To oni wybiorą koordynatora ds. komunikacji

  • 29.01.2018, 18:20 (aktualizacja 29.01.2018, 19:40)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
To oni wybiorą koordynatora ds. komunikacji
Zastępca burmistrza Gryfina Tomasz Miler lubi pisać. Wiceburmistrz Paweł Nikitiński opowiada ciekawe historie. Beata Blejsz współdecyduje o wydawaniu gminnych pieniędzy. Ewa Sznajder, organizując pracę urzędu, m.in. wysyła mediom odpowiedzi na pytania zadane władzom gminy. Razem spotkają się w komisji rekrutacyjnej w celu przeprowadzenia naboru na wolne stanowisko urzędnicze - koordynator ds. komunikacji.

Utworzenie w Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie nowego stanowiska koordynatora współpracy z mediami wzbudza spore kontrowersje wśród wielu mieszkańców gminy. Burmistrz Mieczysław Sawaryn 24 stycznia 2018 r. powołał 4-osobową komisję mającą przeprowadzić nabór na koordynatora ds. komunikacji.

Skład komisji rekrutacyjnej:

Paweł Nikitiński - przewodniczący komisji,

Tomasz Miler - członek komisji,

Beata Blejsz - członek komisji,

Ewa Sznajder - członek Komisji.

Komisja rekrutacyjna dokona wstępnej selekcji polegającej na analizie złożonych dokumentów aplikacyjnych pod względem zgodności z wymaganiami formalnymi określonymi w ogłoszeniu.

Przeprowadzi także rozmowę kwalifikacyjną.

Jak już informowaliśmy, na stanowisko koordynatora ds. komunikacji aplikuje jedna osoba.

 

O wymaganiach, które powinien spełniać kandydat, napisaliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/26773,pojdzie-na-wspolprace-nabor-na-koordynatora-ds-kom

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (39)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

