Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Już nie tarasuje przejścia! Skuteczna interwencja igryfino

  • 23.01.2018, 13:06 (aktualizacja 23.01.2018, 22:39)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Już nie tarasuje przejścia! Skuteczna interwencja igryfino fot. czytelnik igryfino
W imieniu czytelnika interweniowaliśmy w Przedsiębiorstwie Usług Komunalnych w Gryfinie. Chodziło o pojemnik z piaskiem ustawiony na wąskim chodniku. Prosiliśmy aby przestawić pojemnik widoczny na załączonym zdjęciu, gdyż stanowi on problem dla poruszania się pieszych w tym miejscu.

Dzisiaj (23 stycznia 2018 r.) otrzymaliśmy odpowiedź od członka Zarządu PUK Roberta Kulawca, że sprawa została załatwiona pozytywnie.

-Panie Redaktorze, oczywiście w związku z tym, iż pojemnik utrudniał poruszanie się osób chodnikiem został on usunięty w dniu wczorajszym (22 stycznia) z tego miejsca i przeniesiony w inne miejsce niezakłócające poruszania się osób w ciągach pieszych - poinformował członek Zarządu PUK sp. z o.o. Robert Kulawiec.

 

O pojemniku zastawiającym przejście napisaliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/26646,czy-w-gryfinie-sa-wazni-i-wazniejsi

 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

sam
sam 23.01.2018, 15:03
A co to za ulica?
józek
józek 23.01.2018, 16:22
Reymonta
Sąsiad
Sąsiad 23.01.2018, 16:20
Reymonta. Chodnik sąsiada Milera. Chciał mieć piasek ale nie na swoim chodniku tylko sąsiada albo "niespodziewana" nadgorliwość PUK u i ni z tego ,ni z owego po raz pierwszy wpadli na pomysł ustawiania w prezencie skrzynek z piaskiem prywatnym właścicielom.
Maciej Debeściak
Maciej Debeściak 23.01.2018, 17:54
Jesteś zwykłym idiotą bo piasek do sypania drogi w czasie gołoledzi musi byc postawiony w sensownym miejscu czyli najlepiej w środku stromego podjazdu
Z Reymonta
Z Reymonta 24.01.2018, 02:30
Jezdnię posypują piaskarki a chodnik właściciele nieruchomości. I jak gdzieś tam mieszka wicek to jego zasrany obowiązek posypać chodnik swoim piaskiem. A nie aby PUK podrzucał skrzynię sąsiadowi na chodnik pod płotem.
Odp
Odp 23.01.2018, 22:25
I musisz od razu od idiotow tytulowac? Znam ta droge i chodze tam kilka razy w tygodniu. Oczywiscie postawienie skrzyni z piachem w okolicach polowy wzniesienia jest uzasadnione. Tylko dlaczego od razu nie mozna bylo jej poprawnie ustawic tylko narazac pieszych na niebezpieczenstwo? Ktos bierze za to pieniadze. Trzeba jak zwykle palcem pokazac i w igryfino opisac zeby sie jasnie panstwo ruszylo do rzetelnej pracy.
nikt nie przebije obecnych debeściaków:)
nikt nie przebije obecnych debeściaków:) 23.01.2018, 18:41
Sensowne miejsce na skrzynkę z piaskiem? Na środku podjazdu? W sumie coś w tym jest – samochód nie przejedzie i po kłopocie:)
PATENT WŁADZ – POSTAWIĆ SKRZYNKI NA ŚRODKU JEZDNI I PO SPRAWIE:)


"Jesteś zwykłym idiotą bo piasek do sypania drogi w czasie gołoledzi musi byc postawiony w sensownym miejscu czyli najlepiej w środku stromego podjazdu"
geniusz!!!
geniusz!!! 23.01.2018, 19:35
Obiecał organizacjom miejsce pod platanem i oszukał? Wytnie platana i uważa, że obietnica nieaktualna. Ze skrzynką piasku na środku drogi tak samo...
Cristal
Cristal 23.01.2018, 15:09
Cos w okolicach JPII zapewne
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 23.01.2018, 14:40
Następny p...... ormowiec die znalazł
Hehe
Hehe 23.01.2018, 15:50
Przeciez to nie o tobie ten artykuł wiec sie nie nerwuj bo ci zylka peknie!
Precz z prywatą i mini świnstewkami.
Precz z prywatą i mini świnstewkami. 23.01.2018, 16:22
Myślisz, że to Paweł ? Ja myślę, że to Tomek.
Maciej Debeściak
Maciej Debeściak 23.01.2018, 17:55
(...)
Przestań się pan lansować. administrator
krab
krab 23.01.2018, 18:12
O Paweł, ale ci administrator wypalił :)))))))))))))
brawo!!!:):):)
brawo!!!:):):) 23.01.2018, 18:42
cha cha cha cha cha cha cha cha:)
Jaki lanser, taki lans:)
rewelacja!!!!!!!!!!!!!
rewelacja!!!!!!!!!!!!! 23.01.2018, 19:35
Maciej Debeściak Dzisiaj, 17:55 (...)
Przestań się pan lansować. administrator
krab
krab Dzisiaj, 18:12 O Paweł, ale ci administrator wypalił :)))))))))))))
Słowiańska
Słowiańska 23.01.2018, 14:16
Oby jeszcze z tym znakiem się udało!
pieszy
pieszy 23.01.2018, 13:51
Wreszcie!

Pozostałe