Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Władze Gryfina planują rekonstrukcję. Mamy odpowiedź burmistrza Sawaryna

  • 15.01.2018, 15:49 (aktualizacja 15.01.2018, 16:29)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Władze Gryfina planują rekonstrukcję. Mamy odpowiedź burmistrza Sawaryna
Wiceburmistrz Tomasz Milera niedawno oznajmił, że pewnymi sprawami będzie zajmował się już jego następca. Zapytaliśmy zatem burmistrza Gryfina Mieczysława Sawaryna o ewentualne przyczyny i termin rekonstrukcji władz w gminie.

Czy planowane są zmiany na stanowisku wiceburmistrza? Mieczysław Sawaryn dzisiaj przysłał nam odpowiedź.

-Zaprzeczam informacjom dotyczącym zastępcy burmistrza. Nie szykuje się żadna rekonstrukcja władz w gminie Gryfino. Jednocześnie z przyjemnością pragnę poinformować, że jedyną planowaną rekonstrukcją w roku bieżącym będzie wydarzenie historyczne związane z bohaterskimi czynami oręża polskiego – informuje burmistrz Mieczysław Sawaryn.

 

O wieloznacznej wypowiedzi wiceburmistrza Milera napisaliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/26621,tomasz-miler-zapowiada-odejscie-ze-stanowiska-kied

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (104)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkaniec
mieszkaniec 19.01.2018, 20:40
Szkoda że tylko tutaj odpowiada mieszkańcom. Według mnie burmistrz bardzo mało patrzy trzeźwym wzrokiem i za mało publicznie dyskutuje. Może tak w GDK spotkanko by burmistrz urządził jako kopię TV programu "Młodzież kontra...", niekoniecznie dla młodzieży? Tylko co z tego kiedy na trudne pytanie zasłoni się ekspertyzami albo co gorsza się obrazi, a może i pogrozi, bo podobno lubi?!
umig
umig 17.01.2018, 21:47
Sprytnie:). Czego to wy jeszcze nie wymyślicie he he.
kapelutek na bakier:)
kapelutek na bakier:) 18.01.2018, 00:35
Raczej bezczelne... Ale zobaczymy, czy nie będzie "żadnej innej rekonstrukcji"...
Mieszkaniec
Mieszkaniec 17.01.2018, 21:41
Brawo !!
Tak trzymać !!
@l
@l 17.01.2018, 10:53
Te -zawsze szczera- i kto tu czytać nie potrfi? Nie wiesz co piszesz niemoto to przeczytaj SIEBIE ponownie
Ciemnogród
zawsze szczera
zawsze szczera 17.01.2018, 09:33
Umiesz odczytać treść chyba nie , chodzi ogólnie że w życiu ludzie borykają się z takimi ciężkimi problemami a wy ich sami szukacie
normalne?
normalne? 17.01.2018, 10:28
To groźba? "nie szukaj sobie problemów" krytykując władze, bo będziesz mieć większe???
MAX
MAX 17.01.2018, 10:36
ONI JUŻ W WIELU ASPEKTACH PRZEKROCZYLI WSZELKĄ MIARĘ.
kapelutek na bakier:)
kapelutek na bakier:) 18.01.2018, 00:32
A jak już przekroczyli wszelkie granice - pojechali na ferie...;)
rózga
rózga 17.01.2018, 08:51
do " ZAWSZE SZCZERA" ???? Odpowiedż jest krótka. nikt p Sawaryna na siłę nie wciskał na to stanowisko? wicków sam sobie wybrał. no to do kogo te niusy ?? a. jak chory, no to Czizas niech składa rezygnację i się leczy. Z niewolnika nie ma pracownika!!
ZAWSZE SZCZERA
ZAWSZE SZCZERA 17.01.2018, 08:30
Ludzie wy nie macie większych problemów ,żenada co tu się dzieje zostawcie ludzi w spokoju nikt nikomu w portfel nie powinien zaglądać i szanować czyjąś prywatność !!!!! Zastanówcie się grubo czy ktokolwiek z was byłby na takich stanowiskach to odnalazł by się w tym tak idealnie???? Tylko potraficie oceniać ,krytykować a nie docenić jak wiele już władza dla tego miasta zrobiła.
Ludzie mają naprawdę wiele problemów ze zdrowiem itd.
Więc szanujcie i doceniajcie to co macie naprawdę bo najwidoczniej nie macie większych problemów
normalne?
normalne? 17.01.2018, 10:31
Sugerujesz, że od krytykowania władz można mieć problemy? Ze zdrowiem?
SUGERUJESZ, ŻE WŁADZY NIE WOLNO ROZLICZAĆ, SPRAWDZAĆ, OCENIAĆ, KONTROLOWAĆ? A JUŻ NA PEWNO NIE ZAGLĄDAĆ W PORTFELE (co akurat można na bipie zrobić w oświadczeniach majątkowych)?

