Błoto i dziury. To nie jest polna droga. Tak wygląda jedna z ulic w Gryfinie!

  • 25.01.2018, 19:25 (aktualizacja 25.01.2018, 19:54)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Błoto i dziury. To nie jest polna droga. Tak wygląda jedna z ulic w Gryfinie!
Szanowny Panie Redaktorze, piszę w imieniu swoim oraz mieszkańców ulicy Jana Pawła II w Gryfinie. Chodzi o przedłużkę drogi ul. Asnyka powyżej sklepu Biedronka, która przebiega przez utwardzoną ul. Jana Pawła na wprost. Niedawno wkopano nam na tej drodze latarnie. Chcieliśmy prosić o publikację krótkiego artykułu o naszej drodze, który byłby jednocześnie apelem do władz Gryfina. Sprawę załatania dziur na naszej ulicy rozpoczęto od takiego działania, że wysypano hałdy ziemi wymieszanej z kamieniami aby ją utwardzić i do tej pory nic nie zrobiono w tak ważnej dla nas mieszkańców sprawie utwardzenia drogi – napisała do nas gryfinianka (imię i nazwisko do wiadomości redakcji igryfino).

Ciężko jest nam dojechać do własnych domów zwłaszcza gdy jest mokro, dziura dziurą pogania i do tego to błoto!!! Na ulicę boimy się wjechać, ponieważ grozi to uszkodzeniem samochodu. Nasze dzieci chodzą cały czas w ubłoconych butach kilka razy dziennie po tej drodze, idąc do i ze szkoły. Mój syn powiedział ostatnio: „Mamo, ten burmistrz powinien mi kupić nowe buty!”. Jest to przykre. Prosimy o interwencję i zapraszam na zrobienie zdjęcia.

PS. Proszę nie zakładać nowych butów ;)

czytelniczka igryfino

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (147)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gonia
gonia 31.01.2018, 14:35
a na Mazurskiej jakie bajora wodne.................
Dam ci gumofilce.
Dam ci gumofilce. 30.01.2018, 01:38
Miler z taczkami powinien to doprowadzić do porządku. Natychmiast.
7
7 29.01.2018, 10:54
Roszczeniowość – postawa społeczna charakteryzująca się wysokim poziomem oczekiwań wobec państwa, władzy, organizacji w zakresie zapewnienia warunków socjalnych, a przy tym zupełną biernością w zaspakajaniu własnych potrzeb.

