Ta ulica to tragedia – pisze czytelnik i argumentuje dlaczego

  • 31.01.2018, 13:47 (aktualizacja 02.02.2018, 08:35)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ta ulica to tragedia – pisze czytelnik i argumentuje dlaczego
Ulica Armii Krajowej w Gryfinie i przedłużenie w stronę Linii to tragedia. Droga to nie tylko jezdnia ale również pobocze. Proszę przejechać się tą drogą wieczorem po zmierzchu, pieszy niestety zmuszony jest iść po jezdni, bo kompletnie brakuje pobocza. Nawet jadąc samochodem nie widać gdzie jest krawędź jezdni – napisał do nas czytelnik.

-Wielokrotnie przy wymijaniu się z większym autem byłem zmuszony niemal do zatrzymania się aby nie wpaść w to błoto. Niestety, ale jeszcze bardzo rzadko spotyka się pieszych w kamizelkach lub z latarką i zanim kierujący pojazdem go zauważy, może być za późno.

Moje pytanie to gdzie można znaleźć informacje dotyczące planów (jeśli takie istnieją) co do tej drogi powiatowej. Były czynione jakieś prace, wbijane paliki pomiarowe a nawet oznakowane do wycięcia drzewa, miał powstać plan koncepcyjny (takie informacje przekazali mi wówczas panowie, którzy robili pomiary) i wówczas mieszkańcy okolicznych wiosek mieli nadzieję, że życie ich się nieco zmieni. Szukałem na stronach różnych urzędów informacji na temat modernizacji drogi Gryfino - Linie i niestety brak jakichkolwiek – kończy swój list czytelnik.

 

Faktycznie, czy to w dzień, czy w nocy problem z brakiem pobocza po obu stronach jezdni jest duży. Na całej długości spotykamy błoto i kałuże. Inwestycję budowy ścieżki rowerowej obserwujemy od ponad dwóch miesięcy i to nie jedyny problem na tej drodze…