"ZASTANÓWCIE SIĘ GRUBO"? TO GROŹBA?
kapelutek na bakier:)
kapelutek na bakier:) 18.01.2018, 00:33
faktycznie grubo...
żartowniś
żartowniś 16.01.2018, 23:42
Trzeba odsunąć od władzy obecna ekipę i tyle a nie rozwodzić się kto jakie PAPIERY I NA KOGO POSIADA!
kropka
kropka 16.01.2018, 23:59
A właśnie na przekor Wam wygra lewica, ktora jest najlepszą partią, gdyby nie lewica to większość z Was byłaby parobkami dworskimi, proszę przypomnieć sobie historię i czasy pana, wójta i plebana.
współczująca
współczująca 17.01.2018, 23:23
Oj kropka, jaka ty stara jesteś jak to wszystko pamiętasz....Zapewne stąd ta demencja starcza i bredzenie od rzeczy.Do doktora-koniecznie lewicowego!
kpiny
kpiny 16.01.2018, 18:23
Nie wierzę w ani jedno słowo Nikitynskiego. Gościu nie miał zahamowań publicznie po chamsku odnosić się na sesjach do zmarłego burmistrza. Czy wtedy formułowanie opinii naruszających dobra innych osób było dopuszczalne? Zasada Kalego stosowana przez wicka znana jest juz od dawna. Od dawna wiadomo też, że jak tykali Nikitynskiego to ten strasznie się indorzył.
taktyka przedwyborcza
taktyka przedwyborcza 16.01.2018, 18:58
To się nazywa obłuda i krętactwo! PRZEZ CZTERY LATA ANI RAZU NIE REAGOWAŁ NA ŻADNE WPISY A PRZED WYBORAMI NAGLE „BRONI” ŚP. HENRYKA PIŁATA I MACIEJA SZABAŁKINA?
Paweł Nikitiński
Paweł Nikitiński 16.01.2018, 15:47
Szanowni internauci, ponieważ wielokrotnie na tym portalu, w różny sposób, przypisuje się mojej osobie wpisy o treści naruszającej normy prawne, obyczaje, elementarne zasady kultury, także pod adresem byłych władz, w tym wobec pana Macieja Szabałkina, informuję, że nie są to wpisy mojego autorstwa. Przyjmuję je z niesmakiem i uważam za niedopuszczalne. Jednocześnie zwracam uwagę, że pomawianie mnie o zniesławianie jakiejkolwiek osoby, będę od tej pory traktował bardzo rygorystycznie. Proszę nie zaprzestawać krytyki, proszę nie zaprzestawać formułowania opinii, są one częścią systemu demokratycznego, ale jednocześnie proszę o nienaruszanie moich dóbr osobistych. Komunikat będę publikował przez miesiąc, dając tym samym możliwość pomawiającym mnie osobom wycofania się z tego procederu.

Z wyrazami szacunku
Paweł Nikitiński
drobra uwaga
drobra uwaga 16.01.2018, 23:43
Panie Nikitiński przestań pan swoje mądrości wklejać prawie pod każdym artykułem bo mnie pańskie wywosdy nie interesują. Takie wklejanie zakrawa na trollizm!
cztery lata za późno!
cztery lata za późno! 16.01.2018, 17:45
Panie Pawle Nikitiński! Zamiast grozić „rygorystycznym” zachowaniem proszę podać, pod jakimi nickami pan tu pisał! I sprawa będzie jasna!

Bo pisanie "odezw" w dodatku z pogróżkami to nie wygląda na "obronę zasad" a na "kalendarz wyborczy"!

Miał pan wystarczająco dużo czasu, żeby reagować na wpisy - a przecież wiemy, że pan tu jest częstym gościem na forum.

