Minister Paweł Mucha przyjechał na spotkanie noworoczne PiS w Gryfinie

  • 14.01.2018, 01:02 (aktualizacja 14.01.2018, 10:31)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Minister Paweł Mucha przyjechał na spotkanie noworoczne PiS w Gryfinie fot. TWS
Przewodniczący Zarządu Powiatowego PiS Powiatu Gryfińskiego minister Paweł Mucha zaprosił na spotkanie świąteczne, które zorganizowano 13 stycznia 2018 r. w Klubie Nauczyciela w Gryfinie. Życzenia składane z tej okazji przez sekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta RP Pawła Muchę i ks. Stanisława Helaka były bardzo wpisane w aktualność. Nie zabrakło również opłatka i pięknie śpiewanych kolęd.

Wśród uczestników spotkania oprócz ministra Pawła Muchy spotkaliśmy m.in. prezesa zarządu okręgowego PiS i posła na Sejm RP Leszka Dobrzyńskiego, sekretarza zarządu okręgowego PiS w Szczecinie Witolda Witkowskiego, dyrektora Archiwum Państwowego w Szczecinie Krzysztofa Kowalczyka, zachodniopomorskiego wicekuratora oświaty Jerzego Sołtysiaka, zastępcę dyrektora Oddziału Zespół Elektrowni Dolna Odra Rafała Muchę, dyrektora Izby Gospodarczej i Ochrony Środowiska Pawła Racinowskiego, radną powiatową Joannę Kostrzewę i radnego Rady Miejskiej w Gryfinie Jacka Kawkę oraz członków zarządu powiatowych struktur PiS Małgorzatę Bogacz Boś i Zbigniewa Szmaję. Obecni byli także np. Józef Lewandowski, Grzegorz Węgrzyn, Wanda Hołub, ksiądz proboszcz ks. Stanisław Helak i ks. Benon Latus z Wełtynia.

Kolędy na wiolonczeli grała Urszula Sobczak.

Wypieki m.in. doktor Joanny Kostrzewy i córki dyrektora Rafała Muchy bardzo smakowały, a czerwony barszcz podany do ciast przypominał, że jest potrawą z wigilijnego stołu.

TWS

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (62)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (113)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

multum
multum 17.01.2018, 10:30
Duża siła przed wyborami i dlatego z taką krytyką obecnych władz się spotyka.
Schutzengel
Schutzengel 16.01.2018, 13:20
Joanna Kostrzewa < ja nie pytałem o wyznanie, ale o Klauzulę Sumienia. https://wiadomosci.wp.pl/nie-o…
zapytanie
zapytanie 16.01.2018, 13:39
Dowcipne, ale jak sie to ma do pani radnej?
pod rozwagę obiektywnym
pod rozwagę obiektywnym 15.01.2018, 13:46
Widać po niektórych komntarzach, że partyjnym przeciwnikom żal dup kę ściska. Jaka inna partia polityczna spotyka się regularnie, w takiej liczbie i rozmawia o ważnych dla społeczeństwa sprawach?
Hodowca trzody chlewnej
Hodowca trzody chlewnej 15.01.2018, 14:31
Koryto łączy i przyciąga wszystkie wygłodniałe ryje
hodowca czyli płatnik podatków?
hodowca czyli płatnik podatków? 15.01.2018, 14:58
Jak te „wygłodniałe ryje” traktują władzę w mieście jak „koryto”, to i nic dziwnego, że kwiczą ze strachu przed utratą
skorumPOwani niePOwrócą
skorumPOwani niePOwrócą 15.01.2018, 16:40
Kwiczą te czerwone złodziejskie ryje które w wyniku decyzji wyborczej suwerena PO ostatnich wyborach wylądowały na śmietniku historii :-)))
czerwony ryj? JAK BURAK?:):):):)
czerwony ryj? JAK BURAK?:):):):) 15.01.2018, 17:29
POPRZEDNICY NIE RZUCALI OBELGAMI W PRZEGRYWAJĄCEGO Z NIMI TYLE RAZY SAWARYNA, PAWEŁKU!!!

