Piłka bez policji i trzeciej ligi

  • 17.02.2018, 16:36 (aktualizacja 17.02.2018, 17:07)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Piłka bez policji i trzeciej ligi
Piłka nożna stanowi ważny element życia społecznego w Gryfinie. Hasła można odnaleźć, wysiadając z pociągu na dworcu PKP. Napis na słynnych gryfińskich schodach stracił już znaczenie. Trzecia liga „staraniem” Klubu Sportowego Energetyk i władz miasta to już historia.

Skoro już nie ma ligowej piłki, to władze mogłyby zadbać o czyste mury i tablice informacyjne.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

POPZPR
POPZPR 19.02.2018, 08:34
Jak stary chłop lata za piłką w jakiejś III lidze , to niech sobie sam płaci i jeszcze składki do klubu .
Oldboy
Oldboy 18.02.2018, 18:08
Pójdę jesienią na mecz z Ogniwem Babinek w A klasie. To będzie wydarzenie. Do Pniewa na derby gminy z Błękitem pojadę jedynką. Dziękujemy burmistrzowi i PGE za wsparcie dla naszego sportu.
Cyna
Cyna 18.02.2018, 11:57
Gryfino powinno oczyścić patologię. Słowiańska, Łużycka i Mieszka I-go. Priorytet to kibole, ćpuny i dilery.
POPZPR
POPZPR 18.02.2018, 15:06
A Krasińskiego to co ? ta sama patologia .
gerard
gerard 19.02.2018, 15:18
No nie przesadzaj.Na Górnym Tarasie mieszkają ludzie kulturalni i uprzejmi nie to co na dole sama patologia i margines społeczny.Zresztą starczy się przespacerować po mieście żeby to zauważyć.
Bezradny
Bezradny 18.02.2018, 11:35
Stadion stoi pusty. Opuszczony. Korty ziemne przy Lagunie niszczeją czwarty rok. Nie koszą na nich nawet trawy, która je bujnie porosła. Ceny na LAGUNĘ droższe niż w Niemczech. Po co Burmistrz Piłat stawiał Orliki ? Jaka władza taka gmina.
obcy
obcy 18.02.2018, 08:58
Jak Były patałachy to może i dobrze. Chluby dla Gryfina grą nie przynosili.
"burmistrz jest gospodarzem"
"burmistrz jest gospodarzem" 18.02.2018, 09:21
Mylisz się - awans PIŁKARZE wywalczyli. A DZIAŁACZE I GMINA wycofali klub z ligi, do której awansowali piłkarze...
korner
korner 18.02.2018, 09:24
Burmistrz.... święta racja!
:):):)
:):):) 18.02.2018, 09:49
Sawaryn tak pouczał Piłata, jak przegrywał z nim wybory. Jak wygrał, polubił "to nie jest kompetencja burmistrza"
Z klasy pastuchów..
Z klasy pastuchów.. 18.02.2018, 01:31
W Gryfinie już nie ma piłki nożnej. Trochę kopią amatorzy to i na ch,, nam policja. Raczej krowy.
I po co Burmistrz Piłat budował te orliki. Ta trójka wykończy wszystko jak korty.
korner
korner 18.02.2018, 08:48
Jakby policja was pilnowała to byście płacili graczom i III liga byłaby pewno do dziś. Po prostu bez kombinowania.
"to burmistrz jest gospodarzem"
"to burmistrz jest gospodarzem" 18.02.2018, 09:22
Jak policja miałaby pilnować działaczy i włodarzy, żeby dbali o kluby sportowe - TO MOŻE TANIEJ ZMIENIĆ WŁADZE?
Wszystko psują. Nieudacznicy.
Wszystko psują. Nieudacznicy. 18.02.2018, 11:42
Oni wszyscy z dojnej Odry. A tam sama korupcja. Same procesy i wszyscy wszystkich sypią. Doprowadzili do likwidacji dotacji z PGE a przecież Seweryn jest we władzach PGE. Po rozwiązaniu pierwszej drużyny prezes przyzna sobie nagrodę za oszczędności a burmiszcz za wypracowanie nadwyżki budżetowej. Jedna paka.
Antyterrorysta
Antyterrorysta 18.02.2018, 00:07
Za takie mazanie glupot powinni ręce łamać. Pozamykac do pudła tych wszystkich śmiesznych kiboli.
Garlicki
Garlicki 17.02.2018, 21:06
III Liga to była promocja miasta, a teraz Gryfino jest na równi ze wsiami.
piłka
piłka 18.02.2018, 09:18
Promocja miasta? Taki żart,bo chyba nie wiesz co piszesz? Bardzo dobrze,że nie ma darmozjadów i cwaniaczków
:)
:) 17.02.2018, 23:57
Jak chcą wsie przyłączać do Gryfina to i III liga im nie pasuje:)
Damian
Damian 17.02.2018, 20:47
Ten artykuł jest bezsensowny.