Źródła tej negatywnej postawy, tkwią w systemach gospodarczych, w których mechanizmy wolnorynkowe zastąpiono skomplikowaną machiną biurokratyczną, scentralizowano działalność państwową.
Gryfinianka
Gryfinianka 28.01.2018, 11:01
Witam was wszystkich! Chciałem napisać,że niestety ta droga od dzisiaj jest nie przejezdna.Wszystkie auta zawracają i nikt nie przejedzie już tym błotnym szlakiem.
Zosia .
Zosia . 29.01.2018, 17:51
W końcu .
:D
:D 28.01.2018, 11:40
na pieszo ! a nie pod sam dom autem :D
Do ludzika
Do ludzika 28.01.2018, 14:42
To niby gdzie ludzie mają auta zostawić? parkingu na Jana Pawła nie ma!!! Jutro zaczyna się szkoła i znów będą błotne wycieczki naszych dzieci do szkoły :( Ciekawe czy ty chodzisz zawsze i wszędzie pieszo.
smutne
smutne 28.01.2018, 11:44
Ale jakie buty na pieszo?!
Droga dla świń ?
Droga dla świń ? 28.01.2018, 08:59
To droga do przyszłości Gryfina. Czekaja nas gumofilce i świetlana przyszłość z wizji TM>
Transparentny
Transparentny 27.01.2018, 23:28
A co na te pola w Szczawnie pan wojewoda z Prawa i Sprawiedliwości ? Klepnie spekulację czy nie ? Niech to dobrze zbadają. Przejrzysta władza powinna sama odpowiedzieć, że to nieprawda.
Pawlak
Pawlak 27.01.2018, 23:58
A o co konkretnie się rozchodzi?
sąsiad burmistrza władca pól
sąsiad burmistrza władca pól 27.01.2018, 12:08
Pola budowlane nabrały wreszcie wartości. W czym widzicie problem ludziska?
sąsiad
sąsiad 28.01.2018, 14:44
Wszędzie te pola w Gryfinie mają jakąś wartość!
wyceniacz
wyceniacz 30.01.2018, 01:39
x 25
:)
:) 27.01.2018, 12:30
Pewnie tam drogi powstaną zanim działki sprzedadzą:)
rzeczywistość
rzeczywistość 27.01.2018, 12:05
Jaki pan, taki kram. Krytykowali poprzednika, a sami nic nie robią. Gdzie ich pomysły z kampanii wyborczej?
:D
:D 27.01.2018, 11:53
Bloto udeptane ?:) czy potrzeba walca wyrownalca puscic ?:D
umig
umig 27.01.2018, 12:06
OLeju trzeba. Oleju do głowy!
Rafi
Rafi 27.01.2018, 09:14
To wartość pobliskich domów spadnie o 50%.
Kacyk
Kacyk 27.01.2018, 01:56
To jest gryfińska ścieżka zdrowia. Tak bardzo się starałem a drugi sort niezadowolony. Zrobimy więcej takich ścieżek. I betonowe płyty ułożymy na stałe. Mamy gust i wizje. Na razie każdy może wypożyczyć w urzędzie gumiaki a nawet moje gumofilce.
P.s.Poszukujemy ogrodnika do koszenia trawy na kortach na lato.
W Gryfinierządzi ciemnota.
W Gryfinierządzi ciemnota. 27.01.2018, 01:47
Brak gospodarza w mieście i gminie. Oni pasują do lat sześćdziesiątych XX wieku. Ulice z betonowych płyt, bez chodników i studzienek ściekowych to ich wizja Gryfina.
Ferdek
Ferdek 26.01.2018, 20:25
przecież tam w pobliżu mieszka najlepszy radny w galaktyce, kolo jego domu drogę będą robić, trzeba do niego zapukać..
Madzia
Madzia 27.01.2018, 13:41
Kto niby Zwolinski najlepszy radny w galaktyce żart i co do zasady nawet niezły. ludziki Zwolinski to słaby koleś bez własnego zdania a budowana droga do jego domu to skandal M ieszkancy nie mają dróg a ten pod dom buduje.
sssss
sssss 27.01.2018, 17:29
Madzia jak będziesz sługą u burmistrza,od sprzątania,koszenia i innych spraw to może też ci zrobią, nic za friko nie ma
wizjoner
wizjoner 26.01.2018, 14:12
Nasze władze niestety nie są przygotowane na wprowadzenie miasta i gminy do lepszego nowocześniejszego świata. Dalej promują system wykonawstwa metodą gospodarczą czyli klicenia szopek i łatania dziur.
Zaściankowość, którą przesiąknięte jest to miasto zryła berety starej nomenklaturze. Dopóki nie ogarnie tego ktoś młody z przysłowiowymi jajami, dopóty będziemy dalej brodzić w gumowcach, potykać się na koszmarnych chodnikach i oglądać to zaniedbane w każdym calu miasto... bez serca, bez ducha pełne szarych ludzi.
taka mentalność
taka mentalność 27.01.2018, 00:49
mentalność jak z epoki Gomułki to widać ciągle - jak przy scenerii ślubów...
miki
miki 26.01.2018, 22:39
sory, ale starsi mieszkańcy Gryfina czekali na nowe drogi kiedyś nawet i 10 lat, nie jest źle
Inny
Inny 27.01.2018, 00:40
Jak się z tym godzili to ich sprawa.
taka mentalność
taka mentalność 27.01.2018, 00:49
Mentalność kacyka zapomina, że w XXI wieku są nieco inne standardy niż kilkadziesiąt lat temu?
Mieszkaniec zadowolony
Mieszkaniec zadowolony 26.01.2018, 11:58
A my w Szczawnie mamy piękną nową drogę, most a teraz budują nam ścieżkę rowerową, którą już niedługo w lecie będziemy pedałować do Gryfina.
 Spekulant
Spekulant 27.01.2018, 01:49
A czy pola w Szczawnie będą przyłączone do Gryfina ? I czyje ?
mistrz
mistrz 26.01.2018, 12:14
Nie ma jak to mieć za sąsiada burmistrza.
CBA
CBA 27.01.2018, 12:07
Mówili o radnej bagiennej, a teraz stworzyli sąsiada burmistrza władcy pól. Służby zainteresują się tą sprawą
ANGIELSKA DROGA
ANGIELSKA DROGA 26.01.2018, 11:10
Panowie od ,,Angielskiej drogi" macie teraz rower czemu nie pedałujecie? Łatwo włożyć komuś kij w szprychy, teraz Wasza kolej- pedałujcie do ludzi którzy tam mieszkają i zróbcie im tą drogę bo oni za to Wam płacą grube pieniądze.
wszystko mi się należy
wszystko mi się należy 26.01.2018, 11:26
Na pewno wystarczające na budowę nowej drogi?
żart
żart 26.01.2018, 12:15
Sugerujesz, że należy się podwyżka, to bedą lepiej pracować?
wszystko mi się należy
wszystko mi się należy 26.01.2018, 12:48
Na początek sugeruję czytanie ze zrozumieniem
juka
juka 26.01.2018, 12:55
To według mnie gorzej niż angielska droga. Tamta służy po naprawie do dziś. Tutaj pieniądze zostały wyrzucone dosłownie w błoto.
matematyka
matematyka 26.01.2018, 11:03
Ilu ludzi mieszka przy dziurawej 11 Listopada? Może czas, aby tez napisali jakiś list?
Sąsiad.
Sąsiad. 26.01.2018, 10:51
Nie wiem dlaczego mieszkańcy tej pięknej ulicy nażekają,mają Naturę 2018,krosowe podjazdy do swoich domów i jak widać latarnie na środku ulicy,ta ulica powinna się nazywać ''Bajeczna'' albo uzdrowiskowa.Nic bym tam nie zmieniał,jedynie proponuję ustawienie ławeczek przy tych słupach.Z humorem i do przodu.
żart
żart 26.01.2018, 12:17
i wiatę przystankową na środku bajora. Będą mogli zażywać kąpieli błotnych w czasie deszczu:)
Bieńkowska
Bieńkowska 26.01.2018, 10:48
Ta gmina istnieje tylko w teorii. Łatwo przed wyborami obiecywać, trudno po wyborach pracować, bo lepiej leniuchować.
Pawulon Niski
Pawulon Niski 26.01.2018, 10:40
Sory taki mamy klimat.

Pozostałe