Budrys potrzebuje nowego domu po tragicznej śmierci swego pana

  • 1.02.2018, 23:09 (aktualizacja 02.02.2018 08:51)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Budrys potrzebuje nowego domu po tragicznej śmierci swego pana fot. czytelniczka igryfino
Kochani, sprawa bardzo pilna. Szukamy domu dla tego pięknego psa typu owczarka niemieckiego. Budrys ma ok 10 lat. W stosunku do ludzi bardzo łagodny do psów również. Nie toleruje kotów.

Nauczony do życia w mieszkaniu nie brudzi, zostaje w domu sam pod nieobecność człowieka. Reaguje na różne komendy.

Budrys stracił swojego ukochanego pana, który 28 stycznia 2018 r. zginął tragicznie - potrącony przez pociąg niedaleko Czepina (gm. Gryfino).

-Nie jesteśmy w stanie oddać Budrysa do schroniska, a sami nie możemy się nim zająć, gdyż posiadamy 3 duże psy. Będzie u nas tak długo, dopóki nie znajdziemy mu dobrego i odpowiedzialnego domu. Proszę o udostępnianie lub kontakt telefoniczny 605288311 – apeluje pani Adriana.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (133)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mr. George Anderson
Mr. George Anderson Dzisiaj, 14:20

Ali potrebujete kakršnokoli nujno posojilo? Posojila za izterjavo dolga ali potrebo po posojilu. Da bi izboljšali svoje poslovanje, so vas vse banke in druge finančne institucije zavrnile? Potrebujete posojilo ali hipoteko? To je kraj za ogled, tukaj smo, da rešimo vse vaše finančne težave. Mi sposodimo denar javnosti. Potrebujete finančno pomoč pri slabem upniku, ki potrebuje denar. Če želite plačati poslovno naložbo po razumni obrestni meri 2%, naj uporabim ta medij, da vas obvestim, da vam nudimo zanesljivo in koristno pomoč ter da vam bomo pripravljeni posojati. Pišite nam danes po e-pošti: ([email protected])

Ponudba posojil
Lubica
Lubica Wczoraj, 21:21
Solidne i niezawodne finansowanie: [email protected] Skorzystaj z tej wspaniałej okazji i uzyskaj wiarygodną pożyczkę finansową w wysokości od 50 000 do 5 000 000 PLN przy niskim oprocentowaniu i korzystnych warunkach dostawy. Wysoka przepustowość zatwierdzonych aplikacji. Gwarantuję szybkie i profesjonalne zachowanie. Jasna i zrozumiała umowa. Ta wspaniała oferta dotyczy całego kraju. Dostarczę ci wszystkich niezbędnych informacji pod adresem: [email protected]
Barabara Jowkie
Barabara Jowkie Wczoraj, 04:11

Witajcie, moi dobrzy ludzie, jestem Barabara Jowkie po imieniu i jestem stąd Lublinie tu w języku polskim złożyłem wniosek i otrzymałem pożyczkę od firmy pożyczkowej Stella Rene, firmy, w której wypłaciłem pożyczkę w wysokości 1 000 000 zł i zanim ja zawsze usłyszałem, że jest wiele Oszustwa tu na stronie, ale dzisiaj potwierdziłem i widzę, że nadal jest tu legalna i bezpieczna firma kredytowa również na tej stronie, więc moi ludzie, proszę, nie zamykajcie sprawy, dopóki nie zobaczycie wszystkiego dla siebie, pani Stella Rene, firmy pożyczkowej jest nadal realny i nadal pomagała ludziom z naszego kraju i wielu innych krajów dzisiaj, a ja jestem tak szczęśliwy, że mam teraz pożyczkę, aby spłacić wszystkie moje długi, a także, gdy potrzebujesz pożyczek, skontaktuj się z poniższym e-mailem : {[email protected]} po więcej informacji i wierzyć, a Stella Rene również pomoże ci rozwiązać twoje problemy, ponieważ jest realna i gwarantowana.

