Dzień pełen wrażeń, uśmiechu i zabawy [ZDJĘCIA]

  • 07.02.2018, 16:12
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dzień pełen wrażeń, uśmiechu i zabawy [ZDJĘCIA] fot. ZS Nowe Czarnowo
W Zespole Szkół w Nowym Czarnowie 7 lutego 2018 r. odbyła się wspaniała zabawa karnawałowo-walentynkowa z udziałem wszystkich uczniów i nauczycieli placówki. Jak co roku nauczyciele przygotowali szereg atrakcji aby ten dzień był pełen wrażeń, uśmiechu a przede wszystkim super zabawy.

Pani A. Ogrenicz zaprosiła wszystkich zebranych na korytarzu i świetlicy szkolnej do wspólnych tańców i konkursów przygotowanych na tą okazję. Wiele radości sprawiła uczniom zabawa w rzucanie śnieżkami do celu, przekładanie kostek lodu z miski do miski, zabawa „Podaj dalej”, w której przekazywali sobie kapelusz czy zabawa „uciekające balony”. Konkursy były przeplatane przerywnikami muzycznymi, gdzie można było potańczyć w rytm przebojów disco polo i nie tylko.

Imprezę zaakcentowały też zabawy o charakterze walentynkowym. Było wiele czerwonych serc, którymi obdarowywali się uczniowie, losowali też imiona swoich przyszłych sympatii czy to w cukierkach, czy też przekuwając wielkie serce z imionami uczniów. Był także konkurs na najciekawszy przebranie balu karnawałowego oraz na najlepszego tancerza.

Po tak udanej i pełnej pozytywnych wrażeń zabawie uczniowie i nauczyciele rozeszli się do klas na słodki poczęstunek. Dziękujemy za superimprezę i z niecierpliwością czekamy na tłusty czwartek! Mniaam!!!

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Heniu
Heniu 07.10.2018, 14:40
?

Pozostałe