I to jest ta różnica poziomów kultury, której nawet nie pojmiesz...
prawda
prawda 15.01.2018, 17:51
Bo do kulturalnych trudno zaliczyzyć zarówno Nikitińskiego jak i Milera.
wybory
wybory 15.01.2018, 16:54
Co do kwiku... to jeszcze tylko ok. 10 miesięcy...
dobre!
dobre! 15.01.2018, 17:30
I dlatego „obecna skorumpowana ekipa” więcej władzy w gminie nie sięgnie!
yyy
yyy 15.01.2018, 12:43
Jak windowanie cen i usług obłożenie podatkami od wszystkiego pochłonie w całości 500+ i nie wystarczy do pierwszego to i ta ciemnota od was się odwróci PISiory
Broń biologiczna
Broń biologiczna 15.01.2018, 12:37
Pan Lewandowski wzbogacił "atmosferę" spotkania. Brawa dla kaczystów ze dali radę to wytrzymać
kopciuch
kopciuch 15.01.2018, 12:50
Tak Pawełku, to straszne - ty wyrzucasz z siedziby, a oni zapraszają jego a nie ciebie:)
kolejna prawda
kolejna prawda 15.01.2018, 13:47
I dlatego Sawaryn z wickami jest sam, a PiS tworzy szeroką koalicję.
zenek
zenek 15.01.2018, 12:32
Typowy PIS-owiec kOWALCZYK .. Oj nieładnie nieładnie
500+
500+ 15.01.2018, 13:41
Jeśli typowy, to dla mnie in plus!
Piotr
Piotr 15.01.2018, 12:22
Czy Pan prof. Kowalczyk zapisał się już do PiS czy tylko dzięki temu, że dostał posadę szefa archiwum państwowego w Szczecinie musi wykonywać polecenia pratyjnych bossów?
Schutzengel
Schutzengel 15.01.2018, 11:02
Czy pani doktor Joanna Kostrzew podpisała Klauzulę Sumienia ?
Nie wiadomo, co takiemu aktywiście partyjnemu może strzelić do głowy. Wolę więc wiedzieć, za nim się do niej zapiszę na wizytę.
Joanna Kostrzewa
Joanna Kostrzewa 15.01.2018, 21:36
Tak , jestem praktykującą katoliczką.
stachu
stachu 15.01.2018, 10:58
stachu ze steklna wreszcie sie porzadnie ubrał...
lokis
lokis 15.01.2018, 10:35
Ten pan jest ministrem prezydenckim , firmuje swoją postawą osobę prezydenta ,doradza i reprezentuje,jeśli prezydent nagminnie łamie postanowienia obowiązującej na dzień dzisiejszy konstytucji to kim jest ten pan???Wstyd , że Gryfino dotknęła doktryna łamania prawa przez PIS
Schutzengel
Schutzengel 15.01.2018, 11:37
Wstyd to kraść, z d... spaść, i z policjantem iść pod rękę.
Jak na razie, to pod rękę z Policją chodzą aferzyści z PO
którzy znani byli i są, z zamiłowania do Konstytucji i przestrzegania Prawa. Jeżeli działalność polityczna ministra Muchy ma wpływ na poprawę bytu mieszkańców naszego regionu, to jak dla mnie, może on być nawet adwokatem diabła. Niech mu się wiedzie. Trzymam kciuki za jego karierę, bo widać ,że to mądry facet.
ustawa antykorupcyjna
ustawa antykorupcyjna 15.01.2018, 10:55
Żebyś ty lokis widział tak intensywnie łamanie prawa w gminie za tej kadencji...
POcztówka z Cannes
POcztówka z Cannes 15.01.2018, 11:05
Albo gdybyś widzial ten nepotyzm, korucję i złodziejstwo za POprzedników - Piłata i Szabałkina
Tworki?
Tworki? 15.01.2018, 12:26
Nie każdy jak Nikitiński z ekipą utkwił mentalnie w 2014 roku i wciąż walczy ze zmarłym pół roku temu poprzednim burmistrzem...
pocztówka z Gruzji
pocztówka z Gruzji 15.01.2018, 11:50
Złodziejstwo korupcja i nepotyzm obecnej ekipy gminnej dopiero zostanie rozliczona. Przetarg na śmieci rozstrzygnięty?
obiektywna
obiektywna 15.01.2018, 00:04
Ta impreza świadczy o tym, że PiS jest mocne w Gryfinie.
analfabeta
analfabeta 15.01.2018, 08:16
"życzenia składane przez muchę i helaka były bardzo wpisane w aktualność" - jaki to piękny odredakcyjny teks, jakie głębokie przesłanie zawiera...
zazdrośnik:)
zazdrośnik:) 15.01.2018, 09:55
Wiadomo, nikt nie może równać się z głębią: "Takie niespodzianki bywa, że spotykają mnie. Ale ta sprawiła mi wyjątkową radość. Bo i prezent wyjątkowy, ponadto otrzymany od najważniejszych dla mnie osób. Stanowił potężny zastrzyk emocji, uniesienia, w tych pełnych rozczarowań chwilach!"
10
10 15.01.2018, 13:33
Zazdrośnik:) trafiłeś w punkt Pawła Nikitińskiego! Ten jego wpis na FB to hit internetu.
udało mi się oglądnąć:)
udało mi się oglądnąć:) 15.01.2018, 15:17
Oj tak! Trudno uwierzyć, ale to prawdziwy wpis:)
warte obejrzenia:)
warte obejrzenia:) 15.01.2018, 15:00
(...)
Link usunięty To nie miejsce na wklejanie linków, tylko na komentarz. administrator
dodam
dodam 15.01.2018, 00:23
Nie tylko w Gryfinie, bo i np. w Chojnie, Trzcińsku, Mieszkowicach, Moryniu czy Widuchowej.
gryfek
gryfek 15.01.2018, 00:00
Dobrze, że minister prezydenta o nas pamięta, tylko szkoda, że całą imprezę trzeba było przesunąć na prawie połowę stycznia.
Podpis
Podpis 15.01.2018, 09:44
A NAS wszystkich na to spotkanie zaprosił? Nie? Zaprosił same ważne rączki?