Barabara Jowkie
Luis Roland
Luis Roland 19.03.2019, 12:09

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Adrian Bayford
Adrian Bayford 19.03.2019, 06:58
Dobry dzień

Czy potrzebujesz pożyczki na każdy cel? Czy masz problem finansowy? Potrzebujesz rozwiązania finansowego? Bridge Finance oferuje miłość o korzystnym oprocentowaniu. Nasze pożyczki są łatwe, tanie i szybkie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać potrzebną pożyczkę. Możemy dopasować każdą pożyczkę z oprocentowaniem wynoszącym tylko 2% do Twojego budżetu. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami natychmiast ([email protected])
Susan Benson
Susan Benson 16.03.2019, 08:33
Pozdravljeni dame in gospodje, ali potrebujete poslovno posojilo, osebno posojilo ali hipotekarno posojilo? Če je odgovor da, vam svetujem, da nas kontaktirate na Sunshine Financial Group na ta e-poštni naslov ([email protected]), da dobite svoje posojilo

Sunshine Financial Group je celovito podjetje za finančne storitve, ki vam bo pomagalo izboljšati vaš dolgoročni finančni uspeh. Naši prilagojeni programi so oblikovani tako, da vam pomagajo pri rasti, zaščiti in ohranjanju bogastva z zagotavljanjem prilagojenih storitev in strokovnega znanja.

Če potrebujete nujno posojilo v 24 urah, za več informacij pišite na spodnje e-poštno sporočilo
E-pošta: ([email protected])
WhatsApp: (+447903159998)

S prijetnimi pozdravi
Susan Benson
Susan Benson 16.03.2019, 08:27
Pozdravljeni dame in gospodje, ali potrebujete poslovno posojilo, osebno posojilo ali hipotekarno posojilo? Če je odgovor da, vam svetujem, da nas kontaktirate na Sunshine Financial Group na ta e-poštni naslov ([email protected]), da dobite svoje posojilo

Sunshine Financial Group je celovito podjetje za finančne storitve, ki vam bo pomagalo izboljšati vaš dolgoročni finančni uspeh. Naši prilagojeni programi so oblikovani tako, da vam pomagajo pri rasti, zaščiti in ohranjanju bogastva z zagotavljanjem prilagojenih storitev in strokovnega znanja.

Če potrebujete nujno posojilo v 24 urah, za več informacij pišite na spodnje e-poštno sporočilo
E-pošta: ([email protected])
WhatsApp: (+447903159998)

