Wpłać 1% podatku na rzecz PSONI w Gryfinie

  • 17.02.2018, 19:17 (aktualizacja 17.02.2018 20:19)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wpłać 1% podatku na rzecz PSONI w Gryfinie fot. dost.
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Gryfinie po raz kolejny zwraca się do Państwa z prośbą o wpłaty 1% podatku na rzecz osób niepełnosprawnych będących pod opieką naszego Stowarzyszenia. Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych beneficjentów pod różnymi postaciami, a to ich dobro jest dla nas najważniejsze.

Dzięki wpłatom możemy wspierać ich rehabilitację oraz remontować budynek. W ubiegłym roku mogliśmy wesprzeć m.in. następujące inicjatywy: remont i adaptację budynku dla potrzeb osób niepełnosprawnych, uzupełnienie wkładu własnego w realizowanych projektach na rzecz osób niepełnosprawnych, wspieranie procesu rehabilitacyjno-terapeutycznego.

Zarząd Koła PSONI

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (17)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

To uczciwa fundacja
To uczciwa fundacja 20.02.2018, 18:25
Ja wpłacam na PAH Ochojskiej. Do PIT wystarczy podać ; 0000136833
ch
ch 18.02.2018, 09:30
konkurencja nie śpi
@
@ 18.02.2018, 09:11
Do mnie też docierają dziwne informacje, jakieś ciche umowy i układy ?? Ale nie ma dost info o finansach. Żal niepełnosprawnych,ale...więcej nie pomoge
pomysl za nim napiszesz
pomysl za nim napiszesz 21.02.2018, 10:08
Rozsterki albo rozwazania Może niejeden za moimi plecami pogardliwe uśmieszki zaslania, to co wychodzi z mojego pisania.Lecz dla spokoju i wolnego czasu, mam swoje hobby/ ptaki/ i spacery do lasu. Sztuka jest sen zycia nawet ciezka praca a nie siedziec w domu i mowic ze się nic nie oplaca.Wole blizniemu przy pracy pomoc bo to uciecha wielka, a nie siedziec i rozważać jak mu w oku gleboko utkwila belka.Nie miej pretensji do nikogo o to masz, bo wlasnie dostaniesz tyle co sam dasz.Sensem jest radosc i chec na ziemi zycia, a nie kto ile wypil i ma jeszcze do wypicia.Wole rozmawiac z ludzmi jak im się układa, a nie chodzic za oplotami i czekac az przyjdzie na nich zaglada. Ciezkie jest zycie w ciągłej nienawiści do ludzi , przyjdzie na ciebie taki czas az ta złość cie w nocy obudzi.
EW
EW 21.02.2018, 10:16
Zacytowane rozmyślania kolegi AP. Warte zastanowienia
mam wątpliwości
mam wątpliwości 17.02.2018, 21:51
Prezes tego stowarzyszenia nigdy nie podaje na co konkretnie i ile zebrano
klaudia
klaudia 17.02.2018, 21:57
Nie kłam. Ze wszystkiego się rozlicza szczegółowo. Ostatnio z balu:
http://www.igryfino.pl/kat-189…
mam wątpliwości
mam wątpliwości 17.02.2018, 22:15
Nie kłamię. Nie każdy może sprawdzić waszą stronę.Z brzegu biorę: zbiórka w kościele.! Wiele osób ma wątpliwości. Na nas proszę nie liczyć!
AYA
AYA 17.02.2018, 22:11
Do dzisiaj nie wiem za ile poszedł Dar Pani Prezydentowej czy szlafrok z kubkiem o herbacie nie wspomnę.
zorientowany
zorientowany 18.02.2018, 11:42
Głównym celem jest pewnie dokończenie remontu
ABBA
ABBA 18.02.2018, 12:06
Tam jest studnia bez dna. Utrzymanie tak potężnego budynku, media, płace to wielkie koszta. A tu jeszcze inicjatywy ze strony samorządu lokalnego czy aktywność starostwa na rzecz osób niepełnosprawnych. Nie są jedynymi którzy pomagają niepełnosprawnym. Stracili "oręż" że tylko my reprezentujemy tą grupę w mieście, gminie , powiacie.
zb.t
zb.t 18.02.2018, 16:48
Dobrze ze abba zna zaszady na podstawie dzialamy
pozytywna
pozytywna 17.02.2018, 20:25
A na co konkretnie mają iść pieniążki?

Pozostałe