List otwarty czytelnika do burmistrza

  • 13.01.2018, 21:42
  • Admin Admin
List otwarty czytelnika do burmistrza
Pod koniec roku znalazłem w skrzynce na listy Gryfiński Informator Samorządowy. Informuje Pan o sukcesach i ambitnych planach rozwoju Gryfina. Czy w tych planach może Pan uwzględnić uzupełnienie kostek brukowych chodnika na ul. Jana Pawła II w Gryfinie? Portal już o tym pisał - są to miejsca w których ustawione były znaki tymczasowe podczas remontu ul. Armii Krajowej. Znaki usunięto.

Mija kilka miesięcy, a dziury w chodniku po tych znakach jak były, tak są nadal. Nachodzi mnie pewna obawa, czy poradzicie sobie Państwo z tak ambitnymi planami opisanymi w Informatorze, skoro z takim trudem przychodzi Państwu jako zarządcy drogi uzupełnić 6 kostek brukowych chodnika. Życzę jednak, aby wszystko się udało.

Z poważaniem,
czytelnik igryfino
(imię i nazwisko do wiadomości redakcji)
Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Według mnie...
Według mnie... 16.01.2018, 09:01
...to przecież nie o to chodzi, że prostackie, pokomusze zasady bez związku z logiką i gospodarnością kierowały bezpośrednim sprawcą powstałych ubytków w podłożu. Nie o to chodzi, że nadzorujący sprawcę nie wypełnił obowiązku nadzoru, bo przespał lub jest niekompetentny. Zapewne też nie o to chodzi, że po zimie te ubytki zwiększą swój rozmiar. No i również nie o to chodzi, że koszt naprawy kilku kostek nijak się ma do późniejszego kosztu naprawy odcinka o powierzchni kilku czy odpowiednio więcej metrów kwadratowych. Nie o to chodzi, że to zwykła dewastacja Chodzi o to, że małe rzeczy tworzą wielkie. Jeśli nie potrafisz płynąć łódką, nie pchaj się do sterowania okrętem.
Armii Krajowej
Armii Krajowej 15.01.2018, 12:03
Ten list to chyba do Starosty bo droga jest powiatowa proszę czytelnika o tym poinformować.
Bła
Bła 15.01.2018, 12:14
Kostki brakuja na jp2 wiec adresat poprawny
ustawa antykorupcyjna
ustawa antykorupcyjna 14.01.2018, 20:12
Czy plastyk miejski nadal może prowadzić działalność gospodarczą? Nadal w CEIDG widnieje wpis przy firmie plastyka. Najlepsze z tego, że profil działalności to działalnośćusługowa z przygotowaniem do druku. W takim razie wydaje się jasne kto przygotowywał ostatnią propagandę urzędową- ten śmieszny Biuletyn.
????????????
???????????? 14.01.2018, 19:57
Panie Miler za co pan bierzesz pieniądze powiedz??????????????
gość
gość 14.01.2018, 12:48
a wiecie co jest gorsze? że na końcu krasińskiego postawili słupki bo coś tam się zadziało z jezdnią ale.......................... te słupki będą tam teraz stały co najmniej do wiosny znając gryfinskie realia
Mama
Mama 14.01.2018, 12:27
Chodnik... a nigdzie nie ma artykułu o matkach ktore musza wnosic wozki na schodach przy tunelu i w tunelu gdyz podjazdy sa przystosowane do wózków z lat 80
B
B 14.01.2018, 18:50
Kur...wa to jusz jest kpina !!
Gryfinianin
Gryfinianin 14.01.2018, 10:55
Trzeba poswiecic kogos aby zlamal sobie noge lub reke w wyniku niezauwazenia dziury w chodniku pozwac miasto o odszkodowanie i czekac na efekty naprawy chodnika!
Zdolny Tomaszek jak w Nocac i dniach.
Zdolny Tomaszek jak w Nocac i dniach. 14.01.2018, 08:37
Poprzednik tyle nabudował, że nie nadążamy niszczyć.
