Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Styropiany od miesięcy sterczą z okien UMiG

  • 15.02.2018, 18:37 (aktualizacja 15.02.2018, 18:56)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Styropiany od miesięcy sterczą z okien UMiG
Prawie cztery miesiące temu pytaliśmy, co dzieje się z remontowanym pokojem nr 25 w Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie. Sekretarz Ewa Sznajder odpowiedział nam wówczas, że pomieszczenie przeznaczono do pracy Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego. Od października przez okno urzędu widać bałagan. Pokój jest zamknięty, nieużytkowany. Część urzędników została przeniesiona do pomieszczeń w banku, za które gmina (czyli podatnicy) płaci. Gdzie tu logika?

Remont trwa od października 2017 r. Praktycznie nie zauważyliśmy aby w ostatnich miesiącach cokolwiek się tam działo. W tzw. międzyczasie uchwalono nowy budżet, gdzie można było zabezpieczyć pieniądze na dokończenie „inwestycji”. Zadanie miało „umożliwić realizację celów statutowych gminy w zdecydowanie szerszym zakresie”. Tak informowała Ewa Sznajder:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/25798,andrzej-zlota-raczka-remontuje-byla-sale-slubow-wi

-Wszystkie remonty i zmiany lokalowe w Urzędzie służą poprawie warunków pracy i podniesieniu jakości usług dla mieszkańców – odpowiedziała na nasze pytania sekretarz Miasta i Gminy Gryfino Ewa Sznajder.

- Skoro władze Gryfina mają takie plany, to dlaczego w tak opieszały sposób są realizowane? - pytamy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (56)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ha ha
ha ha 17.02.2018, 09:49
Styropian u styropianów! Jaki pan taki kram.
formalistka
formalistka 17.02.2018, 10:07
Styropianami nazywano strajkujących w PRL - żaden z tych panów tercetowych nie był "styropianem" w tym znaczeniu.

Jeśli szukać skojarzeń budowlanych to bardziej mi pasuje cegły albo wełny mineralne...
ha ha
ha ha 17.02.2018, 12:16
Ok, z formalnego punktu widzenia to racja. W takim razie powiem -lenie i brudasy ze styropianem w oknach. Syf i bałagan od kilku miesięcy i nikomu to nie przeszkadza? Przeczołgać sekretarz i wicka od remontów! Jeśli taka pierdoła jest dla tej ekipy problemem, to co tu mówić o dużych inwestycjach? Teraz rozumiem dlaczego w mieście marazm.
styropian w sali ślubów
styropian w sali ślubów 17.02.2018, 13:09
Oczekiwać remontu Łużyckiej skoordynowanego z innymi inwestorami, jak dłużej robią remont sali ślubów niż budowali rondo przy cmentarzu!!!
organizacja gminna
organizacja gminna 17.02.2018, 14:13
Bo ronda nie robiła gmina - dlatego budowali krócej niż remont sali ślubów...
Starzy
Starzy 16.02.2018, 19:42
Czekamy na nowego burmistrza
Czterdziestolatkowie.
Czterdziestolatkowie. 16.02.2018, 19:34
Czekamy na nowego burmistrza.
oczekujący
oczekujący 17.02.2018, 12:16
Czekamy na Panią burmistrz, która zrobi porządek.
Wanda
Wanda 17.02.2018, 12:36
Prawda, brakuje kobiecej ręki w tej gminie.
macius wykompany
macius wykompany 16.02.2018, 17:46
czeba sobie jasno POwiedziec rze niePOinno siem na sesje czy do ratusza fpuszczc takih opcolakuf z cedynii co majom rurzne wyroki sondowe do wykonania amimoto czepiajom siem besPOwodu grefińskiej wladzy i fszelkih inwestycji. czeba wydac dekret o akretytacji i spradzic czy on wogule ma jakies papiery dziennikarskie i nieh go strasz mniejska dePOrtuje jak pszylezie wenszyc do urzendu
Pawcio najarany?
Pawcio najarany? 16.02.2018, 19:22
Pawcio najarany? Tylko ty możesz wymyślić „obcolaków”! Obyś dostał to, czego innym nie szczędziłeś!!!

