Korek na ul. Armii Krajowej

  • 18.01.2018, 14:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Korek na ul. Armii Krajowej
Na ulicy Armii Krajowej w Gryfinie na odcinku pomiędzy torami a Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej dzisiaj 18 stycznia 2018 r. przed godz. 14.00 stanęły trzy samochody ciężarowe. Jest tak ślisko, że nie mogły podjechać pod górkę.

Sytuacja na drogach z powody śnieżycy jest dość niebezpieczna. Łatwo wpaść w poślizg. Temperatura waha się od minus 1 do plus 1 stopnia Celsjusza.

Na trasy wyruszyły pługi odśnieżające.

Kierowcy, jedźcie ostrożnie i na bieżąco monitorujcie stan drogi.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gruszka na wierzbie
gruszka na wierzbie 18.01.2018, 22:12
A jeszcze przewodniczący Sawaryn robił nadzieję na małą obwodnicę ulicą Słoneczną. I panie burmistrzu co stało się z tym pomysłem. Dziś to byłoby świetne rozwiązanie!
d
d 18.01.2018, 21:28
A korek był aż do Pniewa! Jedyne takie miasto - jedna ulica, jeden korek i wszystko zamiera!!!! Za każdym razem! A włodarze miasta, obecni i poprzedni, tylko siedzą i knują jak wygrać wybory.
Sam
Sam 18.01.2018, 17:38
Tam koło torów non stop ktoś przechodzi mimo braku przejścia.
M
M 18.01.2018, 17:13
I co z tego ?
samochodziarz
samochodziarz 18.01.2018, 17:35
Siedź w domu pod piecem cicho bo dla ciebie nic!
Radość dla dzieci.
Radość dla dzieci. 18.01.2018, 16:33
Pada śnieg, pada śnieg . Zima, zima, zima. Dzieciaczki masowo wyległy z sankami i zjeżdżają z górki na pazurki, lepią bałwany, rzucają śniegiem. Choć trochę zabawy i radości w te martyrologiczne i smutne ferie. Ale z samochodami to tak być nie powinno. Czy umowa z PUK na odśnieżanie podpisana ?
zappa
zappa 18.01.2018, 16:39
Tylko z tego to jakas breja a nie warunki na sanki.
Gość
Gość 18.01.2018, 15:39
Gdzie są służby odpowiedzialne za stan nawierzchni? Z osiedla południe jechać godzinę do centrum ! Znowu zaspali? Pojechać odpowiedzialnym po pensji!
Mak
Mak 20.01.2018, 09:07
Jestem za. I wypłacać odszkodowania dla kierowców którzy przez nie odśnieżone drogi uszkodzili auta w wyniku kolizji czy wypadku.
Na imgw.pl już rano zapowiadali opady śniegu. Wystarczyło wcześniej wyjechać i posypać solą.
observer
observer 18.01.2018, 15:41
Siedzą u Straży Miejskiej na kawie :))))
Piotr
Piotr 18.01.2018, 15:21
Jechałem z Widuchowej i na trasie pełno ciężarowych.
Katsaw
Katsaw 18.01.2018, 14:55
To jest jakaś masakra, drogi nie odśnieżone a piaskarki ani jednej nie widziałam jadąc po godz 13tej. A już nie mówię o drodze Banie Pniewo.
ewa
ewa 18.01.2018, 19:28
odśnieżone było!! Na nabrzeżu, koło Bosmanówki drogę odśnieżyli :)) Ciekawe dla kogo... A Piastów ledwo można było przejechać przed 16...
majtek
majtek 18.01.2018, 19:32
Jak to dla kogo? Dla pana bosmana!
...
... 18.01.2018, 16:21
wszystko przez to ze maja 4 godz na reakcje...

Pozostałe