Zdobyli puchary i medale za występy wokalne

  • 12.01.2018, 15:35
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
 Zdobyli puchary i medale za występy wokalne fot. MOK Moryń
Wokaliści z Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu 10 stycznia 2018 r. wystąpili w X Konkursie Kolęd i Pastorałek w Mieszkowicach. Najmłodsi w kategorii „przedszkole” wyśpiewali ex-aequo I miejsca: trio Aniołki (Marysia Kędzierska, Zosia Płowik, Maja Wołodźko). Marysia Kędzierska i Zosia Płowik wystąpiły również jako solistki i zajęły pierwsze miejsca oraz otrzymały medale. Było to niezwykłe doświadczenie dla początkujących wokalistek, a nagroda w tej kategorii wiekowej pozostanie niezapomnianym wrażeniem.

Rywalizacja w starszych kategoriach wiekowych była zdecydowanie trudniejsza, poziom niezwykle wysoki. Podczas konkursów zauważa się wzrost utalentowanych muzycznie dzieci
i coraz wyższy poziom muzyczny występów. Z Morynia puchary i miejsca otrzymały również: duet GALA (Iga Zelmachowicz, Julia Makówka) - III miejsce, Hania Cieślak - wyróżnienie.

MOK w Moryniu reprezentowały również w kategorii „soliści” Iga Zelmachowicz i Julia Makówka. Wszystkim uczestnikom gratulujemy udanych występów i życzymy dalszej wytrwałej pracy wokalnej.

instr. muz. Ewa Kwiecień

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (24)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe