Trendy, innowacje oraz inspiracje w biznesie

  • 12.02.2018, 12:51
  • Admin Admin
Trendy, innowacje oraz inspiracje w biznesie
Skąd biorą się dobre pomysły na biznes? Jak je wprowadzić w życie, jak je rozwijać? Konferencja PROINVESTORS najpierw przekonywała małe i średnie polskie firmy z Pomorza Zachodniego do inwestowania w specjalnych strefach ekonomicznych. Teraz organizatorzy wespół z Samorządem Województwa zaprosili Jerzego Owsiaka i Iwonę Guzowską oraz topowych zachodniopomorskich ludzi biznesu – by opowiedzieli jak odnieśli sukces. Udział w wydarzeniu jest darmowy, trzeba tylko być przedsiębiorcą żądnym wyzwań i rozwoju.

- Jestem ciekaw gdzie pomysły znaleźli nasi zachodniopomorscy przedsiębiorcy. Czy ich sukces to faktycznie 1% inspiracji, a 99% ciężkiej pracy? Nie mogę doczekać się tych dyskusji. Cieszę się również, że porozmawiamy o tym jak prowadzić biznes, aby z jednej strony był on nowoczesny, innowacyjny i wydajny, a z drugiej strony zawsze miał na uwadze dobro człowieka. przekonuje marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.

 

Kto o porywaniu tłumów i inspirowaniu do działania wie więcej niż Jerzy Owsiak - twórca Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Kto ma tyle doświadczenia w pokonywaniu własnych słabości i… przeciwniczek jak Iwona Guzowska – mistrzyni świata w boksie? Jeśli dodamy do tego kobietę, która zamiast rozwijać własną kancelarię prawną zdecydowała się poświęcić swojej pasji – gotowaniu, Iwonę Niemczewską – najlepszą kobietę szefa w Polsce, a także jedną z najbardziej cenionych trenerek biznesu w Polsce – Sylwię Majewską, to otrzymamy prawdziwą mieszankę wybuchową. Inspiracje i motywowanie do sukcesu to ich drugie imię.

 

- Jeszcze kilka lat temu jednym z głównych czynników decydujących o sukcesie inwestycyjnym było umiejscowienie biznesu w specjalnych strefach ekonomicznych. Jednak, największą przewagę nad konkurencją zawsze dawał dobry pomysł. Dziś do tego czynnika dochodzi postawienie na technologię, wprowadzenie właściwej kultury do przedsiębiorstwa. Idziemy tym tropem. - mówi dyrektor Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Województwa Zachodniopomorskiego Jacek Wójcikowski.

 

Innowacyjne rozwiązania powstające w startupach, przenoszenie handlu do Internetu i branża e-commerce to dziś kierunek, od którego nie ma już odwrotu. Oczywiście na Proinvestors 2018, nie zabraknie również kwestii kluczowej w gospodarce, czyli finansów i przepisów prawnych. Wśród gości specjalnych konferencji będzie m.in. prof. Dariusz Rosati. Obok Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego jednym z współorganizatorów konferencji jest także Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego.

 

- Dawniej, pieniądze były jedną z przeszkód w robieniu biznesu. Dziś są na wyciągnięcie ręki. Mamy olbrzymie doświadczenie w finansowaniu pomysłów zachodniopomorskich przedsiębiorców, w tym również startupów. Nasza oferta jest bardzo szeroka i skorzystać może z niej prawie każdy, w zależności od potrzeb i etapu biznesowego rozwoju. - wyjaśnia dyrektor Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego Robert Michalski.

 

Wyjątkowych ludzi biznesu będzie można usłyszeć już 22 marca 2018 r. w hotelu Radisson w Szczecinie. Rejestracja odbywa się za pośrednictwem stronywww.proinvestors.pl . Z uwagi na to, że udział w wydarzeniu jest bezpłatny, organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odmowy udziału w konferencji osobom, które nie spełniają kryteriów docelowych. Proinvestors 2018 to kontynuacja idei, która zrodziła się z inicjatywy firm oraz instytucji zajmujących się obsługą biznesu na poziomie regionu, miast i gmin Pomorza Zachodniego. Grupa dąży do wyznaczania jak najwyższych standardów w obsłudze inwestorów.

Konferencja Proinvestors 2018
„Trendy, innowacje oraz inspiracje w biznesie”
22 marca 2018 r. Szczecin, hotel RADISSON

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

edek
edek 6.03.2018, 16:36
Obecnie podstawa w biznesie to dobrze wypozycjonowana firmowa strona internetowa. Można to robić samodzielnie, niektóre sztuczki http://www.proseo.edu.pl/pozyc… Ja swoja pozycjonuję samodzielnie.
Wiktor
Wiktor 13.02.2018, 12:10
Pieniądze dla przedsiębiorców są na wyciągnięcie ręki. Czasy dla przedsiębiorców są na prawdę bardzo obiecujące. Urząd Marszałkowski oraz instytucje mu podległe świetnie sobie radzi z wydawaniem funduszy europejskich.
macius wykopany
macius wykopany 12.02.2018, 18:22
najfajnuejszym sukcesem jezd zalatfienie se stolka f nagistracie czytesz innym urzendzie tak by mniec slurzbowom fure, karte pinienrznom, komure i zagraniczne wycieczki na koszt gupih POdatnikuf a na stare lata wypasionom eneryture jako dodatek do wzientyh lapufek
Wolność
Wolność 12.02.2018, 14:45
I to wszystko zabijane na starcie przez podatki. Ich jedynym pomysłem jest sposób uzależnienia od siebie, bo sami nie mają pomysłu, a kasa musi się kręcić do ich kieszeni.

Pozostałe