S prijetnimi pozdravi
Adrian Bayford
Adrian Bayford 14.03.2019, 06:49

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

iqogaruosujub
iqogaruosujub 13.03.2019, 11:51

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Pamela Raymond
Pamela Raymond 7.03.2019, 15:21
czesc, moi ludzie, czy jestescie w kryzysie finansowym i potrzebujecie pozyczki, zeby zaplacic rachunki i zalozyc firme? oto jest odpowiedz na twoje problemy finansowe, poniewaz dzisiaj wlasnie dostalem pozyczke w wysokosci 58 000 euro od globalnej pozyczki tymczasowej od firmy i chce skorzystac z tej okazji, aby powiedziec ci wszystko, co globalne tymczasowe jest prawdziwe i zgodne z prawem, co kiedykolwiek cie poprosilo i w ciagu 3 godzin otrzymasz odpowiedzi na swój problem finansowy i zauwazysz, ze globalne zastrzezenie jest jedyna firma, której mozemy zaufac, a teraz jestem bardzo szczesliwy, wiec prosze skontaktuj sie z nimi dzisiaj w tym e-mailu, a nastepnie {[email protected]} to jedyna firma, która moze ci pomóc w kryzysie kredytowym i dzis ja i moja rodzina jestesmy bardzo zadowoleni, poniewaz równiez splacilam swój dlug bankowy, wiec skontaktuje sie z nimi dzisiaj i czekam na zyczliwa odpowiedz dzisiaj
RODRIC CAMELA
RODRIC CAMELA 5.03.2019, 19:22
Buna ziua prietenilor imi doresc sa impartasesc declaratia mea si sa spun cat de mult am fost de cand iubitul meu sa intors inapoi la mine din cauza marelui ajutor Dr. IZOYA a carui adresa de e-mail [email protected] mi-a fost oferita, sotul meu ma lasat in prima saptamana a lunii aprilie în acest an, deoarece credea că îl înșeală. Mi-a spus că prietenii lui i-au spus că am văzut pe altcineva când nu este în jur, am încercat să-l fac să înțeleagă că prietenii lui i-au mințit, dar nu mi-a dat șansa să-i explic că a fost cum ma lasat pentru o alta femeie. După o lună de separare am încercat să trăiesc o viață normală fără el, dar a fost foarte greu pentru mine să mă descurc, apoi am decis să îl contactez pe dr. IZOYA prin adresa de e-mail [email protected] pe care l-am întâlnit în acest an în 12 iulie căutați în căutarea ajutorului pentru a obține iubitul meu înapoi. Așa că a făcut o vrajă de dragoste pentru mine și a făcut iubitul meu să revină la mine în termen de 48 de ore. cu această mare bucurie în inima mea, vreau să spun un foarte mare mulțumesc Dr. IZOYA că este cel mai bun vrăjitor și este cea mai bună soluție.
De asemenea, el se specializează pe următoarele probleme
(1) Dacă vreți să vă întoarceți înapoi.
(2) Să vindece HIV / AID sau boală asociată
(3) Vrei să fii promovat în biroul tău.
(4) Vrei ca femeile / bărbații să alerge după tine.
(5) Dacă vreți un copil.
(6) Sunteți antreprenor și doriți să câștigați contracte
(7) Vrei să îți ceri soțul / soția să fie pentru totdeauna
(8) Dacă aveți nevoie de ajutor spiritual.
(9) Cum ai fost scamat și vrei să-ți recuperezi banii pierduți.
(10) Opriți divorțul
(11) Invocarea ritualului de bani
(12) Câștigă alegerile
Kvithyll Frank
Kvithyll Frank 5.03.2019, 02:37
Czy masz jakieś trudności finansowe? JEŚLI TAK! Skontaktuj się z Kvithyll Finance and Mortgages Limited® Dla małych i dużych pożyczek. Oferujemy wszystkie rodzaje usług kredytowych, aby zaspokoić Twoje potrzeby finansowe, takie jak Pożyczka osobista, Kredyt konsolidacyjny, Venture Capital, Pożyczka dla biznesu, Kredyt edukacyjny, Kredyt mieszkaniowy przy niskim oprocentowaniu 2%. Skontaktuj się z nami już dziś przez e-mail: [email protected] Twoja satysfakcja finansowa jest naszym celem, a Twoja współpraca z nami będzie dobrym doświadczeniem. WhatsApp: +17816567138 kredyt jest otwarty dla wszystkich bez względu na narodowość.