Ale czasy usłużnych dziennikarzy minęły. Przynajmniej na poziomie gminy...
olch
olch 16.02.2018, 13:52
A co wam przeszkadzają te styropiany?Macie zamiar się tam przeprowadzić czy co?
babraki
babraki 16.02.2018, 19:25
To obraz Seweryna i spółki. Dykta, klej, woda. Taka prowizorka.
!
! 17.02.2018, 10:09
Ale to widać po mieście - takiego brudnego, zaniedbanego, bez koszy na śmieci - nie było!
tylko myślący
tylko myślący 16.02.2018, 14:52
Do olch. Przecież UMIG to nie prywatna siedziba burmistrza czy wicków, tak mogą robić u siebie! I nie dziw się,że ludzi wkurza taka niegospodarnosć !!!!
Romko
Romko 16.02.2018, 16:13
A kogo wkurza?Mnie nie wkurza.Może zrobimy tak.Tego kogo wkurza proszę o zminusowanie mnie.Założę się że minusów będzie góra 10 do 15.więc tyle będzie wkurzonych.Reszta czyli ponad 25 tysięcy mieszkańców Gryfina będzie nie wkurzona lub obojętna temu że z okien UMIG wystają lub nie wystają jakieś sytropiany.
@
@ 16.02.2018, 18:49
Ale debilnięty Romko.
zapewniam
zapewniam 16.02.2018, 16:31
Romko/Nikitiński w listopadzie poznasz prawdziwe liczby!
krętactwo czerepacha
krętactwo czerepacha 16.02.2018, 16:26
A dlaczego nie powiesz, komu się styropiany w oknie sali ślubów podobają niech cię "zaplusuje" - a reszta, czyli 25 tysięcy jest przeciw?
Romko
Romko 16.02.2018, 16:48
A komu się styropiany w oknach podobają niech mnie zaplusuje.No i zostało powiedziane.
:):):)
:):):) 16.02.2018, 19:21
I przyznasz, że "25 000 mieszkańcom" minus twoje plusy STYROPIANY SIĘ NIE PODOBAJĄ?:):):)

