Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka

Budrys potrzebuje nowego domu po tragicznej śmierci swego pana

  • 1.02.2018, 23:09 (aktualizacja 02.02.2018 08:51)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Budrys potrzebuje nowego domu po tragicznej śmierci swego pana fot. czytelniczka igryfino
Kochani, sprawa bardzo pilna. Szukamy domu dla tego pięknego psa typu owczarka niemieckiego. Budrys ma ok 10 lat. W stosunku do ludzi bardzo łagodny do psów również. Nie toleruje kotów.

Nauczony do życia w mieszkaniu nie brudzi, zostaje w domu sam pod nieobecność człowieka. Reaguje na różne komendy.

Budrys stracił swojego ukochanego pana, który 28 stycznia 2018 r. zginął tragicznie - potrącony przez pociąg niedaleko Czepina (gm. Gryfino).

-Nie jesteśmy w stanie oddać Budrysa do schroniska, a sami nie możemy się nim zająć, gdyż posiadamy 3 duże psy. Będzie u nas tak długo, dopóki nie znajdziemy mu dobrego i odpowiedzialnego domu. Proszę o udostępnianie lub kontakt telefoniczny 605288311 – apeluje pani Adriana.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (90)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Adrian Bayford
Adrian Bayford 11.12.2018, 07:25
cześć

  Czy potrzebujesz pożyczki? Oferujemy kredyty i usługi finansowe wszelkiego rodzaju. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem ([email protected])
Bill Johnson
Bill Johnson 19.11.2018, 16:04
Uzyskanie uzasadnionej pożyczki zawsze stanowiło ogromny problem dla klientów, którzy mają problemy finansowe i potrzebują do tego rozwiązania. Kwestia kredytu i zabezpieczenia jest czymś, czego klienci zawsze martwią się, gdy szukają pożyczki od legalnego kredytodawcy. Ale ... zrobiliśmy tę różnicę w branży pożyczkowej. Możemy udzielić pożyczki w przedziale od 5 000,00 USD do 500 000 000 USD za jedyne 3% odsetek. Prosimy natychmiast odpowiedzieć na tę wiadomość e-mail: [email protected]
Adams ruben
Adams ruben 19.11.2018, 03:29
W KOŃCU Z KOŃCEM FINANSOWYM DZIĘKUJĘ FIRMIE ZONAT LOAN ([email protected]) lub tekstem przez WhatsApp: +234 (706) 385 7479
Pamela Rosa
Pamela Rosa 15.11.2018, 13:25
Witam, jestem osobą, która oferuje pożyczki międzynarodowe. Z kapitałem, który będzie wykorzystywany do udzielania pożyczek między osobami w krótkim i długim okresie od 10 000 do 500 000 zł wszystkim poważnym osobom, które są w rzeczywistej potrzebie. Stopa procentowa wynosi 2% rocznie. Moja oferta jest szybka i uczciwa, a jeśli spełniasz warunki, możesz otrzymać pożyczkę w ciągu 24 godzin, więc jeśli wniosek o pożyczkę jest nadal ważny, podaj kwotę wniosku o pożyczkę i datę spłaty. a także skontaktować się z nami za pomocą tego adresu e-mail: [email protected]
Marian Teresa
Marian Teresa 14.11.2018, 06:09

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Jean Carlos
Jean Carlos 8.11.2018, 19:11
Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na opłacenie rachunków i korporacyjnych środków finansowych na nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowanie działalności gospodarczej { [email protected] }, Oferujemy również pożyczki dla osób fizycznych, firm i organów korporacyjnych przy 3% stopie procentowej. Dajemy pożyczkę poważnie myślącym ludziom, którzy są zainteresowani pożyczką, jeśli zainteresowani kontaktują się z tym adresem e-mail: [email protected]
Ks. MICHAEL KEVIN
Ks. MICHAEL KEVIN 7.11.2018, 19:20
Uwaga:

Czy poszukujesz PRAWDZIWEJ SPÓŁKI KREDYTOWEJ, abyś mógł otrzymać pożyczkę w wysokości od 10 000 do 10 000 000 euro (w przypadku pożyczki firmowej lub firmowej, pożyczki osobistej, pożyczki mieszkaniowe, kredyty samochodowe, kredyty konsolidacyjne, venture capital, pożyczki na opiekę zdrowotną itp.)
A może odmówiono Ci pożyczki od banku lub instytucji finansowej z jednego lub drugiego powodu?
Złóż wniosek i uzyskaj realną pożyczkę finansową przetworzoną i zatwierdzoną w ciągu 3 dni.
MICHAEL KEVIN FINANCIAL LOAN FIRM, jesteśmy "pożyczkodawcą kredytowym akredytowanym na poziomie międzynarodowym", który daje RZECZYWISTYCH KREDYTOM FINANSOWYM osobom i firmom o niskim oprocentowaniu 2% za pomocą ważnego dowodu osobistego lub paszportu międzynarodowego kraju w celu weryfikacji.
Nasza pożyczka Spłata rozpoczyna się 1 (jeden) rok po otrzymaniu pożyczki, a okres spłaty waha się od 3 do 35 lat.