E-mail: [email protected]
Aye lee
Aye lee 3.03.2019, 07:44
Czesc, moi ludzie, czy jestes w kryzysie finansowym i potrzebujesz pozyczki na oplacenie rachunków i zalozenie firmy? oto odpowiedz na twoje problemy finansowe, poniewaz dzisiaj wlasnie dostalem pozyczke w wysokosci 58 000 euro od firmy pozyczkowej Globel provsion i chce szybko skorzystac z tej okazji, aby powiedziec ci wszystko, co jest zgodne z prawda i prawda, po prostu zrób to, co o co prosiles, w ciagu 3 godzin otrzymasz odpowiedz na swój problem finansowy, a zobaczysz, ze jedyna osoba, której mozemy zaufac, jest Globel provsion, a teraz jestem bardzo szczesliwy dzisiaj, wiec skontaktuj sie z nim dzisiaj, aby otrzymac ten e-mail ponizej: {[email protected]} to jedyna firma, która moze ci pomóc w kryzysie pozyczkowym i dzis ja i moja rodzina jestesmy bardzo zadowoleni, poniewaz równiez wyczyscilem swój dlug bankowy, wiec skontaktuj sie z nimi dzisiaj i czekam tutaj na twój dzisiejszy rodzaj odpowiedzi
Lisa
Lisa 3.03.2019, 03:01
Jeśli jesteś tutaj i potrzebujesz swojego Exa, lub męża lub żony, nie płacz więcej, skontaktuj się teraz z tym potężnym rzucającym czar. Oto jego kontakt: [email protected] lub dodaj hm na WhatsApp +2347011196745 również specjalizują się w leczeniu wszelkiego rodzaju deasese takich jak * PIENIĄDZE PIENIĄDZE BYĆ BOGATE
1 LOTTERY SPELL
DIBETIE, ZIMNA GLEBA, 1. HERPES
2. GORZKA LASSA
3. GONORRHEA
4. HIV / AIDS
5. LICZBA LOW SPERM
6. CHOROBA MENOPAZY
7. PADACZKA
8. ASEPSIS
9. RAK
10. DEPRESJA NIEPRAWIDŁOWOŚCI
11. PROBLEM CIĄŻY
12. ALS
13. HPV
14. ROZSZERZENIE DOWOLNEGO TYPU
15. POBIERZ SWÓJ EX LOVER
16.HEPATYTIS, A, B, C
17. SYPILIA
18 .. ARTHRITIS
19. DERMATYKA OSÓB ATOPOWYCH
20. LEUKEMIA ..
Barabara Jowkie
Barabara Jowkie 1.03.2019, 02:21
Witajcie, moi dobrzy ludzie, jestem Barabara Jowkie po imieniu i jestem stąd Lublinie tu w języku polskim złożyłem wniosek i otrzymałem pożyczkę od firmy pożyczkowej Stella Rene, firmy, w której wypłaciłem pożyczkę w wysokości 1 000 000 zł i zanim ja zawsze usłyszałem, że jest wiele Oszustwa tu na stronie, ale dzisiaj potwierdziłem i widzę, że nadal jest tu legalna i bezpieczna firma kredytowa również na tej stronie, więc moi ludzie, proszę, nie zamykajcie sprawy, dopóki nie zobaczycie wszystkiego dla siebie, pani Stella Rene, firmy pożyczkowej jest nadal realny i nadal pomagała ludziom z naszego kraju i wielu innych krajów dzisiaj, a ja jestem tak szczęśliwy, że mam teraz pożyczkę, aby spłacić wszystkie moje długi, a także, gdy potrzebujesz pożyczek, skontaktuj się z poniższym e-mailem : [email protected] po więcej informacji i wierzyć, a Stella Rene również pomoże ci rozwiązać twoje problemy, ponieważ jest realna i gwarantowana.

Barabara Jowkie
Adrian Bayford
Adrian Bayford 19.02.2019, 09:41
Cześć,

Czy potrzebujesz legalnego i szybkiego wypożyczania?

Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj pożyczkę!

Oferujemy pomoc finansową dla osób, firm poszukujących pożyczki. finansowanie pożyczek i kapitał obrotowy w celu założenia nowej spółki lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana z korzystnym oprocentowaniem 2%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: ([email protected])
John Jacob
John Jacob 18.02.2019, 16:19
Witaj, czy jesteś biznesmenem czy kobietą? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki? Czy Twoja firma lub projekt wymaga finansowania lub potrzebujesz pieniędzy na zakup domu lub samochodu ?. Czy tak trudno jest uzyskać pożyczkę od lokalnych banków lub innych instytucji finansowych? Jeśli twoja odpowiedź brzmi "tak", radzę skontaktować się z Globalną Firmą Finansową ([email protected])
 
Global Finance Firm jest globalną organizacją pożyczkową, której celem jest udzielanie szybkich, zabezpieczonych i niezabezpieczonych pożyczek gotówkowych osobom fizycznym i firmom po dotowanej stopie procentowej. Pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które napotykają trudności finansowe na całym świecie. Zgłaszając się do nas, składasz wniosek do zaufanej firmy, która dba o Twoje potrzeby finansowe. Zaopiekujemy się tobą przez cały proces.

OFERUJEMY WSZYSTKIE RODZAJE USŁUG KREDYTOWYCH

Aby dowiedzieć się więcej o Global Finance Funding, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail lub poniższego numeru WhatsApp.
Email: ([email protected])
Email: ([email protected])
WhatsApp: (+17722073517)

Czekamy na wiadomość od Ciebie tak szybko, jak to możliwe.
Susan Benson
Susan Benson 14.02.2019, 22:45
Witaj, Panie i Panowie, czy pilnie potrzebujecie pożyczki biznesowej, osobistej lub pożyczki hipotecznej? Jeśli tak, radzę skontaktować się z Sunshine Financial Group za pośrednictwem tego adresu e-mail ([email protected]), aby uzyskać pożyczkę

Sunshine Financial Group to kompleksowa firma świadcząca usługi finansowe, zaangażowana w pomoc w poprawie długoterminowego sukcesu finansowego. Nasze spersonalizowane programy zostały zaprojektowane, aby pomóc w rozwoju, ochronie i oszczędzaniu majątku poprzez dostarczanie spersonalizowanych usług i specjalistycznej wiedzy.