Pod jakimi nickami pan pisywał?
odpowiedź na pytanie
odpowiedź na pytanie 16.01.2018, 18:25
Paweł Nikitynski jest od zadawania pytań.
taktyka przedwyborcza
taktyka przedwyborcza 16.01.2018, 18:59
Pan Nikitiński jest osobą publiczną, w dodatku bardzo aktywną w internecie – pytanie uzasadnione, jakich nicków tu używał!
I dlaczego nie reagował wcześniej - jak mu "przeszkadzało"!
Fakt
Fakt 16.01.2018, 14:52
Jeszcze nie tak dawno dorabiali innym gęby,teraz im dorabiają
nadwaga:)
nadwaga:) 16.01.2018, 19:00
Patrząc na zwiększanie rozmiarów - to sobie sami dorabiają - i to nie tylko gęby:)
ksantypa
ksantypa 16.01.2018, 14:52
brawo pan burmistrz wstąpił do OTK teraz mieszkańcy nie będą się bać żadnych żywiołów
max
max 16.01.2018, 13:50
Akor jak Boga kocham nie przy obiedzie taki fotki no błagam
Zbigniew
Zbigniew 16.01.2018, 13:04
Zmiany są potrzebne. Władza nie radzi sobie z bieżącymi zadaniami co dopiero mówić o strategii rozwoju miasta w przyszłości
prawda
prawda 16.01.2018, 13:40
Znowu natura zaskoczyła! Kto mógł się spodziewać śniegu w połowie stycznia... Prędzej stopniał niż został uprzątnięty. No ale burmistrzowie jeżdżą samochodami...
Piotr
Piotr 16.01.2018, 12:33
Źle się dzieje w naszym mieście.
Fakt
Fakt 16.01.2018, 11:10
Miler nigdzie nie powiedział,że teraz odejdzie.Odczytuję-nie mam zamiaru być wickiem w nowym rozdaniu,bo nie będę kopać się z osłem z Gori
przewidywania powyborcze
przewidywania powyborcze 16.01.2018, 11:21
Po nowym rozdaniu, czyli po wyborach to raczej będzie musiał się zastanawiać jak spłacać kredyt na dom bez pensji z podatników w gminie Gryfino. Takie są polityczne przewidywania na 100 %.
Nemezis
Nemezis 16.01.2018, 11:30
Nie każdy tak jak ty prztłuszczony skorumPOwany Maciusiu dostaje kopa po wyborach po czym spłukany budzi się w czarnej dziurze :-)))
cztery lata za późno!
cztery lata za późno! 16.01.2018, 17:46
MILCZENIE JEST OZNAKĄ PRZYZWOLENIA! „Nemezis” to nie pan Nikitiński? To gdzie pan był do tej pory?
:)
:) 16.01.2018, 12:11
Pod tym artykułem ze zdjęciami używanie słów "przytłuszczony, skorumpowany" to trochę nietakt, Pawełku:)
prawda
prawda 16.01.2018, 13:44
Jak ktoś patrząc w lustro widzi cesarza, to nic dziwnego, że przy tych zdjęciach używa OKREŚLEŃ: "PAJAC, OBLEŚNY, PRZETŁUSZCZONY":):)
Lokis
Lokis 16.01.2018, 12:19
Walnij sobie Maciusiu varanka o ścianę abPOtem uświadom sobie że takie śmierdzące obleśne ZERO jak ty nie ma żadnego prawa by pouczać jakiegoś Pawełka :-)))
cztery lata za późno!
cztery lata za późno! 16.01.2018, 17:48
"śmierdzące obleśne zero nie ma prawa pouczać Pawełka" - i pan Nikitiński też nie zareagował w KONKRETNYM MIEJSCU A NIE PISANIEM ODEZW Z POGRÓŻKAMI?
nikt nie ma prawa pouczać Pawełka?:):):)
nikt nie ma prawa pouczać Pawełka?:):):) 16.01.2018, 13:43
Uderz w stół figurka podskakuje? Nie będzie nikt pouczał genialnego, wszechwiedzącego i nieomylnego Pawełka?