DO NATYCHMIASTOWEGO ODPOWIEDZI ORAZ PRZETWARZANIA WNIOSKU O WIZĘ W CIĄGU 2 DZIEŃ ROBOCZYCH,
Skontaktuj się z nami bezpośrednio za pośrednictwem tego adresu e-mail: [email protected]


Skontaktuj się z nami, podając następujące informacje:

Pełne imię i nazwisko:____________________________
Kwota potrzebna jako pożyczka: ________________
Czas trwania pożyczki: _________________________
Cel pożyczki: ______________________
Data urodzenia:___________________________
Płeć:_______________________________
Stan cywilny:__________________________
Adres kontaktowy:_______________________
Kod pocztowy miasta:__________________________
Kraj:_______________________________
Zawód:____________________________
Telefon komórkowy:__________________________

Wyślij zapytanie o natychmiastową odpowiedź na: [email protected]

Dziękuję Ci

C.E.O. Ks. MICHAEL KEVIN
MICHAEL KEVIN FINANCIAL LOAN FIRM
Email: [email protected]
Pamela Rosa
Pamela Rosa 7.11.2018, 10:00
Cześć, jestem Pamela Rosa Flores, wiarygodna i wiarygodna pożyczkodawca. Udzielam pożyczki z jasnymi i łatwymi do zrozumienia warunkami z 2% odsetkami. Zapewniam kredyty na działalność gospodarczą, pożyczki osobiste, kredyty studenckie, kredyty samochodowe i pożyczki na spłatę rachunków. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną bezpośrednio: [email protected]
Melissa
Melissa 30.10.2018, 14:42
Cześć wszystkim, mam nadzieję, że wszyscy jesteście w porządku ??? Nazywam się Melissa Nicholas, pochodzę z Kansas, kilka miesięcy temu zostałem wciągnięty w złą sytuację finansową i potrzebowałem pilnej pożyczki, żeby zapłacić rachunki i wrócić finansowo z powodu mojej obecnej sytuacji finansowej, którą mój bank odmówił żeby dać mi pożyczkę, więc nie miałem innej możliwości niż szukanie niezabezpieczonej pożyczki przez Internet, w trakcie moich badań padłem ofiarą oszustwa i straciłem prawie 750 $, a ja miałem więcej kłopotów i prawie dałem nadzieje na uzyskanie pożyczki, dopóki nie znalazłem posta online, było to wspólne zeznanie od pana Franka z Charleston States, które świadczy o tym, jak dostał 50 000 $ od Kathy Finance Inc. po przeczytaniu postu postanowiłem skontaktować się z Kathy Finance Inc. przez email: ([email protected]) kontakt udostępniony w poście, moja niezabezpieczona prośba o pożyczkę w wysokości 350 000 $ została zatwierdzona w ciągu 72 godzin od mojej prośby, a moja pożyczka została wypłacona na moim koncie bankowym bez żadnego zaniedbania.

Chcę wyrazić moją głęboką wdzięczność i doradzić poszukiwaczom pożyczek, aby byli bardzo czujni, ponieważ istnieje wiele oszustów, których jedynym celem jest oszukanie niewinnych poszukiwaczy pożyczek, więc musicie być ostrożni i czujni .. którzy potrzebują pożyczki Polecam Kathy Finance Inc, możesz skontaktować się z firmą przez e-mail: ([email protected])

Dziękuję za przeczytanie mojego zeznania, życzę ci szczęścia.

Twój
Melissa Nicholas.
Davis
Davis 22.10.2018, 15:08
Witaj Czy potrzebujesz finansowania dla domu, firmy, kupowania samochodów, kupowania motocykli, budowania własnej firmy, dla własnych potrzeb? od 2000 do 10 000 000. Kontakt: [email protected]

nazwa wnioskodawcy ------------------
kraj-------------------
stan--------------------
adres ----------------------------
numer telefonu -------------------------
potrzebna kwota pożyczki ------------------------------
wiek---------------------
Trwanie-----------------
stan cywilny-----------------
Oferta pożyczki
Oferta pożyczki 11.10.2018, 03:32

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Raymond Doison
Raymond Doison 10.10.2018, 10:14

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

acil kredi
acil kredi 9.10.2018, 14:52

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Sunit Kaensaree
Sunit Kaensaree 9.10.2018, 10:31

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Vanessa Davis
Vanessa Davis 8.10.2018, 03:38

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Len
Len 6.10.2018, 19:43

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Pięciorak
Pięciorak 5.10.2018, 04:37

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

joyce franklin
joyce franklin 3.10.2018, 04:19

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Christian Barbara
Christian Barbara 3.10.2018, 02:02

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Pamela Rosa Flores
Pamela Rosa Flores 1.10.2018, 19:17
Masz problemy ze zdobyciem Czy gubisz się w ofertach bankowych i innych instytucjach finansowych?
Jeśli masz długi dłużników komorniczych, masz dość windykacji, podejmij z nami działania.
Nasza firma zapewnia pomoc dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.
Uproszczone procedury, formalności do minimum. Szybka gotówka na dowód i ten sam certyfikat z dobrą historią kredytową.
Jesteśmy z klientem od początku współpracy do satysfakcjonującego finału. pamelarosaflores11(A)gmail.com

Pozostałe