Tłusty czwartek. Pyszności do wyboru i na każdą kieszeń

  • 07.02.2018, 21:27 (aktualizacja 07.02.2018, 22:09)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tłusty czwartek. Pyszności do wyboru i na każdą kieszeń fot. TWS
W sklepach cukierniczych, piekarniczych i marketach trwa dziś „pogotowie pączkowe”. Wszyscy liczą na setki sprzedanych przysmaków w tłusty czwartek. W cukierni „Nad Odrą” w Gryfinie już idący na pierwszą zmianę do pracy będą mogli zakupić gorące pączki.

Państwo Natalia i Leszek Wesołowscy już od godz. 5 serwować będą w tłusty czwartek tradycyjne przysmaki. Dla każdego coś innego, zgodnie z życzeniem: z ajerkoniakiem, serem, wiśniami, konfiturą. I zawsze gorące. I tak już trzeci rok. A ceny? Wszystkie po 2,50 zł.

„Biedronka” klientów zachęca ceną. Łakomczuchom oferuje 12 szt. pączków pakowanych w zamkniętych kartonikach po 0,38 zł za sztukę. Jeśli ktoś kupi 6 pączków, zapłaci 0,55 zł za jeden. Pojedynczy okrągły przysmak kosztuje w Biedronce 0,78 zł, a wszystkie są z różanym nadzieniem. Natomiast w Bagietce cena pączka to 2,80 zł. Za taki „trzy w jednym”: budyń, czekolada, posypka trzeba zapłacić 3,50 zł. Jest duży i wygląda smakowicie, aż ślinka cieknie.

Jak Państwo widzicie – w tłusty czwartek do wyboru, do koloru i na każdą kieszeń.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

top
top 08.02.2018, 18:13
No jeśli koniecznie musisz być wierny tradycji, to kupuj pączki U PIEKARZY - są droższe, ale lepsze i bez chemii (tzn. w piekarni nie robią hurtowych ilości by wysłać do wielkich sklepów, by były świeższe dłużej i tańsze).
Mm
Mm 08.02.2018, 13:32
Sama pieke pączki te tradycyjne i gniazdka.wszystkim smacznego życzę
oko
oko 08.02.2018, 10:45
Na Placu Barnima pączki Radio Szczecin rozdawało!
Bogacz
Bogacz 08.02.2018, 08:51
Kupuję i wspieram lokalnego piekarza a nie niepolskie supermarkety.

Płace 2.65 zł za prawdziwego paczka a nie jakieś: palmitynian askordylu, karboksymetyloceluloza, karagen, guma ksantanowa, lakton kwasu glukonowego, sorbinian potasu czy polisorbat 60.

Nie kupuję g* w złotym papierku :)
Ela
Ela 08.02.2018, 00:16
W Biedronce kupiłam w środę po 55 groszy ale trzeba było kupić 6 sztuk!
moje zdanie
moje zdanie 08.02.2018, 07:13
a ja wolę dwa ale gorące i pyszne, niż nawet dziesięć "fabrycznych"
oko
oko 08.02.2018, 10:45
Gorących nie polecam bo potem dolegliwości żołądkowe.
:)
:) 08.02.2018, 22:49
Lubię, i nie mam żadnych dolegliwości!
Roksana
Roksana 08.02.2018, 00:09
W Lidlu pączek z nadzieniem wieloowocowym 65 g po 0,38 zł, ale trzeba też kupić 12 sztuk w kartonie.
Pączek z nadzieniem różanym ze skórką pomarańczową 80 g - 1,49 zł.
Pączek drożdżowy ręcznie zwijany z powidłami śliwkowymi 120 g - 2,49 zł.
oponka
oponka 07.02.2018, 23:32
To znowu kilka kilogramów przybędzie....
moje zdanie
moje zdanie 08.02.2018, 07:14
ale za to jakich apetycznych kilogramów... :)
oko
oko 08.02.2018, 10:46
Tłuszcz to tłuszcz, żadnego oka nie cieszy
:)
:) 08.02.2018, 22:49
Nie każdy gustuje w szkieletorach...
smakosz
smakosz 07.02.2018, 23:13
Dobra cena jak na takie z tłuszczu .

Pozostałe