Pamięta o nas? Łaske robi? Dla kogo pracuje?
Kto mu płaci?

Kochani, myślcie samodzielnie a nie powtarzacie bez zastonowienia co usłyszycie w TV czy radiu.
zazdrośnik:)
zazdrośnik:) 15.01.2018, 09:57
Ale przecież było to spotkanie struktur powiatowych partii. NALEŻYSZ? Ja nie. I nie mam pretensji, że mnie nie zaprosili:)
normals
normals 15.01.2018, 00:29
Przecież jest dopiero tydzień po Trzech Królach. To o co chodzi? Miał rzucić kancelarię prezydenta?
minister
minister 14.01.2018, 23:23
Wstyd. Dramat. Żenada.
Joanna K ostrzewa
Joanna K ostrzewa 14.01.2018, 23:46
MA PAN LUB PANI RACJĘ , TE PAŃSTWA WPISY TO NIESTETY ALE TAKI POZIOM .
netykieta
netykieta 14.01.2018, 23:58
Nie wiem czy pani doktor zdaje sobie sprawę, że pisanie wielkimi literami w necie to krzyk i ogólnie brak kultury.
kultura
kultura 15.01.2018, 00:29
WPIS NIE STAJE SIĘ KULTURALNYM, JEŚLI WPISZE SIĘ GO MAŁYMI LITERAMI! ANI CHAMSKIM PO WPISANIU TEJ SAMEJ TREŚCI WIELKIMI!
savoir vivre
savoir vivre 15.01.2018, 13:42
do kultura: a jednak!
Papas
Papas 14.01.2018, 23:26
Jeszcze mało powiedziane..............
Antoni Smoleński
Antoni Smoleński 14.01.2018, 23:01
Prawosławni mieli święta tydzień temu a ta kaczystowska sekta to wg. obrządku i jakiego kalendarza łamie się opłatkiem w połowie stycznia?
normals
normals 15.01.2018, 00:30
A co ma „pobożnisiu” barszcz do liturgii? Czemu nie można się spotkać? Ksiądz po kolędzie chodzi? Chodzi.
Idą wybory
Idą wybory 14.01.2018, 23:10
Kalendarz wyborów samorządowych drogi panie
Ustawka z księdzem
Ustawka z księdzem 14.01.2018, 22:57
Ale przecież pan minister do kościoła nie chodzi.., nie rozumiem.
bratek
bratek 15.01.2018, 00:05
Każdy ma prawo się nawrócić i to jego osobista sprawa, choćby był osoba publiczną.
normals
normals 15.01.2018, 00:31
To do kontaktu z księdzem trzeba przedstawić karteczki z udziału we mszy?
Konstytucja
Konstytucja 14.01.2018, 22:53
Ten facet ma moją krew na swoich rękach :-(
iwa
iwa 14.01.2018, 22:38
Minister Mucha, mistrzem parkowania.....brawo
gość
gość 14.01.2018, 22:35
zaparkował auto rzeczywiście źle i t trochę bezczelne. A w ogóle to następnym razem proszę 620 zdjęć a nie tylko 62.. z chęcią spędzę pół dnia na ich tak niewygodnym przeglądaniu. Ktoś dotarł do ostatniego poza uczestnikami? ;)
normals
normals 15.01.2018, 00:32
Na wjeździe do plebanii - skargi nie będzie:)
a'propos zdjęć
a'propos zdjęć 14.01.2018, 22:55
Artykuł cieszy się bardzo dużą popularnością, to pewno wielu.
obywatel
obywatel 14.01.2018, 21:19
Żenada
Joanna Kostrzewa
Joanna Kostrzewa 14.01.2018, 22:50
JESTEŚCI PAŃSTWO CUDNI W TYM PIEKIEŁKU I OPINIACH O NICZYM . KOCHAM WAS . POZDRAWIAM
netykieta
netykieta 15.01.2018, 00:02
do Joanna Kostrzewa: ale do kogo pani chce kierowac swoje opinie? Pisząc pod "obywatelem", znaczy, że pani się odnosi tylko do jego słów. Ale z drugiej strony pisze pani w liczbie mnogiej...
kultura
kultura 15.01.2018, 00:33
A wiesz, co kultura mówi o przemądrzałych pouczających innych o kulturze?

