Sobota dniem wolnym od handlu - święto Trzech Króli

  • 05.01.2018, 17:34
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sobota dniem wolnym od handlu - święto Trzech Króli
Kto jeszcze nie zrobił najpotrzebniejszych zakupów na weekend, to ma jeszcze szansę. W sobotę 6 stycznia 2018 r. wszystkie duże sklepy będą zamknięte. Dniem ustawowo wolnym od pracy jest święto Trzech Króli.

Warto sprawdzić, jakie sklepy w okolicy będą czynne. W sobotę na pewno nie ma co się wybierać do marketów czy dyskontów, bo będą zamknięte. Otwarte będą małe sklepy, które prowadzone są przez właścicieli i ich pracowników zatrudnionych na umowę o dzieło lub zlecenie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

rysio
rysio 09.01.2018, 22:36
Będę szczery do bólu nie mam zielonego pojęcia o co chodzi z tym świętem-----ważne że wolne hahahah !!!!!!!!
Reżyser
Reżyser 06.01.2018, 09:46
Trzej Królowie KACZYŃSKI , TERLECKI i BŁASZCZAK PiS HEE
arek
arek 06.01.2018, 14:16
Niecałe 30 lat temu, to byli inni królowie = L+T+J i Matka B.N.
nie kojarzę
nie kojarzę 06.01.2018, 14:46
LTJ? Kogo masz konkretnie na myśli.
Xxx
Xxx 05.01.2018, 21:35
Kiedy skończą się te wszystkie święta
wtedy
wtedy 05.01.2018, 23:22
Po świętach.
król
król 05.01.2018, 20:47
Uroczystość Objawienia Pańskiego gwoli prawdy..
!
! 06.01.2018, 13:59
U prawosławnych i banderowców.
Turoń
Turoń 05.01.2018, 21:26
...objawili się Trzej Królowie!
Kasjerka
Kasjerka 05.01.2018, 19:48
Aga zapewne cos zle zrozumialas z tym ciastem
aga
aga 05.01.2018, 20:30
to właściwie był drobiazg ale nie cierpię okradania w tak bezczelny sposób.Cenę przed promocją miałam nabitą na paragonie ponad 20 zł jakbym miała blisko kolo, a to był mały kawałeczek(ok.0,290kg) i na zdrowy rozum nie mógł kosztować tyle i na opakowaniu nabita była cena 8,52. Na to ciasto była promocja 14,90 czy coś koło tego, a po promocji wychodziło ponad 12 zł .Zrezygnowałam z zakupu bo oszustwo mnie mierzi i chyba na dłuższa metę będę te sklep omijać
arek
arek 06.01.2018, 14:14
Za 0,29kg 8,52zł to 29,38zł/kg.
znajomy
znajomy 05.01.2018, 23:15
Wyjatkowe dziadostwo! A rozmawiac z nimi to wszystko taaaakie uczciwe. Popaprancy jedne. Kombinuja nie tylko na ciescie oszikuja na wsxystkim jak sie da . A jakie rzeczy gadaja na kupujacych. Przeliczajcie dokladnie wydane pienisdze. Bo wszyscy to zlodzieje tylko nie ONI.
pogromca kurwiłbów
pogromca kurwiłbów 05.01.2018, 19:32
dziekan ty łajzo jedna
aga
aga 05.01.2018, 19:28
dlatego że jutro dzień wolny to trzeba uważać przy robieniu zakupów w Biedronce przy ulicy Asnyka w Gryfinie potwornie oszukują w kasie i jeszcze wpierają że klient nie umie liczyć. Kupujac ciasto które ważyło 0,290 w cenie przed promocja 24,90 za kg wyliczono mi ponad 20 zł za ten kawałek a na opakowaniu widniała wydrukowana cena 8,52 na paragonie rabat widniał pod ceną 20 zł z gr rabat 8,52 bo na ciasta była obniżka i okazuje że ten kawałek po promocji kosztował ponad 12 zł niby drobiazg ale jak ktoś kupuje większe ilości to mogą mu jeszcze doliczyć datę urodzenia i wpierać że powinien iść do szkoły nauczyć się liczyć
wers
wers 05.01.2018, 22:50
W ten biedronce pracuja sami (...) i (...) juz dawno powinni (...) wszystkich ludzie uwazajcie w tym sklepie


Część komentarza usunięto. admin2
dziekan
dziekan 05.01.2018, 19:01
Sobota dniem wolnym od handlu.A taki .... i tu sie zgina mandolina.W Akwarium wóda,wińsko i browary już od samego rana więc z tym wolnym to pocałujcie mnie w pompę
Renix
Renix 05.01.2018, 19:38
Akwarium jest w Mieszkowicach, a ja mieszkam w Chojnie!

Pozostałe