Gryfiński PiS organizuje konferencję

  • 03.02.2018, 12:19 (aktualizacja 03.02.2018, 13:46)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Gryfiński PiS organizuje konferencję
Zarząd Gryfińskiego Komitetu Prawa i Sprawiedliwości zaprasza na konferencję oświatową. Spotkanie będzie poświęcone omówieniu zmian, które nastąpiły w systemie edukacji po pierwszym roku reformy.

W konferencji zaplanowano udział zachodniopomorskiego wicekuratora oświaty Jerzego Sołtysiaka.

Miejsce spotkania: sala siedziby Komitetu PiS Gryfino ul. Bolesława Chrobrego 52.

Termin: 6 lutego 2018 r., godz.17.00

 

Zapraszamy do udziału w naszej ankiecie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

czyt.
czyt. 06.02.2018, 21:38
Było ciekawie ale za dużo statystyk.
ambra
ambra 06.02.2018, 00:02
Ta ekipa, która przygotowywała reformę w naszej gminie to wiedziała co robi. Warto pamiętać że w innych miastach polikwidowali szkoły i pozwalniali nauczycieli a dzieci uczą się na dwie zmiany. Patrząc obiektywnie o niczym takim nie mówi się u nas. Samorząd musiał zrealizować to co sejm RP mu nakazał poprzez wprowadzenie ustawy. Jeśli kurator nie zakwestionował takich rozwiązań to znaczy ze wszystko jest zgodnie z prawem.
nauczyciele z Górki
nauczyciele z Górki 05.02.2018, 22:21
Przyjdziemy i obgadamy temat.
mieszkanka
mieszkanka 04.02.2018, 11:39
Do Polko. Czy myślisz, że dyrektorzy wybrani przez PIS będą lepsi? W czym??? Szkoły, przedszkola sądy, Kościół, służba zdrowia i ...wolne od polityki!
PO-wcom stanowcze nie
PO-wcom stanowcze nie 04.02.2018, 09:34
PO-wskie dziadostwo-nidy więcej!!!
Gość
Gość 04.02.2018, 02:27
PIS -owski zamordyzm ,ingerencja i polityczne sterowanie instytucjami państwa , sądami,edukacją i to wszystko ...jeszcze was rozliczą Polacy za to co wyprawiacie z tym krajem ludźmi ,oby jak najszybciej
Fakt
Fakt 04.02.2018, 09:47
Mniejszym złem od PO-wskiego złodziejstwa, rozkradania i sprzedaży Polski PO kawałku
cezar
cezar 03.02.2018, 18:02
Chleba jest dosyć, więc rośnie popyt na igrzyska...
Karol
Karol 03.02.2018, 17:20
Jak by nie było to jedyna partia, która działa.
nigdy więcej rządów pełowców
nigdy więcej rządów pełowców 03.02.2018, 16:43
jechać z pełowcami co by nam kraju nie rozkradli!!!
:):):)
:):):) 03.02.2018, 16:52
jedzie baba na kogucie, kogucie:):):)
TW Boleś W.
TW Boleś W. 03.02.2018, 16:07
Tylko Poślesz joby do sponsora Pani kandydatki na burmistrza Ewuni i od razu PiSze !!!!
@n@konda
@[email protected] 03.02.2018, 19:01
Powiem dzisiaj delikatnie weź sznikersa.
chamstwo!!!
chamstwo!!! 03.02.2018, 16:54
"joby" to sobie "ślij" boleś do swojej matki. Właściwy adres...
:):):)
:):):) 03.02.2018, 16:46
Boleś, odwaliło ci? "poszłeś" w tango???
Jeszcze będziesz mówił, że to prawidłowo?
pizzi
pizzi 04.02.2018, 09:35
pizzę wciągnełeś?
TW Boleś W.
TW Boleś W. 03.02.2018, 16:04
Redaktorku K .............. CENZURA ?????????
redaktorek K
redaktorek K 03.02.2018, 17:22
Że co? Że sam się cenzurujesz? Autocenzura to normalna sprawa! :))))))))))))))))
TW Boleś W.
TW Boleś W. 03.02.2018, 15:59
PO się marzy WUML - Jak były rekolekcje to w szkole akademia ku czci ..... Jak poszłem na akademię to w domu łomot , jak poszłem na rekolekcje w szkole Pała !!!! Zwrot POSZŁEM pozwala używać Pan Miodek . To informacja dla ciemnoty z totalnej .
:):):)
:):):) 03.02.2018, 16:45
"szłeś, szłeś" - na akademie i rekolekcje - a na język polski nie "doszłeś":):):)
grzmot
grzmot 03.02.2018, 17:56
TW Boleś - bardzo prawy i sprawiedliwy się odezwał.
polko
polko 03.02.2018, 14:36
Dlaczego nie pogonią PO-ich i KOD-ich dyrektorów szkół w powiecie Gryfińskim? Edukacja zyska gdy nie będzie starych układów?
straszno
straszno 03.02.2018, 15:00
Faszyzm się wam marzy. Co znaczy "pogonić"? Mają uciekać z kraju czy porobicie specjalne obozy.
...
... 03.02.2018, 15:15
a co ma do tego faszyzm ?
straszno
straszno 03.02.2018, 17:24
Nagonka i likwidacja partii oraz organizacji...
zomo wiecznie potrzebne...
zomo wiecznie potrzebne... 03.02.2018, 15:38
W większości "izmów" za inne poglądy niż władza było się "gonionym"!
protestuję
protestuję 03.02.2018, 14:11
Dlaczego w szkole w tygodniu są dwie lekcje religii a tylko jedna Historii?
...
... 03.02.2018, 15:15
jak ktoś nie chce żeby jego dziecko chodzilo na religie to może je wypisac. pojdzie na etyke albo do czytelni w czym problem ?
,,,,
,,,, 03.02.2018, 15:39
W tym, że jedna godzina historii to paranoja, gdy religii dwie godziny...
qś