Ty
Ty 14.01.2018, 07:13
A kibla jak nie było na pkp tak jie ma i lejemy z kolegami z taxi po krzakach w parku !!
żenada
żenada 14.01.2018, 09:49
Toaleta w parku miała być w 2016 roku podobnie jak wyremontowane targowisko. Przejrzyjcie bip i portal wicka. Nikita zapowiedział i nic z tego nie ma.
Uwolnijcie Plac Barnima z miejsc parkingowych.
Uwolnijcie Plac Barnima z miejsc parkingowych. 14.01.2018, 16:46
Likwidowali CAL, muzeum, plac zabaw przy kolejowej, korty tenisowe od strony Laguny. Niszczyli ulicę JP II na różne sposoby. Przenosili targowisko i urząd do kolejnych budynków. Opracowywali koncepcję rewitalizacji miasta, zagospodarowania nabrzeża, sprzedaży budynku komendy, remontu pałacyku. budowy budynków przy Opolskiej, budowy hali widowiskowo sportowej, przebiegu obwodnic. Myśleli za ile lat skończą się remonty Łużyckiej, jak powtarzać wielokrotnie przetargi na tą samą inwestycję i co ludzie od nich chcą. Teraz od pół roku tworzą parking o ograniczonym czasie postoju przed urzędem. To nie mają czasu. No i cztery lata przeleciały.
P.s. Kiedy pierwsze cięcia w parku ?
suplement
suplement 14.01.2018, 19:45
Prawdziwi likwidatorzy.
żabka
żabka 14.01.2018, 00:51
Od tej ekipy nie ma co spodziewać się solidności!
??
?? 14.01.2018, 00:48
To nie jest oby w tym miejscu co to w zeszłym roku jeździła piaskarka co to pracownik musiał sypać łopatą?
kuper
kuper 13.01.2018, 23:59
Straż Miejska pozwala na wjeżdżanie na chodniki a potem takie są skutki. Najgorzej jak ktoś nie potrafi pokojarzyć, ze przyczyna ma skutek.
oj
oj 13.01.2018, 23:45
Tej władzy nie można wytykać takich rzeczy bo łapska mają długie!
Pigi
Pigi 16.01.2018, 08:33
Długie łapska można sobie przydepnąć i upaść na ryjek...
:)
:) 13.01.2018, 23:57
Czy to próba zastraszenia czy odszczekiwania?
wasz mistrz
wasz mistrz 13.01.2018, 23:02
Pocałujta w durszlak wójta ! ! !
perwersja
perwersja 14.01.2018, 00:05
A gdzie wójt Gryfina ma "durszlak"?
Wyborca
Wyborca 13.01.2018, 23:26
To obraz stosunku tej ekipy do mieszkańców.
mieszkaniec
mieszkaniec 13.01.2018, 22:44
Niestety jest w mieście dużo więcej dziurawych chodników, więc nie ma co liczyć, że burmistrz przejmie się takimi ubytkami. Pewnie zwali winą na poprzednika i będzie po kłopocie. Taki mamy w Gryfinie klimat.
Takie ich credo.
Takie ich credo. 14.01.2018, 08:32
Poprzednik zbudował to trzeba zniszczyć.
Wstyd.
Wstyd. 13.01.2018, 23:24
Zwali to na Piłata ? A on nie zauważył, że rządzi czwarty rok ?
niestety
niestety 14.01.2018, 00:09
Sawaryn robi to przez całą kadencję swych rządów. Jego porażki, są winą poprzednika.
Czytelnik? a może debil
Czytelnik? a może debil 13.01.2018, 22:11
Sam łajzo wymień sobie tę kostkę,a tak naprawdę napisała jakaś luśnia,która być może szykuje się do wyborów-już przepadłeś!!!
"luśnia"? A może debil?
"luśnia"? A może debil? 14.01.2018, 00:13
Dziura na tyle duża, że można skręcić nogę albo się wywalić i połamać. I nie ma co się obrażać, tylko zabrać do roboty i naprawić te kilka kostek.
Bo to TY ZA TO BIERZESZ PIENIĄDZE A NIE CZYTELNICY!
Dudek Jerzy Jurek
Dudek Jerzy Jurek 13.01.2018, 22:06
Czytelnik?? A co on tu czyta?!
zdziwiony?
zdziwiony? 14.01.2018, 00:13