Karnawałowa gala disco polo 02.03.2019
Karnawałowa gala disco polo 02.03.2019
Karnawałowa gala disco polo 02.03.2019

Budrys potrzebuje nowego domu po tragicznej śmierci swego pana

  • 1.02.2018, 23:09 (aktualizacja 02.02.2018 08:51)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Budrys potrzebuje nowego domu po tragicznej śmierci swego pana fot. czytelniczka igryfino
Kochani, sprawa bardzo pilna. Szukamy domu dla tego pięknego psa typu owczarka niemieckiego. Budrys ma ok 10 lat. W stosunku do ludzi bardzo łagodny do psów również. Nie toleruje kotów.

Nauczony do życia w mieszkaniu nie brudzi, zostaje w domu sam pod nieobecność człowieka. Reaguje na różne komendy.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

Budrys stracił swojego ukochanego pana, który 28 stycznia 2018 r. zginął tragicznie - potrącony przez pociąg niedaleko Czepina (gm. Gryfino).

-Nie jesteśmy w stanie oddać Budrysa do schroniska, a sami nie możemy się nim zająć, gdyż posiadamy 3 duże psy. Będzie u nas tak długo, dopóki nie znajdziemy mu dobrego i odpowiedzialnego domu. Proszę o udostępnianie lub kontakt telefoniczny 605288311 – apeluje pani Adriana.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (116)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Susan Benson
Susan Benson 14.02.2019, 22:45
Witaj, Panie i Panowie, czy pilnie potrzebujecie pożyczki biznesowej, osobistej lub pożyczki hipotecznej? Jeśli tak, radzę skontaktować się z Sunshine Financial Group za pośrednictwem tego adresu e-mail ([email protected]), aby uzyskać pożyczkę

Sunshine Financial Group to kompleksowa firma świadcząca usługi finansowe, zaangażowana w pomoc w poprawie długoterminowego sukcesu finansowego. Nasze spersonalizowane programy zostały zaprojektowane, aby pomóc w rozwoju, ochronie i oszczędzaniu majątku poprzez dostarczanie spersonalizowanych usług i specjalistycznej wiedzy.

Jeśli tak trudno uzyskać pożyczkę kapitałową od lokalnych banków lub innych instytucji finansowych, nie martw się, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Gdy składasz wniosek w SFGI, starasz się o kontakt z zaufaną firmą, która dba o Twoje potrzeby finansowe. Przez cały proces będziesz się troszczyć.

GŁÓWNE KORZYŚCI;

- Zastosuj zawsze i wszędzie.
- Otrzymuj gotówkę w mniej niż 24 godziny
- Pożycz od 1000 do 30 milionów
- Brak ukrytych opłat.
- Niskie oprocentowanie 3%
- Masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniowy, miesięczny lub roczny przez okres 1-30 lat.
- Oferujemy pożyczkę w dowolnej walucie
- Oferujemy zarówno pożyczki zabezpieczone, jak i niezabezpieczone

Jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki w ciągu 24 godzin, napisz do poniższego e-maila, aby uzyskać więcej informacji

Email: ([email protected])
Email: ([email protected])
WhatsApp: +447903159998

Gorące pozdrowienia
Susan Benson
Ryan Jeremy
Ryan Jeremy 13.02.2019, 10:20
Cześć wszystkim, jestem z Polski, szybko używam tego medium, aby ścinać świadectwo o tym, jak Bóg skierował mnie do Legit i prawdziwego pożyczkodawcy, którzy pomogli mi i sprawili, że moje życie zmieniło się z trawy w łaskę, z bycia biednym do bogatej i odnoszącej sukcesy kobiety, która może teraz pochwalić się zdrowym i bogatym życiem bez stresu i trudności finansowych. Po tylu miesiącach prób uzyskania pożyczki w Internecie i zostałem oszukany sumą 17.214 $, tak rozpaczliwie szukałem pożyczki od legalnego pożyczkodawcy online, który nie doda mi do bólu, więc postanowiłem skontaktować się z przyjacielem mój, który niedawno dostał pożyczkę przez Internet, rozmawialiśmy o tej kwestii i do naszych wniosków powiedział mi o człowieku o nazwisku Robbie dagga, który jest dyrektorem generalnym pożyczki kapitałowej Pożyczka finansowa. Złożyłem więc wniosek o pożyczkę w wysokości (350.000,00 EURO) o niskiej stopie procentowej w wysokości 3%, więc pożyczka została zatwierdzona bez stresu i wszystkie przygotowania, które zostały wykonane w związku z przekazaniem pożyczki, aw ciągu 24 godzin od złożenia pożyczki na moje konto bankowe, więc chcę doradzić każdemu, kto potrzebuje pożyczki, aby szybko skontaktować się z NIM ([email protected]), modlę się, aby Bóg dodał więcej błogosławieństw do swojego życia i do wszystkich wokół niego, jeśli jesteś zainteresowany, możesz skontaktować się z nimi teraz
Susan Benson
Susan Benson 13.02.2019, 02:58
Witaj, Panie i Panowie, czy pilnie potrzebujecie pożyczki biznesowej, osobistej lub pożyczki hipotecznej? Jeśli tak, radzę skontaktować się z Sunshine Financial Group za pośrednictwem tego adresu e-mail ([email protected]), aby uzyskać pożyczkę

