Pijany wjechał na teren Zalando. Wyprowadziła go policja

  • 16.02.2018, 11:28 (aktualizacja 16.02.2018, 13:10)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pijany wjechał na teren Zalando. Wyprowadziła go policja arch.
Gdy ochrona zobaczyła manewry ciągnika siodłowego na terenie Zalando, to od razu wiedziała, że coś jest nie tak. Gdy stało się jasne, że kierowca jest pijany, wezwano policję. Patrol stwierdził, iż kierowca Volvo ma 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Pijany 53-latek przejechał prawdopodobnie prawie 100 kilometrów z Kostrzyna do Gardna. Zdarzenie odnotowano  14 lutego 2018 r. ok. godz. 23.00.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

menel
menel 17.02.2018, 10:01
eliminować pijackie mordy! ciągnąc z gołą du...p na linie za tirem !!
Securitas
Securitas 16.02.2018, 18:54
KIerowca miał 0,8
zgadza się
zgadza się 16.02.2018, 19:03
0,8 mg alkoholu, czyli w przeliczeniu prawie 1,7 promila.
Securitas
Securitas 16.02.2018, 18:52
Pierwsze OCHRONA mimo, że na bramie wjazdowej zorientowała się iż kierowca jest pijany wpuściła kierowcę kierującego ciężkim zestawem na plac, gdzie pracowali ludzie.

Kierowca normalnie podstawił naczepę pod dok ładunkowy.

Dopiero, gdy stawił się z papierami tam ochrona już na niego czekała i go zgarnęła.

OCHRONIARZE LUBIĄ TAM ROBIĆ TAKIE CHORE AKCJE.

Ryzykując życie innych pracowników ! Żenada
Janusz
Janusz 19.02.2018, 08:34
Na placu manewrowym nie bylo nikogo cale zalando bylo juz poza zakladem bo byla godzina 23 i siedzieli juz w domu albo w autobusie ci co dalej jechali . wczesniej nie mozna bylo zatrzymac bo niewiadomo co pijak by zrobil za kierownica jak by wczesniej zobaczyl ochrone wiec ciemnota ktora to komentuje w ten sposob niech sie zastanowi co pisze .Pozdrawiam.


Krysia
Krysia 19.02.2018, 05:30
A skąd wiesz, że akurat w tamtym momencie pracowali ludzie na placu? I skąd wiesz, ze normalnie podstawił się pod ten dok? widziałeś czy tylko stwierdzasz?
licencjonowany
licencjonowany 17.02.2018, 10:04
ty parówo chyba z konkurencji jesteś lub cieciujesz w PGR-erze za 5 zika !!!
pilot
pilot 16.02.2018, 21:15
Zrobił prawidłowo, rentgena nikt od razu na bramie nie ma!
Ss
Ss 16.02.2018, 20:33
***u ssij pałe ! Tskiś mądry cieciu bez uprawnień ?
cha
cha 16.02.2018, 21:33
Sa panue kierowco już wypuścili z aresztu? :)))))))))))))))
R
R 16.02.2018, 17:31
No szał [email protected]@@ja
Knagulec
Knagulec 16.02.2018, 14:21
Aj tam trochę się napil i zaraz afera ja tam od lat jeżdżę na bombie i wszystko jest ok
z Czechosłowackiej
z Czechosłowackiej 16.02.2018, 12:18
Czy to pracownik z Czech?
kotek
kotek 16.02.2018, 11:59
Już wytrzeźwiał czy jeszcze siedzi w policyjnym areszcie?
hejnalista
hejnalista 16.02.2018, 11:49
Walentynki świętował!
kalendarz
kalendarz 16.02.2018, 11:53
Walentynki sa 14, a nie 15 lutego!
Ania
Ania 16.02.2018, 12:13
14 zaczął 15 skonczyl
szkoda gadać
szkoda gadać 16.02.2018, 13:29
to tak ,jak ty-niczym się nie różnicie
aspirant
aspirant 16.02.2018, 12:18
Rozumiem, ze z nim piłaś, że wiesz!
apologe
apologe 16.02.2018, 19:05
Aspirancie, może Anka tylko polewała , a potem zadzwoniła do security?

Pozostałe