Jeśli tak trudno uzyskać pożyczkę kapitałową od lokalnych banków lub innych instytucji finansowych, nie martw się, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Gdy składasz wniosek w SFGI, starasz się o kontakt z zaufaną firmą, która dba o Twoje potrzeby finansowe. Przez cały proces będziesz się troszczyć.

GŁÓWNE KORZYŚCI;

- Zastosuj zawsze i wszędzie.
- Otrzymuj gotówkę w mniej niż 24 godziny
- Pożycz od 1000 do 30 milionów
- Brak ukrytych opłat.
- Niskie oprocentowanie 3%
- Masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniowy, miesięczny lub roczny przez okres 1-30 lat.
- Oferujemy pożyczkę w dowolnej walucie
- Oferujemy zarówno pożyczki zabezpieczone, jak i niezabezpieczone

Jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki w ciągu 24 godzin, napisz do poniższego e-maila, aby uzyskać więcej informacji

Email: ([email protected])
Email: ([email protected])
WhatsApp: +447903159998

Gorące pozdrowienia
Susan Benson
Ryan Jeremy
Ryan Jeremy 13.02.2019, 10:20
Cześć wszystkim, jestem z Polski, szybko używam tego medium, aby ścinać świadectwo o tym, jak Bóg skierował mnie do Legit i prawdziwego pożyczkodawcy, którzy pomogli mi i sprawili, że moje życie zmieniło się z trawy w łaskę, z bycia biednym do bogatej i odnoszącej sukcesy kobiety, która może teraz pochwalić się zdrowym i bogatym życiem bez stresu i trudności finansowych. Po tylu miesiącach prób uzyskania pożyczki w Internecie i zostałem oszukany sumą 17.214 $, tak rozpaczliwie szukałem pożyczki od legalnego pożyczkodawcy online, który nie doda mi do bólu, więc postanowiłem skontaktować się z przyjacielem mój, który niedawno dostał pożyczkę przez Internet, rozmawialiśmy o tej kwestii i do naszych wniosków powiedział mi o człowieku o nazwisku Robbie dagga, który jest dyrektorem generalnym pożyczki kapitałowej Pożyczka finansowa. Złożyłem więc wniosek o pożyczkę w wysokości (350.000,00 EURO) o niskiej stopie procentowej w wysokości 3%, więc pożyczka została zatwierdzona bez stresu i wszystkie przygotowania, które zostały wykonane w związku z przekazaniem pożyczki, aw ciągu 24 godzin od złożenia pożyczki na moje konto bankowe, więc chcę doradzić każdemu, kto potrzebuje pożyczki, aby szybko skontaktować się z NIM ([email protected]), modlę się, aby Bóg dodał więcej błogosławieństw do swojego życia i do wszystkich wokół niego, jeśli jesteś zainteresowany, możesz skontaktować się z nimi teraz
Susan Benson
Susan Benson 13.02.2019, 02:58
Witaj, Panie i Panowie, czy pilnie potrzebujecie pożyczki biznesowej, osobistej lub pożyczki hipotecznej? Jeśli tak, radzę skontaktować się z Sunshine Financial Group za pośrednictwem tego adresu e-mail ([email protected]), aby uzyskać pożyczkę

Sunshine Financial Group to kompleksowa firma świadcząca usługi finansowe, zaangażowana w pomoc w poprawie długoterminowego sukcesu finansowego. Nasze spersonalizowane programy zostały zaprojektowane, aby pomóc w rozwoju, ochronie i oszczędzaniu majątku poprzez dostarczanie spersonalizowanych usług i specjalistycznej wiedzy.

Jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki w ciągu 24 godzin, napisz do poniższego e-maila, aby uzyskać więcej informacji

Email: ([email protected])
Email: ([email protected])
WhatsApp: +447903159998

Gorące pozdrowienia
Susan Benson

Pozostałe