Sunshine Financial Group to kompleksowa firma świadcząca usługi finansowe, zaangażowana w pomoc w poprawie długoterminowego sukcesu finansowego. Nasze spersonalizowane programy zostały zaprojektowane, aby pomóc w rozwoju, ochronie i oszczędzaniu majątku poprzez dostarczanie spersonalizowanych usług i specjalistycznej wiedzy.

Jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki w ciągu 24 godzin, napisz do poniższego e-maila, aby uzyskać więcej informacji

Email: ([email protected])
Email: ([email protected])
WhatsApp: +447903159998

Gorące pozdrowienia
Susan Benson
Philip Mark
Philip Mark 12.02.2019, 19:11
Philip Mark Loan firma, Inc.

Jesteśmy prywatnymi międzynarodowymi kredytodawców pieniądze. Oferujemy
Różne pożyczki na bardzo niskim oprocentowaniu w wysokości 3%
Każdego roku. Nasze fundusze pochodzą wyłącznie z prywatnych
Komercyjnych portfeli inwestycyjnych, które stanowią naszą bezpośrednią
Są.

MAMY UGRYZIONY FOLGERS ARTEN Z DARLENE BEZ CELOWNIKA DO 3% ZINES
* Pożyczki osobiste * pożyczki biznesowe * pożyczki inwestycyjne * pożyczki samochodowe
* Kredyt studencki * pożyczka na farmę * dom pożyczki

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, proszę podać krótki czas
Następujące informacje do zarządzania pocztą elektroniczną:
[email protected]
Nazwa
Kraju
Telefon
* Wymagana ilość:
* Termin pożyczki:
Jacek
Jacek 5.02.2019, 13:54
Nie bierzcie żadnych pożyczek! lepiej skorzystać z zestawienia (....)

Część komentarza usunięta.
administrator
Ania
Ania 28.01.2019, 13:30

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Adrian Bayford
Adrian Bayford 26.01.2019, 18:29
cześć

Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Oferujemy wszelką pomoc finansową o korzystnej stopie procentowej w wysokości 2%, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem ([email protected])
Derek Douglas
Derek Douglas 25.01.2019, 09:41
dzień dobry


Szukasz pilnej pożyczki? Mam dobre wiadomości dla Ciebie! Oferujemy pożyczki o wartości od 1000 do 50 milionów USD przy 2% stopie procentowej rocznie.
Oferujemy kredyty na rozwój biznesu, pożyczki osobiste, pożyczki samochodowe itp.

Posiadamy certyfikat, godną zaufania, niezawodną, wydajną, szybką i dynamiczną.

  Zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem:

E-mail: [email protected]
WhatsApp: +14062845321


pozdrowienia
Derek Douglas
[email protected]
Adrian Bayford
Adrian Bayford 19.01.2019, 12:40
cześć

