Domagają się obiecanej świetlicy

  • 31.01.2018, 17:40 (aktualizacja 31.01.2018, 20:52)
  • Admin Admin
Domagają się obiecanej świetlicy
-Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego poinformował o otwarciu naboru wniosków o przyznanie pomocy na operacje typu „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne”, operacje typu „Kształtowanie przestrzeni publicznej” oraz operacje typu „Ochrona zabytków i budownictwa tradycyjnego” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w terminie od 07 lutego 2018 r. do 28 lutego 2018 r. - odczytał burmistrz Zbigniew Kitlas 25 stycznia 2018 r. na sesji Rady Miejskiej w Trzcińsku-Zdroju.

-Dlaczego nie ujął pan tego, panie burmistrzu, w budżecie? To ostatni taki nabór – pytał burmistrza radny Janusz Pieróg.

-Wniosek na świetlice w Piasecznie możemy złożyć do końca lutego, więc mamy na to jeszcze czas – podpowiedział radnemu burmistrz Zbigniew Kitlas.

Radny Zbigniew Wiśniewski przypomniał władzom gminy, że sołectwo ma już „zaklepane” na ten cel 100 tys. zł.

-My nie mamy pieniędzy na świetlice. Nie mamy pieniędzy na nic – powiedział szczerze wiceburmistrz Emilian Osetek.

Jeśli świetlica powstanie, to prawdopodobnie w budynku po Awenie.

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Prawy
Prawy 16.03.2018, 13:21
a pad od_setek nie może się niczym pochwalić trzymają głąba, który nie potrafi nic zrobić siedzi i dłubie w du........ no ale kasę bierze większa niż burmistrz pytam za co?
tip
tip 16.03.2018, 13:25
Kogo masz na mysli?
donkiszottt
donkiszottt 01.02.2018, 22:34
Spoko, bez paniki. Macie jeszcze kasę na swoje wielokrotnie zawyżone gaże. Od dziś proponuję najniższą krajową. A w ramach odpowiedzialności za niegospodarność zwrot pensji za ostatnie 5 lat. Najgorsi pracownicy zarabiają najmniej.Kto jest za?
Sancho Pancho
Sancho Pancho 03.02.2018, 06:59
A ja proponuje założyć własny komitet wyborczy i stratować w wyborach. Wygrasz to odmienisz los naszego miasteczka :)
Wolność
Wolność 01.02.2018, 15:51
"My nie mamy pieniędzy na świetlice. Nie mamy pieniędzy na nic - powiedział szczerze wiceburmistrz Emilian Osetek." I czemu tak gały wytrzeszczacie, ile byście nie mieli i tak wszystko wydacie - odpowiedzieli zdenerwowani podatnicy...
podatnik
podatnik 01.02.2018, 16:09
Amen!
Obserwator
Obserwator 01.02.2018, 00:36
A Gryfino mogło by wybudować z unijnej dotacji nowy dom kultury na nabrzeżu ale nieudolni pracują nad koncepcją już czwarty rok.
P.s. I już wiemy czemu w BIP- ie Gryfina za lata 2015, 2016, 2017 i 2018 w zakładce dot. pozyskiwania środków unijnych jest ZERO.
Do Macieja S.
Do Macieja S. 01.02.2018, 00:48
A czemu zdolni do malwersacji i skorumPOwani POprzednicy nie wybudowali GDKu czy obwodnicy tylko woleli kraść i robić porty pasazerskie?
donkiszottt
donkiszottt 31.01.2018, 21:54
Ten w okularach tak wyglądał jak go pijanego w sztok wynosili z klubu. Teraz ma krawat. Nie szata zdobi człowieka
Pierwszoplanowy
Pierwszoplanowy 31.01.2018, 22:34
Idzie się przyzwyczaić. Za 10 lat bedziemy mówić mu "dziadku". No wiesz dlaczego? 5×2= 10 albo pradziadku?
tywa
tywa 31.01.2018, 19:43
Obiecanki, cacanki władzy.
gwuść
gwuść 01.02.2018, 08:59
Osetek mówi, że nie ma na nic. A dlaczego? Może przestańcie wybierać na stanowiska nauczycieli i innych de facto ignorantów w zarządzaniu. Zadłużone Trzcińsko, Mieszkowice, Chojna. Wszędzie tam ludzie bez stosownych kompetencji w zakresie finansów i zarządzania.

Pozostałe