Wsparcie dla zachodniopomorskiej kultury

  • 11.01.2018, 16:37
  • Admin Admin
Wsparcie dla zachodniopomorskiej kultury
Województwo Zachodniopomorskie przeznaczy 400 tys. zł na wsparcie realizacji zadań w zakresie kultury. Otwarty konkurs ofert już trwa. Wnioski można składać do 31 stycznia 2018 r.

W konkursie mogą uczestniczyć m.in. organizacje pozarządowe, stowarzyszenia jednostek samorządu terytorialnego, spółdzielnie socjalne, spółki akcyjne i spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Szczegółowe informacje dotyczące warunków udziału w konkursie znajdują się w poniżej zamieszczonym linku.

 

W otwartym konkursie ofert na wspieranie zadań publicznych Województwa Zachodniopomorskiego w zakresie kultury w roku 2018 dofinansowane zostaną przedsięwzięcia o wysokiej randze artystycznej, służące podnoszeniu atrakcyjności i poszerzeniu oferty kulturalnej Pomorza Zachodniego. Projekty, które ubiegać się będą o dofinansowanie muszą wykazywać regionalny lub ponadregionalny charakter i być kierowane do mieszkańców regionu. Wnioskodawca musi też wykazać w kosztorysie finansowy wkład własny w wysokości co najmniej 20% kwoty wnioskowanej dotacji.

 

Zadania mogą być realizowane w różnej formie, np. poprzez organizację: koncertów, spektakli, widowisk plenerowych, wystaw, festiwali, przeglądów, imprez filmowych lub interdyscyplinarnych.

 

Szczegóły konkursu wraz z formularzami wniosków:

http://kultura.wzp.pl/index.php/aktualnosci-3/693-otwarty-konkurs-ofert-z-zakresu-kultury-sztuki-ochrony-dobr-kultury-i-dziedzictwa-narodowego-w-roku-2019

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe