Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Rozpoczynamy weekend od spacerku po mieście

  • 16.02.2018, 15:50 (aktualizacja 16.02.2018, 16:55)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rozpoczynamy weekend od spacerku po mieście fot. TWS
Słońce już coraz wyżej, ale do wiosny jeszcze daleko. Resztki śniegu na ulicach i pozostałości bałwana na skwerku przed blokiem przypominają, że zima jeszcze nie jest w odwrocie. Dzisiaj słońce jednak pięknie świeci i na spacer warto wyjść.

Plakaty rozwieszone na „grzybkach” informują, że spotkania z „Włóczykijem” tuż, tuż.

Idąc ulicami Gryfina zawsze można kogoś znajomego spotkać. Sołtys Wełtynia Leszek Jaremczuk, dbając o wełtyńskie sprawy, odwiedził dziś Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie. Pan Leszek cieszy się również na myśl o tym, że remont drogi będzie skończony najprawdopodobniej w czerwcu i trasa zostanie uroczyście otwarta.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (10)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mietek
mietek 18.02.2018, 21:19
Remont drogi w Wełtyniu był w planie już z 10 lat temu i nie wypisujcie głupot że to Dudarowa załatwiła,bo to nie jest jej zasługa.Ona wyjdzie na otwarcie drogi i będzie się szczycić jak by to sama zrobiła. Ciekawe jaki strój założy w czerwcu bo chyba Mikołaja nie pasuje.
@n@konda
@[email protected] 18.02.2018, 23:08
Dla Ciebie to Pani Dudar, a budowa obwodnicy gryfina skończona ? Patrz jak Ty sie ubierasz do urzędu. Dobra rada rzuć palenie.
diagnoza
diagnoza 18.02.2018, 23:30
Pawełek znowu nie wziął leków i atakuje na oślep? On wszędzie widzi panią Ewę.
Ewa
Ewa 18.02.2018, 23:39
Maciusiu wszędzie widzisz Pawełka i atakujesz na oślep.
Janina z Gryfina
Janina z Gryfina 17.02.2018, 16:28
Czy ktoś zna numer krs do tv trwam w celu odliczenia 1 procenta podatku?
dziunia z Torunia
dziunia z Torunia 17.02.2018, 19:32
Nie ale mam numer telefonu bezpośrednio do ojca dyrektora.
lulek
lulek 17.02.2018, 14:50
Po przeczytaniu tego artykułu moje życie się zmieniło.
obcy
obcy 17.02.2018, 14:34
Ten "ćwok" nigdy nie był na spacerze. To jeden z przydup...ów władzy i to pewnie początek kampanii wyborczej bo ten " dobry" gospodarz jest też radnym. Co do drogi to pozabierał wszystko co było do zabrania płyty chodnikowe powycinane drzewa a nawet okna z rozebranego domu. Taki to dobry gospodarz
ćwok
ćwok 19.02.2018, 15:22
Tylko nie ćwok,wypraszam sobie
Swojak.
Swojak. 18.02.2018, 09:48
Ćwok to porażka .
hah
hah 17.02.2018, 15:39
No to może już bada grunt i sprawdza gdzie tu się przykleić , gdzie będzie lepiej , kto ma szansę wygrać hah ????
sie pytam
sie pytam 17.02.2018, 14:53
Teraz to już mi się wszystko pokręciło.Proszę mi w końcu powiedzieć czy ten portal razem z piszącymi te wszystkie artykuły sprzyja obecnej władzy w UMIG Gryfino czy wręcz odwrotnie.
 Zenek
Zenek 18.02.2018, 01:39
Jest obiektywny.
ojej
ojej 17.02.2018, 14:08
niezwykle pomocy i istotny artykul. gratulacje. wysoki poziom.
hehehe
hehehe 17.02.2018, 15:46
hahahahahahaha.................dobre hahaha......
kierowca na trasie
kierowca na trasie 17.02.2018, 09:23
Prace się przedłużają a cierpliwość zaczyna się kończyć.
rózga
rózga 17.02.2018, 08:27
Wełtyń ma drogę bo ma dobrego sołtysa i radną sejmiku, która wciąż pokazuje jak ma wyglądać inwestycja i praca z ludzmi. P Miler to może sobie pogadać, przyjdzie na sesję P Dudar i wyjaśni sprawę i znowu będzie siara. Nie wszystko i nie wszystkich da się kupić. Jeszcze są ludzie HONOROWI. Pani Ewo,to miasto czeka na Panią. Dziękujemy za dotychczasowe inwestycji. Pierwsza Pani kadencja,a efekty widac.
Burmiszcze blokują inwestycje w gminie ? Czemu !!!!
Burmiszcze blokują inwestycje w gminie ? Czemu !!!! 16.02.2018, 17:29
Wełtyń ma drogę a Gryfino dzięki burmiszczowi dziurawą i zrytą Łużycką i to na wiele lat. A jakiś oszust obiecywał przed wyborami jej remont a teraz pogonili GDDKiA i marszałka do Szczecina. Niech remontują byle nie u nas. Mimo to marszałek będzie remontował Kolejową. O dziwo Miler pisze wszędzie, że to jego inwestycja. Drogi gminne zryte a mózgi śliskie,
łowca już nie idiotów, tylko kretynów
łowca już nie idiotów, tylko kretynów 16.02.2018, 19:26
Co sołtys chwali się drogą wełtyńską kiedy ani on, burmiszcz nie przyłożył do niej ręki. Typowe dla nieudaczników z gminy przyklejać się do cudzych inwestycji. Przez nich sprawa remontu Łużyckiej legła w gruzach.
macius wykopany
macius wykopany 16.02.2018, 17:23
czeba sobie zdafac sprawem s faktu rzejak jabym rzondzil to miasto byloby pienkniejsze a dziefczyny latfiejsze
też czekam
też czekam 16.02.2018, 17:30
Już w listopadzie...
śpiewaczka
śpiewaczka 16.02.2018, 16:54
Dzień dobry panie sołtysie!
Swojak.
Swojak. 17.02.2018, 08:53
I dowidzenia.

Pozostałe