poznaję
poznaję 03.02.2018, 22:10
Przecież to przyjaciel burmistrza i wieloletni działacz miejski. Różne papiery zapewne pamięta.
on
on 03.02.2018, 11:37
sklad komisji porazajacy ! :) juz w raciechowicach ustalili przy kielichu kto bedzie pracowal
Andrzej
Andrzej 01.02.2018, 22:11
Chodzą plotki, że to idzie powrót Drąga.
prawda
prawda 01.02.2018, 22:24
O! Dawno go nie było. A będzie teraz też startował z komitetu wyborczego Mieczysława Sawaryna?
kolega
kolega 01.02.2018, 23:20
Co wy? Skąd ten pomysł?
równia pochyła
równia pochyła 01.02.2018, 19:38
Czterech nieudaczników politycznych wybierze sobie pomocnika?
Zug
Zug 31.01.2018, 01:24
Lowco paranoi. W Internecie na tym forum pokazuje je szanowny pan redaktor. A ty obrażasz. Tylko tyle potrafisz? Zalosne
łowca paranoi
łowca paranoi 31.01.2018, 21:58
Speckomisja wybrała już najlepszego kandydata spośród jednej kandydatury?
Zug
Zug 30.01.2018, 22:05
Łowca paranoi. Nie obrażaj ludzi. Bo oni w przeciwieństwie do ciebie się pokazują. A ty kompletne zero tylko obrażać potrafisz!!!
łowca paranoi
łowca paranoi 30.01.2018, 22:31
A gdzie niby się pokazują. W internecie? Zamiast pokazywać się w speckomisji wzięliby się zs prawdziwą robotę.
Pawulon NIski
Pawulon NIski 30.01.2018, 17:23
Nowe miejsca pracy dla obywateli gminy. Wspaniale to się nazywa realizacja wyborczych obietnic. Potrzebne zmiany od zaraz w tej gminie, nowe wybory nowy burmistrz i rada. Gdzie diabeł nie może tam kobietę pośle.
koordynator
koordynator 30.01.2018, 15:07
W jakich mediach były ogłoszenia o konkursie na rzecznika prasowego UMiG Gryfino ?
rafał
rafał 30.01.2018, 11:24
Czy już wiadomo kogo ziomek potrzebuje urzedowego stołka?
Koszyk
Koszyk 30.01.2018, 08:50
To się Paweł D. doczekał.
Komisarz ?
Komisarz ? 30.01.2018, 01:30
Zamiast tego palca dajcie mu pistolet to .... .
4
4 29.01.2018, 21:54
Panie Nikitiński wie pan gdzie pan możesz sobie ten palec wsadzić?
dyżurny obserwator czubków
dyżurny obserwator czubków 29.01.2018, 22:15
On tylko tak potrafi. Bez machania łapami nie potrafi chłopina funkcjonować.
mama mówiła
mama mówiła 29.01.2018, 21:15
Nieładnie palcem grozić!
oj tam
oj tam 29.01.2018, 21:48
A Nikityński znowu w pozycji hinduskiego bożka – i to rozmemłanego...
zaciśnięta pięść
zaciśnięta pięść 30.01.2018, 10:37
Lepsza pozycja hinduskiego bożka z palcem i kropką między oczami niż zaciskanie na kobietę pięści!!!
Nawet tak "rozmemłanego" hinduskiego bożka jak na zdjęciu powyżej...
łowca paranoi
łowca paranoi 29.01.2018, 21:15
Speckomisja będzie analizować, sprawdzać, medytować. Debile! Wystarczyło dać dokumenty stażyście, który potrafi czytać i byłoby po kłopocie. Kabaret. Nikita nadęty bufon, Miler zero merytoryczności, księgowa pyza i śpiąca kelnerka.
oj tam
oj tam 29.01.2018, 21:49
Jak nie grupowe wycieczki na koszt podatników, to hordy urzędników „do wszystkiego”. A oni sami są „do czego”?
Maciek
Maciek 29.01.2018, 21:07
 Musi odejść wraz całą tą komisją nieudaczników!!!
oj tam
oj tam 29.01.2018, 21:49
Prosto pod platana...
Ssss
Ssss 29.01.2018, 20:46
Rany , świat się śmieje z włodarzy naszego miasta..
TRAGEDIA CZY KOMEDIA ??
Nachbar
Nachbar 29.01.2018, 20:43
Jaki szanse ma kandydat na zatrudnienie w urzędzie bez bieglej znajomości angielskiego?
oj tam
oj tam 29.01.2018, 21:50
O języki nie pytają... Zresztą, jednego wicka to i po polsku zrozumieć trudno, o co mu chodzi – cudów nie wymagaj...
kabaret
kabaret 29.01.2018, 22:18
A kto niby z tych ciołków miałby sprawdzić znajomość języka obcego? Tak krytykowali Piłata, ale za jego czasów w urzędzie pracowały osoby posługujące się językami obcymi. Ta banda po polsku nie potrafi ani pisać, ani mówić.
zając
zając 29.01.2018, 20:27
Szukają kogoś kto za nich będzie pracował?
oj tam
oj tam 29.01.2018, 21:51
Jeden z nich potrafił w Binowie robić za rzecznika pewnej firmy, dbającej o ubezpieczenia pracowników – A W SWOJEJ PRACY NIE POTRAFI MÓWIĆ?
zespół
zespół 29.01.2018, 20:19
Niemoty i banda nieudaczników. Marnotrawią publiczne pieniądze. Pogonić tumanów.
Wolność
Wolność 30.01.2018, 12:30
Wybory blisko. Ich wynik pokaże.
oj tam
oj tam 29.01.2018, 21:52
Oj tam, każdy z nich powinien na zadane pytanie umieć niezwłocznie odpowiedzieć. Ale może nie potrafią...
he he he
he he he 29.01.2018, 20:17
To jeszcze jakiś znajomy pracy szuka!? he he he
oj tam
oj tam 29.01.2018, 21:51
Oj tam, kampania wyborcza idzie, trzeba trolla na etat, bo inaczej strajkuje;)

Pozostałe