To najliczniejszy orszak Trzech Króli w regionie! [ZDJĘCIA, FILMY]

  • 06.01.2018, 12:27
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
 To najliczniejszy orszak Trzech Króli w regionie! [ZDJĘCIA, FILMY]
Setki osób dzisiaj 6 stycznia 2018 r. o godz. 11:00 wyruszyły z kościoła Mariackiego w Chojnie w orszaku Trzech Króli do stajenki betlejemskiej przy kościele Świętej Trójcy.

Dziś obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli święto Trzech Króli.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (34)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Chojna
Chojna 09.01.2018, 20:14
Brawo dla Księdza Jana i Księdza Pawła za super organizację. Szkoda, że Księża z innych parafii Chojna nie wierzyli w sukces :-)
dog
dog 07.01.2018, 19:33
Święta racja, dobrze ze komuna odeszla a wraz z nią wypaczanie wszystkiego co dobre.
gość
gość 07.01.2018, 12:50
Każdy ma prawo znieczulać sobie ten okrutny świat (dzieło stworzenia) jak tylko mu wygodnie i jeśli pozwala mu to chociaż na chwilę wrócić do równowagi psychicznej dnia codziennego. Nic w tym złego. Niech przebiera się za kogo chce, nosi jakie chce figurki, byleby nie krzywdził przez to nikogo i bawił się na własny koszt.
Dagmara
Dagmara 07.01.2018, 10:39
Tłumy uczestniczące, mówią same za siebie.
Podolak
Podolak 07.01.2018, 10:02
Dobra organizacja to i najliczniejszy orszak.
nauczycielka
nauczycielka 06.01.2018, 20:07
Trzeba dodać, że na każdej stacji gromkimi oklaskami nagradzano najmłodszych, którzy, w naturalny i wzruszający sposób odegrali role w spektaklu o historii narodzin zbawiciela czyli popularnych jasełkach.
Bazyli
Bazyli 06.01.2018, 19:51
My tu obchodzimy dziś święto Trzech Króli a moja rodzina na wschodzie Polski ma wigilię prawosławną.
taki współczesny scenariusz
taki współczesny scenariusz 06.01.2018, 16:54
A ja się zastanawiam, co by było gdyby trzej królowie przyjechali w dzisiejszych czasach do Polski? Podejrzewam, że od razu zostaliby pobici przez "polskich patriotów". Mógłby nie pasować kolor skóry dwóch z nich, a trzeciego by uznali za jakiegoś lewaka co się z tymi dwoma zadaje...
Klara
Klara 06.01.2018, 14:44
Ale luda! Nie wiem czy tylu było w Szczecinie.
Gryfinianin
Gryfinianin 06.01.2018, 14:25
Nie może być, Gazeta Wyborcza pisze że ludzie odsuwają się od Kościoła. W Gryfinie też była bardzo duża frekwencja, wspaniały udział dzieciaków w inscenizacji.
Bogusia
Bogusia 06.01.2018, 14:07
Pozazdrościć. Na tych filmach dobrze widać z jakim rozmachem przygotowano całą uroczystość.

Pozostałe