Ile osób chodzi na mecze Energetyka Gryfino i ile to procent mieszkańców? Wątpie, by to był ważny element życia społecznego w Gryfinie.

Jeśli Energetyk byłby w III lidze, to władze miasta nie musiałaby ścierać tych bazgrołów?

Czy do obowiązków władz miasta należy czyszczenie murów? Naprawdę?

Czemu nie mieliby tego zrobić kibice, którym nie odpowiada policja na stadionach?

Czy mecze lig niższych niż III odbywają się bez policji? Bo Energetyk istnieje dalej i gra, tylko że w niższej lidze.


A poza tym państwo nie powinno finansować klubów sportowych i powinno odbywać się to ze środków prywatnych. Nie jest to cel wspólny, żeby się mieli do tego wszyscy dokładać. Im mniej władze miasta wydadzą na kluby sportowe, tym lepiej (o ile te pieniądze pójdą na inwestycje lub zostaną zmniejszone podatki).
:)
:) 17.02.2018, 23:59
A kto ma dbać o porządek w Gryfinie? Władze Myśliborza?

Damian Dzisiaj, 20:47
Czy do obowiązków władz miasta należy czyszczenie murów? Naprawdę?
Damian
Damian 18.02.2018, 06:26
Nie. Ma dbac o to PUK. Na pewno nie Burmistrz i Rada Miejska.
"burmistrz jest gospodarzem miasta"
"burmistrz jest gospodarzem miasta" 18.02.2018, 09:19
Damian, a skąd taki pewien jesteś, że to PUK? Gmina (BURMISTRZ) zleciła jakiejś firmie usuwanie bazgrołów?
Damian
Damian 18.02.2018, 15:33
Pewien tego nie jestem.
Nie wiem czy zlecala.
?
? 18.02.2018, 16:28
To czemu się mądrzysz?

Damian Dzisiaj, 06:26 Nie. Ma dbac o to PUK. Na pewno nie Burmistrz
gala
gala 18.02.2018, 09:26
Tercet nie mógł zlecić usunięcia bazgrołów bo sam nie radzi sobie w urzędzie z głupim pomalowaniem pokoju po sali ślubów.
a te schody są własnością PUK czy gminy?
a te schody są własnością PUK czy gminy? 18.02.2018, 07:41
Jak w sklepie jest syf, mam pretensje do właściciela. PUK jest 100% gminny - WIĘC TO ONI DBAJĄ O MIASTO!!!
Damian
Damian 18.02.2018, 15:45
Co to znaczy, ze PUK jest 100% gminny? Ze UMiG jest wlascicielem PUKu?
I po co najpierw pyta Pan o to czy schody sa gminne czy PUKu, a potem i tak pisze Pan ze PUK jest gminny?
Czy PUK wedlug prawa ma dbac o czystosc tylko swojej wlasnosci?

I prosze nie wypowiadac sie tak agresywnie, agresja to nie argument.
?
? 18.02.2018, 16:29
Tak "Damianku", dobrze że ogarnąłeś - PUK to spółka w 100% gminna. I MUSI ROBIĆ TO, CO KAŻE WŁAŚCICIEL. I za co płaci...

Poza tym - jak schody nie są "własnością PUK" to dlaczego ta firma ma dbać o coś, co nie jest jej?
Kononowicz
Kononowicz 17.02.2018, 19:29
Zamalować wszystko żeby w Gryfinie nic nie było.
:)
:) 18.02.2018, 00:00
Jak zgłosili chwasty na mogiłach wyrżnęli kwitnące róże - tym tropem prędzej rozbiorą schody niż zamalują bazgroły:)
kibol
kibol 17.02.2018, 18:16
wybraliśmy burmistrza na wojenki 300 tyś jest na sport w Gryfinie nie ma :( ot cała prawda
K
K 17.02.2018, 17:45
Weż pendzel i zamaluj na
pis !
a od czego płacę podatki???
a od czego płacę podatki??? 17.02.2018, 19:01
Daj mi połowę pensji plastyka miejskiego a popołudniami będę ganiać z pędzlem i zamalowywać napisy!
marinero
marinero 17.02.2018, 17:10
Piłka bez Gryfina :(

Pozostałe