował burmistrz słowa poety ks. Jana Twardowskiego. Podkreślił również, jak bardzo wartościowym człowiekiem był Marek Suchomski i jak trudno pogodzić się z tym, że już go nie ma wśród nas.

O drodze do innego świata i życia mówił ksiądz prowadzący ceremonię pogrzebową. Dawał otuchę i nadzieję na ponowne spotkanie z Markiem. Pocieszał tych, którzy tu pozostali. Zwracał się tymi słowami nie tylko mieszkańców Gryfina, ale także do tych, którzy przyjechali z całej Polski pożegnać swojego kolegę - pracowników elektrowni z innych miast, górników.

Grób śp. Marka pokryły wieńce i kwiaty. Zabrzmiały dźwięki chopinowskiego marsza, zapłonęły znicze.

Teraz pozostanie tylko dziwna cisza i przejmująca pustka…

TWS

Tłumy żegnały Marka Suchomskiego [WIDEO]

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (181)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Energetyk
Energetyk 31.12.2017, 11:52
I nam też będzie Marka brakować. Wyrazy współczucia dla Rodziny.
kol.
kol. 31.12.2017, 08:53
To był dla mnie szok. Zaskoczenie mimo że przecież wiedziałem, że choruje. Żałuję, że nie porozmawiałem z nim ostatnio. Miałem się z nim spotkac pogadać, ale nie zdążyłem. Spoczywaj w pokoju.
burza
burza 01.01.2018, 09:31
Zapamiętaj
To co masz zrobić jutro zrób dziś, nie odkładaj, bo zostaje żal i wyrzuty sumienia...
sza
sza 30.12.2017, 20:57
Szkoda Chłopa, młody, z rodziną. Spoczywaj w pokoju, niech Ci ziemia lekką będzie.
kolega
kolega 30.12.2017, 20:28
Smutna, ale piękna uroczystość. Do zobaczenia Marku...
uczestnik
uczestnik 30.12.2017, 19:30
Dlaczego wciąż ten sam cytat słyszymy - ks Twardowskiego ? przecież ten ks pisał sporo mądrych sentencji ?
bonapartysta
bonapartysta 30.12.2017, 20:27
Widocznie burmistrz innych nie zna, albo nie uważał za godne oddania chwili.
zasmucony
zasmucony 30.12.2017, 22:26
bonapartysta - wstydu nie macie nawet w takiej chwili a podłość wasza nie zna granic.....
zażenowany
zażenowany 30.12.2017, 23:41
Szkoda, że nie oburzasz się przy innych artykułach, w których psychopata wykorzystuje postać Zmarłego do swojej nawalanki!... Co do zasady masz rację, tylko to obowiązuje wszystkich...
ateista
ateista 30.12.2017, 20:25
Tą słyszymy bo wszyscy ją znamy :-) A ty "mondralo" jak znasz inne sentencje ks. Twardowskiego to je rozpowszechniaj we własnym zakresie :))))))
znajoma
znajoma 30.12.2017, 19:23
Miły i uczynny chłopak. Szkoda.
Marie
Marie 30.12.2017, 19:08
"Nie czekajcie, ja nie wrócę...
Nie płaczcie, jestem z Wami...
Nie spieszcie się, ja poczekam..."
Jeszcze raz - głębokie wyrazy współczucia dla Rodziny, Przyjaciół i Znajomych...
Y
Y 30.12.2017, 18:40
Straszne
memento mori
memento mori 30.12.2017, 18:34
Człowiek tak długo żyje, jak długo żyje pamięć o nim. Oby uczestniczący nie zapomnieli lekcji, którą dał im Zmarły swoim życiem...
xxx
xxx 30.12.2017, 18:30
Na pogzeb też trzeba sobie zasłuzyc


bzdura
bzdura 30.12.2017, 19:24
Taaa, zasłużyć śmiercią.
Marta
Marta 30.12.2017, 18:24
Było spokojnie około pół tysiąca.
gość
gość 30.12.2017, 18:02
Dobry człowiek to i dużo ludzi było.
D.
D. 30.12.2017, 17:54
Zaskoczona była, że aż tyle osób było. Mnóstwo! Spoczywaj w spokoju Marku!

Pozostałe