zazdrośnik:)
zazdrośnik:) 15.01.2018, 09:59
"czy ta kwoka proszę pana była dobrze wychowana"?
zgaduję
zgaduję 15.01.2018, 00:51
"zdradzieckie mordy"?
perła
perła 14.01.2018, 21:37
Każda partia ma prawo się spotykać w gronie swoich członków i sympatyków. Nie jestem ich zwolennikiem ale mają prawo.
plakacistka
plakacistka 14.01.2018, 22:56
Przecież nikt im tego nie odmawia, ale zaklejać plakaty nieładnie. Duże fo pa!
normals
normals 15.01.2018, 00:34
Według mnie było to niemądre. Ale z kolei sala jest wielofunkcyjna, nie zniszczyli tylko zasłonili.
Schutzengel
Schutzengel 14.01.2018, 20:20
W połowie stycznia, potkanie noworoczne PiS z opłatkiem i czerwonym barszczem. Rodzi się nowa tradycja. Ksiądz magister kanonik dziekan Krzyżewski nie zaszczycił spotkania ?
Wychodzi na to ,że jednak go faktycznie odwołano z funkcji.
Redakcjo iGryfino ! Macie pierwszego ' Mistrza parkowania 2018 r '
Dziwne ,że redakcyjny ormowiec nie jest zbulwersowany miejscem postoju ciemnej limuzyny braci Much. Wszak w tym miejscu parkować nie wolno, a samochód stał tam przez cały pobyt ministra na spotkaniu.
Straż Miejska i Policja się pewnie zesr... i nic nie widziała. Skasujcie to zdjęcie ! Jak ktoś zgłosi to wykroczenie oficjalnie, to będą jaja. Internet będzie miał polew. To jawna prowokacja. he,he,he. Lewandowski na spotkaniu PiS,oznacza kłopoty burmistrzów. Trzeba mu będzie jednak szybko przydzielić lokal na ten jego LPR.
TWS- wazelino, jakie to święta mamy 13 stycznia, że to spotkanie świąteczne ? To spotkanie polityczno-towarzyskie i nie ma w tym nic złego czy niezwykłego / oprócz dziennikarzy/. Spamiętałeś wszystkich tych funkcyjnych, czy też każdy dawał swoją wizytówkę ? Ciasto i czerwony barszcz, to chyba przegięcie.
odbiło ci?
odbiło ci? 14.01.2018, 21:43
A co to, barszcz to jakaś liturgia? Ich sprawa co jedzą! A pora na spotkanie „opłatkowe” tak samo dobra jak dwa tygodnie przed świętami. Choinki jeszcze stoją, kolędy się śpiewa - to o co chodzi?
Grekokatolik
Grekokatolik 14.01.2018, 23:05
Przecież pan minister nie chodzi do kościoła, może ma inne wyznanie, gdzie święta obchodzi się później?
normals
normals 15.01.2018, 00:35
To ty nie chodzisz do kościoła i nie wiesz, że choinki stoją, kolędy się śpiewa. A niby dlaczego nie można podzielić się opłatkiem? To są jakieś przepisy, że w adwencie można a w styczniu nie?

Pozostałe