Gmina nie odśnieża swoich dróg w Stefie Przemysłowej w Gryfinie

  • 04.02.2018, 21:59 (aktualizacja 04.02.2018, 23:41)
  • Admin Admin
Gmina nie odśnieża swoich dróg w Stefie Przemysłowej w Gryfinie
Proszę o interwencję. Droga wewnętrzna strefy Przemysłowej w Gardnie jest nieprzejezdna. Kierowca autobusu nie chce tam wjeżdżać, bo nic nie jest odśnieżone. Mamy w związku z tym problemy z dojazdem do pracy – skarży się pracownik mający zatrudnienie w strefie.

Właścicielem nieodśnieżonej drogi w Strefie Przemysłowej w Gryfinie (taka jest oficjalna nazwa, chociaż chodzi o Gardno) jest gmina Gryfino.

 

W fotogalerii znajdziemy zdjęcia czytelników przedstawiąjące nieodśnieżone dziś drogi w Gardnie.

Admin Admin

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

baca hej
baca hej 05.02.2018, 18:45
W związku z tematem o odśnieżaniu proponuję ,,Domek w Karkonoszach" https://www.youtube.com/watch?…
pora buraczane
pora buraczane 05.02.2018, 17:19
Tam jurysdykcja Mietka nie sięga!
Chuck Norris
Chuck Norris 05.02.2018, 18:47
Nawet Chuck Norris nie wie gdzie sięga jurysdykcja Mietka.
jurysdykcja
jurysdykcja 05.02.2018, 19:08
Jurysdykcja też nie wie, gdzie Mietek sięga, bo rzadko go widuje:)
obcy
obcy 05.02.2018, 17:11
Dzień wcześniej czyścili ścieżkę rowerową bo była zajechana pewnie "ktoś" przyjedzie a może straż miejska ruszy du...py i pogoni parkujących notorycznie na ścieżce rowerowej i na chodniku zaprasam
Co za buraki.
Co za buraki. 05.02.2018, 15:19
Strefa w Gardnie Sawarynowi i Milerowi ciągle kojarzy się z buraczanymi polami, dlatego pól nie odśnieżają. Mietek ma doświadczenie i nigdy nie odśnieżał swoich pól.
nadzieja
nadzieja 05.02.2018, 14:33
Tylko wiosna może zrobić tu porządek!
Pług śnieżny
Pług śnieżny 05.02.2018, 11:10
Do tej pory mówili że to wina poprzednika. Burmistrzu i wy urzędnicy Pawle i Tomku do pracy bo jak wiecie bez pracy nie ma kołaczy.
tak
tak 05.02.2018, 11:29
Pług to by się przydał ale taki który przeorałby ich zaśniedziałe mózgi i zmusił do wysiłku intelektualnego.
Gryfiniak
Gryfiniak 05.02.2018, 10:49
Jana Pawła II w Gryfinie przejechał pług, ale nie posypywał solą i piaskiem. Drogi gminne oblodzone tak jakby żaden z urzędników czy burmistrzów nie kontrolował firm odśnieżających.
zł
05.02.2018, 10:59
Bo sól droga jest!
Wolność
Wolność 05.02.2018, 09:56
Zabrakło piasku, budżet się nie spina, gmina 4 litery wypina.
Biedny obywatel, sam sobie szkodzi takich wybrańców mając i łopatą machając.
3wymiary
3wymiary 05.02.2018, 09:28
Za drogi odpowiedzialny jest Miler, ale ten gość swoimi decyzjami przeniósł się jednocześnie w trzy wymiary: głupoty, chciwości i dziecinady.
Gryfiniak
Gryfiniak 05.02.2018, 10:54
Czy oprócz Panów urzędników Milera i Nikietyński jest jeszcze burmistrz? Jeżeli jest niech weźmie się do pracy bo drogi są oblodzone i nikt ich nie posypuje.
Bronisław vel Sarna
Bronisław vel Sarna 05.02.2018, 05:29
Oddział ORMO z Gardna melduje swoją gotowość i oddanie naszej wspólnej sprawie. Inne oddziały wpisujcie się w komentarzach. CZUWAJ.
Romek vel napletek
Romek vel napletek 05.02.2018, 09:33
Oddział Gryfino tez gotowy
Masarz
Masarz 05.02.2018, 15:22
Pod swój kałdun to ty już ze 20 lat nie zaglądałeś to co ty wiesz o swoim napletku grubasie.
Xyz
Xyz 05.02.2018, 00:46
A czy tego nie powinna ogarniać firma Elwi tak jak drogi w Gryfinie? Na drogach jest dramat a kasę ktoś bierze.
PUK
PUK 05.02.2018, 01:10
PUK, PUK.
Panicho prezes przyjedzie w poniedziałek to się zobaczy albo nie przyjedzie to się nie zobaczy.
retro
retro 05.02.2018, 00:55
A w ogóle z kim gmina ma podpisaną umowę? A w ogóle ma? Bo nie zdziwiłbym się jakby na tą część po prostu nie było bo zapomnieli.
kierowca
kierowca 04.02.2018, 23:42
Skoro nie dają rady w Gryfinie to jak mają dać radę w Gardnie????????????

Pozostałe