Czy potrzebujesz pożyczki? Oferujemy kredyty i usługi finansowe wszelkiego rodzaju. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji za pośrednictwem ([email protected])
y7t7yy
y7t7yy 18.01.2019, 01:09
Czy masz kłopoty z niezapłaconymi rachunkami i nie wiesz tak czy inaczej iść lub gdzie się zwrócić? A co ze znalezieniem dobrego długu?
Firma konsolidacyjna, która może pomóc w zmniejszeniu miesięcznej ratyże będziesz miał przystępne opcje spłaty, a także pomieszczenie do oddychania
kiedy dojdzie do końca miesiąca, a rachunki trzeba zapłacić? ja Grants Loan Home to odpowiedź. Zmniejsz swoje płatności, aby zmniejszyć obciążenie
Twoje miesięczne wydatki: [email protected]
Romanna Isabella
Romanna Isabella 17.01.2019, 15:24
Jak otrzymałem Pożyczoną kwotę pożyczki od wiarygodnej firmy pożyczkowej ([email protected] lub WhatsApp Phone: 1 (706) 609-5241).
Witam wszystkich, Nazywam się Romanna Isabella, pochodzę z Montany w Stanach Zjednoczonych, jestem tutaj, aby potwierdzić, jak otrzymałem pożyczkę od Martina Luciano World Wide Loans Financial Services za pomocą poczty elektronicznej ([email protected] lub WhatsApp Phone: 1 (706 ) 609-5241). po tym, jak złożyłem kilka wniosków od różnych pożyczkodawców, którzy twierdzili, że są kredytodawcami tutaj na tym forum, myślałem, że ich pożyczki są prawdziwe i złożyłem podanie, ale nigdy nie dali mi pożyczki, dopóki znajomy nie przedstawił mi Martina Luciano World Wide Loans Financial Services , który obiecał mi pomóc z pożyczką mojego pragnienia i naprawdę zrobił to, co obiecał bez jakiejkolwiek zwłoki, miałem wątpliwości, ale nigdy nie potrafię uwierzyć. Nigdy nie sądziłem, że wciąż istnieją wiarygodni i uczciwi pożyczkodawcy, dopóki nie spotkałem się z tą pożyczkową firmą, która naprawdę pomogła mi z moją pożyczką i zmieniła moje życie na lepsze. Wiem, że wciąż jest wielu dobrych pożyczkodawców, ale doradziłbym ci, szukając pożyczki, aby skontaktować się z nimi dzisiaj, ponieważ są troskliwi i wyrozumiali. Nie wiesz, czy potrzebujesz pilnie potrzebnej pożyczki, czy chcesz uzyskać fundusze na swoje projekty, więc skontaktuj się z Martin Luciano World Wide Loans Financial Services na swoim firmowym adresie e-mail ([email protected] lub WhatsApp Phone: 1 (706) 609-5241).
Ryan Jeremy
Ryan Jeremy 17.01.2019, 03:37
Witajcie, moi dobrzy ludzie z Wielkiej Brytanii, nazywam się Ryan Jeremy, chcę zaświadczyć o tym, co zrobił dla mnie i mojej rodziny Globalny wniosek, że mieszkam w Wielkiej Brytanii, aw zeszłym tygodniu mój dom się zepsuł, więc potrzebowałem pilnej pożyczki żeby odnowić moje budynki, więc przeszukuję stronę i zobaczyłem post, który został wysłany przez Barbrę, jak ona dostała pożyczkę w wysokości 85 000 euro, więc dostaję połączenie na stronie z Globalnym zastrzeżeniem i złożyłem wniosek o pożyczkę w wysokości 60 000,00 euro na remont moje budynki i wreszcie otrzymałem pożyczkę w wysokości 60 000,00 euro bez żadnego stresu, otrzymałem pożyczkę w ciągu 48 godzin i chcę powiedzieć moim dobrym ludziom w Portugalii, że tymczasowy Globalny jest prawdziwy, więc każdy, kto ma problemy finansowe, powinien połączyć się z Globalnym link poniżej ([email protected]) i zapewniam Cię, że Globalny system zastrzeżony jest prawdziwy i nie ma żadnych wątpliwości, a teraz ja i moja rodzina zaczynamy żyć w spokojnym zwycięstwie i sukcesie i nawiązujemy kontakt z Globalnym programem tymczasowym i otrzymujemy Twoje własny problem rozwiązany za darmo i tutaj Światowy nakaz jest tak dobry, że moi ludzie w Wielkiej Brytanii utrzymują kontakt i niech Bóg błogosławi nasz kraj, ponieważ jeśli jest jakaś dobra osoba, która pomoże nam wszystkim, co będzie Globalnym zastrzeżeniem, a my jesteśmy wolni od biedy i jesteśmy wolni od głodu i dostaniemy się pochodnia z Globalnym twierdzeniem Niech Bóg błogosławi i czeka na twoje własne świadectwo tak samo jak moje i sukces dla ciebie wszystkich moich dobrych ludzi w Wielkiej Brytanii Niech Bóg błogosławi cię wszystkim, kocham was wszystkich.