Romko Dzisiaj, 16:13 Reszta czyli ponad 25 tysięcy mieszkańców Gryfina
roszczeniowa klientela
roszczeniowa klientela 16.02.2018, 15:01
Wygląfda jak prywatne, zaniedbane do rozbiórki!
Miś
Miś 16.02.2018, 08:28
Pamiętacie w „Misiu” scenę wydawania paszportów z karzełkami tańczącymi krakowiaka? Widząc salę z prześcieradłami to mi się przypomniało...
Bareja wiecznie aktualny!
Bareja wiecznie aktualny! 16.02.2018, 16:28
w ogóle tercet gminny coraz bardziej jak wyjęty z komedii Barei...
Jola
Jola 16.02.2018, 08:04
Przecież to wystarczy wziąć te styropiany i te butelki z okna i wstydu już nie ma!
grabka
grabka 16.02.2018, 19:31
A gdzie będziemy pili ?
łowczy miejski
łowczy miejski 16.02.2018, 07:44
Kuna ze strychu lepszym burmistrzem będzie. I ma meble z sali ślubów...
:D
:D 16.02.2018, 07:33
Szczekajcie :D az milo się czyta. Kto kandydatem opozycji ?:D:D:D
do szczekającej d...
do szczekającej d... 16.02.2018, 07:47
A co psie, ty tylko szczekanie rozumiesz? To szczekaj z sobą podobnymi. I machaj ogonkiem do obsmarowywania swoich konkurentów...
:D
:D 16.02.2018, 09:17
ale kto jest tym konkurentem ? nikt nie potrafi odpowiedzieć. ukrywacie go w szafie ?:D
do d...
do d... 16.02.2018, 09:53
Jak Sawaryn swoje wicki? A co, już chcesz startować z układami za plecami szefa, tylko nie wiesz do kogo?
:D
:D 16.02.2018, 16:31
zadałem proste pytanie. kto będzie konkurentem dla Sawaryna. A tu jakies głupie odpowiedzi. Po co pisać jak takowego nie ma...
karciarz
karciarz 16.02.2018, 17:07
:D każdy chłystek z ulicy będzie lepszy niż ci tandeciarze z Milerem w talii.
jaśnie pan "zadał pytanie", cha cha
jaśnie pan "zadał pytanie", cha cha 16.02.2018, 16:42
Nie jesteś u siebie w gabinecie, żeby dekretować, kto i co ma ci odpowiadać! Poza tym - Nikityński na proste pytania nie umie odpowiadać prosto, to czemu wymagasz od innych?
kappo
kappo 15.02.2018, 22:25
TAk naprawde to za jakiś czas i tak będa tam śluby, ale na razie wstyd przyznać się do błędu.
Młodzi
Młodzi 16.02.2018, 02:57
Czekamy na nowego burmistrza.
pizzi
pizzi 16.02.2018, 08:35
pizzę zeżarłeś!!!
Jak w oborze
Jak w oborze 16.02.2018, 00:33
To akurat zrobi nowy burmistrz i to powinien być jego pierwszy krok. Przywróci mieszkańcom salę ślubów i godność. Ja myślę, że to uzgodnienie z kościołem dla poniżenia cywilnych ślubów. PiS realizuje wytyczne i poniża samorząd i państwo. Tak naprawdę to ten burmiszcz poniża siebie bo to on jest organem od udzielania ślubów a kierownik USC może ale nie musi. Wstyd na całą Polskę. U nas rządzi skrajna klerykalna prawica. Nic nie potrafią poza psuciem.
szpinak
szpinak 15.02.2018, 22:52
ta ekipa zdania nie zmienia nawet jeśli wielu mówi że to jednak błąd, a szkoda bo większy szacunek byłby za przyznanie się do błędnej decyzji niż będzie za to co chcą zrobić
zawiedzony
zawiedzony 15.02.2018, 21:36
szkoda że władza uparła się nie zrobić ponownie sali ślubów w tym pomieszczeniu, uparcie nie chcą zobaczyć że ludzie są zawiedzeni brakiem takiej sali, bo sala na której teraz są to wstyd dla wszystkich, ale przede wszystkim dla nich, Czy radni też tego nie widzą?
mieszkaniec
mieszkaniec 15.02.2018, 21:44
To żenujące jest uczestniczyć w ślubie w takiej scenerii. Stara gierkowska sala,prześcieradła na stołach porozstawianych pod ścianami... po prostu wstyd! Dlaczego poprzednia sala ślubów została zlikwidowana?
wstyd!!!
wstyd!!! 15.02.2018, 22:15
Gorzej - stoły zakryte prześcieradłami a ludzie wciśnięci w środek między stołami - to przecież żenada!!!
Klops
Klops 15.02.2018, 21:05
O matko jaki wstyd....
fahir
fahir 15.02.2018, 20:52
To kolejny dowód na niegospodarność!
do 3 razy sztuka
do 3 razy sztuka 15.02.2018, 20:17
A tynk jak odpadał tak odpada! Będą go robili trzeci raz w tej kadencji?
eggo
eggo 15.02.2018, 20:15
Czy może mi ktoś powiedzieć kto temu biednemu tercetowi podsuwa strategię działania? Czy marketing polityczny przed wyborami odbiera im zdrowy rozsądek? A może żyją w innym świecie, w którym ktoś pompuje jej ego jak balon :-))))??
macius wykopany
macius wykopany 15.02.2018, 20:04
tylko rzondy takih fahofcuf jak ja mogom odmienic interbetowom pisanine o grefinie - miescie mlekiem i odrom plynoncym
Z
Z 16.02.2018, 08:20
Bardzo cenię sobie pańskie celne komentarze. Będę na Pana głosował.
ćwiarteczka
ćwiarteczka 15.02.2018, 19:54
To pokój na balety, ale tylko dla wtajemniczonych...
Roka
Roka 15.02.2018, 19:35
Jasne,bo caly wydział edukacji zmiesci sie do tego jednego pokoju....
retoryczne pytanie
retoryczne pytanie 15.02.2018, 19:32
Tynk się sypie w oknach butelki i styropiany - czy to gospodatrstwo niegospodarnego Mieczysława Sawaryna?
Robert
Robert 15.02.2018, 19:21
A śluby burmistrz udziela dalej w stodole (sali narad). Czy te prześcieradła dalej rozkładają na stołach ? Jak braliśmy tam ślub to salę - meble w sali przesuwano gdy goście zaczęli przychodzić na naszą najważniejszą uroczystość w życiu. Tak burmistrz szanuje rodzinę. To chyba jedyna gmina w Polsce gdzie nie ma sali ślubów. Wyróżniamy się oj wyróżniamy. Może burmistrz sobie mieć taki stosunek do małżeństwa ale nam nie jest wszystko jedno. Rodzina jest najważniejsza. On tego nie czuje bo z życiorysu wynika, że nigdy jej nie założył. Nie ma żony. Jego wybór ale nie gardź nami człowieku.

Pozostałe