https://ibb.co/hZfJhR

Co to znaczy "walnąć sobie varanka o ścianę", Pawle?
nadchodzi ten czas
nadchodzi ten czas 16.01.2018, 11:43
Paweł nie bądź taki pewny bo już wkrótce podzielisz los Maciusia.
Lokis
Lokis 16.01.2018, 12:20
Zerem to on nigdy nie zostanie bo w przeciwieństwie do Maciusia nie rujnował gminy dla osiągnięcia własnych korzyści majątkowych
prawda
prawda 16.01.2018, 13:45
Rujnowanie gminy dla psychopatycznej przyjemności jest znacznie gorsze. Tym bardziej, jeśli DOWODÓW NA „OSIĄGANIE KORZYŚCI” JAKOŚ NIE ZNALAZŁEŚ PAWEŁKU???
abecadło
abecadło 16.01.2018, 00:34
A te pola w Żorawiu co je mają włączyć do miasta to czyje ? Taki redaktorek z pewnej gazety to domagał się transparencji. To się pytam kogo to jest ? Może ten redaktorek coś nam ujawni. Nie ważne na kogo ale chcemy wiedzieć czy to nie sprawa dla abc ?
Lokis
Lokis 16.01.2018, 00:48
Te pola to są własnością Heniowych przy***sów którym obiecał milionowe wykupy "pod obwodnicę" , Zapewne pamiętasz Macieju ten wasz przekręt z kupieniem za 1 200
000 kawałka ugoru od byłej radnej który to kawałek zwykłego jałowego piachu "stracił ogromnie na wartości" wskutek zaplanowania na sąsiedniej działce cmentarza komunalnego bez dojazdu :))) Nie pękaj więc bo Tereska dba o realizację zobowiązań wójcia
prawda
prawda 16.01.2018, 13:55
Nie wiem co to "wójcio" ale czy to coś wspólnego z bezprzetargowym "złotorączkowym"?
psychoza?
psychoza? 16.01.2018, 08:54
Ale przyłączano do Gryfina pola - i to wbrew mieszkańcom Żurawia - miesiąc temu. "przy...pasy" front zmieniły i teraz załatwiły sobie?
prawda
prawda 16.01.2018, 13:56
Za śnieg, co spadł dzisiaj i zaskoczył służby oczyszczania miasta też odpowiada zmarły pół roku temu śp. Henryk Piłat?
Nemezis
Nemezis 16.01.2018, 11:31
Coś z tobą nie hallo Maciusiu?



Frustracja i psychiza narasta?
:):):)
:):):) 16.01.2018, 12:12
Pawełek widzę, na eksperta od chorób psychicznych wyrasta:)
Lokis
Lokis 16.01.2018, 12:22
Ty śmirdząxy obleśny gnomie wnet zostaniesz ekspertem od budzenia się z ręką w nocniku
cztery lata za późno!
cztery lata za późno! 16.01.2018, 17:49
przeciw obelgom "obleśny śmierdzący gnomie" też pan Nikitiński ani razu nie reagował. A były i podlejsze...
prorok? szacun:)
prorok? szacun:) 16.01.2018, 13:46
Pawełek nie dość że ekspert od chorób psychicznych i wszystkiego to jeszcze prorok? Oj, ciężki przypadek...
Skrzypek na dachu
Skrzypek na dachu 16.01.2018, 00:10
A szkoda.
podpis pod głównym zdjęciem
podpis pod głównym zdjęciem 15.01.2018, 23:56
Od lewej Jaki, w środku Antoni, z prawej Suski-nasza lokalna władza. Gryfińska dobra zmiana.
prawda
prawda 16.01.2018, 13:50
niestabilność psychiczna najlepiej jest wyrażona w obelgach i psychopatycznych atakach na "Maciusia" który "jako jedyny krytykuje genialnego Pawełka"! Którego nikt "nie ma prawa krytykować"!!!



Lokis Dzisiaj, 12:19 Walnij sobie Maciusiu varanka o ścianę abPOtem uświadom sobie że takie śmierdzące obleśne ZERO jak ty nie ma żadnego prawa by pouczać jakiegoś Pawełka :-)))
energhetyk
energhetyk 15.01.2018, 23:45
Uwaga, szykuje się zmiana prezesów w największych polskich spółkach energetycznych, zwłaszcza tych produkujących prąd. Chodzi też Polską Grupę Energetyczną. Niedługo mogą samego Sawaryna zrekonstruować...
nadzieje
nadzieje 15.01.2018, 23:50
Oby jak najszybciej!

Pozostałe