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kierowca
Kierowca 01.02.2018, 23:46
Droga z gryfina na chwaranice woła o pomste do nieba... Gdy jade to czuje sie jakbym zapierdzielal po polu minowym, niekiedy dziury sa wieksze niz cale kolo w aucie i nikt tego nie naprawia... W nocy gdy napada wody do dziury to ciezko ja zobaczyc i niezle sie to moze skonczyc. Druczki na remont auta gdy urwe zawieszenie rozumiem ze mam przynieść do Gminy Gryfino!?
Wezcie sie do roboty w koncu a nie ***ie ronda gdzie popadnie, które sa nikomu nie potrzebne i tylko powoduja kongestie...
Jola
Jola 01.02.2018, 23:23
Ale przecież budują tam właśnie ścieżkę dla rowerzystów i pieszych a piesi chodzący po jezdni to główny problem podnoszony w artykule.
różnica
różnica 02.02.2018, 08:32
Nie budują tylko paprzą!
Borzym
Borzym 31.01.2018, 22:54
Właśnie ważna sprawa pan Rataj jest już tak zwanym Radnym już kolejna kadencje i nic nie dokonał tylko kasę bierze wiec po co będzie się odzywał. Znowu po wyborach będzie płakał ze go nie wybrali o fuksem się dostał. Panie Rataj pora wsiąść się do pracy za coś panu płaca to nie straż miejska.
Gość.
Gość. 03.02.2018, 10:31
Bardzo słaby radny najsłabszy wPowiecie.
Kika
Kika 01.02.2018, 11:02
Wybieracie sami radnego .Do kogo pretensje , a radny coraz "chudszy"!
bajzel
bajzel 31.01.2018, 21:43
A sarosta latem uroczyście przeciął wstęgę na otwarciu nieskończonej drogi.
Mieszkaniec Chwarstnicy
Mieszkaniec Chwarstnicy 31.01.2018, 20:11
A jechaliście w stronę Chwarstnicy. W rejonie starego przejazdu kolejowego jezioro wirów i dalej pod górkę koło starej wierzby w kierunku Chwarstnicy dopiero są dziury , można wyrwać zawieszenie.Panie Starosto do roboty.
pozoranci
pozoranci 31.01.2018, 21:22
Może trzeba było zamiast remontować nie taką złą Armii Krajowej w mieście poprawiać bezpieczeństwo i robić remont NIE TAM GDZIE WIDZĄ, TYLKO TAM, GDZIE NAJBARDZIEJ POTRZEBNY?
Infoludek
Infoludek 31.01.2018, 20:01
Burmistrz jeździ i nie narzekam
pozoranci
pozoranci 31.01.2018, 21:23
Dlatego burmistrz dorzucił do remontu powiatowej Armii Krajowej?
Anonim
Anonim 31.01.2018, 18:42
A jechaliscie od strony Ban do Piaseczna? Tam sa dopiero dziury. Deszcz popada zalewa je i inni ludzie nie zdajac sobie sprawy jezdza duza prendkoscia i wpadaja w te dziury i sie dziwia co sie dzieje im z kolami. Dobrze bylo by jak by zrobili ta droge a nie lataja ja i co z tego jak te dziury i tak sie pojawiaja tylko sa wieksze? Pozdrawiam ;)
TW Boleś W.
TW Boleś W. 31.01.2018, 18:27
8 lat Platfusy i PSL rozwalali Polskę , teraz od dwóch lat w Gryfinie tyle zrobiono aż miło patrzeć . Przyjdzie czas na drogę do Linii .
łowca idiotów
łowca idiotów 31.01.2018, 20:35
Czy wiesz matole, że te drogi w Gryfinie robi znienawidzona przez ciebie PO?
pozoranci
pozoranci 31.01.2018, 21:24
"bolesiowi" wszystko Kot Prezesa robi... Nie przetłumaczysz takiemu
POgonić złamasów!!!
POgonić złamasów!!! 31.01.2018, 16:59
POdziękujmy im jesienią przy urnach wyborczych
MYSZ
MYSZ 31.01.2018, 16:34
Nie wiem co do drogi powiatowej ma marszałek i Pani Dudar, ale mniejsza o to. Proszę wskazać mi drogę alternatywną ,która prowadzi do np.Dołgich i jest całkowicie przejezdna, bez dziur, wyrw i błota. A co na to radny Rataj,który też korzysta z tej drogi.
Shrek
Shrek 31.01.2018, 20:36
Przecież on nie odważy odezwać się na sesji.
W najbliższych wyborach
W najbliższych wyborach 31.01.2018, 15:50
POdziękuj pani Ewie i marszałkowi :-)
odp 15.50
odp 15.50 31.01.2018, 16:53
Chyba staroście Konarskiemu
pawulon
pawulon 31.01.2018, 20:34
Nie tłumacz. Nie zrozumie. To taki typ, który wierzy tym, którzy w wyborach samorządowych obiecują podnieść emerytury...
Jerzyk
Jerzyk 31.01.2018, 15:23
A kto to tak rozkopał ?
st. asp. Piotr Mazurczyk
st. asp. Piotr Mazurczyk 31.01.2018, 15:15
Przykro sprawa ale w Planie Zagospodarowania Przestrzennego nie ma spełnionych warunków finansowych na modernizację tej drogi. Musi tak być jak jest, nie ma środków finansowych. Jeżeli jest niebezpieczeństwo, proszę jeździć drogami alternatywnymi.
...
... 31.01.2018, 15:20
z jednej strony ma pan racje. można wybrać alternatywę. ale z drugiej skoro droga zagraza zyciu zdrowi jest zle oznakowana. np. nie ma slupkow wzdloz drogi to czy nie powinna zostać wylaczona z ruchu ? i to nie jest problem tylko tej drogi. droga wojewodzka do ban również jest zle oznakowana. w strone elektrowni dolna odra również. Już tlumacze. wjezdzajac do tywic mamy znak 60km/h po chwili mijamy skrzyżowanie i można jechać 90 mimo ze sa przystanki pasy itp. nie jest to teren zabudowany nie ma znaku. tyle osob tam zginelo a wy lapiecie na radar w sumie niezgodnie z prawem. to samo w strone dolnej odry. Przy bylym hotelu znak 40km/h przejezdzam 50 metrow i mogę znow jechać 90 bo jest brak znaku teren zabudowany. tam sa działki inne domy. różniej powinniscie karac zarzadce za zla organizacje.
Mario
Mario 31.01.2018, 15:26
Faktycznie racja jest po stronie Piotra, brak kwoty wspomagającej nową inwestycję. Sam brałem udział z zebraniach grup decyzyjnych, tam na prawdę nie ma kasy. Za co mamy to wyremontować ? Możemy zrobić ograniczenia prędkości
.
. 31.01.2018, 15:32
starostwo na nic nie ma kasy. nie dość ze ciężko cos zalatwic to trzeba utrzymywać dwa niemale budynki. ograniczyli by wydatki własne . ograniczyć ruch tranzytu bo drogach które do tego się nie nadaja.
Maciej z Lubanowa
Maciej z Lubanowa 31.01.2018, 19:24
A co może zamiast na wycieczki do Cannes to mamy marnować pieniądze na jakieś głupie drogi do Linni (a gdzie to jest?)
czerwony buraczek:)
czerwony buraczek:) 31.01.2018, 21:26
No, w Cannes byli przedstawiciele innych miast z polskiej delegacji, lepiej kameralnie za namiocik w Raciechowicach...
obserwator
obserwator 31.01.2018, 20:36
Jaki ty masz zryy beret!
czerwony buraczek
czerwony buraczek 31.01.2018, 21:25
W dodatku cały w buraczkach – takiego mamy dziwaczka:)

Pozostałe