Ryan Jeremy
abbq
abbq 17.01.2019, 01:31

witam, mam na imię Agnieszka jestem z Gdańska, jestem tutaj, aby dać ci oświadczenie, że otrzymałem kredyt hipoteczny od firmy pożyczkowej Mrs Mary Lisa po złożeniu kilku wniosków od różnych pożyczkodawców. Potrzebowałem pilnej pożyczki, żeby założyć firmę i uzyskać od różnych pożyczkodawców online, którzy obiecali mi pomóc, ale nigdy nie dali mi kredytu hipotecznego, oszukiwali mnie, a ja pozostałem z niczym, dopóki mój przyjaciel nie przedstawił mnie pani Mary Lisa, która obiecał mi pomóc, a ona zrobiła to, co obiecała w ciągu 24 godzin. Nigdy nie sądziłem, że nadal istnieje wiarygodny pożyczkodawca, dopóki nie spotkałem pani Marii Lisy, która obiecała mi pomóc spłacić kredyt hipoteczny i zmienić moje przekonania. Nie wiem, czy potrzebujesz realnego i pilnego kredytu hipotecznego w jakikolwiek sposób, skontaktuj się z Panią Mary Lisa za pośrednictwem firmowego e-maila: ([email protected]) powiedz jej, że Agnieszka Cię poleciła, Wszystko dzięki niej. Agnieszka
Adrian Bayford
Adrian Bayford 9.01.2019, 06:03
cześć

  Czy potrzebujesz pożyczki? Oferujemy kredyty i usługi finansowe wszelkiego rodzaju. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem ([email protected])
Elena
Elena 9.01.2019, 05:15
Drodzy Pożyczka Poszukiwacze

Masz jakiekolwiek trudności finansowe? Czy chcesz założyć własną firmę? Ta firma pożyczkowa została utworzona organizacje praw człowieka na całym świecie, wyłącznie w celu pomocy ubogim i ludziom z trudnościami finansowymi życia. Jeśli chcesz ubiegać się o pożyczkę, skontaktuj się z nami pod poniższymi danymi: [email protected]

Imię:
Wymagana kwota pożyczki:
Czas trwania pożyczki:
Numer telefonu komórkowego:

Dziękuję i niech cię Bóg błogosławi
PEWNOŚĆ SIEBIE
Elena
Lehmann Schulz
Lehmann Schulz 5.01.2019, 05:28
cześć

Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć działalność gospodarczą lub zapłacić rachunki i korporacyjnych środków finansowych na nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowania działalności gospodarczej. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji za pośrednictwem ([email protected])
Ryan Jeremy
Ryan Jeremy 5.01.2019, 04:16
cześć, moi ludzie, czy jesteście w kryzysie finansowym i potrzebujecie pożyczki, żeby zapłacić rachunki i założyć firmę? oto jest odpowiedź na twoje problemy finansowe, ponieważ dziś właśnie otrzymałem pożyczkę w wysokości 58 000 euro od globalnej pożyczki tymczasowej od firmy i chcę skorzystać z tej okazji, aby powiedzieć ci wszystko, co globalne tymczasowe jest prawdziwe i zgodne z prawem, co kiedykolwiek cię poprosiło i w ciągu 3 godzin otrzymasz odpowiedzi na swój problem finansowy i zauważysz, że Globalne zastrzeżenie jest jedyną firmą, której możemy zaufać, a teraz jestem bardzo szczęśliwy, więc skontaktuj się z nimi dzisiaj w tym e-mailu, a następnie {[email protected]} to jedyna firma, która może ci pomóc w kryzysie kredytowym i dziś ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ również spłaciłam swój dług bankowy, więc skontaktuję się z nimi dzisiaj i czekam na życzliwą odpowiedź dzisiaj
Lehmann Schulz
Lehmann Schulz 4.01.2019, 06:09
cześć

Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć działalność gospodarczą lub zapłacić rachunki i korporacyjnych środków finansowych na nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowania działalności gospodarczej. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji za pośrednictwem ([email protected])
Lehmann Schulz
Lehmann Schulz 30.12.2018, 03:20
cześć

Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć działalność gospodarczą lub zapłacić rachunki i korporacyjnych środków finansowych na nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowania działalności gospodarczej. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji za pośrednictwem ([email protected])
Lehmann Schulz
Lehmann Schulz 29.12.2018, 10:14
cześć

Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć działalność gospodarczą lub zapłacić rachunki i korporacyjnych środków finansowych na nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowania działalności gospodarczej. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji za pośrednictwem ([email protected])

Pozostałe