Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Bił, wyzywał i szarpał. Gabriel A. aresztowany za znęcanie się nad partnerką

  • 31.01.2018, 15:21
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Bił, wyzywał i szarpał. Gabriel A. aresztowany za znęcanie się nad partnerką
Prokurator rejonowy skierował do Sądu Rejonowego w Gryfinie akt oskarżenia przeciwko Gabrielowi A., podejrzanemu o popełnienie przestępstwa. Mężczyźnie zarzuca się, że w okresie od 2007 r. do 18 listopada 2017 r. na terenie jednej z miejscowości powiatu gryfińskiego znęcał się fizycznie i psychicznie nad partnerką.

-Między innymi wyzywał ją słowami uznanymi powszechnie za obelżywe, popychał, szarpał, bił po twarzy, kontrolował sprawdzając jej telefon – informuje Joanna Biranowska-Sochalska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Z ustaleń postępowania wynika, że podejrzany Gabriel A. przez dłuższy okres czasu znęcał się nad swoją partnerką, wspólnie z którą zamieszkiwał. Sprawca stosował wobec niej zarówno przemoc fizyczną, jak i psychiczną.

W toku postępowania zgromadzono dowody, w tym między innymi przesłuchano w charakterze świadków pokrzywdzoną, a także inne osoby. Zeznania świadków i pozostałe zebrane dowody potwierdziły fakt znęcania się przez podejrzanego nad partnerką.

Wobec Gabriela A. na wniosek prokuratora zastosowano tymczasowy areszt. Ten środek zapobiegawczy był stosowany również w dniu kierowania aktu oskarżenia do sądu.

Podejrzany nie był w przeszłości karany sądownie. Podejrzany przyznał się do zarzutu – dodaje prokurator Joanna Biranowska-Sochalska.

Za zarzucany obecnie Gabrielowi A. czyn z art. 207 § 1 kk grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

cinema
cinema 03.02.2018, 18:09
Zamiast szukania sensacji we własnym zakładzie pracy i szukania domorosłych terrorystów proponuję raczej poświęcenie czasu na obejrzenie w internecie jakichś ambitnych filmów, po których człowiek odejdzie sprzed ekranu lepszy, a nie mocniej podrażniony. Ludzie zapominają wielkich twórców kina, a żywią sie" żywnością mocno przetworzoną" zamiast naturalną i wysokiej jakości. Sugeruję takie nazwiska jak Tarkowski, Bergman, Fellini, Wojciech Has, Antonioni, a jesli ważną wydaje się rozrywka, to taki Herzog nakręcił film lepszy niż by gatunek wskazywał:" Nosferatu Wampir", a jeśli nadal do głowy nie wchodzi Has czy wcale nie poważny Fellini, to proponuję" Złego porucznika", tego z H.Keitelem lub klasykę: Hitchcocka - szereg jego filmów, bez których nie byłoby dzisiejszego ambitnego kina rozrywkowego w odmianie" thriller".
Skorupka
Skorupka 03.02.2018, 15:20
Założe sie że Pan Gabriel sam był świadkiem za dziecka przemocy fizycznej i psychicznej u siebie w domu. Być może też jako dziecko był i ofiarą.
W 90% przypadkach każdy człowiek nieświadomie powiela schemat którego nauczył sie w domu.

Trzymam kciuki za tego Pana że zrozumie swoje błedy i poszuka pomocy.
popo
popo 01.02.2018, 13:34
Zakładam że ten na zdjęciu to redaktor bo oskarżony to raczej nie dałby sobie zrobić takiego zdjęcia.
zumba
zumba 01.02.2018, 14:20
Takie sztuczki żeby zrobić sobie samemu zdjęcie to potrafi tylko Tadek Wasilewski.
Knaga
Knaga 01.02.2018, 16:49
Tadek nasz nadworny wyjec hmmm
karamba
karamba 01.02.2018, 14:24
To nie Tadek.Noga za gruba w udzie.
umig
umig 01.02.2018, 14:47
Jak grubasy to pewno ktoś z tercetu.
Wołodia
Wołodia 01.02.2018, 17:01
To jakiś rusek.Gienadij Gołodupcow.
Monster
Monster 01.02.2018, 12:05
"Dominator"za duzo filmów sie naogladales???pajacu
Szacunek do kobiet,a z nim do lochu,smaruj zady
dominator
dominator 01.02.2018, 09:38
Lubisz to ,,,,suko
wciurny
wciurny 01.02.2018, 02:39
Gabrielu gdzie masz skrzydła????
Gabi
Gabi 31.01.2018, 22:32
Widać ze GUMOWIEC ma "doświadczenie" w tym co pisze.A jak by Cie tak GUMOWIEC złapali i bili.Prosił byś na kolanach i błagał o przebaczenie.Ciekawe to by tak sie mądrzył Nikomu nie życzę takiego CIERPIENIA.. :(
Zibi
Zibi 31.01.2018, 20:11
Gumowiec ,skąd to przekonanie ,że guma czyni cuda?czyżbyś miał doświadczenie w ,,gumowaniu,,?a może z twojej ręki została wygumowana nie jedna obywatelka/tel?czyżby tęsknota?POZDRAWIAM :-)
Knaga
Knaga 31.01.2018, 19:35
Domowy terrorysta tylko guma i po łbie dziada
yogi
yogi 31.01.2018, 18:16
Protestuję przeciwko zamieszczaniu zdjęć jakiś facetów z ,,gołom dupom''
teżprotestant
teżprotestant 31.01.2018, 19:00
Przecież to baba!
Czarny.
Czarny. 31.01.2018, 17:46
Gumowiec... Przestań kopiować te bzdury i wklejać co chwile jak sie pojawiają nowe artykuły.. Bo to co piszesz nie ma nic mądrego.. Żadnego przykładu..
Czarny.
Czarny. 31.01.2018, 17:25
Gumowiec..! Może ty lubisz gumować..A najlepiej może gumować az przestanie oddychać ? Takie sprawy można inaczej załatwić! Karma zawsze wraca. !
gumowiec
gumowiec 31.01.2018, 16:53
Gumowanie czas zacząć.!!! Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komendzie może uratować ten kraj. Dlatego, Ja wciąż postuluję - przegumować całą Polskę - od morza do Tatr. Każdy Polak/Polka musi poznać smak gumy. Guma czyni cuda. .
Czytelnik
Czytelnik 31.01.2018, 16:50
Doswiadczony ciekawe czy ty uzywasz wobec swojej kobiety paska czy chwalisz sie grubym portfelem
doświadczony
doświadczony 31.01.2018, 15:55
Najlepszy afrodyzjak dla kobiet to gruby skórzany portfel a nie skórzany pasek.
pod wrażeniem
pod wrażeniem 31.01.2018, 15:54
A skórzane gaciorki gdzie??? Zapomniałeś założyć?

Pozostałe